Multiroom

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
jiri71
Příspěvky: 4
Registrován: 01 kvě 2018 11:11

Multiroom

Příspěvek od jiri71 »

Rád bych ve svém bytě poslouchal hudbu v několika místnostech aniž bych musel tahat kabely k reproduktorům. Existuje tzv. Multiroom, ale mám s touto technologií špatné zkušenosti. Zakoupil jsem si internetové rádio Hama DIT1000MBT a k němu bezdrátové repro Samsung R1 WAM1500. Bohužel jsem ale pohořel, bo tato dvě zařízení nešla spárovat, což mi potvrdili i výrobci uvedených značek :shock: Umíte někdo poradit? Nelpím na internetovém rádiu, stačí jakýkoli mikrosystém, ke kterému bych připojil kabelové repro a pak v dalších místnostech poslouchal tutéž hudbu přes repro bezdrátové...
Bond 007 alias Monte

Re: Multiroom

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Bond 007 alias Monte

Re: Multiroom

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

jak to bývá, za málo peněz, málo muziky
Bond 007 alias Monte

Re: Multiroom

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

pak ještě tohle, mám, ale nebaví mne to :lol: , vždy je něco pro a proti
obrazek.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: Multiroom

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

ještě ke spárování, asi bluetooth, jestli nejde, tak vrátit, prostě musí se spárovat, celkem bluetooth je na dvě věci :lol:
JAPEX

Re: Multiroom

Příspěvek od JAPEX »

jiri71 píše:Rád bych ve svém bytě poslouchal hudbu v několika místnostech aniž bych musel tahat kabely k reproduktorům. Existuje tzv. Multiroom, ale mám s touto technologií špatné zkušenosti. Zakoupil jsem si internetové rádio Hama DIT1000MBT a k němu bezdrátové repro Samsung R1 WAM1500. Bohužel jsem ale pohořel, bo tato dvě zařízení nešla spárovat, což mi potvrdili i výrobci uvedených značek :shock: Umíte někdo poradit? Nelpím na internetovém rádiu, stačí jakýkoli mikrosystém, ke kterému bych připojil kabelové repro a pak v dalších místnostech poslouchal tutéž hudbu přes repro bezdrátové...
Hama DIT1000MBT nikdy nepůjde spárovat s žádným reproduktorem (je to i napsané ve specifikaci)!!!!
Vlastně sis koupil dva reproduktory, z toho jeden má i integrované rádio (je úplně jedno jaké)... :cool:

Sice nevím, jak to hraje, ale HiFi to určitě není a High End tuplem ne. Ani si nemyslím, že by tě to mělo uspokojit jako MULTIROOM.
Koupil sis přenosný bluetooth reproduktor k mobilnímu telefonu/tabletu nebo kompu. Sedni si na terasu, otevři si pivo a hraj rovnou z telefonu
(k tomu to je hlavně určené) :thumbup:
jiri71
Příspěvky: 4
Registrován: 01 kvě 2018 11:11

Re: Multiroom

Příspěvek od jiri71 »

JAPEX píše:
jiri71 píše:Rád bych ve svém bytě poslouchal hudbu v několika místnostech aniž bych musel tahat kabely k reproduktorům. Existuje tzv. Multiroom, ale mám s touto technologií špatné zkušenosti. Zakoupil jsem si internetové rádio Hama DIT1000MBT a k němu bezdrátové repro Samsung R1 WAM1500. Bohužel jsem ale pohořel, bo tato dvě zařízení nešla spárovat, což mi potvrdili i výrobci uvedených značek :shock: Umíte někdo poradit? Nelpím na internetovém rádiu, stačí jakýkoli mikrosystém, ke kterému bych připojil kabelové repro a pak v dalších místnostech poslouchal tutéž hudbu přes repro bezdrátové...
Hama DIT1000MBT nikdy nepůjde spárovat s žádným reproduktorem (je to i napsané ve specifikaci)!!!!
Vlastně sis koupil dva reproduktory, z toho jeden má i integrované rádio (je úplně jedno jaké)... :cool:

Sice nevím, jak to hraje, ale HiFi to určitě není a High End tuplem ne. Ani si nemyslím, že by tě to mělo uspokojit jako MULTIROOM.
Koupil sis přenosný bluetooth reproduktor k mobilnímu telefonu/tabletu nebo kompu. Sedni si na terasu, otevři si pivo a hraj rovnou z telefonu
(k tomu to je hlavně určené) :thumbup:
Dle zástupce Hama je zařízení DIT1000MBT kompatibilní se značkami Roberts Radios, Technisat solution, Medion Silvercrest, Dual, které pracují v aplikaci UNDOK.
Přesto jsem obě zařízení vrátil a pídím se po možnostech, jak bezdrátově propojit více místností v jednom bytě...
jiri71
Příspěvky: 4
Registrován: 01 kvě 2018 11:11

Re: Multiroom

Příspěvek od jiri71 »

Bond 007 alias Monte píše:pak ještě tohle, mám, ale nebaví mne to :lol: , vždy je něco pro a proti
obrazek.jpg
wifi router? :crazy:
jiri71
Příspěvky: 4
Registrován: 01 kvě 2018 11:11

Re: Multiroom

Příspěvek od jiri71 »

Bond 007 alias Monte píše:
jak to bývá, za málo peněz, málo muziky
A kde se to dá koupit? :eek:
Odpovědět