motýl

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
motýl
Příspěvky: 121
Registrován: 15 dub 2017 18:03

motýl

Příspěvek od motýl »

Našel jsem odvahu se přestavit. Nebudu uvádět věk, ti chytřejší to snadno odhadnou.
Měl jsem to štěstí, že jsem mohl po SPŠ nastoupit do dílny elektroniky v ČKD. Tenkrát jsem znal katalogy Tesla téměř nazpaměť. Bastlil jsem, kutil jsem. První, třípásmové reprobedny jsme dělali "samozřejmě" v práci. Znalí elektrotechniky, ale audiem nepolíbení. K tomu koupě kotoučáku B115. Bože, to bylo peněz. Intenzivně jsem stavěl anteny na dálkový příjem. V roce 1991 jsem přešel k soukromníkovi, kde jsem se naučil silnoproud. Dnes se už jen tak protloukám, je to ze zdravotních důvodů. Audiotechnika mne chytla asi v roce 2012, cca. Zkušenosti v této branži získávám postupně a jde to docela pomalu. Důvod je zřejmý: Kdo vám půjčí komponenty za půl mega, abyste si s nima doma pohráli....Poznámka: Jsem ten druh audiofandy, který nehledá 1ks TOP produkt do své domácnosti, ale možnost více sestav, každou s odlišným zvukem. Highend beru jako inspiraci, myslím, že staršímu sluchu už postačí trochu méně.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: motýl

Příspěvek od PavelDosko »

vitej

jak vypadaji ty sestavy co provozujes ?
neni placka, neni highend
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: motýl

Příspěvek od Halíř »

:lol: docela's pobavil motýle. "Nebudu uvádět věk, odkud jsem, jestli mi řikaj Franta nebo Pepa, na čem hraju, ale našel jsem odvahu se představit!!!"
Odpovědět