Phono na baterky

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Phono na baterky

Příspěvek od vitek »

Znáte to - bouřka. Blesky lítají kolem - rychle všechno vypnout, vytáhnout hadici ze zásuvky a dát ji aspoň metr pryč. A zrovna nikdo doma, žádné úkoly a povinnosti (přece prší) ideální si něco pustit. Bouřka pomalu odchází všechno rychle zapnout. Po první skladbě zase blesky na obzoru - bouřka se vrací. No kurňa, zas to všechno vypínám a ještě vypnou proud!!!
A tak mě napadlo, že kdybych měl pohono předzes s výstupem na sluchátka a ideálně na baterky( v nejhorším zdroj z baterek by se dal udělat), tak bych mohl aspoň poslouchat desky a nebyl bych závislý na proudu.
Neví někdo o nějakém slušném phonu se sluchátkovým výstupem s regulací hlasitosti a ještě aby to bylo na baterky. Díky předem všem a nesmějte se...myslím to vážně.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Phono na baterky

Příspěvek od Dieter Burmester »

A co tak filtraci s baterii, abys mohl provozovat cely system a jeste k tomu nahlas pres bedny? Protoze tvuj napad zni sice zajimave, ale u toho gramce asi budes muset tocit klikou :smile:
Dieter Burmester
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Phono na baterky

Příspěvek od vitek »

Na kliku mám taky a i na baterky, jinak by mě to nenapadlo...
Uživatelský avatar
Mastervoice
Příspěvky: 140
Registrován: 05 zář 2012 11:53
Bydliště: Severní Morava okr.Karviná

Re: Phono na baterky

Příspěvek od Mastervoice »

existujou gramofony na externí napájecí zdroj (adaptér) cca 220/12-20V něco na způsob PC tiskárny či scanneru tam není důvod baterie nepoužít, teoreticky
když selžou všechny pokusy je načase otevřít návod k použití
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Phono na baterky

Příspěvek od vitek »

Jak jsem psal výše gramec na baterku už mám...
Koukakal jsem na nějaké šikovné phono od iFi, taky Furutech něco má a ještě nějaký japonec. Není to přímo na baterky, ale to by se v krajním případě dalo pořešit. Spíš jestli s tím phonem se sluchátkovým výstupem má někdo nějaké poznatky....
Odpovědět