pajuna

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: pajuna

Příspěvek od aretax »

Gratulujem, pekný stroj. Pajuna, skúsil si aj káble McIntosh? Ja som ich skúšal a vôbec neboli zlé, navyše aj cena je slušná. Sú veľmi presné.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: pajuna

Příspěvek od adrian »

Jardo,gratulujem a tesim sa na nejaky ten report... :thumbup:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Bond 007 alias Monte

Re: pajuna

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Zas ho moc nechvalme, pak s ním v Ustí nikdo nevydrží ..... :D
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: pajuna

Příspěvek od paul »

Vlastíku - ale on je z Liberce.... :razz:
vanav
Příspěvky: 46
Registrován: 12 pro 2012 12:41

Re: pajuna

Příspěvek od vanav »

Krásný stroje. Ale co basy, jsou typicky McIntosh, jako když se háže hovno na stan? :D
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

vanav píše:Krásný stroje. Ale co basy, jsou typicky McIntosh, jako když se háže hovno na stan? :D
=)) =)) =)) :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: pajuna

Příspěvek od -NIN- »

Přestože Intosh dizajn je absolutně mimo můj vkus, musím tento přírůstek také označit za krásný stroj, protože ten vnitřek a to co z toho poleze musí být Krásné. Přeji příjemný poslech :thumbup: .
Ayon+MF+Tannoy
Bond 007 alias Monte

Re: pajuna

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Trapáci, bas vzniká z 80% na reproduktoru :crazy: , jaký basák, takový bas ...................... Na mojich Tannoy tlak někdy zvedne i ubrousek na stole :lol:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

vanav píše:Krásný stroje. Ale co basy, jsou typicky McIntosh, jako když se háže hovno na stan? :D
K trapne polozene otazce by mela byt trapna odpoved, coz ale z me strany neni nutne. Oproti Vinckovi a na basech vetsi kontrola, barva, s vetsim objemem. Jak pise Monte, zalezi s cim to hraje. Me to ubrousky nezveda, ale zase kontrola a rozliseni je slusne.

A ty si kdo a zkusenosti mas odkud? Nevim kolik stroju McIntosh si slysel a na cem? A co s Accordo, znas to spojeni? Podel se s nami at vime...

Jinak vsem diky za reakce.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

MAR, MMM,

nechcete popsat strucne vas dojem z poslechu MACa s SF, nejlepe se zamereni na basy ;) :?:
...ikdyz to bylo jeste s cdp od Vincka, tam jich bylo mene...

Jeste k tradicnimu pohledu na mac basy. Musim priznat, ze jsem slysel nekolik sestav, kde tomu tak opravdu bylo a nestalo to za nic. Nicmene, z me a nejen me zkusenosti jde vzdycky predevsim o sladeni sestavy a vse nehraje se vsim. My zaslouzili posluchaci uz mame radeji obvykle tu pohodu bez ostrosti a tvrdosti :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Yngwie »

Bond 007 alias Monte píše:Trapáci, bas vzniká z 80% na reproduktoru :crazy: , jaký basák, takový bas ...................... Na mojich Tannoy tlak někdy zvedne i ubrousek na stole :lol:
Vidíš a já vůl si vždycky myslel, že správný elektrodynamický měnič pouze pracuje s tím, co dostane :mrgreen:

Pajuno, užívej zvuku a na mudrlanty se vyprdni :thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Bond 007 alias Monte píše:Trapáci, bas vzniká z 80% na reproduktoru :crazy:
To muze byt tedy Pajuna v klidu - jeho budky moc basu nezahraji.
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: pajuna

Příspěvek od aretax »

vanav píše:Krásný stroje. Ale co basy, jsou typicky McIntosh, jako když se háže hovno na stan? :D
Otázka: Počul si niekedy hrať McIntosh, alebo často hádžeš hovno na stan? (že to tak dobre poznáš...)
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: pajuna

Příspěvek od Tinariwen »

vanav píše:Krásný stroje. Ale co basy, jsou typicky McIntosh, jako když se háže hovno na stan? :D
To nebolo od teba ani vtipne ani korektne :thumbdown:

Toto sa jednoducho nerobí a nie je na to žiadne ospravedlnenie...
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od martinowsky »

Chlapci dal za to smajlika tak nebudte upjati. Me to pobavilo. Vsichni vime ze intos je kvalitni stroj. Je pravda ze legendy o jejich basech se vypravely. Ale myslim, ze to bylo urcite s nadsazkou prave kvuli tech nepodlozenych povidacek. Verim ze to hraje skvele a trocha popichovani by me nerozhodila.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: pajuna

Příspěvek od Vlado222 »

Ja si tiež nemyslím že to bolo napísané s nadsázkou. Ja z toho cítim zlomyseľnosť, posmešok.
Ale je to len a len a jeho vizitka.
Nad takých ľudí sa treba len povzniesť.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: pajuna

Příspěvek od aretax »

VANAV: Môžeš nám prezradiť, na akej aparatúre hráš Ty? Zaujímalo by ma, s čím porovnávaš McIntosh.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: pajuna

Příspěvek od adrian »

Pani klud,pravdepodobne to niekde vycital na nejakom fore a teraz mudruje... :shock:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: pajuna

Příspěvek od lidumil »

Náhodou mně se zvuk hovna spadlého na stan moc líbí a mám radost, že spadlo na stan a ne na mou hlavu. :thumbup:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Sice me to tady obcas pleska (casem vymenim latku na stanu), ale zase to celkem dobre vypada ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: pajuna

Příspěvek od bigjoe »

Jardo :thumbup: , vypadá to kurevsky dobře :clap:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Líbí se mi kvalita a výbava těch playerů od Meka, docela by mne zajímalo zvukové porovnání McIntosh MCD 500 a jejich vlajkové lodi McIntosh MCD 1100. Myslím, že tento model má Zappa.
Jardo máš to :thumbup:
Mark Levinson
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: pajuna

Příspěvek od aretax »

McIntosh s Accordami musí hrať nádherne. Po stráne dizajnu je to pre mňa najkrajší zosilňovač a CD spolu s najkrajšími bedňami.
Gratulujem. Skúšal si upgradovať lampy? Stojí to za to a nie je to ani veľmi drahé.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: pajuna

Příspěvek od lubin »

Mark Levinson píše:Líbí se mi kvalita a výbava těch playerů od Meka, docela by mne zajímalo zvukové porovnání McIntosh MCD 500 a jejich vlajkové lodi McIntosh MCD 1100. Myslím, že tento model má Zappa.
Jardo máš to :thumbup:
srovnání CD500 a 1100 tuším dělal u sebe ve studiu Zalán Schuster a CD1100 je tuším u něj k poslechu. Co si pamatuji, tak hlavně prý dynamika byla parádní....
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

aretax píše:Gratulujem, pekný stroj. Pajuna, skúsil si aj káble McIntosh? Ja som ich skúšal a vôbec neboli zlé, navyše aj cena je slušná. Sú veľmi presné.
Kabely od maca jsem nezkousel, mam ve vyhledu jine.
Tisicovka je samozrejme jeste o kus vyse. V dohledne dobe budu moci nejspis slyset i 550, ktera by mela hrat o neco jinak nez 500.

Co se tyka zesilovace, do budoucna pokukuji stejne po necem delenem o maly krucek vyse ;) , ale vseho docasu. Hifineuroza stale pokracuje, znate to dobre i vy ostatni. Chceme byt lepsi a lepsi az budeme...jen o trochu vice spokojeni :smile:
Ale vzdyt o tom ten nas konicek je, ze? Leze to docela dost do penez, ale zijeme jen jednou (*)
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: pajuna

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Jardo, gratuluji k pořízení Tebou vysněného přístroje a přeji mnoho a mnoho spokojených chvil při poslechu oblíbené muziky :thumbup:
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: pajuna

Příspěvek od adrian »

pajuna píše:
aretax píše:Gratulujem, pekný stroj. Pajuna, skúsil si aj káble McIntosh? Ja som ich skúšal a vôbec neboli zlé, navyše aj cena je slušná. Sú veľmi presné.
Kabely od maca jsem nezkousel, mam ve vyhledu jine.
Tisicovka je samozrejme jeste o kus vyse. V dohledne dobe budu moci nejspis slyset i 550, ktera by mela hrat o neco jinak nez 500.

Co se tyka zesilovace, do budoucna pokukuji stejne po necem delenem o maly krucek vyse ;) , ale vseho docasu. Hifineuroza stale pokracuje, znate to dobre i vy ostatni. Chceme byt lepsi a lepsi az budeme...jen o trochu vice spokojeni :smile:
Ale vzdyt o tom ten nas konicek je, ze? Leze to docela dost do penez, ale zijeme jen jednou (*)
Jardo,k tomu delencu,popravde ti staci koniec,nakolko cd player vies pouzit ako preamp. ci planujes dokupit aj ten? Tipujem,ze ostavas u McIntosh. Lampa ci tranzistor,monoblok ci stereo? Zacina to byt dost zaujemave...prajem vela dobrej muziky :thumbup:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
pokud se rozhodneš jít výš a pořídíš dělenec, tak se nenechej ukolébat pocitem, že předek nebude potřeba. S předzesilovačem je zvuk o kus dál než při napojení konce přímo na přehrávač. Také mám na přehrávači regulovatelný výstup (a myslím, že dost kvalitní), ale s předkem je to zvukově fakt lepší. Možná to tady popíše i Michal, který také měl ambice hrát z přehrávače přímo na monobloky McIntosh a jak to slyšel s předkem, tak už to nešlo bez něj.
Ohledně té 500 playeru jsem zjišťoval co měl v řetězci Pavel (Gyrodec) na naší poslechové Tour viewtopic.php?f=18&t=582, když jsme u něj byli a měl tam tu 500, což bylo vynikající.
Takže si nedělej vrásky s vyšším modelem přehrávače ^:)^ .
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Mark Levinson píše:Jardo,
pokud se rozhodneš jít výš a pořídíš dělenec, tak se nenechej ukolébat pocitem, že předek nebude potřeba. S předzesilovačem je zvuk o kus dál než při napojení konce přímo na přehrávač. Také mám na přehrávači regulovatelný výstup (a myslím, že dost kvalitní), ale s předkem je to zvukově fakt lepší. Možná to tady popíše i Michal, který také měl ambice hrát z přehrávače přímo na monobloky McIntosh a jak to slyšel s předkem, tak už to nešlo bez něj.
Ohledně té 500 playeru jsem zjišťoval co měl v řetězci Pavel (Gyrodec) na naší poslechové Tour viewtopic.php?f=18&t=582, když jsme u něj byli a měl tam tu 500, což bylo vynikající.
Takže si nedělej vrásky s vyšším modelem přehrávače ^:)^ .
Takove uvahy s hranim z cd primo do konce opravdu nemam, a kdyby, tak jen prechodne. Predzesilovac ma vicero uziti, napr. z gramce by to slo dost blbe :smile: , ale i zvukove souhlasim Viktore. A plany? Kdo vi co se naskytne casem a jaka bude situace. Taky musi jeste zbyt na cerstvy chleba.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
sadamek
Příspěvky: 12
Registrován: 12 črc 2013 08:59

Re: pajuna

Příspěvek od sadamek »

No, jak to tady po delší době čtu, je s tebou konec zase na pár let. Strojky jsou to vskutku pohledné. Tož, přeji šťastnou ruku s káblíkama. Že by pak na řadu přišly nové budky, když budou nové monobloky? :silent:
MMM
Příspěvky: 89
Registrován: 11 led 2011 22:02
Bydliště: Brno

Re: pajuna

Příspěvek od MMM »

Ahoj Jardo, zdravím Tě do Liberce a omlouvám se, že reaguji se svými dojmy z návštěvy u Tebe až nyní ...

Předně bych chtěl podotknout, že jsem jel za Jardou s mírnou „zaujatostí“ vůči jeho sestavě, protože FS Accordo jsem slyšel na některé z výstav HE Praha ve spojení s tuším nějakým Audiomatem, kde mně zvuk nijak zvlášť nezaujal (a už vůbec ne vzhledem k jejich ceně) a ani McIntosh, který jsem už slyšel několikrát v zapojení v různých audiořetězcích, ve mě také žádnou pozitivní stopu nezanechal (neslyšel jsem ho ale u nikoho doma, pouze výstavy Praha, Bratislava, Vídeň).

O to více jsem byl ale překvapený po příjezdu … výšky - hladké, detailní bez náznaku nějaké agrese, středy - detailní, prokreslené a pěkně barevné a basy plné, konturované a na velikost reprosoustav, které jsou na první pohled dost subtilní i nečekaně objemné - to mě dostalo nejvíc. Prostor, separace nástrojů, dynamika, vše perfektně šlapalo. Poslouchali jsme muziku se záběrem od jednoduchých akustických nahrávek, přes jazz, pop, klasiku, varhany, až po rock a nějaký metal. Všechny žánry to zahrálo v pohodě a tak, že to bavilo poslouchat, což alespoň já považuju za hlavní atribut nutný pro dlouhodobý poslech hudby. Samozřejmě nelze očekávat, že při poslechu hlavně tvrdších žánrů, se takové repro vyrovnají na basech plnoobjemovým boxům, ale rozhodně jejich objem a podání, ve vás probouzí pocit, že hrají daleko větší reprobedny.

Jarda již v dřívějších komentářích upozorňoval, že má, co se týče akustiky místnosti drobné problémy na basech, ale za sebe musím říct, že v porovnání s jinými, u kterých jsem byl, to není nic zásadního. Až na tuto drobnost, která je slyšet jen v některých ojedinělých případech, to má akusticky velmi dobré a přitom bez nějakých speciálních úprav. … to Ti závidím :cool:. 

Na závěr tedy … sestava, která do sebe perfektně zvukově zapadla s příjemným (až návykovým :smile:) charakterem zvuk, který baví poslouchat a neunaví, ani při delším poslechu, co víc si přát … :thumbup: :thumbup:

Jardo, díky za vřelé přijetí, příjemný poslech s pokecem a skvělé pohoštění. Dodatečně gratuluju k novému přírůstku do rodiny McIntosh. Ať Ti to hraje ...
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: pajuna

Příspěvek od Yngwie »

MMM píše:Ahoj Jardo, zdravím Tě do Liberce a omlouvám se, že reaguji se svými dojmy z návštěvy u Tebe až nyní ...

Předně bych chtěl podotknout, že jsem jel za Jardou s mírnou „zaujatostí“ vůči jeho sestavě, protože FS Accordo jsem slyšel na některé z výstav HE Praha ve spojení s tuším nějakým Audiomatem, kde mně zvuk nijak zvlášť nezaujal (a už vůbec ne vzhledem k jejich ceně) ...
Accordo musí hrát v místnosti pro to určené (tj. spíše malá místnost 20m2 s průměrným zatlumením) a s dobrým zesilovačem. Hlasitosti nikoli koncertní a spíše komorní ... tam jsou doma. Věřím, že s MA7000 je to luxusní zvuk ...Pajuna má dobré uši i při svém "stáří" :mrgreen: ... jen rejpu :mrgreen:

Ještě dobrat vhodně kabeláž a máš vystaráno Jardo :thumbup:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Na vyberu kabelaze v poslednich dnech opravdu makam :smile: Predpokladam, ze i dalsi vikend na to padne. Jsou to vyrazne posuny.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Co ten subik? Bude?
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Dieter Burmester píše:Co ten subik? Bude?
Snad casem...Kdyby ti neco zajimaveho z druhe ruky cvrnklo do nosu, dej vedet :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: pajuna

Příspěvek od Dieter Burmester »

Prave ze mozna cvrnklo :cool:
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: pajuna

Příspěvek od aretax »

pajuna píše:Na vyberu kabelaze v poslednich dnech opravdu makam :smile: Predpokladam, ze i dalsi vikend na to padne. Jsou to vyrazne posuny.
K predzosilňovaču McIntosh C2500 mi najlepšie "sadol" sieťový kábel Less Loss DFPC Original (vyšší model Signature som nemal k dispozícii). Zapája sa priamo zo zásuvky do prístroja (nie cez filter) a výsledok - perfektne čistý zvuk.
http://www.lessloss.com/
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

aretax píše:
pajuna píše:Na vyberu kabelaze v poslednich dnech opravdu makam :smile: Predpokladam, ze i dalsi vikend na to padne. Jsou to vyrazne posuny.
K predzosilňovaču McIntosh C2500 mi najlepšie "sadol" sieťový kábel Less Loss DFPC Original (vyšší model Signature som nemal k dispozícii). Zapája sa priamo zo zásuvky do prístroja (nie cez filter) a výsledok - perfektne čistý zvuk.
http://www.lessloss.com/
Diky za tip. Momentalne ladim xlr a repro
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: pajuna

Příspěvek od pajuna »

Mel jsem moznost si tyden vyzkouset power kabely Less Loss DFPC Original. Proveril jsem ruzne kombinace tam a zpet na kazdem komponentu vcetne privodu k filtru v porovnani s VDH.
Kazda vymena s LL byla posunem, a proto zakotvily doma. Verim ze timto jsem vyresil napajeni a po instalaci filtru NA mam ted uz tak trochu klid:-).
Tolik hlaseni zmen :-c
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: pajuna

Příspěvek od adrian »

Jardo,gratulujem k upgrade !!! :thumbup:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Odpovědět