Gramofon pro narocne

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Zdeny »

Romix píše:Panove, ja na zacatku tematu napsal jake gramofony se mi vylozene nelibi. Jsou to shodou okolnosti prave Project, ktere mi tu neustale velka vetsina z Vas predsouva. Nemuzu za to, proste designove mi nejsou zrovna srdci blizke. Z kazde rady si samozrejme neco vezmu, ale finalni rozhodnuti je na me. Cenim si kazde rady, krome prispevku, ktere jsou urceny pouze na to, aby nekoho zesmesnily, nebo urazili, viz pan mistr sveta fox. Veci se daji vyjadrit i slusne... Nejsem typ cloveka, ktery vleze na forum, ktere je logicky plne jak mistru v oboru, tak "autocenzura", kteri se jako mistri pouze potrebuji citit, aby odkyval prvni prispevek a sel si to hned koupit.

Pan fox zrejme neni zvykly, ze se jeho neslusne chovani nekomu nelibi. Uvedomte si prosim, ze ja se do teto chvile s Vami bavil slusne. Ale rozhodne takove chovani nestrpim jak nekde ve spolecnosti, tak na internetove diskuzi. Myslim si, ze tohle by jste si pri osobnim kontaktu nekde mimo "internetovy svet" nedovolil.

Chlapče, když ti to neřekl nikdo jiný, tak ti to povím za ostatní: jsi tu dva dny i s cestou, chováš se - velmi mírně řečeno- dost podivně a rozhodně, co ti chybí, je trocha pokory k těm, kteří ti radí a ti, co ti radili až dosud, ti radili naprosto přesně a dobře.Navíc se bojím, že naprossá většina těch, co ti radí, bude o dost pátků starších, než ty.
Nejlepší by bylo, kdybys vypadnul a šel mezi sobě rovné, kde tvůj způsob jednání bude normální a navíc od sobě rovných se jistě dozvíš užitečnější rady, než od místních mistrů světa.

O jedno tě důrazně žádám, nesnaž se reagovat na tento příspvěvek, jinak opět dokážeš, jaký jsi ve skutečnosti člověk. Většina lidí si na tebe udělala jistý názor.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od martinowsky »

Tak to je radost si pročíst po měsíci toto téma. :thumbup:
Dietre Tys to popsal famózně.
Foxi u Tebe s Tvou praxi a sestavami jsem se až divil, že ses nechal strhnout. Vykašli se na to, pusť muziku a dej si něco dobrého.

Těším se jakým směrem se to bude ubírat a jaký stroj v domácnosti zakladatele vlákna ukončí tuto taškařici.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Romix
Příspěvky: 39
Registrován: 18 črc 2016 18:35

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od Romix »

Zdeny píše:
Romix píše:Panove, ja na zacatku tematu napsal jake gramofony se mi vylozene nelibi. Jsou to shodou okolnosti prave Project, ktere mi tu neustale velka vetsina z Vas predsouva. Nemuzu za to, proste designove mi nejsou zrovna srdci blizke. Z kazde rady si samozrejme neco vezmu, ale finalni rozhodnuti je na me. Cenim si kazde rady, krome prispevku, ktere jsou urceny pouze na to, aby nekoho zesmesnily, nebo urazili, viz pan mistr sveta fox. Veci se daji vyjadrit i slusne... Nejsem typ cloveka, ktery vleze na forum, ktere je logicky plne jak mistru v oboru, tak "autocenzura", kteri se jako mistri pouze potrebuji citit, aby odkyval prvni prispevek a sel si to hned koupit.

Pan fox zrejme neni zvykly, ze se jeho neslusne chovani nekomu nelibi. Uvedomte si prosim, ze ja se do teto chvile s Vami bavil slusne. Ale rozhodne takove chovani nestrpim jak nekde ve spolecnosti, tak na internetove diskuzi. Myslim si, ze tohle by jste si pri osobnim kontaktu nekde mimo "internetovy svet" nedovolil.

Chlapče, když ti to neřekl nikdo jiný, tak ti to povím za ostatní: jsi tu dva dny i s cestou, chováš se - velmi mírně řečeno- dost podivně a rozhodně, co ti chybí, je trocha pokory k těm, kteří ti radí a ti, co ti radili až dosud, ti radili naprosto přesně a dobře.Navíc se bojím, že naprossá většina těch, co ti radí, bude o dost pátků starších, než ty.
Nejlepší by bylo, kdybys vypadnul a šel mezi sobě rovné, kde tvůj způsob jednání bude normální a navíc od sobě rovných se jistě dozvíš užitečnější rady, než od místních mistrů světa.

O jedno tě důrazně žádám, nesnaž se reagovat na tento příspvěvek, jinak opět dokážeš, jaký jsi ve skutečnosti člověk. Většina lidí si na tebe udělala jistý názor.


:-@

Mam te vis kde..."chlapce"... :)
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od pajuna »

Romix
Tak s timto stylem tady opatrne [-x
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od lidumil »

Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od efičák »

Krásný a legendární gramofon pro opravdové pokročilé elpíčkáře. :thumbup:
Odhaduji, že cena vyletí na pár tisíc eur.

A taky myslím, že tohle není kousek pro Romixe. Snad až nabere zkušenosti, založí velkou sbírku LP a poslech mu bude velkým potěšením.
Ramínka SME 12" a 9" předpokládají pokročilé přenosky, phona a aparát využívající tak velkého rozlišení.
Velké investice.

Prostě to vidím na ten Technics a dobrou MMku a pomalinku nakoupit stereo.
Taky se může stát, že nakonec převládne výhoda a pohodlí digitálu, jeho dostupnost v nových nahrávkách čímž bude snadné gramec a desky případně prodat a vrátit se k vinylu po čase, kdy mláďata vyletí z hnizda a přijde "střední věk".
Zvuk dobrý - všechno dobré
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Gramofon pro narocne

Příspěvek od tm.watch »

Na prodej je pouze podstavec. Ani gramo ani ramena nejsou soucasti prodeje.
Odpovědět