pajuna

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: pajuna

Příspěvek od aretax »

:thumbup:
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: pajuna

Příspěvek od YamahaMan »

Super!
Aj ja by som potreboval o jednu izbu viac....
JAPEX

Re: pajuna

Příspěvek od JAPEX »

No, máš pěkný "kutloch" :thumbup: :thumbup: :thumbup: ...a na gramofon by se tam ještě místo našlo :-?

PS: na fotkách vypadá místnost větší.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
parádní poslechovka, ono je to vždycky lepší, když je to samostatná místnost :thumbup:.
Gratuluji, snad si to někdy poslechnu na živo.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: pajuna

Příspěvek od terahera »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: Neskutečné v mých očích,fakt úžasné,musí to být zážitek i slyšet,klobouk dolů :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Urbino »

Dobře ty Pajuno :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Re: pajuna

Příspěvek od ivandk »

Jardo moc hezky a vkusne zarizene, akusticky i esteticky dotazene. Prijemne misto pro poslech dobre muziky a relax
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: pajuna

Příspěvek od Jiri »

pajuna
Máš to opravdu moc hezké. :thumbup:
Zajímalo by mě, jak se podařilo integrovat ten subík k monitorům.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Rostoun
Příspěvky: 94
Registrován: 05 pro 2018 08:47

Re: pajuna

Příspěvek od Rostoun »

Ahoj,

spadla mi huba až na zem, naprosto luxusní poslechovka.... bych si tam připadal jako v Legolandu...taky miluju dřevo :thumbup:

R.
Tannoy Turnberry GR, Accuphase E-280, Bluesound NODE 3, Acrolink, Filtrace RD Acoustic
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Jen male nakouknuti pod poklicku, FS Accordo Essence No.21 :smile: ...z prvnich tydnu v poslechovce, porovnavani s FS Accordo.
Momentalne je hraji/zkousim v obyvaku kvuli prostoru, nahrano cca 100hodin po 80dnech.
IMG_20200104_161510.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Quentin

Re: pajuna

Příspěvek od Quentin »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: (*) (*) (*) (*) (*)

Co je víc, než Accordo? Dvoje Accordo ^:)^
Bond 007 alias Monte

Re: pajuna

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Pěkný stolek, jaké dřevo ?
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Mango!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
gratulace, ať hrají. Nedávno jsem je slyšel a moc se mi to líbilo. Charakter stojanovek a konečně plnohodnotný zvuk, paráda. :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Yngwie »

pajuna píše: 07 bře 2020 19:23 Jen male nakouknuti pod poklicku, FS Accordo Essence No.21 :smile: ...z prvnich tydnu v poslechovce, porovnavani s FS Accordo.
Momentalne je hraji/zkousim v obyvaku kvuli prostoru, nahrano cca 100hodin po 80dnech.
IMG_20200104_161510.jpg
Máš to moc pěkné Pajuno. Škoda, že to trvalo s těmi sloupky. Pamatuji si, že jsme na ně oba čekali už před lety. Těším se, až si je u Valdy poslechnu na Accuphase.
Rostoun
Příspěvky: 94
Registrován: 05 pro 2018 08:47

Re: pajuna

Příspěvek od Rostoun »

Krásná poslechovka, krásné bedny, ach to dřevo... :thumbup:
Tannoy Turnberry GR, Accuphase E-280, Bluesound NODE 3, Acrolink, Filtrace RD Acoustic
KarlN

Re: pajuna

Příspěvek od KarlN »

Tedy poslechovka krásná, stroje jakbysmet, i nábytek a doplňky...ale boží je ta krásná antická šachová souprava. :clap: Také sbírám...
Mimochodem, jaké jsou prosím výsledky poslechového testu větších Accordo?
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Dekuji vsem za prispevky ohledne me poslechovky a reakci na nove sloupy.

KarlIN

i Tobe diky.
Sachy jsem privezl pred skoro 20-ti lety z Rhodosu, chodil jsem kolem kramku nekolik dni, nez jsem vysypal kapsu. Jsou opravu krasne a vydrzi asi 1000 let :smile:
V pripade vazneho zajmu o muj subjektivni nazor na Accordo Essence mi muzes zavolat, rad ti je podam po telefonu (jako komukoli, kdo vi o cem je rec). Stejne tak porovnani vuci Accordo (jestli mas ovsem zkusenost). Moje zkusenost je ze dvou akusticky ruznych mistnosti, kde v kazde je nejaky kompromis. Drzi charakter Accordo, ikdyz jako projev sloupu je samozrejme jiny, mekci, plnejsi, pohodovejsi, komplexnejsi. Nicmene na male Accordo nedam dopustit!
Cetl jsem take nekolik ruznych recenzi, ktere se lisily, doporucuji precist Stereophile, pro nektere bohuzel v Nemcine.

Uprimne nemam cas ani chut tady polemizovat s tim, co si kdo kde precetl bez jakekoli poslechove zkusenosti a podobne casteji se vyskytujici se nazory. Venoval jsem nejen tomuto foru od jeho zalozeni dost, rad prenecham ted konkretni vesti aktivitu jinym.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět