reproduktorový kabel k zesilovači AUDIO RESEARCH REFERENCE 75

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
Mikipetr
Příspěvky: 256
Registrován: 03 čer 2011 04:55

reproduktorový kabel k zesilovači AUDIO RESEARCH REFERENCE 75

Příspěvek od Mikipetr »

Zdravím , potřebuji radu popř. názor z vlastních zkušeností s reprokabely pro elektronkový zesilovač ARC 75 nebo popř.pro i jiné modely nebo značky elektronkových zesilovačů.Moje současné kabely NEOTECH NS 241260 nevyhovují v oblasti nízkých frekvencí. Mám doma ještě pár dvojice spletených OCOS , tam se zesilovač chová na nízkých kmitočtech o poznání lépe , ale zase jsou zrnitější středy a výšky.

Máte prosím někdo nějaké zkušenosti ? Děkuji
2xCLASÉ AUDIO CA-M400 ,KRELL EVO505,Classé CP 700,KEF 109 MAIDSTONE,CANOR TP306 VR+,MAGNUM DYNALAB ETUDE,BRINKMANN BARDO Koetsu Rosewood, SHUNYATA RESEARCH DENALI
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Re: reproduktorový kabel k zesilovači AUDIO RESEARCH REFERENCE 75

Příspěvek od ivandk »

Nevim nakolik existuji specificky kabely vhodne pro elektronkove zesilovace? Sam mam elektronky Jadis a v poslednich dnech jsem mel doma na zkouseni novy model Tellurium Q black II a moc dobry reprokabel. Jestli sedne i tobe, zkus vyzkouset. Navic velmi prizniva cena. Sam jeste chci vyzkouset model z rady Silver.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: reproduktorový kabel k zesilovači AUDIO RESEARCH REFERENCE 75

Příspěvek od adrian »

Na doporucenie som kupil Acoustic Revive SPC Reference Tripple C v metrazi a som spokojny. Chcel som ho menit nedavno,no bol som ubezpeceny,ze rozdiel je fakt minimalny,tak som si ho nechal a nemenil ho. Kupis ho i u pana Dioka v hifistudiu Pansky Dvur ...
http://www.hifi-studio.cz/
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: reproduktorový kabel k zesilovači AUDIO RESEARCH REFERENCE 75

Příspěvek od harley44 »

Pouzivam Cardas golden cross.
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: reproduktorový kabel k zesilovači AUDIO RESEARCH REFERENCE 75

Příspěvek od Yngwie »

V průběhu času se přikláním k tomu, že kabely by v žádném případě neměly kompenzovat nedostatky systému. Audio Research REF75SE jsem měl chvíli doma a vřele k němu mohu doporučit jak Acoustic Revive SPC triple C v metráži s bánky Oyaide nebo nejvyšší Acrolink z metráže. Podle mě nemá reálný smysl investovat více ... pak je už lepší upgrade zdroje nebo předzesu.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: reproduktorový kabel k zesilovači AUDIO RESEARCH REFERENCE 75

Příspěvek od aretax »

Keď som mal Audio Research, veľmi mi pasovali káble XLO Signature, dokonca lepšie, ako niekoľko násobne drahšie modely Limited.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Mikipetr
Příspěvky: 256
Registrován: 03 čer 2011 04:55

Re: reproduktorový kabel k zesilovači AUDIO RESEARCH REFERENCE 75

Příspěvek od Mikipetr »

Problém vyřešen , zapůjčeny kabely německé značky HEAVENS GATE - ULTRA SILENCE.....a rázem zmizely popisvané neduhy a naopak jsou ještě přednosti. Vřele doporučuji. Kamarád je měl na ML436 a Utopiích a hrály skvěle....a skvěle hrají i na ARC 75 a Thielech CS 2.4......hodně dobré a universální kabely....Už jsou u mne doma , spokojenost , každopádně děkuji za vaše rady a poznatky
2xCLASÉ AUDIO CA-M400 ,KRELL EVO505,Classé CP 700,KEF 109 MAIDSTONE,CANOR TP306 VR+,MAGNUM DYNALAB ETUDE,BRINKMANN BARDO Koetsu Rosewood, SHUNYATA RESEARCH DENALI
Odpovědět