AVAA c20 aktíve bas trápi.

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

AVAA c20 aktíve bas trápi.

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Chlapi má niekto s kusenosti s tým ,alebo to pozná ?? Cenovo sa to pohybuje okolo 2333-2400eur. Je to www.PSIAUDIO.SWISS
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1251
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: AVAA c20 aktíve bas trápi.

Příspěvek od lidumil »

Vypadá to, že by mohlo fungovat a ta cena je velmi příjemná.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: AVAA c20 aktíve bas trápi.

Příspěvek od timcs »

Určite to bude fungovať, ale cena je šialená :crazy: Je potrebné min 2ks, za tú cenu máš komplet úpravu akustiky v celom pásme a ešte aj zostanú peniažky.
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1251
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: AVAA c20 aktíve bas trápi.

Příspěvek od lidumil »

No ale tohle je zase Swiss-Made, to bude určitě mnohem lepší. https://www.youtube.com/watch?v=Qm0BdYHfPN8
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: AVAA c20 aktíve bass trapi.

Příspěvek od Jeliman nautilus »

nedalo mi to a tak som sa vybral po info priamo k dovozcovi vo wiedni. kedze ta firma bola len 10km od miesta kde som sa nachadzal. hodili sme rec o tom . najprv je mat treba vyriesenu akustiku aj ked len ciastostnu a o zbitok sa vraj postara ten AVAA c20 co sa tyba basovej sekvencie. vraj to dotiahne k dokonalosti, co je dobre pre ludi s dobrym sluchom . co uz nie je lichotive je ze do miestnosti cca 10-15m2 treba 2ks a tak cim je miestnost vecsia tak ich viac. co by u mna bolo asi treba 6-8ks. :thumbdown: ale dal mi kontak na pana co je postihnuty tak ako mi s hifi high end . vraj ma doma akustic miestnost kde ich ma 8ks. radi co ako a kam,teraz je na penzii. pracoval ako zvukar v radiu, televizii a v orchestri hraje na perkusie.. ak bude cas tak si dohodnem termin a skocim pozriet, sluchovod rozmaznat. hodim potom o tom info. :roll:
Odpovědět