Minime server pro NAS Synology

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Minime server pro NAS Synology

Příspěvek od ivandk »

Prosim o radu toho, kdo ma zkusenost s aplikaci pro prehravani audia Minime server. Mel jsem to nainstalovano na svem NAS ulozisti Synology a vse celkem dobre fungovalo. Obcas upgrade ale dalo se to zvladnout. Mam streamer Marantz a reprodukce pres Minime server byla slysitelne lepsi. Transparentnejsi kultivovanejsi zvuk. Nacitalo mi to take obrazky alb v plnem rozliseni. Pak mi to jednou kleklo a uz se mi nedari to znovu rozhodit. Nainstaluji posledni verzi a pri spousteni se mi to vzdy stopne. Mam to nainstalovano i na notebooku a tam vse pod Win 7 funguje bez problemu.
Nema s tim nekdo zkusenost proc to nejde na Synology rozchodit?
Predem diky za rady a zkusenosti.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Minime server pro NAS Synology

Příspěvek od winelover »

Já to provozuju sice na QNAPu, ale myslím, že by to mělo být podobný.
Máš na NASu spuštěnou a funkční aktuální verzi javy? win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Minime server pro NAS Synology

Příspěvek od PavelDosko »

zkus na nas synology nahrát aktuální balíček java synology dle typu tvého nas
neni placka, neni highend
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Re: Minime server pro NAS Synology

Příspěvek od ivandk »

Myslim ze mam aktualni verzi Javy. Aspon mi to snad nehlasi ze by chtela aktualizovat. Jinak jsem se vzdy v te nabidce aktualizaci nevyznal. Ale primo v aplikach na NAS mi to nehlasi ze by to nebylo aktualizovane. Ale to jsou me dohady nevim jestli to vse vyhodnocuji spravne. Kdyz spoustim Minime servér taak to zane a pak to hlasi ze to zastavuje a zustane mi hlaske ze je neco v souboru .log
Tan nevim. Takze u QNAP to funguje normalne?
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Minime server pro NAS Synology

Příspěvek od winelover »

jj, na QNAPu žádný problém, vše běží jak má.
Ještě bych možná zkusil stáhnout poslední verze jak minimserveru, tak javy, odinstalovat to obojí z NASu a znovu nainstalovat ty poslední, nově stažené verze v pořadí java, minim. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Odpovědět