zatty

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: zatty

Příspěvek od Jiri »

Zatty
Pokud tomu rozumím, tak ten kvalitní ethernet kabel máš mezi routerem a mini počítačem pro stream Tidal?
Dále potom tedy USB A-B kabelem z mini počítače do DACu?
Pro mě fakt překvapivé co vše může mít vliv.
Aktuálně streaming nepoužívám a zdroj hudby mám na ext. HDD připojeným přes USB do mini počítače. V budoucnu uvažuji o hraní z NASu (umístěný mimo poslechovku) do mini počítače. Znamená to tedy, že i v tomto případě by měl kvalitní ethernet kabel vliv na kvalitu reprodukce?
Zkoušel to prosím někdo?
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Jiri
Je to přesně,jak pises :smile: Pokud uvazujes o Nas,tak určitě res lan kabely a pokud možno,všude,kde se dostaneš :smile: Já to mám ze zdi do routeru,z routeru do switch,ze switch do transportu,ze switch do Nas
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: zatty

Příspěvek od WaVe_99 »

Já jsem zkoušel, protože jsem kdysi při rekonstrukci nedomyšleně natahal všechny kabely v bytě v kategorii Cat5e. No, nicméně, u mě se žádný problém nekoná. I ta Cat5e mi zvládá bez problémů plný gigabit. Cat6 je více imunní na různé "přeslechy", ma tlustější izolant mezi drátky, který odstiňuje jednotlivé páry od sebe. Z hlediska technologií by mělo být v domácím použití úplně jedno, co použiješ, protože ta Cat5e ten gigabit zvládne bez problémů tuším na 50m... A co se týká lepších kabelů mezi řekněme NAS a streamerem... No, zkoušel jsem nějaký Audioquest místo obyčejného nejlevnějšího Cat5e nacvaknutého hotového kabelu a žádný rozdíl jsem neslyšel.... Ostatní ano, dokonce při použití levného streameru od Pioneera, obecně z toho tedy vychází, že já slyším hovno :-) Ve finále jsem pak dodatečně NAS šoupnul vedle do sklepa, ať mi nehučí v místnosti a k propojení do routeru jsem použil nějaký trošku pevnější Cat5e Belden, určený na venkovní použití, jen pro můj klid - je to cca 10m.... Funguje to super.

Pokud je to možné, netahej ethernet kabely kolem možných zdrojů rušení a z mého pohledu nemůže nastat žádný problém a rozdíl ve zvuku. Ostatní na to budou mít asi jiný názor, já popisuji jen svojí osobní zkušenost. Nic dražšího jsem nezkoušel. A nebudu, nemám důvod.
Uživatelský avatar
tomatsu
Příspěvky: 228
Registrován: 20 říj 2011 10:48

Re: zatty

Příspěvek od tomatsu »

Použití kabelu Cat 7 je úplně zbytečné, když jím nejsou projeny komponenty - síťové prvky zvládající jeho rychlost. ( pochybuju, že v zařízení je 10Gb interface ) Na přenost dat "audio" typu by bohatě stačil cat 5. 5e zvládne ( když je dobře nakonektorovaná, kvalitní kabel atd ) 1Gb i do 150m ( vyzkoušeno - proměřeno ) - doporučená délka trasy je do 90m + 10m se počítá na patch kabely. Spíš než Cat5e, 6, 7 bych se koukal na provedení stínění kabelu - UTP, STP, SSTP - doma mám vše, pro jistotu, natažený Cat 6 SSTP, router Microtik.
Změna odezvy po výměně kabelu se mi nějak nezdá - šlo by to lehce ověřit ping-em na dané zařízení a podívat se na odezvy. Bohužel už nemám k dispozici měřák Fluke ( Cat 5, 5e, 6 ) , by mě celkem zajímalo, jaké hodnoty by ukázaly zkoušené kabely.
ad rušení - třeba Cat 5e STP odolá a projde testem i v okolí el. vypalovacích pecí na porcelán - opět ověřeno, nataženo a změřeno.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Jen bych upřesnil čeho se test týkal. týkal se projevu hudby a jejich rozdílů na stremování ne rychlosti kabelů... ano správně i 5e je dostatečně rychlý kabel pro každého, ale po zvukové stránce jednoznačně nevyhovuje. V třídě Cat6 a výše, různých značek jsou slyšitelné rozdíly. testováno mnou dlouhodobě a vím o dalších lidech kteří tyto rozdíly pocítili.
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: zatty

Příspěvek od WaVe_99 »

Nu, ano. Co se tyka stineni, myslim, ze tomatsu velmi vhodne doplnil muj laicky prispevek :-) Co se tyka zvukoveho projevu, ja jsem zadne rozdily v aplikaci Cat5e noname vs Cat7 od AQ nepozoroval. Nekdo jiny muze :-)
Uživatelský avatar
tomatsu
Příspěvky: 228
Registrován: 20 říj 2011 10:48

Re: zatty

Příspěvek od tomatsu »

Určitě nerozporuju vliv LAN kabelu - nejsem kabeloskeptik a hlavně jsem jej nezkoušel. O kterém kabelu od AQ se konkrétně bavíme ? ( pearl, cinnamon, vodka, diamond ) :
https://www.aq.cz/obchod/audioquest-180 ... s=&stock=0
https://www.l-e.cz/kabely/lan?dir=desc&order=price
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

tomatsu píše:Určitě nerozporuju vliv LAN kabelu - nejsem kabeloskeptik a hlavně jsem jej nezkoušel. O kterém kabelu od AQ se konkrétně bavíme ? ( pearl, cinnamon, vodka, diamond ) :
https://www.aq.cz/obchod/audioquest-180 ... s=&stock=0
https://www.l-e.cz/kabely/lan?dir=desc&order=price
tento

https://www.aq.cz/obchod/utp-kabely-591 ... bulk-1917/
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
tomatsu
Příspěvky: 228
Registrován: 20 říj 2011 10:48

Re: zatty

Příspěvek od tomatsu »

Super, to stojí za vyukoušení - koupím pár m, nacvaknu si je a vyzkouším. Díky za tip.
Ale tohle snad AQ nemyslí vážně : Digitální přístroje si totiž ztracená, nebo opožděná data dopočítají. Ovšem tyto data jsou "vymyšlená". =))
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Ještě taková zvláštnost :angel: Zkoušeli jsme u mě lan Pearl z metrážě(http://www.aq.cz/obchod/utp-kabely-591/ ... bulk-1917/) a Pearl hotový origo (http://www.aq.cz/obchod/utp-kabely-591/ ... -rje-1991/).Zvláštní bylo,že i mezi nimi byl zvukový rozdíl a to ve prospěch metráže,která je levnější :angel:
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: zatty

Příspěvek od F2014 »

Zajímavé vlákno - říkal jsem si, kdy s tím někdo přijde. Také jsme se přesvědčil, že jsou ethernetové kabely slyšet. Největší vliv jsem zaznamenal, když jsem přehazoval cca 3metrový kabel Nordost mezi routerem a audioPC. Kabel byl však drahý a já lakomý, tak jsem hledal jinou cestu .. a částečně našel. Mezi audioPC a media server jsem předřadil "zbytečný" switch za pár stovek. Když jsem následně v zapojení se switchem porovnával kabel od Nordostu, jeho přínos již nebyl tak velký - jinými slovy, předřazený switch sám do značné eliminoval ten "nějaký problém" (nikdo asi neví, jaký :smile: ), takže i s obyčejnou Suprou a switchem jsem se spokojil s výsledným zlepšením.
Mimochodem - mám jeden ethernetový Pearl a v porovnání se Suprou jsem rozdíl nezaznamenal - tím netvrdím, že není.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

switch mezi co ? predpokladam, ze mas nekde router se switchem a odtud jdes treba do zasuvky a pak dalsi kabel se switchem ? tezko rict jak kdo mate doma datove rozvody, pak aargument "predradil jsem switch" nerika vubec nic. Doma mam datove rozvody komplet v CAT7 (tahal jsem si to po baraku sam kominama a tak, cca 2 km dratu - vcetne EZS EPS teda, profi router i 48-portovy switch) a na "zvuk" ma nej v mem pripade prinos galvanicke oddeleni pred PC/streamerem.
neni placka, neni highend
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Ja mam asi nejjednoduchsi rozvod...poskytovatel optiky-swithc-pc,takze jen 2kably
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: zatty

Příspěvek od Pytell »

Měl jsem vše propojené UTP CAT 5e, ale hlodal červík. Vše jsem natahal CAT 7, ale , že bych slyšel rozdíl to se říci nedá. Ale co pomohlo ve zvuku a čistotě tak galvanické oddělení PC sítě.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

Mirku, pisu to same, chce to jen vyzkouset
neni placka, neni highend
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: zatty

Příspěvek od F2014 »

PavelDosko píše:switch mezi co ? predpokladam, ze mas nekde router se switchem a odtud jdes treba do zasuvky a pak dalsi kabel se switchem ? tezko rict jak kdo mate doma datove rozvody, pak aargument "predradil jsem switch" nerika vubec nic.
Původní konfigurace (výrazný přínos Nordost LAN kabelu po výměně na trase do audio PC):
router - mediaserver
router - audio PC

Konfigurace s lepším zvukem (vzhledem k ceně relativně malý přínos Nordost LAN kabelu, i když ta Supra v souhrnu taky něco stála):
router - switch (dlouhý kabel)
switch - audio PC (krátký kabel)
switch - mediaserver (krátký kabel)

Switch napájím z lineárního zdroje.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: zatty

Příspěvek od F2014 »

PavelDosko píše:..a na "zvuk" ma nej v mem pripade prinos galvanicke oddeleni pred PC/streamerem.
Sledoval jsem minule tvůj příspěvek. Určitě vyzkouším.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

terahera píše:Ještě taková zvláštnost :angel: Zkoušeli jsme u mě lan Pearl z metrážě(http://www.aq.cz/obchod/utp-kabely-591/ ... bulk-1917/) a Pearl hotový origo (http://www.aq.cz/obchod/utp-kabely-591/ ... -rje-1991/).Zvláštní bylo,že i mezi nimi byl zvukový rozdíl a to ve prospěch metráže,která je levnější :angel:
rozdil je v tom, ze na tom doma delanem mas podstatne lepsi stinene koncovky nez na tom tovarnim ...
neni placka, neni highend
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Na tom dělaném mám origo koncovky Audioquest,které jsou stejné jako u hotových :angel: Solarix dával Zatty až na Supru a Viablue.Viablue jsme testovali v neděli a u mě nejhorší,šlo to už dost do Agrese.Ještě další taková zvláštnost u mě,kterou jsme oba pozorovali,že líp hraje lan z modemu přes switch,než přímo z modemu :shock: Čekal jsem to přesně opačně
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

na fotkach ma Zatty na AQ koncovky Lutze
neni placka, neni highend
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

To je dost možné,ale já mám Audioquest lan už v systému přes dva roky,to ještě ani Zatty netušil,že si s něčím takovým budem hrát :smile:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

OK, jake Viablue jste zkouseli ? ja ted budu mit na vikend pujcene AQ Cinnamon tak uvidim
neni placka, neni highend
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

To označení ví přesně zatty,tak snad napíše.Ještě jsi mě přivedl k myšlence,vyzkoušet AQ metraz s origo koncovkama vs Solarix :-?
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

na ceste mam Viablue EP-7S Cable https://www.audiophonics.fr/en/cables-h ... -8051.html , poreferuju
neni placka, neni highend
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

PavelDosko píše:na ceste mam Viablue EP-7S Cable https://www.audiophonics.fr/en/cables-h ... -8051.html , poreferuju

sem zvedavý, na tvou referenci, protože já už ho mám otestovaný :lol:

a pokud to budeš cpát na ty koncovky tak si užiješ.. já si objednal i ty origo koncovky
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Konečně došel dárek svátku malá. svářečka :smile: . Linearní zdroj k DAC a k NUCU (zatím jen provizorně umístněný a zapojený). první dojem velmi pozitivní. Teď jen prověřit v dlouhodobém zatížení a zahořování.

Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: zatty

Příspěvek od tm.watch »

Co to je za zdroj? Taky nad LPSU uvažuju k DACu i streameru. Zatím, v pomyslném žebříčku, vede vede HDplex 200W, ale dodávky váznou.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

tm.watch píše:Co to je za zdroj? Taky nad LPSU uvažuju k DACu i streameru. Zatím, v pomyslném žebříčku, vede vede HDplex 200W, ale dodávky váznou.
Puvodni myslenka byla stejna bud hdplex a nebo nakoupit dily a dat to do kupy jenze to byla past dily stoji raketu tak nakonec je s asie jedna firma se tomuto venuje velmi dobre tak sen do ni sel..pak najdu odkaz..je to 100w mam ho par dni a zatim max spokojenost,nevydava zadny zvuk,nic neprobiji a zvuk se uklidnil tot prvni poznatky.sem spokojen
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Člověk si tak v klidu sedí poslouchá spokojeně dokončenou sestavu ( obrz. na předchozí stránce) a v duchu si říká chtělo by to možná trochu výkonu do budoucna... píše se květen 2019 s těmito slovy..... no a máme 1 července slovo trochu výkonu dopadlo takto :silent: zatím chybí zbytek podstavců a podložek, bo výroba se lehce o x týdnu protahuje ale to je jen drobnost na dohrání si po dovolené...



Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

to trochu vykonu se jak jmenuje ? p.s. ten monitor mas pusteny pri hrani porad ?
neni placka, neni highend
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Pěkný zesilovač,asi bude hrát super :lol:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

zesik se stehoval od Mary ?
neni placka, neni highend
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Ano, po testech ruznych znacek zakotvil jeho BC Acoustique EX 362D u mne i kdyz sem musel zmenit napajeci kabelaz
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Jj,svářečka hraje nejlíp s VDH Mainstream :angel:
A ještě s Odinem :lol:
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

PavelDosko píše:to trochu vykonu se jak jmenuje ? p.s. ten monitor mas pusteny pri hrani porad ?
jj monitor mam zaply porad, pouzivam ho na ovladani.. Bo celou wifi sit atd sem udelal o patro vys a dolu mi jde jen jeden lan kabel. Zadna wifi, nic rusiveho, navic o patro vys je uplne jiny okruh na jinem jistici takze net rozhodne neovlivnuje sestavu... S pripojenim netu sem si hral hooodne dlouho tak aby to bylo tak jak mam ted.
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: zatty

Příspěvek od efičák »

Gratuluju k přísnějšímu integráči. Mara mě o něm říkal jen chválu a vzbudil můj zájem.
Protože budeš pod tlakem "Větru z hor", Márovy kavalírské srdcařské jízdy, připomeň se mi s ním pak. :lol:
Nechybí ti Myryad přesné výšky, nebo je BC A. taky světlejší?

To zasíťované audio ti závidím, pohodlí. Vypadá, že sis moc polepšil, komponenty dole jak se patří. Velký pokrok, ať slouží.
Zvuk dobrý - všechno dobré
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

efičák píše:Gratuluju k přísnějšímu integráči. Mara mě o něm říkal jen chválu a vzbudil můj zájem.
Protože budeš pod tlakem "Větru z hor", Márovy kavalírské srdcařské jízdy, připomeň se mi s ním pak. :lol:
Nechybí ti Myryad přesné výšky, nebo je BC A. taky světlejší?

To zasíťované audio ti závidím, pohodlí. Vypadá, že sis moc polepšil, komponenty dole jak se patří. Velký pokrok, ať slouží.


jj připomenu, nezkoušel sem jenom BCA ale i jiné a máš pravdu že najít za myradové přesné výšky je problém. Chtěl sem myrada z nova ale sehnat 2150 atd je téměř nemožné. takže po všech testech vyhrálo BCA je nejblíž k myryadu...
Původní myryad zůstane v rodině, bere si ho sestra a k němu sem ji nechal vyrobit menší bratříčky mých Cantusů takže tam výkonově to sedne peckovně.

Se otoč někdy na návštěvu, mé dveře jsou pro všechny otevřené
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

modifikace pokračuje pomalými krůčky, hold výroba některých věcí trvá měsíce :roll: :smile:

Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: zatty

Příspěvek od Jirka33 »

:-j :thumbup:
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Kuuuuva pěkný :thumbup: A pozoroval jsi nějaký vliv na zvuk :?:
Odpovědět