tape deck Aiwa AD-S950 vs Sony TC-KE600S

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
martinwylde
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2018 15:29

tape deck Aiwa AD-S950 vs Sony TC-KE600S

Příspěvek od martinwylde »

Dobrý den, sháním radu. Mam doma dva decky, Aiwa AD-S950 a Sony TC-KE600S. Zatím co Aiwa, která by snad měla být vítězem testů z 90 let,hraje výborně, sony je znatelně za ní. Nemá takové výšky a nemá takové koule. Hledám někoho se zkušeností,kdo mi řekne, že tenhle kus od sony takto prostě hraje, nebo je v háji hlava a v tom případě jestli se dá sehnat náhradní. Nechci se sony zbavovat, líbí se mi jeho chod. Oba decky byly nedávno na servisu. Výměna řemínků+vyčištění. Pán mi tvrdil,že i proběhlo seřízení. Díky za podnětné info.
aretax
Příspěvky: 3069
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: tape deck Aiwa AD-S950 vs Sony TC-KE600S

Příspěvek od aretax »

K Sony sa vyjadriť neviem, ale k Aiwe áno. Naozaj to bol vo svojej dobe jeden z najlepších kazeťákov. Tie rozdiely, čo popisuješ vzhľadom k Sony, boli aj vzhľadom k ostatným značkám, ako Akai, Teac a pod. v rovnakej cenovej relácii. Ja som mal o stupeň nižší model, ale celá rada, počnúc 6-stovkou hrala vynikajúco.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
martinwylde
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2018 15:29

Re: tape deck Aiwa AD-S950 vs Sony TC-KE600S

Příspěvek od martinwylde »

Pokud je kazeta nahraná z cd, je zvuk na Aiwě "dokonalý".
martinwylde
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2018 15:29

Re: tape deck Aiwa AD-S950 vs Sony TC-KE600S

Příspěvek od martinwylde »

Tak jsem sebral odvahu, sundal čelní panel, a zabořil šrubovák do seřizovacího šroubku hlavy. Stačilo pul otáčky a zvuk se projasnil. Řekl bych že momentálně hraje srovnatelně s Aiwou. Radostí jsem si málem cvrknul :-)
Odpovědět