audio výstup

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Pavel.R

audio výstup

Příspěvekod Pavel.R » ned 03. úno 2019 12:49:58

Ahoj.
Mám dotaz ,jako zdroj hudby požiji tel. spáruji ho s např. FiiO BTR3 ,jaká kvalita audia bude na výstupu z FiiO BTR3 ? Za předpokladu že tel. má podporu aptX, aptX LL, aptX HD, LDAC, BT kodeků.Ovlivňuje kvalitu audia samotný tel. či až FiiO BTR3 ?

Dufám že jsem to popsal dost srozumitelně :D.

PavelDosko

Re: audio výstup

Příspěvekod PavelDosko » ned 03. úno 2019 13:33:17

naprosto ... co to ma spolecneho s highendem ?
PMA PA4 Big Brother,premp SPaudio P1,DAC SPaudio D1,Aurum Cantus V8F,filtrace RiAudio PLF,Roth Orfeo,AR TripleC, MF TriVista,MED MI 1005,iFi iUSBPower, iPurifier 2 a Gemini, NUC Akasa - Daphile, 2x LPSU

Pavel.R

Příspěvekod Pavel.R » ned 03. úno 2019 13:39:49

Společného asi nic ,omlouvám se .Jen mě napadlo ,že bych se od zdejších znalců ( nemyšleno ironicky ) dostal k snadné odpovědi.

Doufám ,že někdo odpoví ,po té požádám o smazání ,děkuji za pochopení.

PavelDosko

Příspěvekod PavelDosko » ned 03. úno 2019 13:43:33

nic ve zlem, zkus ten dotaz treba na avmanii, tady timto zpusobem asi posloucha malokdo
at se dari
PMA PA4 Big Brother,premp SPaudio P1,DAC SPaudio D1,Aurum Cantus V8F,filtrace RiAudio PLF,Roth Orfeo,AR TripleC, MF TriVista,MED MI 1005,iFi iUSBPower, iPurifier 2 a Gemini, NUC Akasa - Daphile, 2x LPSU

F2014

Příspěvekod F2014 » ned 03. úno 2019 15:45:08

Pavel.R píše:Ahoj.
Mám dotaz ,jako zdroj hudby požiji tel. spáruji ho s např. FiiO BTR3 ,jaká kvalita audia bude na výstupu z FiiO BTR3 ? Za předpokladu že tel. má podporu aptX, aptX LL, aptX HD, LDAC, BT kodeků.Ovlivňuje kvalitu audia samotný tel. či až FiiO BTR3 ?

Dufám že jsem to popsal dost srozumitelně :D.

Myslím, aniž bych to měl možnost vyzkoušet :smile:, že na telefonu záležet nebude, pokud bude alespoň schopen bez přerušování dodávat data přes BT do toho FiiO.
Teprve ve FiiO se nuly a jedničky přetvoří na analogový signál, takže můžeš prakticky předpokládat, že za zvukový projev bude zodpovědné FiiO a sluchátka. Mimochodem, měl jsme možnost si poslechnout troje BT sluchátka v cenové relaci 9-13 tisíc korun a byl jsem hodně překvapený, jak hodně rozdílnou kvalitu zvuku je možno za srovnatelné peníze dostat.

PS: Pro případ, že by se toho chtěl chytit nějaký řádný hifista, tak nezpochybňuji důležitost transportu .. ale tady to snad není na místě řešit.

Pavel.R

Příspěvekod Pavel.R » pon 04. úno 2019 23:54:29

Tak děkuji za odpovědi .
Moderátora prosím o smazání .

blesk666

Příspěvekod blesk666 » úte 05. úno 2019 12:43:28

ja by som to nemazal. Skor by som to mozno rozsiril na sirsiu diskusiu pri vyuzivani mobilu ako zdroja hudby. Ja sam po rokoch prenasania roznych medii a riasenia kompatibility prehravacov rad ze zdroj moze byt jeden a to nejaka streamovacia sluzba pripadne offline ulozene data (hudba)v telefone. (ja pouzivam Tidal v kvalite HiFi) V aute ale coraz castejsie aj na cestach ci v posteli pouzivam viac rokov platformu iPhone a k nemu niekolko sluchadiel. Konkretne prave iPhone mal v ramci tlf vcelku slusny interny DAC, avsak od iPhone 7 novsie, kedy pouziva uz len lighthing konektor, je vystup pokial viem uz len digitalny a prave DAC je integrovany az v samotnej redukcii Lighthing/3,5mm jack a neviem ci to neni downgrade proti starsim iPhone s integrovanym DACa 3,5mm samostatnym analog vystupom. Videl som aj merania vystupov samotnych telefonov a ono to nie je ziadna tragedia, skor naopak. Su samozrejme aj vynimky jednym aj druhym smerom. Zaujimam sa prave ci k iPhoneX ma zmysel riesit externy DAC a ktory

Pavel.R

Příspěvekod Pavel.R » pát 08. úno 2019 20:10:28

blesk666 : co tento
Audioquest DragonFly Red

Zpět na “Poradna”