Jaký předzes

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Jaký předzes

Příspěvek od Pecuch »

Zdravím Vás

Chtěl bych se poradit a poprosit Vás o tipy na předzes ke koncům musical fidelity m8 700. Mám k nim předzes z nižší řady m6 pre. Možnost by byla jít výš na předek m8 pre, ale pak je taky možnost jak tu čtu některé jít cestou spárování s predzesem lampovym. Nevím do jaké míry brát vážně názory tipu ať neblbnu, vždyť lampami si to pohnojim, páč mám konce MF a už ty jsou mázlé a nebo že preferuju o něco víc elektronickou hudbu.... Asi se dozvím ať zkouším z hifistudií různé předky doma a co mi sedne ať zůstane. Já se stejně chci poradit ještě tady.... konce jsou propojeny srollem a světě div se rca. Zdroj je MF Encore 225, bedny diy z um.kamene. Hudbu mám rad opravdu různého žánru...Díky předem za odpověď.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Jaký předzes

Příspěvek od Frogyman »

O koncích M8 také vážně uvažuji a spojoval bych je s peampem ARC REF5. Pokud bys měl zájem, mohu se za tebou s REF5 někdy stavit a zkusit, jak to spolu bude či nebude fungovat. Myslím, že to může být oboustranně prospěšné. Do Olmíku to mám z Brna kousek...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Re: Jaký předzes

Příspěvek od Pecuch »

Díky :thumbup:
Odpovědět