audio výstup

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
Pavel.R
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2019 10:43

audio výstup

Příspěvek od Pavel.R »

Ahoj.
Mám dotaz ,jako zdroj hudby požiji tel. spáruji ho s např. FiiO BTR3 ,jaká kvalita audia bude na výstupu z FiiO BTR3 ? Za předpokladu že tel. má podporu aptX, aptX LL, aptX HD, LDAC, BT kodeků.Ovlivňuje kvalitu audia samotný tel. či až FiiO BTR3 ?

Dufám že jsem to popsal dost srozumitelně :D.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: audio výstup

Příspěvek od PavelDosko »

naprosto ... co to ma spolecneho s highendem ?
neni placka, neni highend
Pavel.R
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2019 10:43

Re: audio výstup

Příspěvek od Pavel.R »

Společného asi nic ,omlouvám se .Jen mě napadlo ,že bych se od zdejších znalců ( nemyšleno ironicky ) dostal k snadné odpovědi.

Doufám ,že někdo odpoví ,po té požádám o smazání ,děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: audio výstup

Příspěvek od PavelDosko »

nic ve zlem, zkus ten dotaz treba na avmanii, tady timto zpusobem asi posloucha malokdo
at se dari
neni placka, neni highend
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: audio výstup

Příspěvek od F2014 »

Pavel.R píše:Ahoj.
Mám dotaz ,jako zdroj hudby požiji tel. spáruji ho s např. FiiO BTR3 ,jaká kvalita audia bude na výstupu z FiiO BTR3 ? Za předpokladu že tel. má podporu aptX, aptX LL, aptX HD, LDAC, BT kodeků.Ovlivňuje kvalitu audia samotný tel. či až FiiO BTR3 ?

Dufám že jsem to popsal dost srozumitelně :D.
Myslím, aniž bych to měl možnost vyzkoušet :smile:, že na telefonu záležet nebude, pokud bude alespoň schopen bez přerušování dodávat data přes BT do toho FiiO.
Teprve ve FiiO se nuly a jedničky přetvoří na analogový signál, takže můžeš prakticky předpokládat, že za zvukový projev bude zodpovědné FiiO a sluchátka. Mimochodem, měl jsme možnost si poslechnout troje BT sluchátka v cenové relaci 9-13 tisíc korun a byl jsem hodně překvapený, jak hodně rozdílnou kvalitu zvuku je možno za srovnatelné peníze dostat.

PS: Pro případ, že by se toho chtěl chytit nějaký řádný hifista, tak nezpochybňuji důležitost transportu .. ale tady to snad není na místě řešit.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Pavel.R
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2019 10:43

Re: audio výstup

Příspěvek od Pavel.R »

Tak děkuji za odpovědi .
Moderátora prosím o smazání .
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: audio výstup

Příspěvek od blesk666 »

ja by som to nemazal. Skor by som to mozno rozsiril na sirsiu diskusiu pri vyuzivani mobilu ako zdroja hudby. Ja sam po rokoch prenasania roznych medii a riasenia kompatibility prehravacov rad ze zdroj moze byt jeden a to nejaka streamovacia sluzba pripadne offline ulozene data (hudba)v telefone. (ja pouzivam Tidal v kvalite HiFi) V aute ale coraz castejsie aj na cestach ci v posteli pouzivam viac rokov platformu iPhone a k nemu niekolko sluchadiel. Konkretne prave iPhone mal v ramci tlf vcelku slusny interny DAC, avsak od iPhone 7 novsie, kedy pouziva uz len lighthing konektor, je vystup pokial viem uz len digitalny a prave DAC je integrovany az v samotnej redukcii Lighthing/3,5mm jack a neviem ci to neni downgrade proti starsim iPhone s integrovanym DACa 3,5mm samostatnym analog vystupom. Videl som aj merania vystupov samotnych telefonov a ono to nie je ziadna tragedia, skor naopak. Su samozrejme aj vynimky jednym aj druhym smerom. Zaujimam sa prave ci k iPhoneX ma zmysel riesit externy DAC a ktory
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Pavel.R
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2019 10:43

Re: audio výstup

Příspěvek od Pavel.R »

blesk666 : co tento
Audioquest DragonFly Red
Odpovědět