zatty

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Jeste nejsou dodelane nektere detajly, ale kdyz srovnam jestli s podstavcem nebo bez tak rouhodne zmizela tykova ty kostrbata agrase tzv. Simto sedlo a zklidnilo
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: zatty

Příspěvek od fotolaik »

Moc pekna sestava pro oko a jiste i pro usi !
paradni repro ( sam o nich premyslim - udelat upgrade za stavajici Pro Ject repro az nasporim ) / predpokladam, ze “pasky” budou velmi dobre a muzes si uzivat sluchovy orgasmus
Chvalim i jak celou sestavu ladis i pro potechu oka
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

fotolaik píše: 22 srp 2019 21:36 Moc pekna sestava pro oko a jiste i pro usi !
paradni repro ( sam o nich premyslim - udelat upgrade za stavajici Pro Ject repro az nasporim ) / predpokladam, ze “pasky” budou velmi dobre a muzes si uzivat sluchovy orgasmus
Chvalim i jak celou sestavu ladis i pro potechu oka
dekuji, brzy se rozepisu presneji co a jak se zmenilo, udelalo a jaky vliv dane kroky mely.


Co se tyce repro, na paskac si je treba zvyknout ale pokud mas k nemu kladny vztah tak se na neho lehce zvyka a tezce zbavuje za neco jineho potom.
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Jj,cantusacke pásky jsou hodně návykové,řekl bych,že se na nich vypěstuje až závislost,což teď po výměně repro zažívám :cool:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

zvlast ty velke G1 ...
neni placka, neni highend
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: zatty

Příspěvek od Jirka33 »

terahera píše: 23 srp 2019 08:17 Jj,cantusacke pásky jsou hodně návykové,řekl bych,že se na nich vypěstuje až závislost,což teď po výměně repro zažívám :cool:
Tak že další bedny opět AC s páskem?! :lol:
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

:lol: To ne,ale bude chvíli trvat,než si na pásek odvyknu :cool:
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

terahera píše: 23 srp 2019 22:10 :lol: To ne,ale bude chvíli trvat,než si na pásek odvyknu :cool:
to bude dyl nez chvile :crazy:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

To si zas nemyslím :angel: Pásek je návykový,to ano,ale nejsem si úplně jist,že je to dobře.Pásek u mých AC hrál prim,byl dominantní,takže se na něj rychle zvyká a je to líbivé,takže člověk si vlastně ani neuvědomí,že to může jít i jinak a líp.ProAc mi teď jasně ukazují,jak mají výšky znít a ne jenom výšky :cool: Kalota je jiná,o tom žádná,ale ProAc to mají fakt vymakané,ty výšky,i když nehrají prim,jsou nádherné,průzračné a u dobrých nahrávek člověk kroutí hlavou a nechápe.Nejsou dominantní,jsou takové samozřejmé,ale je jich ve finále mnohem víc,než u AC,nevtírají se,ale hrají s neuvěřitelnou čistotou,razancí a samozřejmostí :cool: To samé bych mohl napsat i o zbytku pásem,ale nechci odbíhat od tématu :angel:
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Když to teď po sobě čtu,až se mi nechce věřit,že jsem to napsal já :lol: Ale prostě je to tak,prostě člověk roste a furt poznává.Každopádně musím s úplně čistým svědomím přiznat,že AC jsou skvělé repro a ve své ceně nemají asi moc konkurence :thumbup:
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

terahera píše: 25 srp 2019 22:23 To si zas nemyslím :angel: Pásek je návykový,to ano,ale nejsem si úplně jist,že je to dobře.Pásek u mých AC hrál prim,byl dominantní,takže se na něj rychle zvyká a je to líbivé,takže člověk si vlastně ani neuvědomí,že to může jít i jinak a líp.ProAc mi teď jasně ukazují,jak mají výšky znít a ne jenom výšky :cool: Kalota je jiná,o tom žádná,ale ProAc to mají fakt vymakané,ty výšky,i když nehrají prim,jsou nádherné,průzračné a u dobrých nahrávek člověk kroutí hlavou a nechápe.Nejsou dominantní,jsou takové samozřejmé,ale je jich ve finále mnohem víc,než u AC,nevtírají se,ale hrají s neuvěřitelnou čistotou,razancí a samozřejmostí :cool: To samé bych mohl napsat i o zbytku pásem,ale nechci odbíhat od tématu :angel:
bylo by divne kdyby bedna za 150tis. hrala hur nez bedna za 50 tis. ( bavim se samozrejmne o sloupech, u regalovek je to trochu jinak )
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

terahera píše: 25 srp 2019 22:23 To si zas nemyslím :angel: Pásek je návykový,to ano,ale nejsem si úplně jist,že je to dobře.Pásek u mých AC hrál prim,byl dominantní,takže se na něj rychle zvyká a je to líbivé,takže člověk si vlastně ani neuvědomí,že to může jít i jinak a líp.ProAc mi teď jasně ukazují,jak mají výšky znít a ne jenom výšky :cool: Kalota je jiná,o tom žádná,ale ProAc to mají fakt vymakané,ty výšky,i když nehrají prim,jsou nádherné,průzračné a u dobrých nahrávek člověk kroutí hlavou a nechápe.Nejsou dominantní,jsou takové samozřejmé,ale je jich ve finále mnohem víc,než u AC,nevtírají se,ale hrají s neuvěřitelnou čistotou,razancí a samozřejmostí :cool: To samé bych mohl napsat i o zbytku pásem,ale nechci odbíhat od tématu :angel:
dobre by bylo porovnavat stejnou cenovou hladinu vyrobce
neni placka, neni highend
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Tak to je jasný :angel: Proto jsem výše napsal,že AC ve své ceně nemá konkurenci,ale je třeba číst vše
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

terahera píše: 26 srp 2019 07:33 Tak to je jasný :angel: Proto jsem výše napsal,že AC ve své ceně nemá konkurenci,ale je třeba číst vše

však tvůj dovětek tě taky zachránil od toho aby jsi neshořel v pekle :lol:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

terahera píše: 26 srp 2019 07:33 Tak to je jasný :angel: Proto jsem výše napsal,že AC ve své ceně nemá konkurenci,ale je třeba číst vše
at ctu jak ctu to ze porovnavas bedny za x a za 3x tam nenachazim ... mej se
neni placka, neni highend
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Ať píšu,jak píšu,nikde nevidím,že bych porovnával,pouze jsem se snažil zattymu vysvětlit,proč si na pásek odvyknu dříve,než očekává.Že jsou to bedny x dražší proti x levnější není můj záměr,pouze porovnávám co jsem měl s tím,co momentálně mám.A jasně píšu,že AC nemá ve svých cenových konkurenty
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

zatty píše: 26 srp 2019 07:36
terahera píše: 26 srp 2019 07:33 Tak to je jasný :angel: Proto jsem výše napsal,že AC ve své ceně nemá konkurenci,ale je třeba číst vše

však tvůj dovětek tě taky zachránil od toho aby jsi neshořel v pekle :lol:
To je mi jasný :lol:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: zatty

Příspěvek od Frogyman »

terahera
To vypadá na zradu, kterou ti klub AC jen tak neodpustí... :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

Saso, to nevypada na zradu, to vypada na nesmyslne porovnani jinych cenovych kategorii ... a psat generalne AC hrajou a ProAc hrajou dava smysl jako Skoda jezdi a XY jezdi jinak, doufam ze si rozumime
neni placka, neni highend
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

zabiny007 píše: 26 srp 2019 08:36 terahera
To vypadá na zradu, kterou ti klub AC jen tak neodpustí... :lol:
Však víme kde bydlí ve vrchním patře, ho vypálíme pěkně ze spod. :evil: bude se škvařit stejně jako Johanka z Arku =))
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Pavle
Nenapsal jsem nic generálně,proto píší o svých jak AC,tak ProAc,další věc je,že jsem neměl v úmyslu porovnávat a generalizivat cokoli,pouze Zattymu vysvětlit proč si rychleji odvyknu od pásku,což Zatty pochopil.Nemám důvod se s tebou přít a hlavně,už nechci Zattymu plevelit vlákno(hrozí mi totiž fyzickou likvidací :lol: )Tak ať nám to všem hraje :cool:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

OK, pro priste - porovnavane bedny maji sve typove oznaceni a cenu ...
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: zatty

Příspěvek od Frogyman »

Ale vždyť nikdo nikde nepíše, že AC hrají špatně. Právě naopak - hrají na svoji cenu neskutečně a každý kdo u Máry AC slyšel tak nechápal, co se z beden za 40-50tis dá vytřískat. Teď však udělal skok dopředu a s novými bednami nachází oproti starým spoustu detailů, které mu zůstaly skryty. Ale to je pochopitelné. A když o tom píše, tak to znamená porovnání nový vs. starý. Když si koupíš nové auto, taky jsi nadšený, co umí oproti starému a nesrovnáváš jej s tím, s čím jezdí soused.
Samozřejmě - jiná by byla, pokud by se srovnávali ProAc D30 (149tis) s cenově adekvátní protějškem u AC (V8F za 130tis). To ale Mára hodnotit nemůže a ani takové srovnání nedělá. To bych mohl udělat jen já. Když jsem kupoval ProAc, tak v širším výběru jsem měl i AC V8F (i když dovozce do mých prostor spíše doporučoval V6F). Byl jsem je několikrát poslouchat jak ve studiu, tak i u domácích instalací. Nakonec jsem se ale rozhodl pro ProAc a schválně jsem vybral kalotu, i když za stejnou cenu výrobce nabízí pásek. Zvuk kalot je jiný a pro mne lepší. Ale je to o preferencích každého jednotlivce.

PS: Zkuste si za Márou zajet a poslechnout. Ty bedny u něj hrají díky samostatné místnosti a akustickým úpravám ještě líp, než hrály u mne.

PS2: Zatty sorry za plevel, slibuji, že je to můj poslední příspěvek na toto témě ve tvém vlákně...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

zabiny007 píše: 26 srp 2019 09:22 Ale vždyť nikdo nikde nepíše, že AC hrají špatně. Právě naopak - hrají na svoji cenu neskutečně a každý kdo u Máry AC slyšel tak nechápal, co se z beden za 40-50tis dá vytřískat. Teď však udělal skok dopředu a s novými bednami nachází oproti starým spoustu detailů, které mu zůstaly skryty. Ale to je pochopitelné. A když o tom píše, tak to znamená porovnání nový vs. starý. Když si koupíš nové auto, taky jsi nadšený, co umí oproti starému a nesrovnáváš jej s tím, s čím jezdí soused.
Samozřejmě - jiná by byla, pokud by se srovnávali ProAc D30 (149tis) s cenově adekvátní protějškem u AC (V8F za 130tis). To ale Mára hodnotit nemůže a ani takové srovnání nedělá. Zkuste si za ním zajet a poslechnout. Ty bedny u něj hrají díky samostatné místnosti a akustickým úpravám ještě líp, než hrály u mne.

P.S: Když jsem kupoval ProAc, tak v širším výběru jsem měl i AC V8F (i když dovozce do mých prostor spíše doporučoval V6F). Byl jsem je několikrát poslouchat jak ve studiu, tak i u domácích instalací. Nakonec jsem se ale rozhodl pro ProAc a schválně jsem vybral kalotu, i když za stejnou cenu výrobce nabízí pásek. Zvuk kalot je jiný a pro mne lepší. Ale je to o preferencích každého jednotlivce.

PS2: Zatty sorry za plevel, slibuji, že je to můj poslední příspěvek na toto témě ve tvém vlákně...

=)) ^:)^

P.S. Je to jak píšeš, vše je o preferencích člověka, já mám např. regálovky a mít budu dlouhodobě dál, protože k mému typu poslechu je regál konstrukčně vhodnější typ než dlouhá bedna... po pravdě se divím, taky ještě žiju za to že mám regály :lol:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: zatty

Příspěvek od Jirka33 »

Přesně tak porovnávej stejnou cenovou, a napiš že ProAc přehraje levou zadní i AC V8F. :lol: Ať je to fér hra.
terahera

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Tak ještě speciálně pro Jirka33
Nešlo o porovnávání AC vs ProAc a která co přehraje,šlo o vysvětlení Zattymu,proč si rychle zvyknu na přechod z pásku na mých AC na kalotu na mých ProAc.O žádné jiné porovnání mi zde nešlo,pouze vysvětlení,proč to tak v mém případě,v mé poslechovce,na mém železu a mnou používaných bednach tak je
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: zatty

Příspěvek od Jirka33 »

Tak jeste jednou, ty me neznas a nepoznas rypani? =)) Neznas... :crazy:
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Dobrý večer všem,
Letošní léto bylo velmi náročné, rozhodl jsem se o trochu zvětšení výkonu o pár Wattů a nakonec to dopadlo úplně jinak a upgrade šel úplně jiným směrem. Proběhla výměna od zesilovače přes lineární napájení včetně podstavců až po CD player. (viz fota) Jelikož pro mne hlavním zdrojem zvuku je digital (tidal, HDD..) tak padlo rozhodnutí o jeho oddělení.
Aktuálně rozdělení je na stereo část v místnosti dole v 1 patře ( kde je jen okruh elektriky do zásuvky přímo a i světla mají svůj nezávislý okruh) , a v 2patře je vyvedena internetová část ( taktéž vše na samostatném okruhu). Tzn. ,že v 2 patře je je optický rozvod internetu do modemu poskytovatele a z modemu do switche, celý rozvod je propojen nejvyšší třídou lan kabelu Viablue EP-7S. Dolů do 1p. do Nucu vede tedy jen lan kabel (tím sem vyrušil úplně cokoliv z wifi atd.) Místo napájecích orig. zdrojů byly nasazeny zdroje od iFi zařazené do lišty od Supry propojené furutechem 314Ag II viz.foto ( čekám jen na elektrikáře aby vyměnil zásuvku za furutech). S lan síti sem laboroval dlouhé měsíce možná již přes rok, ale mohu říct že nelituju neskutečný posun v čistotě a detailech, než když to bylo vše zapojené v 1 patře.

Ještě doladím pár detailů a neduh a zimu strávím poslechem a návštěvami.

Hifi zdar


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
kychtax

Re: zatty

Příspěvek od kychtax »

Sis s tim vyhral.
takze privedes jen holy UTP kabel z jineho patra a rovnou s nim do NUC..jestli spravne chapu. super reseni (*)
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

kychtax píše: 07 říj 2019 22:39 Sis s tim vyhral.
takze privedes jen holy Eth drat z jineho patra a rovnou s nim do NUC..jestli spravne chapu. super reseni (*)
Ano presne tak..jen nezavisly eth drat
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: zatty

Příspěvek od WaVe_99 »

A jak ten nuc ovladas, wifi musi bezet, ne?
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

WaVe_99 píše: 07 říj 2019 22:56 A jak ten nuc ovladas, wifi musi bezet, ne?
Ovládá ho klávesnici a za sestavou ma monitor,takže bez wifi.Vždy mě s tím strašně nervuje,jak mlátí do té klávesnice a čumí na monitor :lol: ,ale není jediný,kdo to takhle má.Byli jsme nedávno u Urbina,a taky tak
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: zatty

Příspěvek od WaVe_99 »

Me to jen zaujalo, premyslel jsem, zda bych se vzdal toho sveho pohodli :-) ... Problem je, ze kolem me tech wifi siti sviti 40.....
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

WaVe_99 píše: 07 říj 2019 23:30 Me to jen zaujalo, premyslel jsem, zda bych se vzdal toho sveho pohodli :-) ... Problem je, ze kolem me tech wifi siti sviti 40.....
úplně s v klidu sem se vzdal toho ovládání přes wifi a přešel na klasiku.... v 1. patře není ani televizní signál ani hodiny tak na co wifi. jen stereo.
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: zatty

Příspěvek od WaVe_99 »

Já bych rád, věřím, že wifi je zdroje rušení. Jenže, u mě to není řešitelné. I když vypnu to svoji, tak mám v dosahu spoustu dalších sítí s poměrně velmi slušnou sílou signálu...
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: zatty

Příspěvek od PavelDosko »

wifi je dobre mit vypnutou primov pc/nuc/streameru, stejne tak grafiku i zvukovku,to ze vam kolem leta spoustu jinych wifin, LTE a buhviceho neovlivnite
neni placka, neni highend
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: zatty

Příspěvek od Kocmeister »

Přesně jako píše Pavel Doško. Vypnout přímo v PC/streameru. To bezprostředně zarušuje některé citlivé obvody. U sebe to slyším přesvědčivě. To, že je wifi "ve vzduchu" nevadí.
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: zatty

Příspěvek od WaVe_99 »

PavelDosko píše: 08 říj 2019 14:01 wifi je dobre mit vypnutou primov pc/nuc/streameru, stejne tak grafiku i zvukovku,to ze vam kolem leta spoustu jinych wifin, LTE a buhviceho neovlivnite
Dobrý den Pavle, wifi na NUCu, interní zvukovku (a obecně vše, kromě ethernet portu a jednoho usb na DAC) mám vypnuté :-) Rovněž HDMI výstup a navíc samozřejmě nezapojený...
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: zatty

Příspěvek od terahera »

Zatty se nějak zapomněl pochlubit novým DACanem,pořídil Wadii di122 :clap: Musím přiznat,velký krok dopředu :thumbup: Je to skvělý DACan,a i přesto,že teď Zatty malinko bojuje s problémky,které někdy bohužel s pořízením nové hračky nastanou,věřím,že bude maximálně spokojen :angel: Měl jsem ji na pár dní pujčenou u sebe a narovinu,strašně návykový zvuk :shock: Prostor je až neuvěřitelný a podání basů :eek: :eek: :eek: Moc se těším,jak doladíš detaily a bude to u tebe pecka :thumbup: Takže hlavu vzhůru a ať to hraje :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: zatty

Příspěvek od zatty »

Ono se není čím chlubit, bo bych musel napsat že i CD je taky nové a je na preventivní prohlídce v Casea :shh: a dostane taky magnetické podložky :crazy: u mně nezůstal ve své podstatě nezůstal kámen na kameni krom dvou věcí a to OAKu a V3M, jinak vše prošlo absolutní obměnou.

Co se týča Dacana, no prostě u mně musí nějaká abnormalita, přeci nemůžu jako všichni zapojit a hrát, že Mary. To by byl velmi fádní dojem :lol:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Odpovědět