Mark Levinson-člen

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mirek »

Tuto neděli jsme s MMM a Lubinem vydali směrem severovýchodním do poslechovky Mark Levisona a hned na začátku musím říci, že to bylo ve všech ohledech
super – bylo to zkrátka a dobře bezvadné odpoledne. Dobře jsme si hi-fi pokecali s příjemným hostitelem a užili si několik hodin poslechu špičkové a opravdu
dotažené sestavy. Musím se přiznat, že jsem do Ostravy jel s určitými předsudky, obával jsem se totiž, že sestava bude mít poněkud ostřejší zvuk – tento předsudek
jsem si pořídil na výstavách v Praze, kde Focaly hrávají podle mého poněkud uchořezně a to dokonce se „železem“ M.L. Opak je, ale pravdou, byl to plný velmi příjemný
zvuk, jak při malé, tak při větší hlasitosti, který se dá poslouchat celé hodiny a hudba pořád baví.

Musím říci, že to velké množství práce a určitě i starostí při „výrobě“ poslechovky se opravdu vyplatilo.

Ještě jednou děkuji paní „Markové Levinsonové“ za skvělé občerstvení, které nám připravila a za její trpělivost se třemi vykulenci z jižní Moravy, kteří oxidovali
celé nedělní odpoledne v její domácnosti a také M.L. za jeho čas.

Na závěr – VELKÁ GRATULACE :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

martinowsky píše:Ahoj Viktore, vypadá to náramně. :thumbup: Fakt mě moc mrzí, že se ten víkend tak semlel , že jsem nenašel čas bychom se vzájemně navštívili.
Martine,
to je v pohodě, však to vyjde jindy. Nakonec jsme to měli tak našlapané (zkoušeli jsme i nějaké kabely), že čas běžel jako splašený.
Guliver píše:Blahoželám!

Poprosím aj foto za posluchovým miestom a detail zavesenia panelov zo stropu. Disfuzery zostanu tieto, alebo uvazujes casom s inymi? Dik.
Gulivere,
přidám i nějaké fotky, ale momentálně jsem do konce týdne služebně v Praze, tak později.

Pytell píše:Viktore, krásná poslechovka, vidím solo přívod, kvalitní zásuvky, akustika, atd.... ano toto je přístup kdo to myslí vážně s kvalitním poslechem.

Osobně vím co to je míti vlastní poslechovku :thumbup:

Veliká gratulace.
Mirku,
díky moc, začínám si to taky užívat, kromě akustiky a všeho kolem je tady svoboda, svoboda poslechu. Najednou mohu poslouchat kdy chci, aníž bych někoho omezoval.


Jinak bych chtěl poděkovat všem za příjemné ohlasy, mnoha lidem za pomoc a rady při budování (Mirek-Pytell, Petr5, Peer, Lachim, Valda a samostatnou kapitolou je p. Zalán Schuster z GiK Acoustic) a snad jsem na nikoho nezapomněl ^:)^. Pokud ano, tak se omlouvám ^:)^.
Mirkovi, MMM a Lubinovi chci poděkovat za víkendovou návštěvu a za fajn strávené odpoledne kdy jsme pořádně provětrali membrány a poslechli různé žánry hudby i vyzkoušeli něco kabelů Kimber (Mirku jaké to bylo číslo?) a Electrocompaniet. Kluci doufám, že se Vám to líbilo.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od pajuna »

:thumbup: Uzivej si poslechu a toho co jsi pro to vse udelal, stalo to urcite dost penez i usili. Take podekuj za to (komu ci cemu to vis jen sam), ze muzes mit samostatnou mistnost dle sveho uzpusobenou jen pro tvuj konicek. Musi to byt krasny pocit zalezt si jen tak sam ci s kamosi s muzikou, nikoho nerusit a nenechat SE rusit.
Preju mnoho hodin krasne hudby Viktore :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Viktore, gratuluji Ti ze srdce k dokončení Tvé vymazlené poslechovky, vím, že jsi na tom usilovně dlouho pracoval, napřed několik měsíců(let) v hlavě a potom již naostro.
Myslím si, že teprve ted´vyniknou krásy Tvé vymazlené sestavy a budeš si spokojeně poslouchat a poslouchat Tvé oblíbené cd.
Hned jak budu mít cestu na ostravsko, přijedu Tě navštívit a poslechnem nějakou fajnou muziku, mám nějaké nové věci, myslím že se Ti budou líbit.

Užívej si muziku a klid a menší dozvuk v Tvé poslechovce :thumbup: :thumbup: :thumbup:

S pozdravem Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Parádní sestava dostala možnost se plně projevit, kdyby měl každý takovouhle možnost vlastní cimřičky s úpravama.
Užívej muziku :thumbup:
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mirek »

Viktore jsou to 1121....
Odar

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Odar »

Sen kazdeho milovnika hudby. Nech to dobre hra :clap:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Guliver píše:Blahoželám!

Poprosím aj foto za posluchovým miestom a detail zavesenia panelov zo stropu. Disfuzery zostanu tieto, alebo uvazujes casom s inymi? Dik.

Chlapi,
děkuji moc všem za gratulace. Gulivere, přikládám foto za posluchačem, fotky nejsou moc kvalitní. Nevím jak vyfotit detail zavěšení panelů, ale panely mají ve čtyřech bodech na vnitřní straně oka. Součástí dodávky je u každého panelu dostatečné množství velmi kvalitního ocelového lanka o průměru silného rybářského vlasce (asi tak na sumce =))). Lanko se při skrácení netřepí, což bylo příjemné pro práci. Lanko jsem provlekl oky panelů a spojil, důležitá je délka. Když je lanko dlouhé panel visí níž a je vidět zavěšení, když je lanko krátké, tak se to nepodaří zavěsit na všech čtyřech stranách! Byla to drbačka ~x(, ještě, že už to mám za sebou. Lanka jsem zprvu spojoval speciálními hlinikovýni spojkami, dají se koupit v Baumaxu či Bauhausu, ale jsou poměrně drahé a navíc se musely dost silně stisknout kombinačkami (asi jsou na to speciální kleště, které jsem neměl [-x), po hodině už jsem měl křeče v dlani (já tisknul jako zběsilý, aby spoj náhodou nepovoli!). Teď už nevím přesně, ale myslím, že stály 80,-Kč a bylo jich tam jen 10 ks, což při spotřebě 4 ks na jeden panel nebylo nic moc. Později mi poradil jeden kamarád, abych použil nejmenší elektrikářskou čokoládu a vyndal z ní tu ocelovou trubičku se dvěma šroubky, výborný nápad, spoj drží výborně a práce byla jednoduchá. Na samotné zavěšení jsem použil do stropu háky (tzv. lustrhák) a na zdi klasické skoby do hmoždinek.
P1040006.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Guliver »

Ďakujem za foto a popis. Mám ešte toto: je nejaký dôvod prečo su tritrapy vpredu a vzdau inak orientované? Je mi jasné že tie vzadu sú účinnejšie pri tej polohe. A ešte k tomu difuzéru to je EPS? Neuvažuješ o inom materiály či vyhotovení?
Robili ste so Zalanom aj nejake merania a ak áno môžeš odprezentovať výsledky? Prepáč že ťa tak lustrujem, ale si prvý tu na fóre kto tu prezentuje úpravy v takom rozsahu a myslím, že je užitočné aj pre ostatných mať v tom jasno. :thumbup:
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Difuzery jsou EPS, ale správně jsou to Versifusory a podrobný popis včetně cen je na stránkách GiK Acoustics zde: http://www.gikacoustics.co.uk/versifuso ... t-15-p.asp.
Vzadu nejsou Tritrapy, protože mi to bohužel nedovolila místnost, v jednom rohu jsou dveře a ve druhém jsou trubky od topení, takže jsou tam Monster bass trapy, těch je na zadní stěně celkem šest a na prostředních jsou ještě upevněny Versifusory. Celý proces až po osazení nebyl proveden na poprvé, původbě byly vzadu panely GiK 244.
Zatím neuvažuji o jiném materiálu nebo výrobku. Taky proč? Vždyť jsem to nedávno namontoval... :thumbup:
Mark Levinson
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Guliver »

Aha, tak potom je to jasné. To meranie sa konalo?
Mark Levinson píše:Taky proč? Vždyť jsem to nedávno namontoval... :thumbup:
Prečo? To je jednoduché: aby bolo dielo dokonalé. ;) Tie EPS difuzéry vyzerajú zle už na foto, čo potom v reále, nehovoriac o tom že pri ich hĺbke je ich účinnosť silne obmedzená. Ale ber to ako povzbudenie k zlepšovaniu... :angel:
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Guliver píše: Tie EPS difuzéry vyzerajú zle už na foto, čo potom v reále, nehovoriac o tom že pri ich hĺbke je ich účinnosť silne obmedzená. Ale ber to ako povzbudenie k zlepšovaniu... :angel:
Samozřejmě, vše je věc vkusu, ale pokud by jsi měl typ na nějaké jiné, lépe provedené difuzéry, tak sem s ním. Vylepšení se nebráním. Jen doplním, že fotky nejsou dobré i rozměrově zkreslují, takže ve skutečnosti je to hezčí :^o.
Gulivere, to celé je na delší povídání, nejlépe osobní setkání, poslal jsem Ti email.
Mark Levinson
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Guliver »

Napríklad tieto: http://customaudiodesigns.co.uk/diffusers/diffract.htm
Je mi jasné že všetko je to aj o peniazoch, ale v takom krásne veľkom priestore aký máš ty, je škoda robiť kompromisy keď si ich už nerobil pri technike. :cool:
Máš mail.
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Momentálně mám doma NAD USB DAC1 a zkouším ochutnávat hudbu z notebooku. První poznatky jsou velmi, velmi příjemné :thumbup:.

Obrázek
Mark Levinson
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Peer »

I ty, Brute? :D
monte

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od monte »

Ježišmárja hifisti, to jste se na stará kolena zbláznili ? Nakonec začnete tvrdít, jak je Mp3 kvalitní :lol: :lol: :lol:
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Guliver »

2monte: ale to je typický predsudok, že každý kto počúva z compu počúva mp3 :lol:
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Peer píše:I ty, Brute? :D
monte píše:Ježišmárja hifisti, to jste se na stará kolena zbláznili ? Nakonec začnete tvrdít, jak je Mp3 kvalitní :lol: :lol: :lol:
Nebojte,
na PC posluchače nevypadám.... :angel:


(Edit by ML)
Následnou debatu na téma Flac jsem přesunul do samostatného vlákna pod názvem "FLAC".
Mark Levinson
MMM
Příspěvky: 89
Registrován: 11 led 2011 22:02
Bydliště: Brno

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od MMM »

Ahoj Viktore, omlouvám se za pozdější reakci z naší návštěvy u Tebe, ale před koncem roku nějak časově nestíhám.

Jak už napsal Mirek, měli jsme jisté předsudky o zvukovém charakteru M.L. - Focal, ale ty se okamžitě rozplynuly po pár vteřinách poslechu.
Hraje Ti to opravdu pěkně - čistota a detail na výškách a středech snoubící se se sílou a razancí na spodní části kmitočtového spektra. A celkový charakter umožňující dlouhodobý radost přinášející poslech. Myslím, že můžeš být opravdu hrdý na to, kam se Ti podařilo výsledný zvuk dotáhnout. A jako třešnička na dortu samostatná poslechovka s akustickou úpravou. :clap:

A ještě jedno velké opožděné poděkování Tvojí paní za skvělý snack & coffee servis.

Foto z návštěvy bohužel nevložím, neb nemaje na ně vhodné úložiště. Prosím Tedy, jestli by jsi je sem nemohl vložit Ty (posílám mailem).
Omlouvám za kvalitu foto, ale se „stoletým“ služebním kompaktem se toho už moc vykouzlit nedá.
p4tz5wzt.jpg
wz7ayk3d.jpg
3hja9k56.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od bohus »

Hmmmmm?
Poklona.
:thumbup:
Jen pro mojí zvědavost prosím, kolik má poslechovka m3 ?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

MMM píše:Jak už napsal Mirek, měli jsme jisté předsudky o zvukovém charakteru M.L. - Focal, ale ty se okamžitě rozplynuly po pár vteřinách poslechu.
Hraje Ti to opravdu pěkně - čistota a detail na výškách a středech snoubící se se sílou a razancí na spodní části kmitočtového spektra. A celkový charakter umožňující dlouhodobý radost přinášející poslech. Myslím, že můžeš být opravdu hrdý na to, kam se Ti podařilo výsledný zvuk dotáhnout. A jako třešnička na dortu samostatná poslechovka s akustickou úpravou. :clap:
Michale,
díky moc. Kluci, jsem rád, že se vám to líbilo.
Děkuji i všem ostatním za vyseknuté poklony na které jsem jednotlivě neodpověděl. Vážím si toho a těší mne to ^:)^.


bohus píše:Hmmmmm?
Poklona.
:thumbup:
Jen pro mojí zvědavost prosím, kolik má poslechovka m3 ?
Bohusu díky,
místnost není nic moc, cca 65 m3.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Mark Levinson píše:Momentálně mám doma NAD USB DAC1 a zkouším ochutnávat hudbu z notebooku. První poznatky jsou velmi, velmi příjemné :thumbup:.

Obrázek

Po několika denních zkušenostech s NAD USB DAC 1 musím uznat, že to hraje opravdu skvěle. Tedy pro mé účely je to velmi vyhovující (poslech nahrávek, které mám zájem koupit). Nahrávky ve FLACu nebo Mp3 (320) jsou tak dobré, že je v klidu přehraji a vyposlechnu celé. Podařilo se mi stáhnout jednu nahrávku v HiRes a tady už je to jiná. Opravdu kvalita na vysoké úrovni, oproti stejné nahrávce na CD je to na první dojem lepší na výškách, ale po delším porovnání lze odhalit, že zvuk je celkově tenčí s menším objemem basů a mírně syntetickými výškami. Ale jsou to jen nuance a bez přímého porovnání by člověk byl spokojen. Tyto poznatky jsou po propojení DAC analogově do předzesilovače.
Nyní mám zapůjčen z High end studia Panský Dvůr digitální kabel DH Labs a zkusím propojit DAC digitální cestou do CD přehrávače Mark Levinson No.390S. NAD má digitální koaxiální výstup a CD má vstupy, tak uvidíme.
O tom zase příště.
Mark Levinson
davidsound

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od davidsound »

A to jsi porovnával hires nahrávku přes NAD s klasickou nahrávkou puštěnou na cd player ML?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

davidhighend píše:A to jsi porovnával hires nahrávku přes NAD s klasickou nahrávkou puštěnou na cd player ML?
Ano
Mark Levinson
davidsound

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od davidsound »

To se da asi těžko srovnávat, ikdyz máš nahrávku ve vyšším formátu. Pořád to bude hrát tak, na kolik je kvalitni převodník bez ohledu na to co do něho leze. V tomto případe bude ML hrát podstatne lépe i v cd formátu. Tomu nemůže konkurovat dac za 10 tisíc :-)
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od pasul »

Viktore tak to gratulace. Že by první systém, kde zahrají dobře focaly? No uvidíme... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Vážení,
všem přeji úspěšný rok 2012, hlavně hodně zdraví a štěstí, nějakou tu korunu na ten náš koníček a více času, abychom se mohli více scházet a poslouchat.
PF-2012.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od zappa »

EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

V sobotu se u mne konala taková malá poslechová seance a v rámci toho se nám naskytla možnost porovnat dvě verze CD YES – Close to the edge, protože jedna byla přinesena jako poslechový vzorek. Jednalo se o japonskou verzi miniLP (AMCY-6292) dokonce HDCD. Druhé porovnávané CD je mé, nově vydané, také japonské miniLP SHM-CD (WPCR-13516). Očekával jsem, že lépe na tom bude první CD, tím spíše, že můj player má rád HDCD, ale opak byl pravdou. Byli jsme u poslechu tři a všichni jsme se shodli, že po vložení SHM-CD byl zvuk čistší, průzračnější, méně šumu, prostě jako by byla sundána jedna deka.


ObrázekObrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od jirie »

Jak Vám vycházela basová složka?
Mně připadalo to první, že má skutečně více basů.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

jirie píše:Jak Vám vycházela basová složka?
Mně připadalo to první, že má skutečně více basů.

Možná nepatrně více basů (ikdyž mně se to tak nezdálo), ale nepřesné, rozmázlé a celkově zahuhlané s ostatním spektrem. Pozor, to ve srovnání s SHM-CD. Ve srovnání s EU remasterem je to samozřejmě dobře hrající japonec.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Před nedávnem mne poctil svou návštěvou Anawak, nevěděl jsem kam to napsat, tak volím tuto cestu. Jano, ještě jednou děkuji za vše ^:)^, poslech mohl být delší, ale snad příště ;).
Mark Levinson
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od anawak »

Mark Levinson píše:Před nedávnem mne poctil svou návštěvou Anawak, nevěděl jsem kam to napsat, tak volím tuto cestu. Jano, ještě jednou děkuji za vše ^:)^, poslech mohl být delší, ale snad příště ;).
No, pocta to bola skor pre mna, ze si ma pozval. hra Ti to vyborne a ten "tvoj" zvuk mam stale v hlave. Ked sa vratim s rusie rad pridem znova. Uz toho dufam stihneme viac.
:thumbup: :thumbup:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od aretax »

anawak píše:
Mark Levinson píše:Před nedávnem mne poctil svou návštěvou Anawak, nevěděl jsem kam to napsat, tak volím tuto cestu. Jano, ještě jednou děkuji za vše ^:)^, poslech mohl být delší, ale snad příště ;).
No, pocta to bola skor pre mna, ze si ma pozval. hra Ti to vyborne a ten "tvoj" zvuk mam stale v hlave. Ked sa vratim s rusie rad pridem znova. Uz toho dufam stihneme viac.
:thumbup: :thumbup:
Rád by som sa k Tebe pridal. Cestu do Ostravy máš okolo mňa. Príď ku mne a môžeme ísť s mojím autom ďalej. "Zabijeme 2 muchy 1 ranou".
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od anawak »

aretax píše:
anawak píše:
Mark Levinson píše:Před nedávnem mne poctil svou návštěvou Anawak, nevěděl jsem kam to napsat, tak volím tuto cestu. Jano, ještě jednou děkuji za vše ^:)^, poslech mohl být delší, ale snad příště ;).
No, pocta to bola skor pre mna, ze si ma pozval. hra Ti to vyborne a ten "tvoj" zvuk mam stale v hlave. Ked sa vratim s rusie rad pridem znova. Uz toho dufam stihneme viac.
:thumbup: :thumbup:
Rád by som sa k Tebe pridal. Cestu do Ostravy máš okolo mňa. Príď ku mne a môžeme ísť s mojím autom ďalej. "Zabijeme 2 muchy 1 ranou".
NO PROBLEMO AMIGO....... :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Poslední upgrade v mé sestavě, došlo ke změně zdroje. Mého mazlíka Mark Levinson No.390S nahradil po pečlivém zvážení opět player Mark Levinson No.512. Je fakt, že třistadevadesátka je designově mnohem hezčí, ale po zvukové stránce je novější model dál. Docela mne překvapilo jak se dá i v této lize postoupit o další level, spíše jsem čekal, že suše konstatuji, že rozdíly ve zvuku nejsou žádné nebo jen minimální a spokojeně budu žít dál se svým mazlíkem, ale nešlo to x_x.
P1040350.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od pajuna »

Tomu se uz rika jina LEVEL :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od slayers »

Unikl mi nákup nového racku??? Nebo se pletu?
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Maretti »

nooo pane .... Viktore to už je krásné nové rodinné auto zabalené do malé černé krabičky.

Asi bych se konečně měl stavit na poslech - mám to kousek.

gratuluji a užívej si poslechu.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

slayers píše:Unikl mi nákup nového racku??? Nebo se pletu?
Tomu říkám postřeh, ano i rack je nový.


Maretti píše: Asi bych se konečně měl stavit na poslech - mám to kousek.

gratuluji a užívej si poslechu.
To bys měl... ;)
a samozřejmě děkuji.
Mark Levinson
Odpovědět