zatty

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: zatty

Příspěvek od Dasta »

Ještě by šla vyřezat z tenké žuly.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: zatty

Příspěvek od Frogyman »

Jj, jen to chce vyřadit kapsu na tlumič, aby bedna byla těsně nad zemí, což je lepší jak z hlediska pozice vyskace, tak i stability. Navíc se tím i reguluje síla odpružení, pokud není hmotnost bedny úplně rovnoměrně rozprostřena.
IMG_20200415_203933.jpg
IMG_20200415_203625.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: zatty

Příspěvek od Ramones »

Pozoruhodné změny.
Vzpomínám, když se dávalo za základ pevné ustavení repro na podložku, závaží, desky atd., aby se ani nehla.
Nyní se probírají možností odpružení, tzn nepevné ustavení.
Z fyzikálního hlediska se mi jeví odpružení vhodné do bytovek k zmírnění pronikání chvění podlahou k sousedům, momentálně to provozuji také tak,
ale ke "zpevnění" zvuku bych dal přednost klasice (hroty na podlahu), pokud bych měl bedny v RD nebo v přízemí.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Člověk si má dělat radost a já si ji udělal dnes.. Konečně došly magnety pod lynxe a o víkendu to bude rok co si člověk řekl, že si trochu upgraduje sestavu.. a co z toho vzniklo.. nové panely, upgrade stropu, x nových komponentů , ethernet do jiné místnosti na jiný obvod, tuny podložek a dalších drobností a mnoho a mnoho měření a tuny zkoušení věcí aby to mělo formu. Našel jsem i fotku z loňska kdy si člověk říkal dobré to je dáme jen pár detailů :lol:


Nové rozpoložení:
Obrázek




Staré rozpoložení
Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: zatty

Příspěvek od Frogyman »

:thumbup:
jj, taky se bavím, když kouknu na fotku sestavy z doby nedávné :angel:

Zatty, jako dlouho ti šly z čajny ty magnety?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

zabiny007 píše: 24 dub 2020 21:00 :thumbup:
jj, taky se bavím, když kouknu na fotku sestavy z doby nedávné :angel:

Zatty, jako dlouho ti šly z čajny ty magnety?
prvni varka skoro 8 tydnu. Tydle 5 tydnu... Ale ma to hacek..ceska posta.. Ale ted si vse hlidam bo jedno zbozi sem cekal a furt nikde...tak volam na celnici tam jim dam kare kde to a oni ale u nas to neni 14 dni.,tak kouknu na track u posty a zjistim ze ~ nezastizen a to sou duchodci doma 24/7 a prijmaji temer denne balik...tak vcera kouknu na track a opet, nezastizen a duchodci doma a ze nikdo se ani neotocil ani papir nedal...to me nasralo sem napsal stiznost...

Jj to srovnani je drsne :smile:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Měl sem možnost tento kabel Tellirium Q ultra silver USB otestovat. Nebudu porovnávat, jestli je lepší ten či onen kabel, bo mi rukama prošlo dost značek od AQ po Sroll ( o nich postupně napíši ) a každý je jiný a bylo by nefér vůči každému z nich říkat, že je v něčem hroší nebo lepší. Jako pravdivější považuji projev hudební scény na mé sestavě.
Zkoušel sem na své sestavě, tak jak provedená již nějaký měsíc. 30min trvalo rozehřívání železa, než sem začal s poslechem. Takto to dělám se všemi kabely.

Tento kabel po vybalení je velmi pěkně zpracován. Není nejtenčí, takže stínění je uděláno poctivě. Konektory pevně zalité, flexibilita kabelu super, člověk se sním nemusí bát, že by ho někam nedal za to firmu TQ velmi chválím.

Teď k hudbě. Začal jsem něčím lehčím Aurora a Anetta Askvik. První dojem je neskutečné tělo nástrojů to bylo obrovské společně sním neskutečně silný ženský hlas. Na ten jsem se zaměřil v dalších skladbách od Tori Amos, Sheryl Crow a další. Absolutní čistota a pevnost. To samé se dělo i u mužských hlasů Zhao Peng, Hans Theessink.. Famózní podání. Postupně jsem přešel na žánry, Jazz,Bluess,Country zde bylo jasně cítit jakou sílu dává tento kabel do nástrojů a přitom nikde nic nevybočuje prostě čisté, hladké. Pak jsem přešel na svůj žánr, jelikož jazz to zrovna není. Mám rád katedrální zvuk, klavír, takové chladnější interprety. Hlas zůstal pevný a čistý, trošku se mi, ale začaly vytrácet zadní detaily a taky katedrálnost prostoru. Což mi lehce vadilo, tyto písně vyžadují absolutní otevřenost. Běžný typ hudby typu pop,dance atd není pro tento kabel žádný problém to zvládá bravurně. Na závěr si pouštím píseň od The National – walk it back ( ti co byli u ne již ví proč sní končívám ). U ní se rozhoduji, zda kabel na to má či ne.

Závěr: z mé strany se jedná o naprosto špičkový kabel, který svým charakterem se hodí nejvíce do jazzových a tomu podobných žánrů, tam předvádí více než svou cenovku. Pro orchestr atd. je nadprůměrně hrající. Za mne trochu otevřít scénu a není co řešit, ale i tak je v mém žebříčku na špičce. Rozhodně ho doporučuji vyzkoušet do sestavy.

Toto hodnocení je na mé sestavě, s mými skladbami všech žánrů, které mám rád a píši co slyším ne co měří křivky.
zatty

Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: zatty

Příspěvek od Urbino »

I já ho podrobil testu na mé sestavě. Zatím jsem lepší USB kabel doma neměl. Je to můj velký favorit.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

I já jej měl doma.dva dny,jak píší kluci přede mnou,je super,neměl jsem jej zapojen,nemám ho kam strčit,ale už podle krabice je jasné že musí hrát úžasně,úplně slyším,jak má rezervy v orchestru,kor když si vybavim Zatyho regalovky :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: zatty

Příspěvek od aretax »

Ramones píše: 15 dub 2020 23:00 ale ke "zpevnění" zvuku bych dal přednost klasice (hroty na podlahu), pokud bych měl bedny v RD nebo v přízemí.
:thumbup:
Jednoznačne !! Pružné uloženie je možno dobré do bytovky, ale nie pre poslucháča, ale pre susedov pod ním. Pružné uloženie najviac "pocítia" basy. Budú menej presné. Je to celkom logické. Aj tu platí zákon "Akcie a reakcie", t.j. sila, ktorá pôsobia meniče pri vyžarovaní do priestoru sa rovná sile, ktorá pôsobí v opačnom smere na bedne.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

terahera píše: 07 čer 2020 23:13 I já jej měl doma.dva dny,jak píší kluci přede mnou,je super,neměl jsem jej zapojen,nemám ho kam strčit,ale už podle krabice je jasné že musí hrát úžasně,úplně slyším,jak má rezervy v orchestru,kor když si vybavim Zatyho regalovky :cool:
Ano i regálová bedna umí hrát orchestr. Stejně tak jako umí hrát, jazz, country, ghotic metal, rock, folk, pop, dance, techno, psychedelic trance, house, rap, středověký šanson, meditační hudbu...... (*)
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Urbino píše: 07 čer 2020 20:35 I já ho podrobil testu na mé sestavě. Zatím jsem lepší USB kabel doma neměl. Je to můj velký favorit.
tomu věřím, u tebe to musí sedět jak hrnec na "autocenzura" :thumbup:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

V posledních týdnech proběhl opětovný test nejvyššího modelu USB od Srollu. letmý první test proběhl na podzim, ale to nebyla sestava ještě doladěna tak jak teď. Myslel jsem, že budu mít o čem psát, ale shrnu to na pár řádků s heslem reklamy VW ,, zas a znova ,,

Skladby atd. stejné jako u předchozího kabelu.

Zpracování je na velmi kvalitní úrovni, pevně zalité koncovky, ale je velmi těžko ohebný. Což považuji za velké mínus, člověk potřebuje hodně prostoru okolo aby ho nějak poskládal.

Zvukově. No zde jsem,, zas a znova ,, narazil. Zvuk všeobecně, čistý a přesný, hladký, jenže to je tak vše. Malá scéna, žádná emoce. Tak jako na podzim tak i teď mě zvuk natolik nebavil, že jsem kabel odpojil a vrátil zpět Neotecha s obrovskou radostí.

Závěr: Kabel, v mé sestavě nenaplnil očekávání. Existuje v republice i 5m verze, dle majitele hraje násobně lépe než tato 1m, dle slov majitele 5m verze.

Zatty

Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

ha, bezverec ! apage, Satanas ! :silent:
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
THXKO
Příspěvky: 228
Registrován: 19 úno 2014 13:16

Re: zatty

Příspěvek od THXKO »

zatty aký je presný názov toho neotechu USB? Mal by som záujem ho niekedy vyskúšať a porovnať z mojím srollom purity kapton. Mám do Valašského Meziříčí na skok ak by si súhlasil. A ak by si chcel môžem Ťa zobrať na otočku kumne. Stačilo by mi 30 minút na vyskúšanie :oops:
Adam Vox Ashkelon - Zavfino 1877PHONO PRIMA-OCC MK2
Hegel H390 - Lessloss Signature, Kimber Select KS 1136 XLR
Gustard R26+U18 - Lessloss Reference, Lessloss Signature
Keces P8, pasív-NUC - Noble Audio ZephyrN
Noble Audio Galaxys - Lessloss Signature
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

THXKO píše: 09 čer 2020 20:34 zatty aký je presný názov toho neotechu USB? Mal by som záujem ho niekedy vyskúšať a porovnať z mojím srollom purity kapton. Mám do Valašského Meziříčí na skok ak by si súhlasil. A ak by si chcel môžem Ťa zobrať na otočku kumne. Stačilo by mi 30 minút na vyskúšanie :oops:
SZ
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

:angel:
PavelDosko píše: 09 čer 2020 20:23 ha, bezverec ! apage, Satanas ! :silent:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Je to vždy asi o preferencích a jak si sedne do sestavy :angel: Já v dobách,kdy jsem ještě USB kabel potřeboval,jsem ve své sestavě bral Sroll purity capton jako referenci,prostě mi seděl a nic lepšího násobně dražšího,mě tak sedělo :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Posledním pánem na holení se stal překvapivě CHORD SIGNATURE TUNED ARAY. Byl jsem od této značky mnohými odrazován, ale nenechal jsem se ovlivnit a testem prošel stejně jako u TQ jejich druhý nejvyšší model. Cenovky jsou taktéž přibližně stejné.

Systém testovaní opět stejný jak skladeb, tak rozehřívání.

V těchto cenových relacích jak je vidno si výrobci na zpracování kabelů dávají všeobecně záležet. Opět je na špičkové úrovni včetně skvělé ohebnosti. Tomu není co vytknout.

Jak je na tom hudebně: již při rozehřívání železa při velmi nízké hlasitosti z něho zněly zajímavé tóny. Standardní dvojblok Anetta a Aurora, neskutečné pevný hlas. Tak sem v něm musel pokračovat na Tori Amos. Jedním slovem ,,wow,, to sem nečekal, absolutní čistota, obrovská síla s maximálním detailem. Těch detailu v hlase je neskutečně moc. Navíc k tomu všemu se otevřela obrovská scéna jako by člověk stál sám v Sixtinské kapli. Jazz, blues, country nadprůměrné tělo, a skvělé rozdělneí zadních nástrojů, ty jdou lépe slyšet, takže celkový pohled na skladbu je více prokreslenější. Tento postoj má kabel u všech žánrů, takže u skladeb, kde člověk měl pocit, že dochází v zadních částech ke splynutí nástrojů se nekoná. Scéna jak je otevřená u všech žánrů co jsem zkoušel tak není nuceně, ale přirozeně a s lehkostí což je plus.

Závěr: Absolutně špičkový kabel, po třech dnech a x hodinách zkoušení a poslechu mu není co vytknout. Umí vše, všeho má dost a pokud má člověk rád lidský hlas tak předvede neskutečný výkon, až mrazí. Za mne aktuálně absolutní špička co sem měl možnost slyšet. ( no měl není správně… správně je – MÁM ).

zatty

Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: zatty

Příspěvek od daliborr »

Ještě že nemusím řešit USB .Jinak bych musel utratit hodně peněz. :thumbup:
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Takže po všech testech je nový mazel doma. S filtrem od Gigafoilu si to sedlo neskutečně. Jsem nadmíru spokojen ^:)^

Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: zatty

Příspěvek od Urbino »

zatty píše: 20 čer 2020 20:52 Takže po všech testech je nový mazel doma. S filtrem od Gigafoilu si to sedlo neskutečně. Jsem nadmíru spokojen ^:)^

Obrázek
:thumbup: :clap:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Včera dojel dárek, pln očekávání ( po zkušenosti s USB) jsem ho zapojil a verdikt (*) (*) (*) (*) (*) vítej další bratříčku z řady Chord Signature Tuned Aray tentokráte po USB se jedná o RCA. Patří do trasy k DAC a s USB sedly si k výtečně. Ještě ho pak zkusím do SACD tam by mohl být stejně přínosný jako na trase DAC.



Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: zatty

Příspěvek od Mark Levinson »

Gratulace, jsem zvědav jestli bude přínos stejný i u SACD? Tak potom pls, poreferuj.
Mark Levinson
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Mark Levinson píše: 30 čer 2020 19:43 Gratulace, jsem zvědav jestli bude přínos stejný i u SACD? Tak potom pls, poreferuj.
ano podám podrobnější referát jak otestuji
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Proběhlo kompletní testování Chordu signature RCA i CD/SACD. Jak sem psal výše o USB kabelu je neuvěřitelně detailní, realistický, se skvělou separací nástrojů. Tak RCA tuto svou charakteristiku ještě více v sestavě umocňuje ( je jedno jestli je u cd, streamu, Dac - chování je totožné ). Celá scéna je neskutečně otevřená a lehká. Zvuk nepůsobí těžkopádně. Zní to jako stát uprostřed jeviště a vidíte jak mají zpěváci mikrofón v ústech a slyší člověk jakékoliv chvění hlasu, jasně znějící dozvuky činelů atd. Pro někoho to může být moc detailní, ale pro mne ne. Díky tomu, že kabel se chová neutrálně tak nic nikde nepřibarvuje. Může se trochu jevit surověji, ale to nepovažuji zápor, ale za jeho vlastnost si na nic nehrát a podávat zvuk realisticky. Jediným mínusem je kvalita skladeb, pokud je skladba velmi špatně nahraná tak vám ji taky tak nasrevíruje bez mrknutí oka a naopak v kvalitní nahrávce vám přines přesně to co ta nahrávka umí. Popravdě s tou cenovkou něco takového od těchto kabelů očekávám.

Za mne se jedená o naprosto špičkový kabel a místo v sestavě má pevně ukotveno.

Hifi zdar
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Tak gratuluji k dalšímu kabelu :thumbup: S kabely sis teď docela vyhrál,tak myslím nastal čas na upgrade repro,aby ses fakt posunul :razz: Viděl bych to,vzhledem k tvé lásce k páskum a regalovkam na AC Volla :cool:
P.S.A konečně pořádný zdroj hudby-gramofon :silent:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

terahera píše: 02 črc 2020 07:16 Tak gratuluji k dalšímu kabelu :thumbup: S kabely sis teď docela vyhrál,tak myslím nastal čas na upgrade repro,aby ses fakt posunul :razz: Viděl bych to,vzhledem k tvé lásce k páskum a regalovkam na AC Volla :cool:
P.S.A konečně pořádný zdroj hudby-gramofon :silent:
add.1 - děkuji
add.2 - budou to dobře víš, teď jsou jiné priority viz.neděle sám sis užil jednu z nich
add.3 - na to mám hodně času v dalším horizontu 5 let. Zatím ne a abych měl jen nějaký jen tak tak to si koupím radši další traktor na barak :cool:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Re: zatty

Příspěvek od ivandk »

Takze USBChord nakonec prehral USB TQ a zustal doma?
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

ivandk píše: 16 črc 2020 20:00 Takze USBChord nakonec prehral USB TQ a zustal doma?
u mne ANO a k usb přibyl i RCA stejné řady. Ten ještě umocnil charakteristiku USB
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
koudy42

Re: zatty

Příspěvek od koudy42 »

Pekna sestava, ale neda mi to neokomentovat, ze misto par kabelu, za stejne penize uz mohly hrat AC Volla z druhe ruky :silent: :razz:.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

koudy42 píše: 16 črc 2020 22:01 Pekna sestava, ale neda mi to neokomentovat, ze misto par kabelu, za stejne penize uz mohly hrat AC Volla z druhe ruky :silent: :razz:.
No daly by se sehnat ale mam proto proc to tak neni sve duvody.

1. Vim jak volly hrajou takze jdu na jistotu
2. Vsechny me kroky jsou finalni cestou pro ne, nebudu pak resit vymeny za neco jineho
3. Ve vse co delam v zivote vychazi z jisteho zazemi a priprav
4. Akt. sem z V3M max spokojen jedou na plno co umi a to se mi libi, nemam jim co vytknout
5. Jeste prijde doladit par detailu do podzimu, takze je cas jeste na dalsi bedny
6. Volly chci fungl nove ne 2hand at je to tresnicka na dortu
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
koudy42

Re: zatty

Příspěvek od koudy42 »

Ok, tak ja preskocim vse a vemu rovnou 2nd hand tresnicku na dortu a Mara pak poreferuje :).
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

koudy42 píše: 16 črc 2020 22:25 Ok, tak ja preskocim vse a vemu rovnou 2nd hand tresnicku na dortu a Mara pak poreferuje :).
Ano, kazdy to ma jinak nastavene. Ani nevim jestli jsou v blizkosti 2H. Ty z SVK zmizly ale pro me nemely dobrou barvu.
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
koudy42

Re: zatty

Příspěvek od koudy42 »

Neni nic :thumbdown:, ale nahodil jsem udicku i vice na zapad a uvidime. Jsem take spokojeny s V3M, ale dalsi na rane jsou logicky Volla :thumbup:.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

koudy42 píše: 16 črc 2020 22:45 Neni nic :thumbdown:, ale nahodil jsem udicku i vice na zapad a uvidime. Jsem take spokojeny s V3M, ale dalsi na rane jsou logicky Volla :thumbup:.
Ano, je jeste distributor v CH a chystam se za nim jak pojedu k sestre do Zurychu :angel:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
koudy42

Re: zatty

Příspěvek od koudy42 »

:clap:
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Léto je slabé tak sem dokončil obměnu digitálních kabelů, 2 x RCA + USB. Jak sem psal výše ukotvila u mne značka CHORD a řada Signature Tuned Aray

https://chord.co.uk/product-category/ranges/signature/

Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: zatty

Příspěvek od Urbino »

Dobře ty, Zatty. :thumbup: :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: zatty

Příspěvek od Mark Levinson »

Urbino píše: 23 črc 2020 15:55 Dobře ty, Zatty. :thumbup: :thumbup:
Přesně tak, za mne klobouk dolů :thumbup:
Vypadá to na té fotce velmi elegantně.
Mark Levinson
Odpovědět