Sennheiser HD 800 S vs Sony Hi-Res MDR-Z1R - Vaše názory

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
NaNo
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2016 18:17

Sennheiser HD 800 S vs Sony Hi-Res MDR-Z1R - Vaše názory

Příspěvek od NaNo »

Sennheisery HD 800 jsou pro mě jistá kvalita, ale trošku pokukuji po Sony Hi-Res MDR-Z1R. Chtěl bych slyšet vaše názory. Děkuji.
Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 175
Registrován: 09 čer 2012 21:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sennheiser HD 800 S vs Sony Hi-Res MDR-Z1R - Vaše názory

Příspěvek od ivanb_cko »

Obecně si myslím, že je těžké porovnávat 2 rozdílné konstrukce sluchátek - otevřená X uzavřená. Tady to bude vždy o osobních preferencích a prostředí použití.

Osobně mám se sluchátky Sony vždy jen dobrou zkušenost - přijde mi, že je to jejich nejlepší část firmy co se audio komponentů týká. Většina modelů, které jsem slyšel mi přišli zvukově neutrální a dlouhodobě neúnavné na poslech. No a Senneheiser je jistota kvality a model HD800 teprve! U obou bdue taky hodně záležet na zdroji zvuku a zesilovače!
Luxman DA-06 & Audirvana Plus /Denon DN-961FA /Luxman PD-444 w Wheaton Triplanar mkII & VDH MC-10 + Dynavector DV 505 & Ortofon MC25E /Audiokultura Iskra 1 /Jeff Rowland Concentra I /[audio physic] Scorpio
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Sennheiser HD 800 S vs Sony Hi-Res MDR-Z1R - Vaše názory

Příspěvek od Dieter Burmester »

Z MDRek je na tom nejlepe rada MDR Professional - zejmena modely 7509 a 7506. Jsou to predevsim sluchatka pro zvukare na plac, ale znam par lidi, kteri je spokojene pouzivaji pro domaci poslech hudby. Vybornou ignoraci okolniho hluku doma asi neocenis, ale ten nezabarveny projev mozna uz jo :smile:
Dieter Burmester
Odpovědět