Mark Levinson-člen

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
monte

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od monte »

Viktore, ve tvých končinách by to chtělo ochranku

Vypadá jako můj Black a lidi měli respekt :thumbup: , všichni stáli jen u branky a hulákali :lol:
Foto dobrman1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od martinowsky »

Exkluzivní přehrávač Viktore. To už za pár let bude asi oříšek povýšit. Spíš už není asi kam.
Přeju Ti ho. :clap:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Viktore, garatuli ke skvělému novému přírustku, vím že jsi měl nový cd player nějaký čas doma, takže přeji spoustu spokojených zážitků :thumbup:

Brzy Tě přijedu navštívit a mám pro Tebe malé překvapení :razz:

ahoj Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od zappa »

Viktore super přírustek,takže SACD nakonec. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

zappa píše:Viktore super přírustek,takže SACD nakonec. :thumbup:
Michale,
SACD je spíše jako bonus, rozhodně to nebyl určující parametr.
Díky všem za kladné ohlasy.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

V úterý mne navštívil Davidhighend, který v současné době tráví pár týdnů v ČR, poseděli jsem a něco poslechli. Davide, chtěl bych Ti tímto poděkovat za návštěvu a příjemný pokec a v neposlednín řadě za super dárek - CD kapely Phronesis-Walking dark. Jedná se o Skandinávský jazz, kdo nezná, tak je to tip na skvělou hudbu. Nemohu se toho nabažit, už jsem pouštěl čtyřikrát :thumbup:.

Jedná se o trio ve složení:
Jasper Hoiby-double bass
Ivo Neame-piano
Anton Eger-drums

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Zastavení druhé.
Tentokrát na delší dobu a s kompletní sluchátkovou sestavou Sennheiser HD 800 a nejnovějším počinem Casea USB DAC. Vše jsme si dokonale užili a vyzkoušeli různé kombinace. Poslouchali jsme HiRes z notebooku a sluchátka, poslouchali jsme i HiRes z notebooku přes bedny i zkoušeli porovnat totožnou nahrávku z notebooku přes bedny se stejnou plackou v playeru. Bylo to příjemné odpoledne, zajímavé porovnání kdy jsme si potvrdili určité vědomosti.
Davide díky.
P1000161.JPG
P1000155.JPG
P1000156.JPG
P1000158.JPG
P.S. po této návštěvě během pobytu v ČR měl možnost David poslechnout někde špičkovou kombinaci STAX (sluchátka a zesilovač) a je z toho řádně unešen \m/.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od bigjoe »

Bylo to příjemné odpoledne, zajímavé porovnání kdy jsme si potvrdili určité vědomosti.
Ahoj Viktore.
Můžeš napsat něco o tom, co jste si potvrdili ? Zajímá mne, jak dopadlo to porovnání.
Ahoj bigjoe
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od winelover »

Mně by to taky zajímalo. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od pajuna »

I mne ;)
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Maretti »

samozřejmě čistě VÁŠ subjektivní názor - který jste slyšeli na konkrétních komponentech a v tvé místnosti, která má taky svůj charakter - takže se rozumí, že to nebude nic vypovídat o kvalitě značek nebo technologií .... :D

Vím čemu se chceš vyhnout, ..... takže tak jak se vám to zdálo za daných jedinečných podmínek, čistě mezi řečí - nic neznamenající .... =))
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od pajuna »

Ja si myslim, ze by zde mohlo dojit ke "konfliktu zajmu" mezi Hi-res a CD ;) .

Me by zajimal hlavne ten novy pristroj ve spojeni se sluchatky.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Netušil, že to bude tolik lidí zajímat. O konfliktu nebyla ani řeč, dobře jsme se u toho bavili. Sešli jsme se jako přátelé (při psaní tohoto textu jsem přišel na to, že se známe víc jak 20 let! Takže by se hodilo napsat spíše "Staří přátelé" =))) na pokec a poslech hudby a při tom jsme si pro vlastní informaci udělali toto porovnání. Jednalo se o totožnou hudbu, která byla přehrávána z notebooku Lenovo s dobře nastaveným přehrávačem C-Play přes DAC Casea do řetězce ML-Předzesilovač-monbloky-repro JM-Lab Focal Alto Utopia a druhý zdroj byl cd player ML a zbytek řetězce byl totožný, takže byla možnost rychlého přepínání vstupů předzesilovače pro okamžité porovnání krátkých zvukových úseků, samozřejmě jsme taky poslouchali i větší celky.
Mohu jen kostatovat, oba jsme se shodli, že zvuk byl lepší z CD playeru. Chtěl jsem spíše, aby své dojmy a podrobnější rozbor zde napsal David, ale ten je nyní někde pod kanálem, takže možná zítra. Vydržte.
Také je třeba dodat, že jsme porovnávali přístroje rozdílných cenových kategorií, takže by bylo smutné, kdyby to dopadlo naopak. Alespoň pro mne :YMALIEN:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od bigjoe »

^:)^ ^:)^ ^:)^ admin by nekecal... \:D/ \:D/ \:D/ pravdu meumlčíš... :clap: :clap: :clap: ... \m/ \m/ \m/

Dělám si srandu...vím, že některé (bezrotační) technologie hrajou dost dobře...skoro jako CDP :D :D :D :silent: :angel: O:-)
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
davidsound

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od davidsound »

Tak ja jen kratce, teprve ted jsem dorazil a za chvili zase frcim na zavody. Moc dekuji Vikimu za hezke dva dny, vlastne tri s navstevou Valdova krasneho studia,ale o tom pak jinde az budu mit chvilku casu. Musim rict, ze se nejednalo o nejaky kriticky poslech a verim, ze jsme nakonec oba byli radi, ze si muzeme pustit muziku a poslouchat. Ja na to testovani moc nejsem a uz vubec ne na popisy zvuku jak co hraje a co je lepsi ci horsi. Vsechno hraje neja, ze :smile:
U Viktora to hraje paradne, poslechovka je krasna a klidne si umim takovy pokoj predstavit i jako obyvaci. Utulne, prakticke ne nejake technicistni. Pekna prace.Casea Orion Lite mam teprve chvilicku, takze nemam jeste poradne naposlouchano. Ale co je jasne v porovnani s Cepheusem Synchro, ktery jsem mel pred tim, je to krok vyse hlavne v podani barev nastroju, jejich separace a cistoty. Mam proto velkou radost. V porovnani s ML bych rad pripomnel, ze se jedna o 10 krat drazsi stroj, coz asi vsichni vi, ale ani tak se nejedna o nejake prilis velke rozdily v soubojich mezi digitaly. Orion jsem jeste slysel hrat s transportem Xbi s bateriovym napajenim( zatim jako prototyp) a to byla teprve parada. Mam se teda na co tesit. Hires jsme u Viktora neposlouchali, jednalo se o klasicky flac stejneho cd, ktere jsem Viktorovi dovezl, ja vul si totiz zapomel ty ostatni doma, takze nebylo toho moc na porovnavani. A jo a mel ty svoje hracky pripojene na pracku s kabely od Cardase a mne pripnul do zdi a pres neutrik za tricet korun, to jen tak na okraj :D. A nechtel mne zapojit hellboy kabel abych si neco vyzkousel, pry ho nemohl najit ci co.
ALe hlavne je to vsechno jedno, protoze kazdy jsme jiny a preferujeme poslouchat jinak a jinde. Ten koho zajima jak to hraje a co by se mu vice libilo, si musi proste udelat cas a zajit si ty krabicky poslechnout. Jina cesta neni. Budu pak muset prej zalozit nejake sve vlakno a tam se muzem o tom rozkecat vice. Ale ted uz musim.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od anawak »

Obrázek
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Maretti »

to má asi trochu jiný význam .... :crazy:
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od anawak »

Je to cierna zastava alebo vlajka. Alebo je to aspon tak mienene. A vyznam nech vam vysvetli Viktor ak bude chciet.
Dal som to sem, lebo mi je ho velmi luto a ako prejav mojej spolupatricnosti. Nema to sice nic z Hi-Fi, ale ma to nesmierne vela s clovekom, ktoreho mam rad a ktoreho si velmi vazim. Ktory je mojim priatelom. A ktory preziva momentalne velky smutok.
Viac komentarov snad netreba.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od winelover »

Mark Levinson píše:Také je třeba dodat, že jsme porovnávali přístroje rozdílných cenových kategorií, takže by bylo smutné, kdyby to dopadlo naopak. Alespoň pro mne :YMALIEN:.
Podle mého názoru jste neporovnávali dva z možných způsobů přehrávání hudby, ale v podstatě dva DACy. Bylo by opravdu divné, kdyby kompletní řetězec ML pohořel.
Zajímavější pro srovnání by bylo využít DAC v přehrávači ML (pokud má odpovídající vstup jako třeba fejz) a krmit ho jednou z mechaniky a podruhé z nějakého lepšího streamového přehrávače nebo třeba i z toho noťasu. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Jirko v tom máš určitě pravdu, porovnávali jsme nejen dva způsoby přehrávání hudby, ale i dva DACy. Nicméně bylo to přání mého hosta, protože měl DAC Casea nový a chtěl si udělat malé srovnání. Nejednalo se o žádné přísné porovnání, které by mělo očernit nějaký způsob přehrávání hudby, opravdu jen srovnání těchto dvou přístrojů.
Určitě by bylo zajímavé srovnání s nějakým špičkovým streamovým přehrávačem, nedávno jsem měl možnost poslouchat celou řadu streamových přehrávačů od Linnu (Majik, Acurate a Klimax) v High end studiu Panký Dvůr.



P.S. děkuji všem za výše napsané příspěvky.....
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Neměl jsem poslední dobou moc času, tak až dnes mohu napsat co je nového. Došlo k upgrade předzesilovače kdy jsem zakoupil vyšší model, Mark Levinson No.326S. Projevilo se to zlepšením zvuku v celém spektru, hlavně v oblasti mikrodynamiky, hudba je bohatší na detaily a doznívání tónů hudby v tichých pasážích a v neposlední řadě došlo ke zpevnění basové složky. Celkově je zvuk úžasně pevný s přesně definovanými tranzienty a prokresleným, dynamickým basem. Nechtělo se mi věřit, že by mezi předzesilovači mohl být až takový rozdíl. Kdo byl na testu drahých předzesilovačů u Petra5 v Naim studiu, tak asi ví o čem mluvím.
Celá sestava je nyní zasazena v novém racku díky Anawakovi ^:)^ a vypadá to takto:
P1000294.JPG
P1000296.JPG
P1000293.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Maretti »

Tak to už je sestava jak kráva :o)

Asi už se opravdu stavím pro to CD :shh:
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od martinowsky »

:clap: :clap:
kdý já se to jen zastavím ....
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od winelover »

Máš to ukázkový Viktore. Naprostá špička - jak aparáty, tak instalace. Paráda. :thumbup:
Tak ať Ti to hraje, win.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od bigjoe »

Jo, docela slušný :sick: ~x( :ymdaydream: x_x .

Fakt moc pěkný :clap: :thumbup: ^:)^ .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od lubos »

Viktore viem, ze novy predzosik uz mas, ale toto bude urcite konecna a o kus dalej ako 326S, ale cenu radsej ani nechcem vediet.

http://www.marklevinson.com/Products/Details/220
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

lubos píše:Viktore viem, ze novy predzosik uz mas, ale toto bude urcite konecna a o kus dalej ako 326S, ale cenu radsej ani nechcem vediet.

http://www.marklevinson.com/Products/Details/220
O tomto předzesilovači se diskutuje snad dva roky a nyní asi opravdu přichází, jeho cena je cca 22.000,- €. Měl by nahradit legendární model ML No.32, uvidíme až se objeví v nějakých poslechových testech.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Guliver píše:Prečo? To je jednoduché: aby bolo dielo dokonalé. ;) Tie EPS difuzéry vyzerajú zle už na foto, čo potom v reále, nehovoriac o tom že pri ich hĺbke je ich účinnosť silne obmedzená. Ale ber to ako povzbudenie k zlepšovaniu... :angel:
O víkendu jsem měl možnost vyzkoušet nové difuzéry 1D N13, které mi přivezl Zalán Schuster. Nejprve jsme poslouchali současný stav a po té jsme provedli několik úprav v místnosti, které by mohly ovlivnit poslech včetně snížení racku, posunutí beden i poslechové místa. Difuzéry jsme nainstalovali dopředu místo stávajících EPS a znovu poslouchali. Nestačil jsem se divit jaký to byl posun, už chápu Guliverova slova výše. Bylo to jako pohled do lesní studánky, hudba byl kříšťálově průzračná a bylo rozhodnuto. Difuzéry zůstaly u mne doma, není to sice levná záležitost, ale zvukově to byl takový posun, že jsem nemohl jinak. Při poslechu XRCD Diany Krall-All for you, sedmé skladby Hit That Jive Jack bylo najednou krásně slyšet, že při zpěvu doprovázejí Dianu dva muži a je jasně slyšet kde při zpěvu stojí. Dříve jsem myslel, že jí doprovází pouze jeden. Asi to tam bylo, ale nepostřehnul jsem to, nyní to bylo patrné hned bez hledání.
Vše probíhalo s ověřením velmi přesného měření kalibrovaným mikrofonam v rozsahu 20Hz-24kHz +-0,1dB. Nicméně malou pihou na kráse je mírný zdvih na 33Hz, které bych chtěl ještě doladit. V současné době se pracuje v Anglii na návrhu GiK Scopus Tuned Trap, který bude naladěn přesně na 33Hz. Otázkou je jaká bude jeho (jejich) velikost a cena ~x(.
Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat Zalánovi za návštěvu a pomoc (přijel v cca 14:00 hodin a o půl noci jsme se loučili #-o).


Obrázek
Mark Levinson
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od slayers »

Viktore věř nebo ne ale přesně vím o čem mluvíš, akustika dokáže neuvěřitelný věci.
No a foto nebude? :thumbup:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od lubin »

Také mám doma 3 kousky...N13 :thumbup:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak tady máme opět Silvestr a pomalu jdeme do Nového roku. Všechno nejlepší v roce 2013 :o).
pf-2013-01.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
monte

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od monte »

Taky něco hudební srandy :lol: :lol: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... S7kF38_4ds :lol: , jdu vařit svářák, uzené skončilo v popelnici, jen 12 Kg :lol:
Uživatelský avatar
radimecek13
Příspěvky: 36
Registrován: 17 pro 2011 19:35
Bydliště: Liberec

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od radimecek13 »

Také všem hifistům přeji vše nej...do Nového roku a hlavně hodně dobré muziky... :razz:
Cambridge Audio Azur 540C -vdh mcd 300 mk III hybrid-Hypa 300SE - Beyerdynamic DT 880 600 ohm,Fostex TH -7B
Colorfly C3 - Fiio E12-Fischer Audio DBA-02 mk II,hisoundaudio live
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od bigjoe »

Díky Viktore i Tobě vše nej :thumbup:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od boxer »

Test Paculy na ML No. 512.
toto pokochanie

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od zappa »

Jo Paculu mám rád,jeho recenze mne baví,jsou plné porovnání s jinými stroji a to je jev zřídka vídaný,nebojí se napsat svůj názor. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Boxere,
díky za odkaz, rád jsem si to přečetl. Zappa má pravdu, p. Pacula se dá číst, jeho recenze se nebojí konfrontace :thumbup:.
04.jpg
21.jpg
27.jpg
13.jpg
25.jpg
28.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Guliver »

Mark Levinson píše:
Guliver píše:Prečo? To je jednoduché: aby bolo dielo dokonalé. ;) Tie EPS difuzéry vyzerajú zle už na foto, čo potom v reále, nehovoriac o tom že pri ich hĺbke je ich účinnosť silne obmedzená. Ale ber to ako povzbudenie k zlepšovaniu... :angel:
O víkendu jsem měl možnost vyzkoušet nové difuzéry 1D N13, které mi přivezl Zalán Schuster. Nejprve jsme poslouchali současný stav a po té jsme provedli několik úprav v místnosti, které by mohly ovlivnit poslech včetně snížení racku, posunutí beden i poslechové místa. Difuzéry jsme nainstalovali dopředu místo stávajících EPS a znovu poslouchali. Nestačil jsem se divit jaký to byl posun, už chápu Guliverova slova výše.
Tak to ma teší a gratulujem k ďalšiemu stupňu na ceste k dokonalosti. :thumbup:
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Minulý týden v pátek dorazily GiK Scopus Tuned Trap a ještě nějaké další panely z GB (Monster bass trap a 242). Nečekal jsem, že se s tím budu drbat skoro celý víkend, docela obtížná manipulace při rozměrech 60x60x40 cm a váha nějakých 30 kg (celkem 8 ks). Zatím jsem neměl větší prostor pro dlouhodobý poslech, nicméně první vzrorky poslechu naznačují, že je to ono, že to funguje správně.
P1000684.JPG
P1000685.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj Viktore. To si fakt uz budu muset prijet poslechnout. Vypada to brutalne. Zde jiz opravdu nelze mluvit o kompromisech. :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Odpovědět