zesilovač Emotiva

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
motýl
Příspěvky: 121
Registrován: 15 dub 2017 18:03

zesilovač Emotiva

Příspěvek od motýl »

Ahoj lidi.
https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... -100-a-300
Zajímal by mne tento zesilovač už s ohledem na cenu, kterou jsem ochoten dát. Řešení korekcí, ekvalizeru a ostatních pokusů budiž chápáno jako mé hobby. Tento zesik by měl sloužit jako autorita k mým bednám. Ale: Už jednou jsemm zakoupil dle recenze na hifivoice a poznal jsem, že je velmi nutné "číst mezi řádky". Podle mne na lehký náznak "nic moc" u recenzovaného komponentu je třeba velmi zbystřit. V konečném důsledku si věc zakoupit, zapojit, poslouchat a posuzovat. Pak případně vrátit.
Zatím bych se zeptal na to, jestli zapojením lowendového CD přehrávače nějak ovlivním muzikální sílu a drajv tohoto zesiku. Děkuji za názory.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: zesilovač Emotiva

Příspěvek od PGH »

Každá sestava hraje tak jak jeho nejslabší článek.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: zesilovač Emotiva

Příspěvek od Jirka33 »

Muj nejslabší článek řetězce je sousedka :thumbdown:
motýl
Příspěvky: 121
Registrován: 15 dub 2017 18:03

Re: zesilovač Emotiva

Příspěvek od motýl »

A víš, že muj už taky? Zatím ale ne kvuli hudbě. Zesik jsem objednal, poslechl a vrátil. Dál to neřeším, kde byl zakopaný pes. Prostě mi to nehrálo.
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: zesilovač Emotiva

Příspěvek od macher »

Pokud by nekdo cetl zpetne - Emotiva pouziva moduly Icepower, tusim 125ax2, co je v podstate lowend class D. To ani hrat rozumne nemuze. Nekomu vadi vseobecne trida D, to muze byt jeden problem. Pokud je to tato situace, nema smysl vubec produkty na tride D resit a rovno prejit do AB, pripadne A. Pokud D neni problem, tak je spousta skladacek za obdobne penize (utfg -> ghent audio, hypex ncore/ucd). Kdyz jsou obe ruce leve, tak Nord Acousitc, Apollon Audio, ATI, atd.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zesilovač Emotiva

Příspěvek od zatty »

Já bych osobně třídu D nezatracoval, ale spíše hledal starší kusy 12 a více let staré. Osobně jsem používal dlouho Déčko od Myryadu z roku 1998 a hrálo skvěle a rád si ho pouštím někdy znova. Jenže realita dnešních déček je opravdu nesrovnatelně horší.
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Odpovědět