Petr 5

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Patmann píše:Pro Petra5 je absolutní zvuk koníčkem už strašně dlouho,není jen prodejce,ale i skvělý poradce v hifi,lepšího opravdu neznám,však ho sami kontaktujte a uslyšíte o čem je opravdový zvuk,Petr propaguje jen pravdu a tu u něj a pak doma uslyšíte... Já osobně jsem neslyšel reálnější zvuk,v poslechovce jako u něj...

Patriku, děkuji za Tvá slova, za absolutním zvukem se neustále pídím a TAD je v této době další počin :)

Reprosoustavy TAD Compact Reference, které budou k slyšení na výstavě, budou taktéž ke slyšení u mě ve studiu, termín akce oznámím včas, ale již před časem se na tuto akci objednalo nemálo zájemců o poslech.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Petr 5

Příspěvek od boxer »

Vše je super. Jen ta strašná pumelice v ceně.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Petr 5

Příspěvek od fox »

Obrázek
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

SPENDOR D7 : Výjimečně povedené 2,5 pásmové D7 v kombinaci s elektronikou Naim Audio trvale k poslechu ve studiu. Přijďte si užít skutečně exkluzivní anglický zážitek...

Po soustředěném poslechu mohu s čistým svědomím říci, že Spendor D7 je pro mě zatím nejlepší reprosoustava v poměru : výkon-poměr-cena od SPENDOR.
Reprosoustava se poměrně dlouhou dobu rodila na svět, i po premiéře loni v Mnichově doznaly reprosoustavy nemalých změn vedoucích k finální zvukové nirváně:)

Obrázek

Obrázek

Hlavní konstrukční prvky :

Nově vivinutá pátá generace basreflexového dvojcestného vyústění, jejíž cílem je možnost tyto reprosoustavy umístit i 20 cm od zadní stěny.

Nový 18 cm EP77 středobasový reproduktor s kuželovou polymerní membránou.

Nový 18 cm basový reproduktor s kevlarového kompozitu.

Nový tzv. 22 mm LPZ fázový korektor výškového reproduktoru.

Veškerá vnítřní kabeláž z postříbřené mědi.

Nový tlumící materiál uvnitř zabraňující rezonance ozvučnice.

Samozřejmostí je výroba přímo v Anglii - poctivá a precizní truhlařská práce.

Základní popis : 2.5 pásmo
Citlivost 90dB for 1 watt at 1 metre
Dělící frekvence výhybky 900 Hz, 3.2 kHz
Kmitočtový rozsah 29 Hz to 25 kHz
Impedance 8 ohms nominal
Maximální výkon 200 watts
Rozměry (HxWxD) 950 x 192 x 320mm (excluding spikes)
Standard finishes black ash, cherry, light oak, dark walnut
Premium finishes Spendor dark, Spendor white
Váha 21 kg /ks

Pro poslech mě neváhejte kontaktovat :)

S pozdravem Petr Svoboda - Naim studio
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Obrázek
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

!!!PREMIÉRA - T.A.D. Evolution One !!!

Již delší dobu plánuji v Naim studiu nemalé změny a zde je jedna z nich :)

Obrázek

Obrázek

Je mě velkým potěšením představit zde na Moravě premiéru Japonské firmy T.A.D a jejich 3 pásmové reprosoustavy s názvem Evolution One.

Po velmi úspěšné výstavě High-End Praha 2013, kde tyto reprosoustavy získaly spousty obdivu a ohlasů od návštěvníků výstavy, jsou nyní tyto unikátní reprososutavy k detailnějšímu poslechu v Naim Studiu.

Proč unikátní reprosoustavy? Především pro jejich jedinečný vývoj v mateřské firmě v Japonsku na jejiž konci má být naprosto koherentní reprosoustava která zahraje bez příkras všechny žánry.


Středobodem TAD Evolution One je bezpochyby koncentrický měnič, v hantýrce TAD nazývaný CST (Coherent Source Transmitter), který má za úkol co nejvíce přiblížit vyzařovací charakteristiku reprosoustav jednobodovému ideálu koaxiálním uspořádáním výškového a středového reproduktoru.

Obrázek

Podle TAD je výsledná disperze CST měniče uniformní ve velkém rozsahu, což se odráží ve výborné lokalizaci a přirozeném zvukovém poli. „Koncentrický měnič je v podstatě výšková horna, pracující v pohyblivém zvukovodu. Vždycky jsem měl lepší výsledky s měničem, umístěným alespoň v malém zvukovodu – pomáhá to kontrolovat směrovost jeho vyzařování. Když jsem dal výškovou kalotu prostě jen do ozvučnice jako ostatní, potýkal jsem se s problémy s odladěním celého reproduktorového systému – podle mě to není správné řešení,“ říká konstruktér Andrew Jones. „Kontrola směrovosti pomocí zvukovodu správného tvaru se ukazuje být dobrou cestou. Zvuk je dynamičtější, méně zabarvený a vykazuje i další výhody správně navržené horny…“

3,5cm výšková kalota v CST měniči je beryliová. TAD vyvinulo vlastní technologii napařování beryllia a výsledkem je systém, který papírově hraje až do 100 000 Hz. Na rozdíl od Reference One, kde je beryliová i velká membrána středového reproduktoru, je ve 14cm měniči Evolution One použita slitina hořčíku. Dvojice 18cm basových jednotek má membrány kombinované z netkaného vlákna a aramidu, což je uhlíková modifikace známého Kevlaru - cílem pochopitelně bylo dosáhnout jejich maximální tuhosti při co nejnižší vlastní hmotnosti.

Kabinety TAD Evolution One strategicky kombinují výhody překližky a MDF do velmi rigidní ozvučnice kapkovitého tvaru, usazené na hliníkovém podstavci, ve kterém najdeme i výhybku, nastavenou na dělící kmitočty 250 Hz a 2 kHz. Tím TAD odděluje mechanicky, magneticky a akusticky sestavu výhybky od hlavního kabinetu a omezuje tak nežádoucí interakce na minimum. Evolution One jsou nominálně 4-ohmové, s citlivostí 88 dB, tedy nijak nevybočují ze zaběhnutého standardu.

Vizuálně se TAD Evolution One jeví poměrně kompaktní – rozměry sloupku jsou 334mm (š) x 1,166mm (v) x 512mm (h) – o to však těžší (54 kg). Hmotnost kabinetů a podstavce významně přispívá inertnosti celé konstrukce a tak se Evolution One z pohledu rezonancí chovají jako kus skály.

Dopředu mohu prozradit, že poslech opravdu stojí za to a myslím, že případní zájemci jistě nebudou zklamáni :)

Propojení systému bude samozřejmě prostřednictvím kabelů Nordost Valhalla 2, které perfektně zapadly.

Zájemci o seriózní poslech se mohou kdykoliv objednat.
Předváděcí akce je limitována do konce března !

Budu se na Vás těšit,

s pozdravem Petr Svoboda Naim Studio
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Petr 5

Příspěvek od Dieter Burmester »

:clap: :thumbup:
Dieter Burmester
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Petr 5

Příspěvek od sekal »

I cena těch reprosoustav (714000,- Kč) je výborná..:clap:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od Mark Levinson »

Petře :thumbup: ,
To musím slyšet :!:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Mark Levinson píše:Petře :thumbup: ,
To musím slyšet :!:
Viktore, jsi kdykoliv zvan, nicmene avizuji dopredu ze zmena zvuku je obrovska, soucasti predvadeci akce je taktez referencni predzesilovac od Naim- Nac552 .
Zavolame si a domluvime termin Tve navstevy.

Budu se tesit, ahoj Petr, ja jdu poslouchat, stejne jako vcera a taky predevcirem :crazy:
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Tobias41
Příspěvky: 31
Registrován: 30 pro 2010 21:39

Re: Petr 5

Příspěvek od Tobias41 »

Ahoj chlapi,
co takhle - kdybych se pridal ? Sic poslední dobou vice stavim nez posloucham, ale porad me to nepustilo ;)
draty a 230V
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od Mark Levinson »

(Edit by ML)
Příspěvky s názory na značku Naim jsem přesunul z osobního vlákna do sekce "Naim Audio".
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Tobias41 píše:Ahoj chlapi,
co takhle - kdybych se pridal ? Sic poslední dobou vice stavim nez posloucham, ale porad me to nepustilo ;)
Jirko, tento tyden je trochu volneji, klidne se zastav, mozno i dopoledne. Rad Te uvidim.Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od martinowsky »

Foto od Petra trochu klame. Reprosoustavy v mísnosti vypadají na živo velice majestátně. Né že by to byla nějaká monstra, ale rozměr je už solidní a zpracování dokonalé. A to i já nepříznivec tmavé dýhy či černého laku musím říct, že vypadají luxusně a mylslím, že zapadnou do jakéhokoli interiéru. Když u toho člověk stojí tak má opravdu pocit, že je u dospělé bedny z kategori TOP (neboli Highend). Zvukokově mi snad ani nepřísluší tuto kategorii hodnotit. Jak mi již bylo párkrát sdělěno vzhledem k ceně mého aparátu. Ale i tak musím napsat, že zvuk mě velmi mile překvapil. Na výstavě HEP z krátkého poslechu jsem si odnesl to, že (samosebou že s jiným zesákem a toTAD) zvuk je velice přesný, až brutálně analitický. Ale výstava je výstava a dojmy nejsou relevantní. Zvuk u Petra ve studiu byl pro mne výborný. Zapsal jsem si ho do paměti jako jeden z pár top co jsem doposaď slyšel. Zvuk naprosto pevný, svěží, rychlý. Bedny i v tak malé mísnosti zmizí ze zraku posluchače. Dokonce i z né středového poslechu výborné stereo, včetně hloubky. Nevím zda díky akustice nebo aparátu. Mně osobně nevadí ani sestavy se zabarveným zvukem, hlavně když to baví. Ale v tomto případě se opravdu jedná o pevnost, vyváženost, detail. Síla muziky je znát i při střední hlasitosti a kontrolovatelnost repro příkladná. Blány perkusních nástrojů žívé, hmatatelné. No v zhledem k ceně aparátu (poslechovy) by to tak snad i mělo být. Každopádně jsem zde už jak tak koukám nacvakal písmenek ažaž.

Kdo má možnost a Petr na něj bude mít čas, ozvěte se mu a posuďte sami. Toď můj názor.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od Mark Levinson »

Zrovna jsem našel trochu času, abych napsal něco o poslechu u Petra a Martin mne předběhnul. Minulou neděli jsme zavítali s Martinowskym I. a II. na poslech nového přírůstku v Petrově poslechovce a to reproduktorových soustav TAD Evolution One. Petr svou referenční sestavu stále posunuje dál a dál a šperkuje různými doplňky. Zavítám jednou za čas, ale vždy to stojí za to a já si říkám, dál už to snad ani nejde, ale zase je dál a musím říct, že sestava Naim s TADy hraje velmi, velmi dobře. Nebudu zde popisovat nějaké detaily, hraje to špičkově, nic nechybí a nic nepřečnívá v dobrém slova smyslu. Reproduktory zmizí (jak už psal Martin) a vytvoří pěknou prostorovou scénu, basy hluboké, ale pevné a rychlé, zvuku nechybí detaily. Zdroj zvuku byl jak streamer, tak převážně CD player CDS 2 kde jsme si pouštěli i námi přinesené vzorky i něco z bohaté sbírky majitele.
Na závěr ještě poděkování Petrovi, že nám obětoval celou neděli a hezky se o nás staral :thumbup:.
P1010246.JPG
P1010250.JPG
P1010252.JPG
P1010255.JPG
Kdo nevěří, ať tam běží.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

martinowski,ML.

Děkuji Vám za Vaše dojmy a komentáře.

Omlouvám se za malou odmlku, ale řešil jsem vícero záležitostí, které mě zabrali vícero času než jsem původně očekával, ale slibuji, že v následujících 3 měsících Vám novinky představím a věřím že to bude stát za to :)

Jsem velice rád, že jste mě navštívili a poslechli si můj vymazlený aparát, který se snažím neustále posunovat, protože se stále považuji za milovníka hudby a hudbu jako takovou opravdu velmi často a rád poslouchám. Děkuji Vám za Vaše slova chvály, jsem moc rád, že dokážete ocenit kvality tohoto "pro mě" neobyčejného systému.

martinowski: Musím zareagovat na Tvůj příspěvek : "Zvukově mi snad ani nepřísluší tuto kategorii hodnotit. Jak mi již bylo párkrát sdělěno vzhledem k ceně mého aparátu" toto však v žádném případě nevyšlo z mých úst ;) Já vím, že jsi to nemyslel na mě, ale moc by mě mrzelo, kdyby si to někdo myslel.
Každý má přece svůj názor na věc, za který by se neměl stydět a je jedno jestli má aparát za 10.000,-Kč nebo za 100.000,-Kč ^:)^

Byla to to pro mě velice příjemně strávená neděle, kdy jsme si poslechli spoustu hudebních ukázek a poznal jsem také nového zaníceného posluchače hudby Martinowski 2, který bez předsudků a nahlas projevoval svoje dojmy, některé však ani nejdou zveřejnit :)Tímto jej moc zdravím a přeji vše nej.

Kluci můžeme to zase někdy zopakovat, přeji hezký sobotní den.

S pozdravem Petr 5.

p.s. poslech TAD-Evolution One mě natolik naplňuje, že jsem se rozhodnul je pořídit , takže zůstávají u mě natrvalo a bude tak možné si je kdykoliv u mě poslechnout na vlastní uši.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj Petře. Jsem rad žes citoval tu moji větu o ceně aparatu. Vubec mě nenapadlo, že by to mohlo viznit, žes to prohlasil Ty. Všem je doufam jasne že takovou hovadinu bys snad ani nevymyslel. Tak teď je to aspoň uvedeno na spravnou miru.
Takže TADy maš už doma tedy přimo Tve vlastni kusy jo? Tak to Ti fakt přeju a gratuluju. Po létě, hifi nezaslibenému to období, musíme určitě domluvit minimálně nějaké to HIFI odpoledne.
Měj se Peťo fajně ať se daři po všech směrech M.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Ahoj Martine.
TAD Evolution One mám zatím demo pár, ale mé budou dodány v nejbližší době, takže dlouhé rozehrávání ....Nicméně nebudou to jen TAD, které budu muset řádně rozehrát :shh: viz níže, takže jak budeš mít čas a chutˇ, můžeme udělat další Hifi odpoledne. Děkuji Ti za přejícné přání a přeji Ti také pohodové léto a brzy se snad uvidíme. Ahoj Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

NOVINKY z Naim Studia : 5-2014 - zahájen autorizovaný prodej výrobků fa Pass Labs !!!

Obrázek
Obrázek

Je mě velkým potěšením představit v Naim studiu špičkové zesilovače americké firmy Pass Labs, která již působí na celosvětovém poli zesilovčů více než 20 let. Hlavním konstruktérem není nikdo jiný než legendární americký konstruktér Nelson Pass, který svou dosavadní práci publikuje v řadě periodik a zásadní konstruktérské řešení má taktéž řádně patentováno.

Firma Pass Labs sídlí v severní Kalifornii, kde probíhá výroba všech zesilovačů z dílů vyráběných z USA. Firma se od prvopočátku specializuje pouze na výrobu špičkových dvoukanálových analogových zesilovačů převážně pracujících ve třídě A, předzesilovačů a v posledních letech taktéž výrobou reprosoustav.

Zavedení této značky do mého portfólia jsem plánoval bezmála rok a tímto krokem bych rád otevřel úplně nové možnosti pro zanícené posluchače vysoce kavalitního zvuku. Na cestě ze slunné Kalifornie jsou již první přístroje, které pocházejí ze brusu nové série X.8 !!!

Neváhejte proto navštívit mé studio a přesvědčte se o jejich vynikající kvalitě zvuku společně s reproduktorovými reprosoustavami T.A.D. - Evolution One.

Zde nová série X.8 trvale k poslechu.

Obrázek
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od martinowsky »

:thumbup:
Ahoj Peťo. Tak to se budu těšit. Paráda.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Ve studiu již od minulého týdne probíhá dlouho očekávaná instalace vyýkonového zesilovače a předzesilovače americké firmy PASS LABS.

Jedná se o zcela ojedinělou premiéru kombinace špičkového výkonového zesilovače PASS LABS X 250.8 + děleného předzesilovače XP 20.
Jde o první dovezené kusy do České republiky a jsem velice rád, že výrobky této firmy budu moci prezentovat na moravě, protože zde nikdy nebyly veřejně zastoupeny.

Nová série X.8 se vyznačuje dle vyjádření konstruktéra Nelsona Passe znatelně lepším zvukovým projevem oproti dosavadní modelové sérii X.5. Hlavní konstruktérské změny měly za cíl nižší zpětnou vazbu, nižší zkreslení, větší šířka pásma, větší otevření do třídy A za použití nových vykonových tranzistorů, což se projevuje větší stabilitou do všech zátěží, nemalé změny doznaly taktéž vstupní napájecí obvody a použití větších chladičů po stranách. Celý koncept bezesporu čerpal s referenčních dělených zesilovačů třídy XS, které jsou v současné době referenčními modely a na světových výstavách si již získaly mnoho obdivu.

Celkové propojení systému obstarávájí kabely zn.Nordost- Valhalla 2 + Tyr 2 (XLR) + reprosoustavy TAD - Evolution One a myslím si, že pro případné posluchače půjde o zcela mimořádný poslechový zážitek!!!

Pro případný poslech systému mě neváhejte kontaktovat.

Dále bych Vás rád upozornil na sekci BAZARU na mém webu, který pravidelně aktualizuji a nyní zde můžete nakoupit za nižší ceny některé kabely zn.Nordost případně reprososutavy Dynaudio a jiné....

Budu se na Vás těšit, s přátelským pozdravem Petr Svoboda - Naimstudio.

Obrázek

Obrázek
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od martinowsky »

Veliká, převeliká škoda že teď přes léto nemám na hifi ani trochu času. Jinač Tě zdravim Peťo a uživej To!
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

V Naim studiu právě proběhla instalace int. zesilovače Pass Labs int-150.

Obrázek

Jsem potěšen, že Vám v Naim studiu mohu představit jedinečný integrovaný zesilovač Pass Labs int-150 s výstupním výkonem 2x300 W(4 ohm) 2x150 watts(8 ohm) a 10 Watts v čisté třídě A. Int. zesilovač zde bude trvale k poslechu. Jeho vyjímečné zvukové kvality si budete moci ověřit u vícero reprosoustav značek TAD, Dynaudio, Spendor a jiné....případně se svými :)

Zde detailnější recenze v renomovaném časopise Stereophile : http://www.stereophile.com/content/pass ... -amplifier

V Hometheaterhifi získal nálepku jako "Best High-End Integrated Stereo Amplifier" : http://www.hometheaterhifi.com/integrat ... s-int-30a-
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od Mark Levinson »

Pass Labs - Int-150 předchází jeho skvělá pověst, budu se muset zastavit na poslech ;).
Petře, jaká je jeho prodejní cena?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Ahoj Viktore.

Na kontrolní poslech inegráče jsi samozřejmě kdykoliv zván.
Je velmi zajímavé pozorovat zvukové rozdíly mezi dělencem X 250.8 + XP 20.

Int Pass Labs 150 stojí v koncové ceně 159.990,-Kč a po narození a vybalení z krabice váží 27kg.

Kdo vážně uvažuje o zesilovači do cca 200.000,- Kč, měl by si jej přijet poslechnout , rád jej předvedu :cool:
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Petr 5

Příspěvek od jirie »

Dnes jsem se takřka mihnul v Kopřivnici, ale jen letmý poslech repro TAD + NAIM CDX2 + PASS LABS ví bůh jestli to bylo nebylo nejlepší pokochání se Wish you were here. Rozlišení téhle sestavy je naprosto úžasné. Hlavně ve spodním pásmu je spousta neskutečných detailů.
A to ještě byla sestava podle Petra "degradována" nezapojením reprokabelů Walhala =)) Někdy mi to připadá jako by se s každou další návštěvou posouvaly hranice možností téhle kouzelné komůrky ^:)^
Je až neuvěřitelné jaký mají některá CD potenciál.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od Mark Levinson »

Jirie,
Pass Labs hrál integráč nebo dělenec?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Petr 5

Příspěvek od jirie »

Nemohu na to přísahat, ale vzhledem k tomu, že se mi zdálo, že bylo manipulováno se dvěma přístroji tak to byl asi dělenec :oops:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od Mark Levinson »

jirie píše:Nemohu na to přísahat, ale vzhledem k tomu, že se mi zdálo, že bylo manipulováno se dvěma přístroji tak to byl asi dělenec :oops:
Jirie,
to je v pohodě. Ptám se, protože jsem ten dělenec s TAD slyšel a taky se mi to moc líbilo :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Obrázek
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Jsem první bezdrátový systém od Naimu a jmenuji se Mu-so.

Obrázek
Obrázek

krátká prezentace : https://www.youtube.com/watch?v=lmyoAfJkm2A



Tento reprodukční systém se stává dostupným téměř pro každého. Stačí připojit jeden přívodní napájecí kabel, případně sít´LAN a můžete se pohodlně oddávat své oblíbené muzice prostřednictvím internetového rádia, stremovat zvuk pomocí Airplay, Spotify, nebo využít USB vstup a přehrávat muziku ze své oblíbené flash paměti, ext. hardisku nebo NAS serveru, případně jakéhokoliv jiného přístroje vybaveného signálovým výstupem (S/PDIF). Při vývoji byly aplikovány poznatky ozvučovacího systému použitého v automobilech zn. Bentley a samozřejmě z předešlých několikaletých zkušeností v oblasti streamerů.

Prodejní cena je 34.990,-Kč a přístroje jsou skladem.



Specifikace :

reproduktory: duální třípásmová reprosoustava

digitální zesilovač o celkovém výkonu až 450 W ( 6 x 75 W) , každý zesilovač ovládá 1 reproduktor.

audio vstupy: digital optický (S/PDIF) (Toslink) až do 96 khz. USB typ A, mini jack 3,5 mm.

streamování prostřednictvím: AirPlay, Bluetooth, Spotify Connect, Multiroom a UPnP.

audio formáty: WAV, FLAC and AIFF až do 24bit/192kHz ALAC (Apple Lossless) až do 24bit/96kHz, MP3 48kHz, 320kbit (16 bit), AAC 48kHz, 320kbit (16bit OGG a WMA 48kHz (16bit), Bluetooth SBC, AAC and aptX.

ovládání přístroje: dalk. ovl., i-Pad, i-Phone, -iPod Touch, Android aplikace.

povrchová úprava: kartáčovaný hliník, stříbrný eloxovaný chladič. vyměnitelné přední mřížky - černá, hluboká modrá, jasně červená, pálená oranžová.

rozměry: 122 mm x 628 mm x 256 mm váha: 13 kg
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Nordost Tyr 2 - 1.místo magazínu Hi-Fi-Voice.

V pravidelné anketě online hi-fi magazínu Hi-Fi Voice, čtenáři udělili jako produkt roku v kategorii "KABELY" 1. místo signálovým a reproduktorovým kabelům Nordost TYR 2. Všem bych chtěl tou cestou poděkovat za přízeň a hlasy které jste v anketě věnovali. Zároveň mohu prozradit, že s těmito kabely a mnoha dalšími výrobky se budete moci seznámit na blížící se výstavě audiovizuální techniky AUDIO VIDEO SHOW PRAHA, která se bude konat ve dnech 27 a 28.3.2015 v hotelu Dorint Don Giovani Praha.
Obrázek

Zároveň bych Vám rád představil dlouho očekávanou NOVINKU - síťový kabel Nordost TYR2, který rozšířil rodinku teprve v minulém roce a poznatky při vývoji tohoto kabelu čerpaly z modelové série Valhalla 2 a Odin.

Je zde použita shodně technologie Dual Mono-Filament, vodiče jsou 7 x 16 bezkyslíkaté mědˇi čistoty 99,99999 a postříbřeno vrstvou 70 Micron. Taktéž opláštění doznalo materiálových změn a tím byla zlepšena mechanická stabilita kabelu. Výsledné zlepšení bylo překvapením i pro vývojový team NORDOSTU !

Kabely máme skladem a již nemálo odvážlivců mělo možnost ve vlastní sestavě jejich zvukový přínos vyzkoušet. Výsledek? Spokojených uživatelů neustále přibývá :)

Obrázek
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Obrázek

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří navštívili naši expozici na výstavě Audio Video Show Praha 2015 a poděkovat Vám za velmi pozitivní ohlasy v průběhu výstavy, letos bylo cílem ukázat sestavu složenou ještě s " dostupných komponentů" a věřím, že se tak podařilo.

Nejdůležitější informace závěrem:

Letos byla výstava pro mě velice hektická, protože jsem očekával narození naši holčičky a také se tak stalo. V sobotu 14:30 hodin se nám narodila předčasně dcerka Barborka zdravá a v pořádku, včetně maminky. 15 minut poté z ničeho nic, v předváděcí místnosti vypla elektřina a na 30 minut jsme byli zcela ochromeni, to nemohla být náhoda :) Všude se hrálo, u nás byla tma, proto jsem taktéž musel z výstavy vyrazit dříve a zbytek už si jistě domyslíte sami......

Věřím že půjde časem Barborka v mých šlépějích a zůstane taktéž u muziky :)

S pozdravem Petr 5.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od martinowsky »

Gratulace. A hlavne zdravi preji cele rodine. Dam si na to panaka. :clap:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Petře milá zpráva.
Užívej si dcerku, a pamatuj, že dětem nemáme umetat cestičku, ani jim vybírat směr. Jen ukázat možnosti a nechat volný výběr. Pokud má jít ve Tvých šlépějích půjde sama a ráda. Nikdo neví co je dobré pro druhého, byť to je vlastní dítko.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Petr 5

Příspěvek od Yngwie »

Gratulace ! :mrgreen:
wilco
Příspěvky: 2
Registrován: 15 úno 2015 20:46

Re: Petr 5

Příspěvek od wilco »

Blahoželám a prajem všetkým len to dobré.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Petr 5

Příspěvek od winelover »

Také se připojuji s gratulací! win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Děkuji všem za gratulace.
NA-Noble Audio píše: že dětem nemáme umetat cestičku, ani jim vybírat směr. Jen ukázat možnosti a nechat volný výběr. Pokud má jít ve Tvých šlépějích půjde sama a ráda. Nikdo neví co je dobré pro druhého, byť to je vlastní dítko.
Pavle, plně souhlasím :)
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Petr 5

Příspěvek od bigjoe »

Také se připojuju a přeju: "Štěstí, zdraví, dlouhá léta" a aby se to splnilo, tak jí trochu zapiju (účet ti pošlu :angel: ).
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Odpovědět