Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Romix »

Zdravim, mam ted nove koupene Dynaudio 1.8 MK2, ktere nahrazuji JBL TLX 40. Po zapojeno obou reprosoustav k zesiku Pioneer A-66X jsem zjistil, ze ty JBL hraji o dost lepe. Zvuk je plnejsi, prostorovejsi. Hlavne u vinylovych deskek byl rozdil obrovsky. Zacal jsem tedy premyslet, ze Dynaudio pustim dal do sveta, ale pak se ke me dostala informace, ze muj zesik je proste neumi rozehrat... Tak bych rad vybral nejaky novy. Libi se mi treba Pioneer A-70DA.
Myslite, ze je to dobra volba? Strop na zesik mam kolem 35 000,- Mel by mit korekce na vysky a basy a loudness.

Louceni se starickym A-66X bude tezke, hraje opravdu skvele. Mam na nej pripojeny gramofon Pioneer PLX 1000 pro analogove nahravky a OPPO UDP-203, pro digitalni. Nejvetsi obavu mam ale z toho, ze ty JBL budou po tomhle upgradu hrat stale lepe nez ty Dynaudio...

Co myslite vy a jaky zesilovac byste doporucili? Je Pioneer A-70DA vhodnym adeptem, nebo by bylo lepsi se mrknout jinde? Diky
J@nik

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od J@nik »

http://www.bvaudio.sk/a300se.htm :smile: a za ostatne love si kup nove platne.
aretax
Příspěvky: 3071
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od aretax »

Dynaudio potrebujú pomerne dosť dlhý čas na rozohranie a čo najsilnejší zosilňovač, trochu mäkšie ladený. Buntofón by som osobne nedoporučoval, nechcem hovoriť, že by bol vo svojej kategórii zlý, ale je trochu ostrejšie ladený (pozor - nemyslím tým, že je vyslovene ostrý). Pod 100 W sin /8ohm nedoporučujem. Pretože máš pomerne nízky cenový limit, Vyskúšaj napr. nejaký starší, ale silný Marantz, možno by sa dal kúpiť aj nejaký starší Accuphase 2-kovej rady, napr.: https://www.audio-markt.de/market/accup ... 9715869874, alebo: https://www.audio-markt.de/market/accup ... 3112493256, tieto konce: https://www.audio-markt.de/market/avm-e ... 3043928362. Keď si prečítaš inzerciu, nájdeš tam naozaj množsvo možností. Dokonca aj člen tohoto fóra - Jimmy predáva nejaký Electrocompaniet.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
J@nik

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od J@nik »

Buntofon vytrie podlahu s tym co si postol sry. Ved nech si pozicia a vyskusa.
Uživatelský avatar
THXKO
Příspěvky: 229
Registrován: 19 úno 2014 13:16

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od THXKO »

Ja si osobne dávnejšie priniesol k BVa svoje vtedajšie Dynaudio Focus 160 a nehralo to. Zosilňovač BVa vtedy skoro na maximum. Nuž Dynaudio potrebuje veľký výkon. Citlivosť 86db/2,87V = 83db/1V čo je naozaj malá citlivosť ktorá potrebuje výkon.
Doporučil by som Audiolab 8000. Mal ho u mňa na vyskúšanie jeden človek a to hralo super s DA. Neviem aký to malo presne výkon ale z rezervou to hralo. Bolo to počuvatelnejšie ako NAD 375 Bee
Adam Vox Ashkelon - Zavfino 1877PHONO PRIMA-OCC MK2
Hegel H390 - Lessloss Signature, Kimber Select KS 1136 XLR
Gustard R26+U18 - Lessloss Reference, Lessloss Signature
Keces P8, pasív-NUC - NA ZephyrN
NA Galaxys - Lessloss Signature
Uživatelský avatar
THXKO
Příspěvky: 229
Registrován: 19 úno 2014 13:16

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od THXKO »

Ale tuším to bol vtedy Audiolab 8200A
Adam Vox Ashkelon - Zavfino 1877PHONO PRIMA-OCC MK2
Hegel H390 - Lessloss Signature, Kimber Select KS 1136 XLR
Gustard R26+U18 - Lessloss Reference, Lessloss Signature
Keces P8, pasív-NUC - NA ZephyrN
NA Galaxys - Lessloss Signature
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Romix »

A co tenhle mazel:

Advance Acoustic X-i125

??
Fidji99
Příspěvky: 857
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Fidji99 »

Romix, ak tomu rozumiem dobre, tak hlavna vec co od zosilovaca potrebujes, je aby mal loudness a korekciu vysok a basov.

Ak si doteraz pocuval JBL a potreboval si tam prismazit este loudness, aby sa ti ten zvuk pacil, tak mozno Dynaudia nie su celkom bedne pre teba.
[ako nic proti nicomu - tiez pouzivam DRC a nie som nejaky purista].
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od YamahaMan »

Toto je dobrá kúpa za polovicu tvojho limitu a fungl so zárukou:
https://www.trinasty.sk/tovar/cambridge ... azur-651w/
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Romix »

Fidji99:
To zas vylozene ne... Ale obcas si to pustim potichu a pak tam nejsou zadny basy, nic. Takze vyuzivam... No a ty korekce take... Me se proste libi zvuk, kde jsou trosku vice slyset vysky a basy. A pripadne mi jednodussi a setrnejsi k penezence pootocit koleckem, nez x let hledat idealni sestavu...
Chapu, ze je to pro vetsinu mistnich asi nepochopitelne, ale pro me je tohle jednodussi a levnejsi...



MilanP.:
To je prave tezce nedostacujici... :) Ten gramofon by mi doma byl s timhle na nic... :)
J@nik

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od J@nik »

THXKO píše: 11 kvě 2020 17:13 Ja si osobne dávnejšie priniesol k BVa svoje vtedajšie Dynaudio Focus 160 a nehralo to. Zosilňovač BVa vtedy skoro na maximum. Nuž Dynaudio potrebuje veľký výkon. Citlivosť 86db/2,87V = 83db/1V čo je naozaj malá citlivosť ktorá potrebuje výkon.
Doporučil by som Audiolab 8000. Mal ho u mňa na vyskúšanie jeden človek a to hralo super s DA. Neviem aký to malo presne výkon ale z rezervou to hralo. Bolo to počuvatelnejšie ako NAD 375 Bee
Jasne 😁
Fidji99
Příspěvky: 857
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Fidji99 »

Romix píše: 11 kvě 2020 21:21 Fidji99:
To zas vylozene ne... Ale obcas si to pustim potichu a pak tam nejsou zadny basy, nic. Takze vyuzivam... No a ty korekce take... Me se proste libi zvuk, kde jsou trosku vice slyset vysky a basy. A pripadne mi jednodussi a setrnejsi k penezence pootocit koleckem, nez x let hledat idealni sestavu...
Chapu, ze je to pro vetsinu mistnich asi nepochopitelne, ale pro me je tohle jednodussi a levnejsi...
Nebolo to myslene ako kritika ani nic take - proste len uz mas nejake navyky a predstavy ako by veci mali zniet. A ani nemam ziadny problem s Loudnessom a korekciami, ja napriklad zosilovac bez moznosti nastavenia balancu tiez nekupim, a myslim si ze napriklad moznost kompenzacie umiesntenia korekciou je uzitocna vec.
Ja to mam tak isto, mam rad vo zvuku urcite kvality, a zostavu mam postavenu tak aby to reflektovala.

Dynaudio ma celkovo urcity typ zvuku a treba sa len zamysliet, ci presne to je to co hladas - ak ano, tak potom ma zmysel hladat zosilovac.
Ak nie - kupis novy zosik - a stale sa ti bude zdat ze tie JBL hrali lepsie. A budes sklamany.
Neviem ako si sa k nim dostal a preco si si vybral prave Dynaudio, to uz musis vediet ty.

P.S. Dynaudia som mal niekolko rokov doma
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
THXKO
Příspěvky: 229
Registrován: 19 úno 2014 13:16

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od THXKO »

J@nik píše: 11 kvě 2020 21:46
THXKO píše: 11 kvě 2020 17:13 Ja si osobne dávnejšie priniesol k BVa svoje vtedajšie Dynaudio Focus 160 a nehralo to. Zosilňovač BVa vtedy skoro na maximum. Nuž Dynaudio potrebuje veľký výkon. Citlivosť 86db/2,87V = 83db/1V čo je naozaj malá citlivosť ktorá potrebuje výkon.
Doporučil by som Audiolab 8000. Mal ho u mňa na vyskúšanie jeden človek a to hralo super s DA. Neviem aký to malo presne výkon ale z rezervou to hralo. Bolo to počuvatelnejšie ako NAD 375 Bee
Jasne 😁
Ako aby si nemyslel že BVa hrá zle to vôbec nie! Ako asi vieš z BVa mám celú zostavu a hrá to úplne inak ako vtedajšie Dynaudio Focus 160. Z dynaudiom to bola iba skúsenosť. Každý raz išiel nejakou cestou. Keď už BVa zosik tak ak bedne.
Určite by som Romixovi BVa odporučil ale nie k dynaudiu.
Adam Vox Ashkelon - Zavfino 1877PHONO PRIMA-OCC MK2
Hegel H390 - Lessloss Signature, Kimber Select KS 1136 XLR
Gustard R26+U18 - Lessloss Reference, Lessloss Signature
Keces P8, pasív-NUC - NA ZephyrN
NA Galaxys - Lessloss Signature
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Zdeny »

Poslech čehokoliv od DA je možný, až pokdu jsou splněné základní podmínky, které DA vyžadují. O obojich se dočteš v manuálu, kde je doporučení na správnou instalaci a také doporučení zesilovače. A pokud si toto proštuduješ, tak zjistíš, že výkon zesilovače ve W není ta prvořadá veličina. Zcela zásadní je správná instalace - šíře báz, vzdálenost od beden a zejména a to hlavně - odstup beden od zdí zadní a bočních. Já k tomu doplním, že práve pro velmi otevřený vršek a středy je vhodné mít místnost dobře zatlumenu. Pokud tomu tak není, pak řada lidí píše na různých forech, že DA jsou uječené. Omyl, milý Watsnoe - měli jen cimru s holými zdmi a dozvukem jak v nádražní hale. Nic jiného v tom není. A nyní k tomu výkonu. Jak jsme psal, měl jsme fakt hodně beden od DA a k tomu snad ještě více zesilovačů. Nejslabší byl výkonově zcela jistě NAIM NAit 5 i s výkonem pouhých 50W/8ohm. Avšak ve špičkách do 1 ohmu uměl až 200W! A ten krmil mé tehdejší Secial 25. A výkon bylo to fakticky poslední, co mi chybělo. Tady jde o to, aby ten výkon zesilovač podal i na 30Hz a tam, kde impedance klesne k nízkých hodnotám. DA mají kmitočtově korigované a relativně složitější výhybky, díky tomu mají lineární průběh, ale také nižší citlivost, než ostatní komerce. A to zvyšuje nároky na proudovou zatížitelnost zesilovače. Naim hrál naprosto parádně. Uvedu jiný příklad. Kdysi jsme začínal modelem Focus ještě ze stavebnice a krmil to Denonem PMA 860, což byl kus zesilovač s výkonem 100W/8ohm. Zvuk byl jeden průser. Ale jen do té doby, než jsem bedny zavezl zpět k dýleorvi (tehdy do OL) a ten na ně napojil NAD 214 s výkonem snad jen 2*80W, ale ve špici až 200W. A začaly se dít věci! Denon neměl šanci zvládnout je vybudit tak, jako onen NAD. To samé, když jsem pořídil Controur 1,3mkII. Kdo zná, tak uzná, že to je vynikající 2 pásmo i dnes a do kapsy strčí půl současné produkce za daleko vyšší ceny. To jsem měl ještě onen Denon 860, ale pak se u mě zjevil jakýsi Sony ES (870??), to si už nepamatuji. Monstrózní škatule a 20 kg váhy. Byl jsme zklamán, dlouho jsem nemohl pochopit, proč celý odborný tisk C 1,3mkII tak chválí. V té době Pavel Dudek vypustil svůj první zesák Vector 380 pak DPA). Koupil jsem jej a hle! Bombastický zvuk, úplně jinde, než nějaké Sony, Denony a podobné. Hrál jsem tehdy jen přes pasivní regulátor z výstupu CD Denon 1290. DA hraje pouze tak, jak dobrý je zesilovač a není to pouze o výkonu. Je to o jeho schopnosti uhrát nízké impedance a náročné výhybky. Pak DA hrají dobře. A poslední poznámka ke starým zesilovačům - vlastnil jsem jeden z nejvyšších zesilovačů Pioneer A91-D (řada Elite, Urushi dyzjan) 25kg váhy dvě obří trafa, 4 obří hrnce na filtraci...3páry výkonových tranzistorů, ale výkon "jen 100W/8ohm. Tedy jako onen slavný Sony a Denon, co jsme kdysi měl. Ale to, co dokázal A91D, na to budu ještě dlouho vzpomínat. Hrál jsme na něj ještě v době, kdy jsme měl Special 25 i C5 - a s obojími podával fantastický zvuk. A při tom "jen" 100W výkonu...Tož tak to je s těmi Dynaudii.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Romix »

Zdeny: Faktem je, ze na testu u prodavajiciho to jelo na zesiku NAD. Tam to hralo super... Doma jsem to dal na ten muj A-66X a nejak to uz nebylo ono. Nedalo mi to a pripojil jsem i ty JBL abych porovnal... No...a zklamani bylo na svete...
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od PavelDosko »

Zdeny, dobre napsane, proste parametry na papiru nejsou to jedine co posuzovat, vzdy je to o tom jak si jednotlive kousky sestavy budou rozumet.
neni placka, neni highend
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Halíř »

Romix píše: 12 kvě 2020 14:22 Zdeny: Faktem je, ze na testu u prodavajiciho to jelo na zesiku NAD. Tam to hralo super... Doma jsem to dal na ten muj A-66X a nejak to uz nebylo ono. Nedalo mi to a pripojil jsem i ty JBL abych porovnal... No...a zklamani bylo na svete...
Tim, zes zadal jeden dotaz na dve fóra, nepamatujes si asi, co kde pises. Na hifiroom jsi uvedl, ze na zkoušce u prodejce s tvym zesikem to hralo supr. Tady běží verze, ze zkouška probíhala na jeho NAD a az doma jsi to spojil s pinckem. Tož teda jak, kde vězí pravda?
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Romix »

2 Halíř:
Na zkousce bylo testovani na zesiku NAD 370. To hralo super. Potom jsme na chvilku testli i muj zesik A-66X (jestli to vubec utahne), zdalo se stale vse super. Problem nastal az kdyz jsem pripojil i JBL doma a udelal test obou repro. To clovek nepozna hned na miste, ze to hraje o malinko hur... Na to proste bylo potreba pripojit oba pary repro zaroven a prepinat mezi nimi...
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Halíř »

Aha, takhle. No, pravda je, ze mozek si po čase zvykne i na zvuk z extremniho protipólu a to by ti pak zas po delší době mohly, po opětovnem přepojení, přijít jako nesnesitelne právě ty JBL. Jediným vodítkem ve "správnosti" zvuku bývá to, jak moc se která komponenta přibližuje originalnimu soundu akustických nástrojů. Jenze i to vezme zpravidla za své, pokud by takové bedýnky byly horší v jiných disciplínách jako prostor, suchost, pocitově horší dynamika. Ja bych dal asi na to klasické líbí, nelíbí. DA proste nemusi byt bedny pro kazdeho, to je preci jasny. Abys pak "kulatejsim" zesikem (proto se ti asi libila ta kombinace s NAD) nedával jenom záplatu na artefakty, ktere se ti ve zvuku tech kontůr nelíbí.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Halíř »

Navíc, jak čtu, je tvůj pincek čistě osmi ohmový. Ty DA mají impedanci 4 ohmy a je treba pocitat i s poklesem. Ciste z technického a bezpečnostního pohledu (vyšší hlasitosti) bych to nedoporučoval. Tedy tak jako tak, buď ponechat ty JBL a nebo jiný zesík zvládající už i nižší ohmáž.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od PavelDosko »

pokud bedny "na prvni dobrou" doma nezaujmou, asi bych kvuli nim nemenil cely zbytek sestavy, ten charakter zvuku se vyrazne nezmeni, pokud ti zvuk DA nevyhovuje, nelad ho za dlouhe penize ke svemu obrazu
neni placka, neni highend
aretax
Příspěvky: 3071
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od aretax »

Romix píše: 11 kvě 2020 21:21 Fidji99:
To zas vylozene ne... Ale obcas si to pustim potichu a pak tam nejsou zadny basy, nic. Takze vyuzivam... No a ty korekce take... Me se proste libi zvuk, kde jsou trosku vice slyset vysky a basy. A pripadne mi jednodussi a setrnejsi k penezence pootocit koleckem, nez x let hledat idealni sestavu...
Chapu, ze je to pro vetsinu mistnich asi nepochopitelne, ale pro me je tohle jednodussi a levnejsi...
Prečo vlastne chceš ísť do Dynaudia? Ako Ti viacerí písali, je to diametrálne odlišný zvuk od JBL. Mal som Dynaudiá a pre mňa na rockovú hudbu boli absolútne nevhodné. Najlepšie hrali klasiku. Pokiaľ preferuješ basy a výšky, prečo si nekúpiš vyšší model JBL, prípadne aj staršie vintage modely, napr. JBL 250, prípadne 5000 ? JBL 250 MKIV som kedsi mal a myslím, že by Ťa svojim zvukom zaujali. Basy mali až extrémne silné a pevné. Navyše sa dajú kúpiť za slušné peniaze. Podľa toho, čo píšeš, by sa Ti mohli páčiť aj vintage modely Quadral Montan, Vulkan, prípadne Titan. Ani JBL, ani Quadral nie sú náročné na zosilňovače a hrajú skoro na všetkom. Na rockovú hudbu sú ideálne.
https://www.audio-markt.de/market/jbl-j ... 0000068040
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Halíř »

Aretax
To, ze nejsou Quadraly náročné na zesilovač jsi myslel opravdu i s ohledem na ty Titány, potažmo Vulkány? Pravda nemůže být odlišnější. K rozhýbání Titánů a vyuzití jejich potenciálu je potreba vybírat zesilovač z vod opravdových, stabilních siláků. Ten tazatelův pincek by je možná trochu polechtal, nic víc. Navíc není jejich disciplínou jakýkoliv tichý poslech. Rekl bych, ze jde vylozene o koncertní bedny, kdy je potreba po produkci občas posbírat ze země střepy z vyražené okenni tabulky.
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Romix »

aretax:

mas pravdu, s temy Dynaudio jsem asi slapnul vedle, uznavam. Ja to proste chtel zkusit. Rikal jsem si, ze by to chtelo nejaky upgrade, posunout se trosku dal... Tak jsem si rekl, ze to zkusim. Limit jsem mel 30 000 na bedny. Asi by bylo nejlepsi za ty prachy upgradovat na lepsi JBL.


Halíř:

To je ten zesik vazne takovej bazmek? :D Me byl doporucen jako ciste analogovy s krasnym zvukem ke gramofonu... Vysel tehdy na 6000,-
I kdyz posledni dobou jsem pokukoval po Advance Acoustic X-i120...

PavelDosko:

Prave, to jsem taky rikal znamemu, ktery mi radi, abych jim dal jeste sanci... Me se ale nechce vyhodit ranec penez, abych ve finale zjistil, ze to stejne neni ono.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od terahera »

Nejsi ani první,ani poslední,kdo šlápnul vedle,ale aspoň máš o zkušenost navíc :cool: Takže přeji štěstí při dalším lovu a aby to už bylo ono :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Jaky zesik k Dynaudio Contour 1.8 mk2 ?

Příspěvek od Halíř »

Romix píše: 13 kvě 2020 16:32 aretax:

mas pravdu, s temy Dynaudio jsem asi slapnul vedle, uznavam. Ja to proste chtel zkusit. Rikal jsem si, ze by to chtelo nejaky upgrade, posunout se trosku dal... Tak jsem si rekl, ze to zkusim. Limit jsem mel 30 000 na bedny. Asi by bylo nejlepsi za ty prachy upgradovat na lepsi JBL.


Halíř:

To je ten zesik vazne takovej bazmek? :D Me byl doporucen jako ciste analogovy s krasnym zvukem ke gramofonu... Vysel tehdy na 6000,-
I kdyz posledni dobou jsem pokukoval po Advance Acoustic X-i120...

PavelDosko:

Prave, to jsem taky rikal znamemu, ktery mi radi, abych jim dal jeste sanci... Me se ale nechce vyhodit ranec penez, abych ve finale zjistil, ze to stejne neni ono.
Kde já napsal, ze je tvuj zesík naprd? On se predevsim nehodil k tvym novym bednam z technickeho hlediska (impedance) a co se týče "stodol" typu Quadral Titan, tak to je trošku jiná kategorie poslechu, s jejich zvukem se běžně rozháněj demonstrace, takže tvůj stroj s 80W do osmi s nima prostě není ve stejné váhové. Nic víc v tom nehledej.
Odpovědět