Jaký by byl vhodný stereo receiver k Tannoy Mercury V4i

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
sulcik
Příspěvky: 2
Registrován: 09 bře 2015 23:59

Jaký by byl vhodný stereo receiver k Tannoy Mercury V4i

Příspěvek od sulcik »

Ahoj všichni.
Můžete mi, prosím, jako naprostému začátečníkovi, poradit jaký receiver k Tannoy Mercury V4i? Chtěl bych mít jen navíc možnost internetových rádií, jinak žádné zvláštní požadavky nemám. Poslouchám převážně rock/metal v místnosti 6x4m. Samozřejmě bych prosil v cenové hladině vhodné k ceně zmíněných Tannoy.

Díky moc, za případné rady
M.
sulcik
Příspěvky: 2
Registrován: 09 bře 2015 23:59

Re: Jaký by byl vhodný stereo receiver k Tannoy Mercury V4i

Příspěvek od sulcik »

...ještě že je tady ta poradna. Objednal jsem tedy Harman/Kardon HK 3770. (kdyby to tedy někoho zajímalo) :thumbup:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Jaký by byl vhodný stereo receiver k Tannoy Mercury V4i

Příspěvek od pajuna »

Mozna sis mohl vsimnout, ze vzhledem k zamereni fora se tu spotrebni receivery neresi a v teto cenove hladine jde spise o preferenci vybavy nez zvuku. Harman Kardon neni pro zacatek urcite spatna volba, ale je to proste porad jen receiver. Pro muziku bych urcite volil slusny zesilovac, v teto cenove hladine nejspise z druhe ruky.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Jaký by byl vhodný stereo receiver k Tannoy Mercury V4i

Příspěvek od lidumil »

Bomba - když chce radu, tak nic, a když napíše, co si koupil, hned poznámka admina :thumbdown: :clap:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
pekosa
Příspěvky: 4
Registrován: 12 bře 2015 10:31

Re: Jaký by byl vhodný stereo receiver k Tannoy Mercury V4i

Příspěvek od pekosa »

Přesně tak :thumbdown:

Bedny jsi Sulciku vybral výborné v rámci cenové třídy. Já bych namátkou z levných, cenově odpovídajících zesilovačů doporučil osobně vyzkoušené NAD řady 32x, Rotel RA-10 nebo velmi povedený a muzikální Marantz PM6005.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Jaký by byl vhodný stereo receiver k Tannoy Mercury V4i

Příspěvek od martinowsky »

Myslim ze tim chtel Pajuna rici, ze zde asi moc lidi nejak extra resivru doma nemelo tak nemuze cekat kvantum rad a doporuceni. Na nejakem AV foru bude urcite zkusenosti dostatek. Na stereo zesak by asi obdrzel dosti informaci.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: Jaký by byl vhodný stereo receiver k Tannoy Mercury V4i

Příspěvek od RSC »

Je to jak bylo napsáno, že jiná fóra. Ale přidal bych se s názorem na vhodnost Marantze, možná bych volil vyšší třídu z druhé ruky, je to znát. Slyšel jsem Narantzů více, když jsem se drápal výše. I dnes občas někde něco poslechnu je tak pro přehled z nižších sfér. HK s Tannoy jsem slyšel kdysi a nebylo to úplně ono, ale pro začátek jistě dobré... každý máme jinou chuť.
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
Odpovědět