yarda

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

yarda

Příspěvek od yarda »

Tak vás všechny zdravím, svědomí mi nedalo, už jsem tady „nakrad“ dost informací, zkušeností a typů na dobrou muziku, že vám dlužím mé představení.

Nejsem ženatý (už), nejsem mladý ani bohatý. Nepoznám nástroje (kromě kytary a bicích), nepoznám styly hudby, nepamatuji si umělce a názvy jejich titulů ... mám rád hudbu.
Jsem romantik a snílek, jsem děsně línej ... Tak mě napadá, neměl jsem být básníkem?
Ještě vás nenudím?

Hudbu jsem začal poslouchat, jestli si dobře pamatuju, už v dětství. Doma bylo takové to dřevěné rádio s krásným „magickým okem“ a navrchu se pod deklem skrýval gramofon. V období puberty mě začínaly zajímat holky, bohužel já je nezajímal. A tak jsem si to začal dělat sám ... myslím tím, stavět zesilovače a reprobedny ... vy čuňata :D . Už v té době jsem laboroval s kabelama, k reprákům pořádný kabely od různých lampiček a síťový kabel od staré žehličky. Po vojně jsem chtě nechtě začal vydělávat a tím začal utrácet za skvělé hotové výrobky světových značek TESLA, Grundik, Akai,Aiwa, Sony a Pioneer. Poslední Pioneer u mě zůstal několik let a do dnes na něj rád vzpomínám. Samozřejmě jsem si prošel cestu skvělých omylů, jako super domácí kino (komplet za 20k) a hlubokých úvah … “to bude dobrý, hlavně že to hraje“.

Moje současná sestava mnohým z vás nesahá ani po kotníky, přesto jsem s ní spokojený (vždy do té doby, než slyším něco lepšího). Vznikla na základě vašich zkušeností a rad, které zde pěkně zdarma rozdáváte,… DÍKY! Byl to tak trošku risk, protože v mém okolí není žádné studio a hifistů o nic víc.

player CA 650C – Cardas – zes CA 650A – Cardas Bi-Wire – repro QLN 603, filtr SUPRA, síťovky Van Den Hul The Mainsserver , rack a stojany pod repro samodomo, pokus o akustické úpravy místnosti.

Poslouchám téměř vše (krom výkřiků a dechmetalu), mám rád detaily a nápad. Vždy mě něco překvapí a tak stále hledám nové a nové styly.

No, to by asi stačilo, tolik jsem toho nepsal ani domů z vojny.

Nečekám žádné ohlasy, ale kdyby někdo chtěl časem něčím přispět, tak jsem se narodil 30.01.1962 :oops: .
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: yarda

Příspěvek od jirie »

Tak gratuluji k blížicím se Abrahámovinám. :clap:
I ke schopnosti tak dlouho mlčet na fóru :D
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: yarda

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo vítej,
padesátník se smyslem pro humor :D.
Cambridge Audio je u nás poměrně rozšířené a spokojených vlastníků je i na našem fóru hodně.
:-t Ten player je čistokrevný CD nebo přehrává i jiné formáty? Tento model nějak neznám, vím, že modelová řada cd playerů byla 340,640,740 a vlajková loď 840.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: yarda

Příspěvek od martinowsky »

Viktore novější mašinky od CA jsou už 550, 650 a dokonce ted už 651. Nový vlajkový integráč bude 851 a já už moc čekám až výjde atˇho vyzkouším. :-ss jsem zvědavý jak vůbec bude vypadat a jestli bude i zvukově třeba odlišný.

Jinač vítám nového člena s pěknou sestavičkou a přeju poklidnou atmosféru plnou užitečných informací.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: yarda

Příspěvek od pajuna »

Zdar jmenovce ;) ,
vitam te na foru. Dobre, ze ses predstavil, uz jsem o tobe leta neslysel. Koukam, ze si stabilizoval sestavu. Stale zadni novi hifisti kolem Kadane? Mohl bys casem pridat nejakou tu fotku tech tvych kousku. At te to tu bavi.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: yarda

Příspěvek od Maretti »

Taky tě tu vítám mezi náma - pokud to tak mohu napsat jako benjamínek ;)

Jak už bylo zmiňováno, nezáleží za kolik je sestava - podle toho co jsi psal to máš sladěné, má to hlavu a patu. Navíc ke značce CAMBRIDGE AUDIO mám velice vřelý vztah - už dva roky mám jejich sestavu doma a nedám na ni dopustit ^:)^

použiji tu moje rčení: Italové mají dobrou zmrzlinu, Němci vuřty, Francouzi červené víno, Američané ať se přežírají hamburgery a debatují o míru a hifi ať svět nechá na staré dobré ANGLII =))
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: yarda

Příspěvek od jirie »

Maretti píše:Taky tě tu vítám mezi náma - pokud to tak mohu napsat jako benjamínek ..................................................

použiji tu moje rčení: Italové mají dobrou zmrzlinu, Němci vuřty, Francouzi červené víno, Američané ať se přežírají hamburgery a debatují o míru a hifi ať svět nechá na staré dobré ANGLII =))
Škoda, že jsem na to poslední přišel až před čtyřmi lety :???:
KRAT

Re: yarda

Příspěvek od KRAT »

Vítám Tě na fóru Jardo .... a přeji fajnový poslech.
Oceňuji, když má někdo tak široký záběr v poslechu hudby ^:)^

S CambridgeAudio CD 50tkové řady, mám výborné zkušenosti jako CDTransport/Servo pro další Tuning.
Tak něco pro lehkou inspiraci :lol: do nového roku
Obrázek
tak nakonec dopadnul muj Cambridge, ale věr mi .. stálo to za to ! ;)
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

Přátelé, co říct, opět jste mě nezklamali, jste tu skvělá parta. Děkuji všem za přijetí a vlídná slova.

Pojal jsem představení s toškou humoru a jsem rád, že vám je humor blízký. Poslední tři roky jsem od života dostával ránu za ranou. Od nového roku jsem si slíbil, že se nenechám zaskočit a pokud to půjde, budu vše řešit s humorem...

Co se týče řady 650 od Cambridge Audio, tak dle mého má narozdíl od 640 více detailů a svěžejší přednes. Zvláště pak CD player. U zesilovače pak byl významný posun osazením potenciometru Alps. No pro mě vychytali design, připomíná mi staré stroje. Ovladače jsou myslím v této cenové skupině luxusní.

Těším se na nové řady, jen nevím co na to moje peněženka, asi budu muset koupit novou, tahle je stále prázdná...
Nová 651 je nejspíš totožná s 650, jen osazená USB vstupem, otázka jak kvalitním (neslyšel jsem).

Přináším vám nějaké amatérské foto (poznámka autora - fotit také neumím).
P1030459a.JPG
P1030464a.JPG
P1030469a.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

KRAT píše:Vítám Tě na fóru Jardo .... a přeji fajnový poslech.
Oceňuji, když má někdo tak široký záběr v poslechu hudby ^:)^

S CambridgeAudio CD 50tkové řady, mám výborné zkušenosti jako CDTransport/Servo pro další Tuning.
Tak něco pro lehkou inspiraci :lol: do nového roku
Obrázek
tak nakonec dopadnul muj Cambridge, ale věr mi .. stálo to za to ! ;)

Tohle mi nedělej, nasadil jsi mi brouka do hlavy (doufám, že tam nechcípne hlady). Mohl bys mi písnout více? Třeba do sz nebo mailem, prosím. Do budoucna dobrá cesta.

děkuji Jarda
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: yarda

Příspěvek od jirie »

Tak milý Yardo.
O takové komůrce se mnohým ani nezdá. Vidím, že akustiku si pojal účelně a racionálně.
Z toho se dá vytěžit maximum možného :clap:
monte

Re: yarda

Příspěvek od monte »

Vše voní novotou, vzadu polokoule, je polyester ze Zašové ? :clap:
mirdaric
Příspěvky: 18
Registrován: 30 říj 2011 23:00

Re: yarda

Příspěvek od mirdaric »

Ty kouličky fakt vypadají dobře....
Marantz SR6003 + CD5003, Crystal Cable's Micro, Townshend DCT 100, Cardas Crosslink, VanDenHul Mainstream, FURUTECH G-320Ag-18F8-EU, Isotek Optimum, SUPRA MD06-EU/SP, MD SONY, Tapedeck SONY, DVD Pioneer, repro Schejbal + centr SONY+surround SONY
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: yarda

Příspěvek od slayers »

Máš to moc pěkný.Rozepiš se trochu o přínosu polokoulí,prosím Tě.Velmi,velmi by mě to zajímalo. :clap:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

Těší mě váš zájem o moje koule :D .

V tak malé místnosti jsem měl problém s odrazy. Na tomto nebo vedlejším foru jsem se dočetl o této úpravě.
A tak jsem objednal a nalepil na zeď, teprve nedávno jsem se dokopal je natřít (pro mě pakec).

Nejsem odborník, co slyším je, že zmizely odrazy a boule, které se objevovaly na basech jsou také téměř pryč.
Hlavně se zlepšilo celkové podání středů. Nevím, neumím to popsat, zlepšení pro mě určitě je.
Pravdou také je, že jsem v té době měnil i síťové kabely, tak nevím jestli koule měly až takový vliv.

K eliminaci odrazů mi také pomohly "náhrady" za akustické obrazy - rámy potažené textilní tapetou, nic víc (bez výplně), zejména za hlavou. Využil jsem volný rám a vyplnil plochu pod oknem.

Jinak děkuji za pochvalu, mám výhodu, táta mě naučil hodně věcí a tak si prakticky vše udělám sám.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: yarda

Příspěvek od pajuna »

Zajem byl predevsim o tve polokoule :smile: , ale kdyz ses uz rozepsal - zastavil jsem se i nad tou posledni vetou a premyslim, jestli nenechat tech nervu se zenskyma a vydat se v klidu touto cestou :lol:

Jak mas tu mistnost vlastne velkou? Mas to zajimave sladene.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: yarda

Příspěvek od monte »

Nejsem odborník, co slyším je, že zmizely odrazy a boule, které se objevovaly na basech jsou také téměř pryč.

Nemáš, ale trochu pocit na zeslabení basů. Pak se jeví jako čistější bas, jenže důraz mizí. Jak budu malovat, taky jsem o polokoulích přemýšlel. Čím si je přilepil ?
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

Ahoj Jardo, díky za pochvalu.
Místnost cca 14m2.
Jezdíš-li ještě do těchto končin, zastav se, rád tě uvidím.

Jinak Hifisti v okolí Kadaně nejspíš nejsou, alespoň o nich nevím, škoda.

monte zdravím,
je vidět, že se vyznáš. Máš pravdu, basů je poněkud míň, ale raději méně kvalitních než hodně těch co uchu nelahodí.
Při tichém poslechu, občas sáhnu po korekcích :oops: .
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: yarda

Příspěvek od Mark Levinson »

Yardo,
to vypadá opravdu skvěle, zvláště, když je to v barvě stěny :thumbup:.
Z čeho jsou ty polokoule? Jak se to instaluje na zeď?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

Mark Levinson píše:Yardo,
to vypadá opravdu skvěle, zvláště, když je to v barvě stěny :thumbup:.
Z čeho jsou ty polokoule? Jak se to instaluje na zeď?

Ahojky,

koule jsou koupeny zde http://www.sepas.cz/, po dohodě rozpůlí. Já použil koule o průměru 80mm.
Lepil jsem to Akrylem, použil jsem ten v kýblíku, z tuby je moc řídký. Nalepení je jednoduché a poměrně rychlé.
Natírání barvou štětcem je už pomalejší. Možná existuje postup nastříkání nějakou pistolí, já jsem nic takového k dispozici neměl. Pro první vrstvu jsem použil primalex Standart, další vrstvy jsou natírány v rámci malování stěn.

Jinak musím upozornit, že to není můj nápad. Vymyslel to nejspíš Aleska na vedlejším foru, který se tomu věnoval podrobně. Najdeš to zde http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.ph ... 37&start=0.

Snad ti budou informace stačit, pokud ne, jsem ti k dispozici.
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: yarda

Příspěvek od Pamela »

Nazdar chlape.
Můžeš prosím tě vyfotit ten svůj rack a něco k tomu napsat? (kupovaný/home made/cena/materiál/rozměry..atd)
Dík
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

Pamela píše:Nazdar chlape.
Můžeš prosím tě vyfotit ten svůj rack a něco k tomu napsat? (kupovaný/home made/cena/materiál/rozměry..atd)
Dík
Ahoj, máš to v poště ;) .
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: yarda

Příspěvek od slayers »

Ahoj,dej foto sem,je nás víc zájemců :thumbup: .Ten rack je pěknej.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

Rack jsem si dělal vlastně sám, kromě polic, které mi dělal truhlář. Nápad je v uvozovkách také můj, ale podobných je docela dost.

Fotky z mobilu, takže o5 žádná kvalitka.
2012-01-16 16.32.21a.JPG
2012-01-16 16.32.59a.JPG
2012-01-16 16.34.43a.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: yarda

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj, celkově se mi to taky moc líbí jednoduché vzdušné. A ten rack je opravdu perfektní. Vypadá velmi elegantně. Máš u mě za jedna s hvězdou i za to že to ladíš sám i podstavce pod bedny ať jsou v ideál výšce. No perfektní. Přesně je vidět že né každý má milion na aparatůru (nechci nekoho urazit, aby to blbě nevyznělo) a i s omezeným rozpočtem pokud to člověka baví umí vytvožit takto nádhernou minimalistickou sestavu v útulném a funkčním prostředí. :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: yarda

Příspěvek od slayers »

Zajímal by mě materiál desek,je to opravdu moc hezký.Desky jsou jednotlivě prošroubované nebo je tyč vcelku?Díky.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: yarda

Příspěvek od jirie »

Co na to říci. Zlaté české ručičky. Vsadím se, že by to v krámě stálo hezkých pár tisíc.
Vypadá to na nerezové trubky, které mají uvnitř závitovou tyč. Nahoře i dole je to dotažené. Dýha je jasan,javor snad bříza?
V každém případě tohle si nemůže doma dovolit postavit každý, kdo má jen nápad. Chce to totiž už pořádný fortel a velkou přesnost :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: yarda

Příspěvek od jirie »

Jo teď jsem si všiml, že je to lamino a ABS hranou.
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

Děkuji vám všem, ani nevím jestli si tolik pochvaly zasloužím. Dělám věci tak, aby se mi líbily a dávaly smysl.

Police v racku jsou skutečně z LTD bříza a to vždy ze dvou slepených. Hrana ABS široká, aby to vypadalo na jednu silnou desku. Trubičky jsou nakrácené mezi jednotlivé police a lehce zapuštěné do polic, stažené závitovou tyčí. Sloupky jsem dal excentricky v dobré víře, že zamezím případným vibracím.

Finance jsem rozdělil mezi komponenty a akustické úpravy místnosti. Zdálo se mi to rozumější, než lepší aparutura v neupravené místnosti. Také věřím v kabely, u mě významný krok dopředu i u tak levných komponentů.
Jednou bych chtěl jít dál, ale nevím jestli budou prostředky :roll: . Momentálně stěží ušetřím na slušné CD placky.
LG PK750
Příspěvky: 23
Registrován: 14 říj 2011 16:57

Re: yarda

Příspěvek od LG PK750 »

Velice pěkná práce. :thumbup:
JarekF71
Příspěvky: 3
Registrován: 07 bře 2012 14:45

Re: yarda

Příspěvek od JarekF71 »

Ahoj jmenovče,

také jsme se po letech vrhnul na obnovení aparatury a každá takováto diskuze je zdrojem cenných info. Já jsem dosud hrál na Technicsu receiver SA-EX-100 a CD SL-PG 570A a bedny slooupečky Onkyo - navíc jsem před 20 lety neměl.
Celé vánoční svátky 2011 jsem ležel v testech diskuzích a inzercích. Nakonec jsem slušně pořídil předváděcí zesilovač CA-Azur 840 V2 a repro Acoustic Energy Radiance 3. CD mi bohužel zatím zůstalo to původní od Technicsu. Ale chci sehnat po CA Azuru 840C pokud ještě někde bude. I přes to, že mám zesilovač propojený "zatím" 4mm dvoulinku a na poměrně velkou vzdálenost je změna fantastická. Mám to vše v podkorví a doufám, že s nákupem nové sedačky - ústupek manželce - změním i dispozici pokoje ku prospěchu rozmístění aparatury a zkrácení kabelového vedení k repro od zesilovače spolu s nákupem kvalitní kabeláže. Mám vyhlídnutou od Supra - Supra ply 3.4. Signálové propojovací kabely jsem si zatím zbastlil sám z RG62 a konktorů od Nakamichi.
Jak bude chvilka přidám nějaké to foto ......

Líbí se mi ty polokooule - působí velmi esteticky a věřím, že by proti nim neměla nic ani moje nadpoloviční většina :-). A klobouk dolů za provedení racku na aparaturu - moc hezká práce.
Zatím všem zdar.
zes.- Cambridge Audio 840Av2, CD-Technics SL-GP-570A, repro- Acoustic Energy Radiance 3, kabely RG62 mk3-DIY
sháním - CD-Cambridge Audio 840C a Cambridge Audio Stream Magic 6
bertram

Re: yarda

Příspěvek od bertram »

Musím pochvaliť riešenie akustiky pologulami.Prvý raz ,kde sa mi to páči aj esteticky, ako je to ladené zo zvyškom
obyváku .Doteraz toto prezentované riešenie ,mňa podla fotografií, moc nenadchlo ,ale tu sa mi to páči. :thumbup:
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

JarekF71
bertram


hoši díky, pochvala vždycky potěší.

JarekF71 mohl by ses také všem představit, určitě máš zajímavou sestavu. Mnohých bude zajímat co posloucháš za muziku.
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

Převážná část jste na výstavě, mě to letos bohužel nevyšlo.

Po vzoru zappy jsem si k padesátinám naordinoval nové repro, sice zdaleka nedosahují kvalit zappyho velikánů, mě udělaly taktéž radost.
(foceno mobilem :thumbdown: )

Opět jsem musel přizpůsobit výšku repro, tentokrát to vapadá lépe ...
2012-03-10 12.18.24.jpg
2012-03-10 12.19.00.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: yarda

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
gratuluju :thumbup:. Ať to hraje...
Posuny ve zvuku? Asi ještě brzo, ale nedá mi se nezeptat :oops:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

Mark Levinson píše:Jardo,
gratuluju :thumbup:. Ať to hraje...
Posuny ve zvuku? Asi ještě brzo, ale nedá mi se nezeptat :oops:.
Díky moc,

zatím je ještě brzo nějak hodnotit, repro se stále rozehrávají. Co jsem zpozoroval, tak se zlepšilo prostorové vnímání hudby, nemusím se na nic soustřeďovat, jen si užívám poslechu. Těším se, až se pořádně rozehrají.

Časem budu uvažovat o výměně reprokabelů, ale bez poslechu nic nekoupím [-x .
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: yarda

Příspěvek od martinowsky »

Psal jsem i zmobilu, ale možná to neodešlo.
Tak ješte jedou.
Moc se mi to líbí a i když nejsem fanda reprobeden v černé barvě. Tak to vypadá výborně a je to jedna z nejhezčích sestav co jsem viděl. Vůbec nevadí že není za milony, ale je zde vidět jak je dělaná srdcem a s každým detajlem. Gratulace :clap:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: yarda

Příspěvek od yarda »

martinowsky píše:Psal jsem i zmobilu, ale možná to neodešlo.
Tak ješte jedou.
Moc se mi to líbí a i když nejsem fanda reprobeden v černé barvě. Tak to vypadá výborně a je to jedna z nejhezčích sestav co jsem viděl. Vůbec nevadí že není za milony, ale je zde vidět jak je dělaná srdcem a s každým detajlem. Gratulace :clap:
Děkuji, ani nevíš jak to potěší.

Bydlím v oblasti, kde nejsou hifíci a studia a tak chytám rozumy z fóra jako je tento a vedlejší. Takže se dá říct, že velkou zásluhu na mém hifi máte prakticky všichni. Jsem spokojený, ale znáte to, brouka v hlavě si nosíme asi všichni ...
JarekF71
Příspěvky: 3
Registrován: 07 bře 2012 14:45

Re: yarda

Příspěvek od JarekF71 »

yarda píše:JarekF71
bertram


hoši díky, pochvala vždycky potěší.

JarekF71 mohl by ses také všem představit, určitě máš zajímavou sestavu. Mnohých bude zajímat co posloucháš za muziku.
Zdarec, tak trochu se zpožděním ...... K té muzice. Nejsem vyhraněný poslouchám co se mi líbí. A je toho dost. Ale asi nejvíc melodický rock ......
takže v mé ve sbírce najdete AC/DC, Helloween, Smokie, Kabáty, BonJovi, Nazareth. Scorpions
Z českých Redla, Žalmana, Nohavicu, Lucku Bílou i Lucku Vondráčkovou
A směs ledasčeho od ABBY přes Armstronga, Scotta Choplina, Duka Elingtona pak Adele, Bernstei, Blackmoorse night, ERA, Bryan Adams, Chuck Bery, Queen, Joe Cocker, George Michael, Glenn Muller's orchestr. No a taky nějaký ten Dvořák Vivaldi, Mozart, Martinů ........ ale to jen poskrovnu.
Teď si možná říkatáte to je pěkný mišmaš ........ a taky že je a mě se líbí ............... Takže volume doprava a zdar. \m/
zes.- Cambridge Audio 840Av2, CD-Technics SL-GP-570A, repro- Acoustic Energy Radiance 3, kabely RG62 mk3-DIY
sháním - CD-Cambridge Audio 840C a Cambridge Audio Stream Magic 6
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: yarda

Příspěvek od Naprach »

Ahoj. Ta Tvoje poslechová místnost je pro mě velkou inspiraci. Jednoduché, čisté a elegantní linie. Opravdu velice hezká a zcela jistě fungující místnost. :thumbup:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Odpovědět