B&W jaký typ?

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
Shadovvv
Příspěvky: 4
Registrován: 06 bře 2019 22:02

B&W jaký typ?

Příspěvek od Shadovvv »

Dobrý den. Jaký typ B&w beden by jste mi doporučili na poslech jazz, folk, blues občas lehčí rock? Vybírám mezi 601 dm s3, 601 dm s2, 601 dm s1, 602 dm s1, 603 dm s2 což už je tripasmovka. Které z nich jsou zvukové nejzdarilejsi? Často čtu, že ty starší typy... Děkuji předem
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: B&w jaký typ?

Příspěvek od pajuna »

Ja osobne asi zadne, mozna ty nejvyssi pri dobre konstalaci :smile: ! Nicmene zalezi s cim je chces sladit a v jakem prostoru...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: B&w jaký typ?

Příspěvek od PavelDosko »

a cimpak to budes krmit ?
neni placka, neni highend
Shadovvv
Příspěvky: 4
Registrován: 06 bře 2019 22:02

Re: B&w jaký typ?

Příspěvek od Shadovvv »

Onkyo A- 8650. To mám teď. Časem uvidím co pořídím.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: B&w jaký typ?

Příspěvek od PavelDosko »

ja ti nevim ... me se tyhle nejnizsi B&W nikdy nelibily ... soused mel 602s2s nejakou integrou v asi 20 m, no nehralo to, hucelo to, vse slo dolu, vysky se nekonaly ... ale nehledal v tom high end a tak
neni placka, neni highend
Shadovvv
Příspěvky: 4
Registrován: 06 bře 2019 22:02

Re: B&w jaký typ?

Příspěvek od Shadovvv »

Oukej. Chtěl jsem právě podobné názory slyšet. Takže které bedny od Baw v ceně do 30 k by jste doporučili? :) Už nějaké sloupy by za to šly ne? :)
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: B&w jaký typ?

Příspěvek od Dieter Burmester »

Zadne.
Dieter Burmester
JAPEX

Re: B&w jaký typ?

Příspěvek od JAPEX »

=)) to bylo rychlé =))
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: B&W jaký typ?

Příspěvek od pajuna »

..viz muj 1.prispevek:-)
Pro zrovna BW?
Mozna zkus uz videt ted a ne az casem.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Jeliman nautilus
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: B&W jaký typ?

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Skus 805 D3 :thumbup:
Oldear

Re: B&W jaký typ?

Příspěvek od Oldear »

Shadovvv
Bohužel Tvoje představa je nereálná. S tímto rozpočtem a s 30 let starým zesíkem to asi nezrealizuješ. Jako první preferuješ jazz a jak známo, tam jsou časté nízké basové frekvence a ty "nedospělé" bedny je nedokáží zahrát a ten zesík to tam ani nebude schopen dodat.
Pro info, doma v obýváku mám jako DK B & W 700 S2 ( 5.0 ) podložené nejvyšším subem B & W. Na DK je to v poho, ale stereo zvuk velmi problematický - samotné bedny tam nemaj ten spodek a i ten špičkový sub se s tím jen težko sladí a proti "dospělým" bednám to prostě nehraje. Poslouchám na tom maximálně MCH - to je jakž, takž. Na stereo a tedy i ten jazz mám v poslechovce 8 řadu, ale to už jsou úplně jiné peníze.

Pokud mohu doporučit, tak prvně se věnuj tomu zesu a pořiď něco kvalitního a pak k němu doporučené a vyzkoušené bedny, ale s tím, že budeš muset snížit svoje nároky na značku a nebo hodně fin. prostředků přidat. Osobně bych tyto staré bedny nekupoval.
Možná si však vyznavač vintage a máš jiné preference.
LudowitKypanr
Příspěvky: 24
Registrován: 08 led 2013 19:14

Re: B&W jaký typ?

Příspěvek od LudowitKypanr »

parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: B&W jaký typ?

Příspěvek od parnass »

nedočetl jsem se, jakej je vlastně ten rozpočet..ale jetý B & w 702 S2 se prodávají od 1.500 euro... za ty peníze podle mýho skromnýho názoru velmi dobrý...
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Odpovědět