Project phono box RS

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
andrej71
Příspěvky: 32
Registrován: 17 pro 2014 14:22

Project phono box RS

Příspěvek od andrej71 »

Zdravím, chcem sa spytat majiteľov, a ludi ktory maju skusenosti s Project phono box RS. Mam doma pozicany uz druhy kus tohoto pristroja, a po zapojeni mi oba sposobuju brum uz pri tretinovej hlasitosti. Vlastním Project Tube box DS, a ten je pocut až pri tristvrtovej hlasitosti co mi pride normalne. chcem sa spytat ako sa da tento problem s brumom odstranit? vopred vdaka.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Project phono box RS

Příspěvek od bigjoe »

Zkusil bych vzít kousek drátu a propojit kostry obou přístrojů :?: .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
andrej71
Příspěvky: 32
Registrován: 17 pro 2014 14:22

Re: Project phono box RS

Příspěvek od andrej71 »

gramofon aj predzosilnovac su prepojene uzemnovacim kablom na zemniacich skrutkach oboch zariadení.
aretax
Příspěvky: 3071
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Project phono box RS

Příspěvek od aretax »

Môžeš mať vadné zemnenie na jednom z nich.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
andrej71
Příspěvky: 32
Registrován: 17 pro 2014 14:22

Re: Project phono box RS

Příspěvek od andrej71 »

da sa o nejako zmerat? inak ten box rs mam uz druhy doma a aj tento brumi. ak odpojim zemnenie medzi phono a gramo tak je to rovnake.
dkc69
Příspěvky: 65
Registrován: 18 zář 2011 00:37

Re: Project phono box RS

Příspěvek od dkc69 »

Já RS vlastním a nekoná se absolutně žádný šum.Je to zvláštní.Není spíše chyba v gramofonu??Jaký máš gramec?
mám to co mám...a jsem za to rád
andrej71
Příspěvky: 32
Registrován: 17 pro 2014 14:22

Re: Project phono box RS

Příspěvek od andrej71 »

aj ak odpojim komplet gramo od rs tak tam brum je. jedna sa o brum cca 20db pri max. hlasitosti. rozmyslam ci to nebude nejaka zemna slucka.
Odpovědět