pajuna

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

pajuna

Příspěvek od pajuna »

Zdravím všechny, kteří se vyskytují již teď krátce po založení na Highendforu i ty později příchozí!

I když je zde řada kamarádů se kterými se třeba již několik let známe odjinud, budou s jistotou přicházet i jiní, kteří se jimi můžou stát a je slušností se představit.
Bydlím na severu Čech v Liberci, 47 let, děti velké, studující daleko. Když služebně necestuji mám dost volného času, baví mě spousta muziky, ale taky fotbal, hokej, fotografie, dobré jídlo a vínko (nejen).

Historie:
Začal jsem poslouchat na starém gramci rodičů na počátku 70 let přes takové to obrovské rádio. Vystřídal jsem vícero komponentu firem Technics, Sony, Pioneer, Videoton, Orion, RFT, Tesla, Unitra, ..tak jak to v minulé době bylo jen možné. Později v 90 letech jsem zkusil již trošku v té době v porovnání lepší kousky od Marantz PM66 a CD 63SE, po krátké době vyměněno za Rotel RCD950 a Rotel RA970BX. Z bedýnek jsem měl různé Videoton, Orion, Tesly, nakonce Tesla 1038, později Sonus Faber Concertino, se kterými jsem se těžko loučil, jelikož to je tak trochu srdeční záležitost.
V posledních letech nastalo více obměn, zakoupil sestavu Vincent, původně zesilovač 234, který se ohřál rok, momentálně viz. níže.

Současnost:
Konec - Vincent SP 993
Předzes – Vincent SA 93+
CDP - Vincent CD S5
Repro – JMR Jean Marie Renaud Cantabile Signature
SW – Dynavoice SW 10
Gramo – Project Debut III ES
Sluchátkový + phone zes. - Project
Sluchátka - Sennheiser HD 595, Koss Porta Pro
Repro kabely - Oyaide Tunami Nigo + AQ Gibraltar + Vincent SW
Signální kabely - Oyaide FTVS 910 + Oyaide PA02
Síťové kabely VDH Genie Mains
Filtr sítě Britek
Ceraball
Stojan Solid Tech

Receiver - Marantz SR 4010
Tuner - Sony ST-SE 500
DVD Panasonic S-52
Tape deck - Technics RS BX 601

Budoucnost :
Menší úprava místnosti
Chtěl bych časem zkusit vetší bedny jak by se chovaly, případně výměnu lepšího SW
Poslouchat v pohodě, rozšiřovat sbírku nosičů a netrápit se kolotočem výměn

Hudba :
Rock - Dire Straits, Pink Floyd, U2, Van Morrison, Queen, Jethro Tull, Sting, Clapton, Cocker, Deep Purple, ACDC, Eagles, Porcupine Tree, Blackfield…
Jazz – D.Krall, Metheny, Hancock, Sade, Forcione, Haden, Katche, Cohen, Loussier Trio …
Blues, Swing, Klasika, World Music…….neposloucham zadne „dupací a skákací“ styly

Přikládám nějaké fotky, jak, kde a na čem poslouchám a přeji členům fóra pěkný čas zde strávený

Pokoj
Obrázek
Sestava
Obrázek
Sestava 2
Obrázek
Poslechové místo
Obrázek
Obrázek
Nosiče
Obrázek
JMR 2
Obrázek
Gramo
Obrázek
Gramo 1
Obrázek
Starsi Marantz
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
davidsound

Re: pajuna

Příspěvek od davidsound »

Mas to moc pekny Jardo. Ten rack je moc hezky a abych se priznal, vyrobce tvych soustav moc dobre neznam, mam asi velky prostor ke zlepseni, ale vypadaj solidne.
Fotky jako vzdy supr. Ten zaber oblibene hudby mame hodne podobny.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: pajuna

Příspěvek od winelover »

Ano, moc pěkné Jardo. Vše je tak, jak má být a tam kde to má být. Moc se mi líbí rack i regál na nosiče, pěkné. K fotkám není co dodat. Úplně jako bych tě tam viděl se sklenkou v ruce. :thumbup:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

Pajuno, vypadá to moc dobře. Dýchá z toho taková pohoda, že se tam může dobře a dlouho sedět a pokud je u toho i dobré vínko, tak je to snad ještě lepší, než pracovat. Ať ti hraje. bigjoe
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: pajuna

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Ahoj Jardo.

Velmi pěkná sestava laděná na mírua pěkné stručné představení Tvého vývoje.Repro JMR jsem ještě nikdy neslyšel, Vincenty znám detailně od Peera, někdy se musím zastavit na poslech a dovezu nějaké fajnové víno, protože Vím, že jsi také velký vyznavač vín ;)

High-end zdar :thumbup:
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Moc pěkné představení a v podstatě souhlasím s Petrem, Vincenty znám docela dobře, ale nevím jak to zní s Tvými JMR. Docela rád bych to někdy slyšel a protože vím, že samotnému člověku se blbě cestuje, tak bych se rád připojil k Petrovi. Máme to skoro ze stejného místa, kvalitní víno s sebou.
Mark Levinson
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: pajuna

Příspěvek od Peer »

Já Vincenty znám také docela dobře a rád bych to u tebe slyšel.
Takže se připojím k Petrovi a Viktorovi a jsme komplet... :thumbup:
Už se těším!
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Dekuji vsem za reakce. Privitam velice rad Moravskou znamou kliku, ale treba i kluky tady ze severu.
JMR maji teplesi charakter zvuku, takze lehkou ostrost Vincku mirni. Mel jsem doma nedavno pujceny nekolik tydnu SW REL B1, a moc dobre si to rozumelo, zvetsil objem a stavu. SW na vyssi urovni.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Jardo,
nějak jsem nenašel jaké používáš phono a přenosku ve své analogové větvi? Zkoušel jsi nějaké jiné kombinace?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Mam tam Ortofon Alpha s predzesem Pro-Ject phono box II.
Poridil jsem si gramec spise z nostalgie jako moznost pro prehravani starsich LP a obcas koupim nejakou tu novou, nicmene digital je zatim na prvnim miste. I kdyz poslechnout si treba stareho Schelingera - Hrrrr na ne!, pro kterou zrovna saham, mam svoje kouzlo :smile:
Priznam se, ze jsem zadne kombinace v analogu nezkousel, casem bych rad zkusil alespon Tube box, jak by se choval.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Z pohledu Tube Box II. je to zajímavé sledovat, protože tohle phono má i Bohuš a je s ním velmi spokojen. Nyní testuje phono od PS Audio, tak jsem zvědav jak test dopadne.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: pajuna

Příspěvek od lubin »

Hezká sestava. Škoda že vím, jaký vliv na zvuk mají všechny ostatní věci (kabeláž, akustika). Jinak bych si snad dokázal představit, jak to hraje :D
Jen ty bedýnky neznám. Analog mám zatím také jen do počtu...nicméně začínám mu přicházet na chuť.
Tak...ať Ti to pěkně "cinká" :)

Snad se také někdy představím :)
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Jardo,
chystá se výjezdní poslechová akce k vám na sever, tak bych byl rád kdybychom měli tu čest návštívit i Tebe. Za sebe mohu říct, že bych velmi rád konečně slyšel JMR Jean Marie Renaud Cantabile Signature o kterých nemám ani potuchy jak hrají.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Ahoj,
vratil jsem se ted navecer po dvou tydnech z dovolene..tak nahlizim co tu noveho:-)
Pocitam s tim, ze se domluvime na nejakem timingu na pristi vikend spolecne s Gyrodecem a vami, abychom to sladili. Zavolam behem dalsich dnu a dohodneme....Kdo pojede? Petr5, ty + ?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: pajuna

Příspěvek od MB »

Tak včera sme v rámci pražského výjazdu navštívili Pajunu, štve ma, že bolo tak málo času, predtým sme sa zastavili u Gyrodeca http://highendforum.cz/viewtopic.php?f= ... 7266#p7266 a tam sme sa samozrejme zdržali+obed+presun do Liberca+stratena navigacia a bolo z toho 16:00...

Jarda to má doma trośku prehádzané ako to má śtandartne, tak sme boli trošku pokusnými králikmi, zostavička krásna na pohlad a aj ucho si pošmáklo, Pri muzike ktorú poznám z domu mi chýbali trosku nižšie basy ale vokály na stredoch a výšky hrali krásne a detailne. Pajuna plánuje upgrade ale myslím, ze pokial bedne nebudu z podstatne vyssej kategórie, nebude to mat velky význam bez upravy miestnosti, čím si je majitel Vinckou vedomý :angel: .

Jardo díky za skvele privítanie, pokec a posluch ...ked toho času je tak málo!!!!
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Bylo me potesenim, diky za navstevu. Verim, ze budu moci oplatit casem v Praze.

Konecne jsem mohl slyset ma oblibena CD od MFSL - a bylo to opravdu vyrazne lepsi...

Jen pro info slo o ... PF - Dark Side of The Moon a Queen - A Night at The Opera.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: pajuna

Příspěvek od Davidus »

Musím poděkovat i Jardovi, za možnost návštěvy. Bylo zajímavé porovnat dvě rozdílné sestavy v jeden den. Víceméně poprvé jsem slyšel pořádně Vincenty a JMR (ty úplně poprvé). A líbilo se. Jarda vše přemístil na jinou stranu pokoje, jak je vidět na fotkách, tak se dá říct, že jsme byli takovými "pokusnými králíky". Vzhledem k podmínkám bych řekl, že to hraje velmi slušně. Musím také pochválit přípravu na návštěvníky. Jen škoda, že bylo tak málo času...

Obrázek

Obrázek
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Jarda vše přemístil na jinou stranu pokoje
Ahoj Jardo,
jen jedna otázečka, nechal si uspořádání poslechové prostoru po změně tak jak popisuje Davidus a MB nebo jsi to vymyslel jinak? My jsme při návštěvě slyšeli to staré umístění, ale mluvili jsme o tom. To se nabízelo, že to bude lepší po přemístění aparátu na kratší stěnu pokoje :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Mam to stale tak jak popsal Davidus, prehodil jsem to o 90stupnu k oknu a od te doby jsem s tim nehybal. Je to urcite lepsi, otevrenejsi, mene basu, mensi dozvuk, ale neni to zdaleka ONO. Taky jsem zkusil nedavno reprokabely DH Labs Q10 s jasnym prinosem, taky hraly moc dobre RCA Cardas Ref. Momentalne s tim nic ale tvorit nebudu, verim, ze v budoucnu ale ano.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
pinot
Příspěvky: 56
Registrován: 08 led 2012 21:08
Bydliště: Česká Lípa

Re: pajuna

Příspěvek od pinot »

Ty RCA od Cardasu byli Golden Presence.
Vincent CD-S5, TAC K-35, Aurum Cantus V3M, RCA kabel Cardas Golden Presence, Vincent Power Premium, VDH Mains, reprokabel DH Labs Q10 Signature, Hifi-Tuning Supreme 3
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

Ahoj Jardo. Proč ti zmizely fotky ? Mně taky, ale jen některý.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

bigjoe píše:Ahoj Jardo. Proč ti zmizely fotky ? Mně taky, ale jen některý.
Taky už nevidím žádné fotky, asi ten server na kterém byly uloženy skolaboval a tím pádem je po nich. Pokud je vložíš jako přílohu, tak tam budou na pořád.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

Díky Viktore, ale zpětně to už asi nejde, viď ?
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

bigjoe píše:Díky Viktore, ale zpětně to už asi nejde, viď ?
Pepo,
zpětně, pokud fotky už zmizely, to už nejde. Jedině pokud má dotyčný fotky někde uloženy. Předpokládám, že Jarda je může vložit znovu, bude-li chtít. A jak je vloží je na něm. Pokud se jedná o Tvé vlákno nebo jiné Tvé fotky, tak to předělat jde dokud jsou fotky ještě vidět.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Velky Pepo,
fakt nevim, uz jsem se to snazil zjistovat.

Viktore,
myslim, ze je to jinak. Mluvili jsme o tom kdysi. Ja uz sve fotky nevidim minimalne rok, prestoze ty jsi je mohl na svem pc videt normalne. Jsme si jisty, ze to neni serverem, kde jsou ulozeny, ten totiz funguje normalne a fotky tam stale jsou. Zkusim je sem natahnout znovu nebo udelat nove.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Kde je problem, nevim.
Nicmene, nacetl jsem adresy obrazku, ktere jsou stale na stejnem miste a vypada to, ze to je funkcni.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

Nicméně, my se do starých příspěvků ve svých vláknech už nedostaneme, takže to opravit nemůžeme, ale ono nejde o život.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Jestli mas ulozene fotky u sebe, posli mi je v mensim rozliseni a ja je vlozim kam si reknes. Pripadne je muzem nacist na server a provest to jako u me
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

O.k. díky za nabídku Jardo. Na to si budu muset udělat čas. V tom důchodu je fakt honička :D .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: pajuna

Příspěvek od Lindemann »

Zdarec ! Hele ,velké fotbalové gratulace do Raichenbergu :thumbup: Ted´ tam šlape hokej i fotbal ! Aspon´máš kam chodit ! :thumbup: Co aparát , něco novýho ? zatím Lin.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Diky Richarde za gratulaci, ano, u nas to slape, fotbal, hokej, volejbal...Chodim na fotbal a hokej pravidelne, je to zabava :thumbup:

V sestave noveho nic, mozna casem udelam totalni obmenu za Vincka, JMR necham v pokoji s necim jinym, kdyz je nikdo nebude chtit a do jine mistnosti pujde nova sestava. Ale kdy to bude, to jeste nikdo nevi.

Co u tebe, nejake zmeny?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: pajuna

Příspěvek od monte »

Pajuna, sem tam čtu, že v Německu došlo k vypnutí i analogového radia. Je to tak ?
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

monte píše:Pajuna, sem tam čtu, že v Německu došlo k vypnutí i analogového radia. Je to tak ?
Monte, to fakt nevim, neposloucham doma ani ta nase, natoz Nemecka.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: pajuna

Příspěvek od monte »

Když jedeš do Drážďan na rohlíky, tak radio hraje ? :D
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Zkusim to a dam vedet. Ja tam mam pustena jen CDcka:-), Dojclandy neposloucham.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Preju vam vsem hodne zdravi a stesti v roce 2013 (*)

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

Tobě taky Jardo. Vše nej a ať s daří :thumbup:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
pěkné PFko, ale ti Bílí Tygři letos nějak nemohou nabrat dech. Snad teď s novým trenérem, co?
Co poslechovka?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Uz me to dovedlo k rozhodnuti nepodporovat je na kazdem zapase. Musi si moji pritomnost a podporu nejdrive zaslouzit. Uvidime jak s novym trenerem, nicmene s hraci druhe ligy se to hrat neda.

Misto a rozhodnuti pro moji poslechovku je stale otevrene.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

No jo, no, žádná sláva, ale na Liberec dobrý :lol: :silent: :angel: .

Já bych měl řešení...do práce s nima...k soustruhu...a za normální platy...to bys pak viděl ten cvrkot...nikdo by je nedohonil :thumbup:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Odpovědět