Mark Levinson-člen

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

martinowsky píše:To si fakt uz budu muset prijet poslechnout.
Jsi srdečně zván :-c.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od martinowsky »

Už dávno jsem slíbil, že se stavím poslechnout si takovouto namakanou sestavu . A včera mi to konečně vyšlo a Viktora jsem navštívil. Nebudu zde psát rozsáhlé chvály zvuku sestavy protože mi bylo jasné jak výborně to u Viktora bude hrát a nic jiného jsem neočekával. Nakonec musím přiznat, že zvuk byl jiný než jaký jsem si představoval při pohledu na obrovské bedny a zesilovače. Tak trochu velikost aparátu vykouzlila v mé hlavě představu obrovského, monstrozního zvuku který se na mě bude chrlit neuvěřitelnou silou. Ale opak byl pravdou. Velké bylo mé překvapení z jemnosti, jakési decentnosti a přitom zvuk pevný, přesný. Prostor nahrávek famozní (ta akustika je fakt věc s velkým V). Je pravda pokud někdo tvrdí (ani nevím kde jsem to četl) že zvuk Focalů je ostrý tak má nejvyšší čas nahlásit se k Viktorovi na poslech a udělat si obrázek.
Tímto bych Ti chtěl Viktore poděkovat za pozvání a vlídné přijetí. Už se těším až se zase stavím. A příště .. příště si ten Pink Floyd nechám pustit na max hlasitost, až mě to i s gaučem převrátí. :clap: \m/

MÁŠ TO FAKT SUPER!!!
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Martine,
děkuji za návštěvu a samozřejmě za vyseknutou poklonu.
Jsem rád, že se Ti to líbilo, to potěší. Příště už nebudeme testovat různé skladby, ale rovnou si pustíme oblíbené věci.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od martinowsky »

Ok. Naprosty souhlas. A jak jsem napsal. Priste Floydy poradne osolime a hlavne priste prijedu autobusem. \m/
Opravdu se tesim moc. A samosebou se tesim ze mi navstevu co nejdriv oplatis. Uz ladim s manzelkou volne terminy.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Minulý víkend mne navštívil Zalán Schuster abychom doladili akustiku a zároveň si udělali poslechový den, Zaláne díky moc. Měli jsme možnost vyzkoušet kompletní kabeláž XLO, pračku PS Audio P10 a taky předzesilovač Audio Research Ref.5 SE.
Doplnil jsem zadní stěnu o další tři difuzery 1D N13.
P1000737.JPG
P1000739.JPG
P1000719.JPG
P1000724.JPG
P1000725.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od zappa »

Viktore,ty mně překvapuješ. :thumbup: Jaké jsou tvoje dojmy z AR REF5?To mne opravdu zajímá.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od aretax »

Viktor, k AR REF5 lepšie pasuje sieťový kábel Cardas Golden Reference, ako XLO Signature 3. Mám to vyskúšané.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od lubin »

Nevím jestli k REF5, ale ke chudším bratříčkům (LS26) potvrzuji Aretaxova slova. Cardas G.Ref. a píchnout do filtrované zásuvky.
Jinak poslechovka :thumbup: Věřím, že nyní je zvuk "živý" ;)
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od lubos »

Sorry, ale sietovy kabel Cardas GR k REF5 jedine ako nudzove riesenie a co sa tyka XLO sietoveho kabla, tak unlimited s REF5 je super volba, samozrejme zavisi to i od ostatnych komponentoch. ;)
bertram

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od bertram »

Tak Lubošovu REF 5 v jeho zapojení som počul. REF 5 som počul mnohokrát a hodne aj u predajcu týchto komponentov.

REF 5 hrá u neho excelentne a Má to dotiahnutné po stránke napájania , tak po stránke prepojenia vinikajúco. ;)
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

aretax píše:Viktor, k AR REF5 lepšie pasuje sieťový kábel Cardas Golden Reference, ako XLO Signature 3. Mám to vyskúšané.
Bohužel jsme síťový kabel Cardas Golden Reference k Audio Research Ref. 5SE nevyzkoušeli. Netušili jsme, že by to mohlo být zajímavé porovnání, škoda.


zappa píše:Viktore,ty mně překvapuješ. :thumbup: Jaké jsou tvoje dojmy z AR REF5?To mne opravdu zajímá.
Michale, na překvapení je to 1:1 =))
Mark Levinson
monte

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od monte »

Viktore a není místnost už moc zatlumená ? Vidím první lampičku, spíš hybrid, ale první krůček je :thumbup: . Ještě čisté lampy koncové a je zaděláno :lol: ...............
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

monte píše:Viktore a není místnost už moc zatlumená ? Vidím první lampičku, spíš hybrid, ale první krůček je :thumbup: . Ještě čisté lampy koncové a je zaděláno :lol: ...............
Vlastíku,
místnost není moc zatlumená, teď je to :thumbup:. Jak budeš mít cestu do Ostravy, tak dej vědět, jsi srdečně zván na poslech.
Lampy nebo tranzistory? Na to není jednoznačná odpověď, jsou výborné lampy a jsou i výborné tranzistory, ale jsou také mizerné lampy i mizerné tranzistory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od bigjoe »

Hezký Viktore. Tak bylo to jen na zkoušku, nebo výměna ???
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od fox »

Tu ohradu tam budeš mít na pořád ? Nebo budeš panely montovat na zeď ? :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od monte »

Viktore, dík za pozvání. Určitě se někdy stavím, ale neustále s něčím bojuji, jako zuby a ještě ruka. Včera jsem jel do Valmezu pro reprák a kňučel jsem jako pes :lol: ... Spojil bych výlet i s Foxem, už ho plánuji dva roky :lol:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

bigjoe píše:Hezký Viktore. Tak bylo to jen na zkoušku, nebo výměna ???
Bylo to zajímavé odpoledne, rád jsem vyzkoušel kabeláž XLO, kterou jsem ještě neměl možnost doma mít. Samozřejmě i předzesilovač a pračka byla úžasná. Bylo to mnoho změn najednou, především jsme upravili akustiku. Chtělo by to poslech na delší čas.

fox píše:Tu ohradu tam budeš mít na pořád ? Nebo budeš panely montovat na zeď ? :smile:
Ivoši, jestli myslíš ty panely do "L", tak to jsou Scopus Tuned Trap, které jsou na dělané na míru a mají hloubku 40 cm, tak ty jsou přímo na zadní stěně. Není tam žádná ohrada, možná to z fotek není úplně patrné.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od fox »

Promiň. Na fotce to vypadá jako samostatná stěna. :thumbup: :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mirek »

Tak jsme se po nějakém čase vydali s MMM vzhledem k tomu, že je u Viktora dost novinek "na kontrolu" jak to nyní hraje u našeho "náčelníka". A zjistili jsme, že výborně. Pro milovníky přesného zvuku plného detailů může být zvuk jeho sestavy splněný sen. Protože nejsem (na rozdíl od některých kologů na tomto fóru) příznivcem domněnek nepodložených poslechovou zkušeností vzal jsem sebou ke srovnání svůj CDP Accuphase. Bohužel jsa starým sklerotikem zapoměl jsem doma DO. Acc. má oba výstupy s regulací hlasitostí ovládané pouze přes DO a já jejich pomocí reguluji doma hlasitost poslechu.....zvuk byl přirozeně dost ztlumen. Viktor musel tedy vytočit hlasitost u svého předzesilovače do úplně jiných hodnot, než jak je má obvykle nastaveny. Takže srovnání zvuků obou CDP asi nebylo úplně přesné, přesto pro mne na 1. poslech byl zřetelný jiný charakter zvuku - ML velmi přesný,detailní a průzračný zvuk a Acc zvuk o něco teplejší a barevnější. Přesně tak, jak to každý z nás preferuje. Potvrdilo se mi znovu, že sice ne vždy, ale dost často se vkus konstruktérů promítá do vlastností přístrojů stejně v oblasti akustické i designové. ML vyloženě technický design a Acc se svoji zlatavou barvou a barevným diplejem směřuje více do oblasti emoční. Zajímavé bylo také srovnání zvuku vrstev SACD a CD, kde podle mého rozdíly nebyly zásadní, ve zkratce - SACD o něco vzdušnější a CD zase zemitější. Potvrdilo se mi znovu, že opravdu kvalitní přístroje (na rozdíl od přístrojů kolem 20-50 000 Kč a různých často přehnaně vychvalovaných multiplajerů, kde bývá přehrávání CD ošizeno) umí zahrát i CD skvěle.
Kromě toho to byl skvělý pokec vyšperkovaný velmi chutným a bohatým občerstvěním z rukou Vitorovy velmi sympatické manželky. Bylo to super odpoledne a jen velmi těžko se nám odjíždělo. Udělal jsem také pár fotek a Viktor je tak hodný, že je sem vloží.
ml3.jpg
ml5.jpg
ml7.jpg
ml8.jpg
ml9.jpg
ml10.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od bigjoe »

No to muselo bejt hezký poslouchání... a to si nevíte rady ??? Mirek mohl zavolat domu, aby mu DO poslali poštou a vy jste si zatím mohli udělat hezký večer z pátku na pondělí =)) :lol: .
Na druhou stranu je to Mirku dost odvaha porovnávat supermašinu ML s tvým vietnamským blikajícím přehrávačem :lol: :silent: :angel: (to měl být vtip).
Ale stejně to musí být hezký, takhle si porovnávat a poslouchat přístroje - to MY, co máme DYNAUDIA ^:)^ - můžeme připojit co chceme a pokaždý boooožskej zvuk =)) O:-) \m/ .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od boxer »

Ten diamantovej jehlan na plejeru má jaký zvukový vlastnosti? :mrgreen:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od pajuna »

bigjoe píše:No to muselo bejt hezký poslouchání... a to si nevíte rady ??? Mirek mohl zavolat domu, aby mu DO poslali poštou a vy jste si zatím mohli udělat hezký večer z pátku na pondělí =)) :lol: .
Na druhou stranu je to Mirku dost odvaha porovnávat supermašinu ML s tvým vietnamským blikajícím přehrávačem :lol: :silent: :angel: (to měl být vtip).
Ale stejně to musí být hezký, takhle si porovnávat a poslouchat přístroje - to MY, co máme DYNAUDIA ^:)^ - můžeme připojit co chceme a pokaždý boooožskej zvuk =)) O:-) \m/ .
Pepo, ty si pil :crazy: =))

Vypada to pekne, vcetne porizenych fotek :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Mirek píše:Boxer :
Ten diamantovej jehlan na plejeru má jaký zvukový vlastnosti?
Ten je tam speciálně proto aby se hloupí mohli divit ;)
Pánové, je to čistě estetická záležitost.


P.S. Mirku jsem rád, že se líbilo (doufám, že i Michalovi) a i já musím poděkovat za fajn návštěvu a pokec. Bylo to prima, není nad to se osobně setkávat a dělat poslechové seance. Lepší jedno setkání než desítky psaných příspěvků.
Mark Levinson
MMM
Příspěvky: 89
Registrován: 11 led 2011 22:02
Bydliště: Brno

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od MMM »

Viktore, díky za skvěle strávený den - výborné pohoštění, prima pokec, ... prostě pohoda.
Zvukový popis nebudu znovu rozepisovat, protože se v podstatě shoduje s tím, co napsal Mirek.
V rámci Tvé sestavy nenacházím chybu - detaily, vzdušnost, přesnost, rychlost, ...
Od naší poslední návštěvy v měřítkách HI-FI velké pokroky - nový CD/SACD, předzes., stolek a na 100% dotažená akustika místnosti.
Co víc chtít, spousta lidí může jenom tiše (Ti, co u Tebe byli i hlasitě) závidět - gratuluju!!
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od martinowsky »

Taky jsem byl po delším čase Viktora navštívít. Prvně jsem si říkal, že to zde nebudu ani veřejně prezentovat. Páč se zase najdou chytráci a napíšou jak se zde plácáme po zádech a pochlebujeme. Říkal jsem i Viktorovi, že děkuju za super odpoledne a skvělý zvuk a že už ani nemám chuť to na foru rozmazávat. Nakonec jsem dnes změnil názor. Proč nenapsat o tom, že mu to hraje naprosto skvěle (což by u ceny jeho sestavy mělo být samozřejmostí), o tom že jsme skvělě pokecali ( ne jen o hifi) a nakonec, že jsme si dali i parádně do trumpety Pilsner a slivovičku. :clap: Takže ať si neznámý čtenář počte i pohodové přízpěvky. Né jen nesmyslené hádky a hovadiny. Zloby je kolemnás dost a dost.

Ke zvuku jen v krátkosti. Pohodový velmi velmi vyvážený zvuk. Nic nenadbývá, nic nechybí. Zvuj je až neskutečně jemný. To jsem si ověřil když mě Viktor nechal zesilovat aparát k mé libosti a nic nenamítal. Až u vysoké hlasitisti si člověk uvědomí, že to hraje pořád stejně, a že by ještě i zesílil. Pak při následném stažení volume teprv čumí jak to řvalo. :thumbup:

Velký přínos pro mě byl, že jsem si vzal pár CD (japonce) a Viktor je měl na MFSL. Konečně jsem (jsme) si mohli udělat představu o různosti vydání. Rozdíl byl slyšet, ale naštěstí má vydání pro mně dopadla velice dobře versus o dost dražším MFSL. I když ta hrála o fous lépe. Ale bylo to těsné.

Děkuju Viktore ješě jednou. A všem ostatním přeju hodně takovýchto setkání.

Martin
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Martine,
díky za návštěvu, jsem rád, že se Ti líbilo a že jsme mohli příjemně pokecat. Zajímavé bylo porovnání různých verzí vydání a opravdu japonské vydání je jen malinko horší než MFSL, ale cena není tak vysoká. Příště bychom mohli udělat další porovnání, bylo to zajímavé. Nejvíce mne překvapilo porovnání Pink Floyd - DSOTM kdy rozdíl mezi japoncem a MFSL byl menší než jsem čekal a naopak minimální rozdíl jsem čekal u John Lennon - Imagine kdy byl rozdíl větší mezi japoncem (Toshiba) a vydáním MFSL, která není nijak výjimečně zdařilá.
Už jsem ochutnal i tu Tvou 51% medicínu a musím uznat, že ji máš lepší.

Martine, díky za medicínu. Jak píšeš, více takových setkání.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od lidumil »

Jen technická - MFSL je taky japonec, ne? :D :lol:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od sekal »

Američan, řekl bych..
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od martinowsky »

Jj USA
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od lidumil »

Tak nevím - namátkou na etiketě Supertramp - Crime... Pressed in Japan, PF - DSOTM Pressed in Japan, Beatles - Magical... Pressed in Japan .....
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Lidumile,
myslim, ze je to nepodstatne, ale pro upresneni uvedu, ze jsme porovnavali japonske verze miniLP a vydani Mobile Fidelity Sound Lab. Toto vydavatelství je Americke, ale nektera CD vydana drive byla vyrobena v Japonsku.


Na Vanoce jsem dostal Bluray Nespoutany Django a japonske vydani Eric Clapton.
2013-12-25 15.47.24.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od pajuna »

Nemeli bychom tady okupovat Viktorovo vlakno konkretnostmi o MFSL, ale potvrdil a doplnil bych jeho slova o mistech vyroby, alespon na zaklade toho co mam doma.
MFSL Mobile Fidelity Sound Lab je firma sidlici v Chicago, US.

Mrknul jsem na PF- DSOTM a The Wall - obe "Made in Japan". EC - Just One Night - "Made in USA".
Ted bych nechtel slovickarit, ale rad bych pozadal Lidumila, aby overil, zda ma opravdu na CD "Pressed in Japan", protoze jestli ano, je to jine nez mam ja na CD.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Tinariwen »

E.C.-Was Here - najlepší koncert od Claptona na CD aky som kedy počul :clap:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od sekal »

MFSL byla vždy a stále ještě je amer. firma, která vydala resp. nechala vylisovat několik málo prvních vydání svých CD v Japonsku, jak už tady bylo řečeno.. V r. 1999 došlo ke krachu společnosti a následné akvizici (opět amer.) firmou Music Direct, která ji také v současnosti vlastní..

Viz :
http://www.mofi.com/Articles.asp?ID=255
http://business.highbeam.com/company-pr ... nd-lab-inc
http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_Fid ... to_present
http://www.musicdirect.com/t-contact.aspx
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od lidumil »

pajuna:
Nemám CD ale LP původní vydání.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Vše NEJ v roce 2014
PF 2014 ML.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od pajuna »

lidumil píše:pajuna:
Nemám CD ale LP původní vydání.
Aha, te jsem z toho nepoznal. Kluci ale urcite mluvili o CD, proto jsem se dival na CD MFSL
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od monte »

Obrázek


Všem pěknou zábavu, uzené nachystané, vína nikdy nepochybí. Opouštíme 2013, ale 2014 je PF.
a poděkujeme Viktorovi.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od sekal »

ML : (ad PF) Pěkné foto, ale poněkud postrádám pohled přední strany aparátu(ů)..:smile:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od lidumil »

pajuna: Vím, že se bavili o CD, ale já měl na mysli MFSL obecně.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Odpovědět