Návštěva Horn studia

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Odpovědět
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Návštěva Horn studia

Příspěvek od Mirek »

S MMM jsme minulou sobotu navštívili pana Dvořáka v KM, byl to velmi zajímavý zážitek.
HORN01.jpg
Tuhle sestavu s noťasem jako zdroj jsme poslouchali nejprve, vyslechli jsme si zanícenou přednášku, že jedině počítač může hrát dobře a že toco nyní uslyšíme jsou sotisfikovaně nagrabované nahrávky s CD a že oproti originálu to zní nesrovnatelně lépe....no nevím, kde se chybka vloudila, ale znělo to dost ostře a prostor se nějak vytratil a jako bonus bylo, to že se hudba občas přerušila....no nakonec jsme zjistili jak vznklo to přesvědčení - majitel sestavy nikdy neměl možnost v klidu ve svých domácích podmínkách poslouchat kvalitní CDP a porovnat to, slyšel jenom nějaké Tesly, staré Pincky, základní Sony aj., si myslel protože, že drahý kvalitně hrající CDP je jenom Voodoo.
HORN03.jpg
Potom jsme poslouchali tuto sestavu, to už bylo o hodně lepší a zdroj byl gramec, ale tím jak to bylo puštěno hodně nahlas (příznivci koncertní hlasitosti v domácích podmínkách by si libovali) dost mě vadilo praskání desek (ale to je asi jenom můj problém a příznivci analogu řeknou, že to k tomu patří). Když to shrnu osobně mám rád jiný zvuk, ale někomu by se to zase naopak mohlo velmi líbit. Potichu to, ale moc hrát nechtělo.
HORN05.jpg
HORN07.jpg
HORN013.jpg
Také jsme si vyslechli, že jediný vhodný vodič pro hifi je plný stříbrný drát (nakuppovaný v metráži v obchodě pro klenotníky). A včechny lanka, popř různé konstrukce kabelů jsou przniči zvuku. Tak jsem si vzpoměl na Dadafta, ale pan Dvořák na to navlíká teflon. Ale protože jsme sebou žádný kabel na porovnání neměli nemohli jsme to posoudit....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Mirek »

Omlovám se přátelé za nějaké chybky....nějak jsem to nezkontroloval :oops:
bertram

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od bertram »

Velmi pekné, mám dojem , že v takéj posluchovke- štúdiu musí hrať všetko vemi dobre. Škoda , že to mám ako do Chorvátska.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od zappa »

Mirku dobré postřehy,musel jsem se nad nějakými komenty smát.Na druhou stranu si tě brát domu na kritický poslech asi každý rozmyslí :lol: U mne jsi však vítán. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od boxer »

Ač s Mirkem velmi často nesouhlasím (lépe řečeno on se mnou) , tak dle mých zkušeností s tím co napsal nelze než souhlasit.
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od slayers »

Nejdříve mě to přišlo jako velmi kritické a to až tak že hodně ale pokud je to pravda, pak je dobře když to vlastník vezme za správný konec a kritiku přijme ve svůj prospěch.
Ještě bych rád dodal že pokud je poslech z PC dobře vyřešen je minimálně stejně dobrej jako z cdp.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Odar

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Odar »

Mirek píše:jako bonus bylo, to že se hudba občas přerušila...
To sa dotycnemu cudujem, ze ma odvahu to takto prezentovat. Ale tu je nadherny pripad toho, ako vznikaju predsudky - treba vediet co, ako a kde. Inak to moze dopadnut presne takto ~x(
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Mirek »

Slayers :
Nejdříve mě to přišlo jako velmi kritické a to až tak že hodně
Tu velkou sestavu jsem vůbec nekritizoval a je mi líto, že to tak mohlo vyznít.....někdo by asi byl z toho zvuku nadšený.....já jenom, že preferuji jiný zvuk. Vše je věcí osobního vkusu a já než bombastický zvuk mám rád zvuk, co nejvíce podobný skutečným nástrojům při obvyklé hlasitosti. Tím vůbec nechci řícim že můh názor je ten jediný správný.

Zappa :
Mirku dobré postřehy,musel jsem se nad nějakými komenty smát.Na druhou stranu si tě brát domu na kritický poslech asi každý rozmyslí :lol: U mne jsi však vítán.
Neboj rohodl jsem se, že se na fóru vyvaruji sebemenší kritiky nečí konkrétní sestavy.....bereme si to totiž všichni asi moc osobně a pak jsou z toho nepříjemné rozmíšky....něco jiného je, ale názor na studio.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Mark Levinson »

Mirku,
díky za reportáž ze studia v Kroměříži, jsem rád, že jsi napsal jak jsi to slyšel. Vůbec jsem nevnímal Tvoji reportáž jako kritiku. Nebyla to Tvoje krevní skupina, ale to přece neznamená, že to tam hrálo špatně. Jiný posluchač může být nadšený z koncertní hlasitosti rockového koncertu. Prostě někdo rád horny, lampy a laptopič a jiný ne.
Na HEF je možné svobodně vyjádřit svůj názor aniž by za něj byl člověk pranýřován.
Mark Levinson
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Tie "sotisfikovaně nagrabované nahrávky s CD" možno nie je najvhodnejšie púšťať z notebooku s integrovanou zvukovkou. Tak ako sa dá dostať ďalej s kvalitným CD prehrávačom, dá sa dostať ďalej aj pri prehrávaní z PC.
davidsound

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od davidsound »

Přesně. Pouštět hudbu z PC přímo do zesilovače je naprostý nesmysl.
Uživatelský avatar
MicroSeiki
Příspěvky: 57
Registrován: 25 říj 2011 23:50

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od MicroSeiki »

davidhighend píše:Přesně. Pouštět hudbu z PC přímo do zesilovače je naprostý nesmysl.
Ano a úplně "nejlepší" je vést to přes sluchátkový výstup přes redukci malý stereo jack-->cinche :thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Dieter Burmester »

davidhighend píše:Přesně. Pouštět hudbu z PC přímo do zesilovače je naprostý nesmysl.
Analogove ano, digitalne to uz dava vetsi smysl ;)
Dieter Burmester
Odar

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Odar »

Ide to aj analogovo. Ide to aj digitalne. V oboch pripadoch sa daju dosiahnut zaujimave vysledky (limitovane samozrejme penazenkou). Problem vidim inde - pocitac ma tolko moznosti, tolko kombinacii hardware, software, ze to treba odladit. Viem, o com hovorim, presiel som si tym. Je nutne mat viac vedomosti, ako su vedomosti bezneho uzivatela pocitaca. Prave kvoli tomuto u ludi, ktori tieto vedomosti nemaju, vitazi jednoznacne pohodlnejsi sposob - zapojit par kablov a hrat - ci je to uz plackozrut / vinylokolotoc / moderne hifi skatulky. Kazdy si musi vybrat to, co mu vyhovuje. Ale generalizovat, ze "tudy cesta nevedie" len kvoli tomu, ze som niekde pocul system, ktory mal problemy, je slusne povedane, velmi kratkozrake.
davidsound

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od davidsound »

Mate všichni pravdu. Mne se to nechtělo tady nějak rozvádět. Každy kdo ma s PC jako zdroje zvuku nejake zkušenosti vi o čem je řeč. Tak jak to má pan na fotce jsem komentoval, ze je nesmysl.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od lubin »

Popis akce (zvuku, dojmů) tedy nevyznívá vůbec příznivě. Nejprve jsem si myslel, že je to nějaké staré zapomenuté vlákno. Až to bude majitel studia číst, tak mu dobře asi nebude.
Horny jsem slyšel hrát "zajímavě" (na výstavách), ale jak to bývá, v rámci "zvuku výstav".
Každopádně ne ve všech studiích, kde jsem byl, se mě zvuk líbil (popřípadě přístup k zákazníkovi ap.), ale moje zásada zní ...co se mě nelíbí, to nepíšu. Jinému se to totiž líbit může a já tak přeci nebudu svým názorem "strašit" někoho už na začátku. Vlastní zkušenost je nezaplatitelná a vlastní dojmy se dají napsat šetrněji. Osobně mám za to, že hornové konstrukce umí zahrát "emotivně" a tak návštěvu takového studia si ze zajímavosti naplánuji i já.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od zappa »

Lubin.Naprosto souhlasím s takovým přístupem o kterém mluvíš. :thumbup: Na Mirkovi se zase musí nechat,že svůj názor otevřeně řekne.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Mirek »

Lubin
Popis akce (zvuku, dojmů) tedy nevyznívá vůbec příznivě.
Zase jenom teoretizování.....chlapi naučte se číst to, co je opravdu napsáno jest a nedomýšlejte si.....velkou sestavu jsem vůbec nekritizoval....pominu-li svůj osobní názor na praskání desek a to není o zvuku konkrétní sestavy a poznatek, že potichu to bylo slabší - majitel (a výrobce) si, ale určitě nezařídil takou poslechovku aby poslouchal potichu, ale na to aby si mohl užívat opravdu hlasité hudby, takže je to taky asi v pořádku.

Já jsem pouze napsal :
Když to shrnu osobně mám rád jiný zvuk, ale někomu by se to zase naopak mohlo velmi líbit
, což pro méně chápavé znamená, že osobně nepreferuji podle mého mírně specifický zvuk hornů a lamp, ale pro někoho to může být naopak absolutní zvuková konečná. A ani náhodou se nepokouším svůj pohled na věc vydávat za tu jedinou správnou pravdu, jak tu občas někdo ani nemajíc dost zkušeností s radostí činí.

A když jsem o té menší sestavě napsal, že někdy zněla trochu ostřeji....no bóže někdo to rád ostré, a někdo ne.

A vůbec, jeďtě si to raději osobně poslechnout místo těch planých úvah o kritice.....a napiště o své konkrétní zkušenosti.

Lubin píše :
Každopádně ne ve všech studiích, kde jsem byl, se mě zvuk líbil (popřípadě přístup k zákazníkovi ap.), ale moje zásada zní ...co se mě nelíbí, to nepíšu.
Tak jsem Lubine vzpoměl zcela nedávno jak ve vlákně o akustice jsi psal jak se mi doma zhoršil zvuk....a teď tady ze sebe děláš takové ušlechtilce, zajímavé.
vlastní dojmy se dají napsat šetrněji
- co je nešetrného na tom napsat, že mé osobní prefrence jsou jiné ?
a já tak přeci nebudu svým názorem "strašit" někoho už na začátku
Já si osobně nemyslím, že by tu někdo takový chudáček, aby se nechal strašit něčím názorem a každý si může pokud opravdu chce osobně ověřit jak se věci mají. Naopak si myslím, bychom tu měli psát své poznatky o studiích a jejich produktech i když to nebude vždy jenom chvála....někomu to může totiž pomoci, názor někoho jiného jej může přimět k zamyšlení, než neuváženě něco koupí, potkal jsem už pěkných pár lidí jejihž nedostatečné zkušenosti využil některý prodejce aby mu prodal úplné sračky, kterých se potřeboval zbavit nebo mu prodat absolutně se k sobě nehodící komponenty jenom proto aby udělal kšeft. Nejsme tu snad recenzenti abychom museli nějakému dovozci, či majteli studia pochlebovat.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Naprach »

Dovolil bych se vmísit s malou připomínkou.

Myslím si, že když člověk s klidnou hlavou, upřímně a bez záměrné touhy jedovatě ublížit, napíše dojmy z něčeho, tak je nejlepší napsat klady i zápory. I z negativní kritiky přece může vzejít pozitivní výsledek. ;)
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od lubin »

Jsem rád, že na Tebe působím ušlechtile Míro :lol:

Ať to hraje všem přeji....třeba máme poslední týden :lol: :lol: :lol:

Omluva za OT ^:)^
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
amadeus
Příspěvky: 51
Registrován: 20 bře 2012 11:07

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od amadeus »

davidhighend píše:Přesně. Pouštět hudbu z PC přímo do zesilovače je naprostý nesmysl.

Aaaha, a na to jsi přišel, prosím, jak? :-) To si rád poslechnu...

Teď mi jede z USB ZZ Top s DR někde dost přes 10 a zní to fest luxusně... (CA 651)
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od slayers »

No jak by to znělo s pořádným transportem.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Odar

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Odar »

davidhighend myslel analogovy vystup integrovanej zvukovej karty.
monte

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od monte »

Odar píše:davidhighend myslel analogovy vystup integrovanej zvukovej karty.
davidhighend, zná úplné hov-no. Moje zvukovka hraje líp, než sluchátka někde z buše (UK). Nesnáším, když se někdo naváží do prodejce, studia atd. Jen to jen jejich živobití . Mirku nezlob se, ale ber v úvahu co vlastně jsi schopen, ve tvých letech slyšet. Mám kamaráda, který je na středech, výškách plně v pr-deli. Nikdy si nemyslete, že máte hudební sluch !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
davidsound

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od davidsound »

Monte je dobre ze to víš nejlépe z nás TY. A Odar to pochopil správně. Hovno ti leze z te tvé zvukovky. Pokud ti to zní luxusně pak si zajdi k lékaři s ušima.
amadeus
Příspěvky: 51
Registrován: 20 bře 2012 11:07

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od amadeus »

Davidhighend - pokus jsi mluvil o integrované zvukovce napojené přímo do zesilovače, to je jasná věc, ten signál je velmi rušený vším, co v počítači je. Pokud to není nějaká speciální zvukovka...což v notebooku zní jako úsměvná představa...
drvoštěp
Příspěvky: 81
Registrován: 17 led 2012 14:43

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od drvoštěp »

Zpět ke strojům,na to máte žumpu...
davidsound

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od davidsound »

Amadeus -ano o tom jsem mluvil. Sam hraji z PC do DAC. Jiny zdroj nemám :-)

(Edit by ML)
Pokračování jsem přesunul do osobního vlákna ;).

viewtopic.php?f=15&t=1453
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Mirek »

Ještě bych chtěl na závěr něco málo napsat k tomuto vláknu, asi je opravdu lepší, když člověk buďto nenapíše nic (jako ostatně většina členů), nebo místo toho aby napsal svůj vlastní názor jenom pochlebuje majiteli studi, či výrobci . Mluvil jsem s panem Dvořákem, který mě informoval, že signál z Noťasu jde přes převodník jeho vlastní výroby - takže ne na přímo jak se tu někdo domníval. Dále jsem podle mínění pana Dvořáka špatně uvedl vše, co se týče srovnání CDP a počítače jako zdroje, my slyšeli, ale něco jiného. Jenom byla moje chyba, že jsem, když on mluvil o tom jak hrál stařičký Philips k tomu přidal (víceméně stejnou)Teslu a také starý Pionner, protože to zvukově hážu do stejného pytle. Jinak jsem před pár dny ze zvědavosti sehnal starý Philips a nedávno jsem měl možnost slyšet Pioneer a zvukově je to opravdu dost podobné na rozdíl třeba od Sonny (myslím tím pochopitelně staré stroje).

Na druhé straně jsem se docela pobavil u Monteho příspěvku, který místo aby si zajel do Kroměříže a sám si poslechl o čem píši, obětavě hodnotí můj sluch, všechny nás informuje, že stejně nemáme hudební sluch a také píše o živobití prodejců a studií - ti to opravdu musí mít obzvlášť těžké, když místo živobytí mají živobití - asi je to bití musí i dost bolet ;)
monte

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od monte »

Mirku v pohodě, chtěl jsem jen říct, hodnotit různé hifi, studia, osobně se tomu vyhýbám. Musíš uznat, kam přijedeš, posloucháš, tak se Ti většinou nic nelíbí. Nikdo nedokáže hodnotit můj, tvůj sluch, pokud už není co,co :lol: . Málo kdo má sluch jako ve dvaceti, vlastně právo hodnotit by měli mít lidé jen tak od 15-25 let, oni ještě skoro slyší vše, co je člověk schopen. Nedovedl bych si představit odborníka na zvuk, který žije třeba v Praze a pod okny mu brzdí tramvaj :lol: . Pak je to možná slyšet i na CD.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Dieter Burmester »

Monte, tve kategoricke vyroky ohledne vztahu sluchu a veku (potazmo bydliste) jsou naprosto liche a jen ukazuji, ze jsi ***** od uzaku :clap:
Dieter Burmester
monte

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od monte »

Dieter Burmester píše:Monte, tve kategoricke vyroky ohledne vztahu sluchu a veku (potazmo bydliste) jsou naprosto liche a jen ukazuji, ze jsi ***** od uzaku :clap:
Napiš raději proč myslíš, že nemám pravdu, píšu jen svůj názor, ale tvůj většinou chybí. Urážky si strč, víš kam.......................
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jdu si radsi strcit urazky vis kam... :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od pajuna »

Ja na to mam trochu jiny nazor nez Monte.
Lide mezi 15-25 maji mozna lepsi sluch, co se tyce frekvencniho rozsahu, ale to je tak asi vse. Taky jsem byl mlady, nechci nikoho snizovat, ale lide v tomto veku maji obvykle tak malo zkusenosti, ze stezi maji narok porovnavat a vyjadrovat se plnohodnotne k hrajicim sestavam. Rada takovych kolem me neslysi nic. Osobne jsem nabyl urcitych zkusenosti v daleko pozdejsim veku a i dnes jich nemam dost, abych toho byl schopen jinak, nez ryze subjektivne.
Na to, aby clovek mohl udelat nejaky zaver, musi mit dost naposlouchano, protoze jde vetsinou o srovnani neceho s necim, obvykle s tim co jsem jiz nekde slysel. Jestlize navstivim treba v jeden den 2 studia, jsem schopen rict, slysel jsem ty a ty sestavy, hralo to dle meho tak a tak, to je mi blizsi a tam mi chybelo to a to nebo tato muzika me sedla ci ne. A na to opravdu nepotrebuji mit rozsah 20-ti leteho kluka, ale spise zkusenost toho napr. 50-ti leteho.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pajuna +1 bludistak :thumbup:
Dieter Burmester
monte

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od monte »

protoze jde vetsinou o srovnani neceho s necim, obvykle s tim co jsem jiz nekde slysel.
Paju, tuhle větu jsem chtěl taky napsat, jenže ode mne by byla špatná. I tak to tady chodí, nejde o osobu Mirka, ale sluchu v letech, většinou se zhoršuje poslech na středech. Dost důležitá oblast u hifi nebo spíš poslechu. Zapaa píše, Vím, že nic nevím (Sokrates), Vím, že slyším, neslyším..........
monte

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od monte »

Ještě bych dodal, někdo se chová, jako by forum mělo být něco odborného na sto procent. Osobně si vezmu tak 3% jako radu. Víc sleduji a libí se mi, jak třeba Teti, Martinovský a další pěkně přechází na hifi a poslechu muziky. Odložili sluchátka a dum,dum, jako většina dnešních mladých lidí poslouchá. :thumbup:
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 890
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Návštěva Horn studia

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Pajuna

:thumbup:
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Odpovědět