Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Ne, tohle je muj vlastni RD Acoustics :razz:
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Xavian XN Virtuosa VS AQ Passion \m/

A neb, měla Virtuosa vůbec šanci?
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Dieter Burmester »

To nam jiste rad zodpovis :smile:
Dieter Burmester
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jiri »

Tak to žasnu, ty AQ Passion jsou 4x dražší než byli Xavian Virtuosa :crazy:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Jiri píše: 06 srp 2019 10:57 Tak to žasnu, ty AQ Passion jsou 4x dražší než byli Xavian Virtuosa :crazy:
To ano, alespoň jde poznat že ne vždycky je to o ceně, jelikož Passion bylo jedno velké zklamání ~x(
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Frogyman »

:thumbup: Ani se nedivím :thumbup:
Ty xavy u tebe hrály fakt bombasticky a najít adekvátní a zaplatitelnou náhradu budu hodně těžké ...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od PítrsPraha »

Na druhou stranu, je tezky najit bedny v cene Passion, ktery hrajou lip? Ja si myslim, ze je to snadny.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Frogyman »

To asi ano, ale otázka v tomto případě nezní: "Co nejlepšího se dá koupit v kategorii 400-500t", ale: "Kolik je potřeba investovat, aby jsi našel bedny lepší než Virtuosa?" A odpověď zní: "Ani trojnásobek nemusí stačit..."
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

zabiny007 píše: 06 srp 2019 21:39 :thumbup: Ani se nedivím :thumbup:
Ty xavy u tebe hrály fakt bombasticky a najít adekvátní a zaplatitelnou náhradu budu hodně těžké ...
http://www.audiodrom.net/cs/reprosousta ... aq-passion

Audiodrom jsem měl hrozně rád, ještě v době před tou jejich velkou změnou. Měl jsem doma hodně komponentu které recenzovali, a ve velké většině psali to co já slyšel i doma. Ale po recenzi na Passion si začínám myslet že byli podplaceni.

Ve zkratce:

Passion:
+ Větší 3D zvuk zhruba o 20% Reálnější středy o cca 15% Výšky zhruba stejné, což mě docela překvapilo, ty jsem hodně zkoumal. Lépe vytažené detaily z nahrávek, zhruba o 15%. Větší citlivost než Virtuosa o 3db decibely na zesilovači. V reálu jsou neskutečně krásné, design s kterým se špatně loučí. :sad:

- Hodně špatná dynamika, chyběla výbušnost. Při vysokých hlasitostech velká uřvanost, zvuk tlačí hodně do středů a výšek, basy nejdou dolů, nemají objem, a to při jakékoliv hlasitosti, nehrálo to žádnou roli. Co do detailnosti a nuancí, žádné nové zvuky jsem v žádné nahrávce neslyšel.


Co mě hodně vadilo hned od počátku, fouká na vás bassreflex, na to nejsem zvyklý a dost to obtěžuje. Také jsem zjistil že basáky tak vysoko nad zemí jsou pro mně hodně špatné. Jakoby se bubny vznášely ve vzduchu, prostě divné :crazy:
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od zatty »

[/quote]. Jakoby se bubny vznášely ve vzduchu, prostě divné :crazy:
[/quote]

stoji to pul mega, jeste aby se bubny nevznasely :lol:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Basák v těch AQ má o 1dB větší citlivost než ten použitý v Xavianech. Jsou oba od Scan Speak, tak se to dá dobře posoudit i podle průběhů měření od výrobce. Pokud má AQ celkovou citlivost větší o 3dB, tak je jasné, že Xaviany mají nutně na spodku až 2dB navíc vůči zbytku akustického rozsahu. Jinými slovy, Xaviany mají středy a výšky proti spodku více potlačené než AQ, ty budou tedy více laděné do roviny. K tomu se přičítá další záležitost, a to je umístění basáku na bedně, jeho vzdálenost od podlahy hraje značnou roli. Basák blíže podlahy má větší výsledný akustický tlak, pomáhají odrazy od blízké překážky.
Pokud vyhovuje více na basech Xavian vyplívá z toho, že Jirkova místnost (poslechové místo a místa ustavení beden) basy nezdůrazňují jako většina jiných místností, a proto tam budou hrát vyváženěji bedny vyladěné s frekvenční charakteristikou sklopenou směrem k výškám, tedy s více basů. A bedny spíše rovné budou v takové místnosti basově chudší. To není ale vada beden AQ. Ty jsou postaveny s vyšších modelů Scan Speak, takže mají potenciál dosáhnout lepších výsledků pokud se to nezabije vyhybkou. A podle Jirkových popisů lepších výsledků opravdu dosahují, a v jiné místnosti může být i vyváženost pásem v pořádku.
Basreflex u AQ není dobrý, věřím, že bude při vyšších výkonech trochu funět. Chybí mu velké zakulacení na koncích, a i opticky design bedny narušuje. Udělal bych ho osobně do podlahy.

Tyhle Xaviany jsou ještě z doby, kdy dostaly poměrně poctivou cenu a proto se jeví tak dobré. Překonat je výrazně mohou jen bedny za nemalé peníze. Když budeme řešit ceny, tak ty AQ bych naopak viděl jako nadhodnocené, ale obdobně je na tom většina současné produkce, je tu takový trend již nějakou dobu.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

NA-Noble Audio píše: 07 srp 2019 11:10 Basák v těch AQ má o 1dB větší citlivost než ten použitý v Xavianech. Jsou oba od Scan Speak, tak se to dá dobře posoudit i podle průběhů měření od výrobce. Pokud má AQ celkovou citlivost větší o 3dB, tak je jasné, že Xaviany mají nutně na spodku až 2dB navíc vůči zbytku akustického rozsahu. Jinými slovy, Xaviany mají středy a výšky proti spodku více potlačené než AQ, ty budou tedy více laděné do roviny. K tomu se přičítá další záležitost, a to je umístění basáku na bedně, jeho vzdálenost od podlahy hraje značnou roli. Basák blíže podlahy má větší výsledný akustický tlak, pomáhají odrazy od blízké překážky.
Pokud vyhovuje více na basech Xavian vyplívá z toho, že Jirkova místnost (poslechové místo a místa ustavení beden) basy nezdůrazňují jako většina jiných místností, a proto tam budou hrát vyváženěji bedny vyladěné s frekvenční charakteristikou sklopenou směrem k výškám, tedy s více basů. A bedny spíše rovné budou v takové místnosti basově chudší. To není ale vada beden AQ. Ty jsou postaveny s vyšších modelů Scan Speak, takže mají potenciál dosáhnout lepších výsledků pokud se to nezabije vyhybkou. A podle Jirkových popisů lepších výsledků opravdu dosahují, a v jiné místnosti může být i vyváženost pásem v pořádku.
Basreflex u AQ není dobrý, věřím, že bude při vyšších výkonech trochu funět. Chybí mu velké zakulacení na koncích, a i opticky design bedny narušuje. Udělal bych ho osobně do podlahy.

Tyhle Xaviany jsou ještě z doby, kdy dostaly poměrně poctivou cenu a proto se jeví tak dobré. Překonat je výrazně mohou jen bedny za nemalé peníze. Když budeme řešit ceny, tak ty AQ bych naopak viděl jako nadhodnocené, ale obdobně je na tom většina současné produkce, je tu takový trend již nějakou dobu.
S tvým názorem nesouhlasím protože si to u mě neslyšel. Každopádně nemíním se s nikým hádat. Co se týče měření Virtuos tak tam mají lehký zdvih na středech a ne na basech. Když už tak soudíš něco co jsi u mě neslyšel, mohl jsi mi teda vysvětlit proč mají tak hrozný zvuk při vyšších hlasitostech. A proč jsou tak ploché co do dynamiky. A proč nemají objem basu a nejdu tak nízko. Cena výkon hráli i lépe Xavian Accordo, Než Passion. Rovně nalezené bedny =)) U Passion zapomente na baskytaru, na kopák, a na Kontrabas. Ale jestli se to tak nekomu libi, tak prosím. Mozna by jim pomohlo je strcit do kouta. ~x(
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od -Kocour- »

Proc hned argumentujes timto zpusobem? N/A udelal slusny technicky rozbor proc by to mohlo znit jak to zni, nebo spise se to takto jevit. On nenapada tvoje dojmy z poslechu, nijak je nezpochybnuje. Jakozto konstrukter jde do hloubky, rozumi pouzitym resenim a dusledkum na vysledny zvuk. Zkusil jsi aspon trochu pochopit co vlastne napsal?
Ja jsem plus minus takovyto vysledek srovnani cekal.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Ono jde nepochopit co napsal? Já to chápu, jen s tím né úplně souhlasím. Nemám jen rád soudy od klávesnice.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Jirka33 píše: 07 srp 2019 12:45 Ono jde nepochopit co napsal? Já to chápu, jen s tím né úplně souhlasím. Nemám jen rád soudy od klávesnice.
Jak je vidět, tak to jde nepochopit, Kocourt můj příspěvek naopak chápe přesně.
A není to žádný soud od klávesnice, ale čistě technický rozbor na základě technických informací a teoretických i praktických zkušeností člověka který není pouze uživatel.
A pokud bych to u Tebe slyšel, nebo i někdo jiný mohl by mít úplně klidně jiný názor na zvuk než Ty. Takže to zaklínadlo že to druhý neslyšel opravdu nic neznamená. I kdyby tu možnost měl nemusí zastávat stejný názor jako ten který to poslouchat mohl. Už mnohokrát se ukázalo, že se lidi na hodnocení stejného zvuku neshodli v preferencích a někdy i v popisu.

K Tvému výroku ohledně testu AQ na AUDIODROM.CZ a závěrech o zaujatosti či dokonce podplacení bych uvedl, že zkušený hifista si je vědom všelijakých proměnných které ovlivňují výsledek. Takže ty Tvé závěry jsou pouze Tvé soukromé a ještě platné na Tvé podmínky, tedy místnost, ale i sestava a nelze je zobecňovat a povyšovat na fakt platný i pro další rozdílné podmínky a v tomto světle jsou slova o podplácení dosti unfér.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od F2014 »

@NA: Nelze než souhlasit.
Já když vidím třeba výsledky hlasování návštěvníků výstavy v Praze, tak si říkám, jestli jsem nebyl na jiné výstavě :smile: A to jsme plus minus slyšeli stejnou techniku ve stejných prostorách...
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

F2014 píše: 07 srp 2019 15:18 @NA: Nelze než souhlasit.
Já když vidím třeba výsledky hlasování návštěvníků výstavy v Praze, tak si říkám, jestli jsem nebyl na jiné výstavě :smile: A to jsme plus minus slyšeli stejnou techniku ve stejných prostorách...
Výstava je úplně o ničem jiném, tam se nedá hodnotit vůbec nic kromě designu, ale jsou určitě machři co zvládnou ohodnotit úplně všechno i v metru.

NA : Nějak nechápu proč mi to pořád píšeš, mě je přece naprosto jedno proč tomu tak bylo, důležité je že tomu tak bylo. Já nehledám reprobednu pro souseda, ale pro sebe do svého prostoru na své železo, to je to podstatné. A proč to hrálo tak nebo onak mě přece nemusí vůbec zajímat. Nebo si mám dát ty AQ do koupelny? Nejspíš ano, abys byl spokojený a řekl že tam to konečně hraje. Jako konstruktér si zaujatý proti všem bednám kromě tvých, stejně jako Vitvar který má taky úžasné rovně hrající bedny. Dokonce jsem bohužel jedny měl a bylo to naprosto úžasné, že jsem měl chuť skončit s HIFI.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od NA-Noble Audio »

To je naprosto v pořádku, že si Jirko vybíráš bedny pro svůj vkus a své podmínky. Reagoval jsem na to, že jsi své zhodnocení napsal jako objektivní záležitost platnou i pro ostatní lidi a podmínky, a to jsi udělal tou zmínkou o Tvém hodnocení neshodujícím se s testem a ještě jsi se vyslovil ve smyslu nekorektnosti a podplácení. Tím jsi se mimochodem dopustil nařčení bez důkazů. Ale asi ani tomuto prostě nerozumíš a musíš se ptát proč sem píšu.
O mé zaujatosti k bednám jiných výrobců svědčí co jsem o těch Xavianech i AQ napsal výše (Xaviany jsem pochválil za jejich dobrou cenu ku kvalitě a AQ bránil proti Tvému strhání) a je na každém jak si to co jsem napsal interpretuje. Nikomu jeho mávající červený hadr před očima nejsem schopen odstranit.
Je celkem škoda, že člověk který si dokáže udělat tak hezky poslechovku, podle slov návštěvníků si v ní i vybudoval velmi dobrý zvuk musí být tak nedůtklivý a konfliktní a reagovat podrážděně a útočně na klidné a věcné příspěvky.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

NA-Noble Audio píše: 07 srp 2019 17:44 To je naprosto v pořádku, že si Jirko vybíráš bedny pro svůj vkus a své podmínky. Reagoval jsem na to, že jsi své zhodnocení napsal jako objektivní záležitost platnou i pro ostatní lidi a podmínky, a to jsi udělal tou zmínkou o Tvém hodnocení neshodujícím se s testem a ještě jsi se vyslovil ve smyslu nekorektnosti a podplácení. Tím jsi se mimochodem dopustil nařčení bez důkazů. Ale asi ani tomuto prostě nerozumíš a musíš se ptát proč sem píšu.
O mé zaujatosti k bednám jiných výrobců svědčí co jsem o těch Xavianech i AQ napsal výše (Xaviany jsem pochválil za jejich dobrou cenu ku kvalitě a AQ bránil proti Tvému strhání) a je na každém jak si to co jsem napsal interpretuje. Nikomu jeho mávající červený hadr před očima nejsem schopen odstranit.
Je celkem škoda, že člověk který si dokáže udělat tak hezky poslechovku, podle slov návštěvníků si v ní i vybudoval velmi dobrý zvuk musí být tak nedůtklivý a konfliktní a reagovat podrážděně a útočně na klidné a věcné příspěvky.
Za těch x let co mě znáte, víte jaký jsem. I když mě znáte pouze na fóru. Víte že reaguji vždy přehnaně, a neuváženě. Bohužel mám povahu jakou mám, nelíbí se mi to, ale jsem jaký jsem, co nadělám. Přesto jsem přesvědčen že kdokoliv kdo by u mě slyšel Passion proti Virtuosa by se přiklonil k Virtuosa. Pokud správná bedna má hrát jako Passion, tak je z mého pohledu něco opravdu hodně špatně, nebo nemám rád hudbu takovou jakou si myslím že by měla být. A to vyváženou v každém pásmu! Nejsem básník, neumím o tom mluvit tak jako vy, ale za 17 let s HIFI si dovoluji říct že vím jak by to mělo hrát. A tak jak mi to hraje se to v celku přibližuje realitě. Za tuhle cenu s toho víc nedostanu.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Jirka33 píše: 07 srp 2019 18:05 Za těch x let co mě znáte, víte jaký jsem. I když mě znáte pouze na fóru. Víte že reaguji vždy přehnaně, a neuváženě. Bohužel mám povahu jakou mám, nelíbí se mi to, ale jsem jaký jsem, co nadělám.
Velmi oceňuji tuto sebereflexi, a rozhodně to nepovažuji za nějaký projev Tvé slabosti, ale naopak. Je dobré, že si to uvědomuješ a ještě to dokážeš sám napsat. To je dobrá cesta k tomu to postupně dostat pod kontrolu. A pro ostatní je to signál, aby s tím počítali a psali své reakce k Tobě jak nejcitlivěji dokážou aby nedocházelo ke zbytečnému dráždění.
Jsou tu věci které nemáme plně pod kontrolou, a týká se to všech lidí a v různých oblastech a intenzitách. Uvědomuju si, jak to mají někteří těžké a těší mě jejich případné pokroky v boji se sebou samými. Moudra říkají, že tu není jiný nepřítel než ten v nás samých.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Díky za pochopení. :angel:
kychtax

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od kychtax »

NA Ty byt fararem tak k tobe budu chodit poctive kazdou nedeli. :lol:
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Špuntíky a vetší náhled. :thumbup:
IMG_20190809_000840.jpg
IMG_20190809_000159.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od daliborr »

Konečně jsi ty hodně předražený reprobedny vrátil. Nemám slov k tvému činu. Proč, ses neporadil u lidí ,kterou tu předraženou repro soustavu slyšeli. Já ji slyšel,3x a za ty peníze to stálo za Ho..o. Omlouvám se za troufalost. ^#(^
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Protože věřím pouze tomu co slyším na vlastní uši u sebe doma. :razz:

Terahera mi říkal několikrát že je to hrozné a ploché bez dynamiky, ale nevěřil jsem tomu. Každý to slyšel na něčím jiným, a nikdo ne doma.
terahera

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od terahera »

Jj,vždy je lepší se přesvědčit sám,na svém železe a ve své poslechovce :thumbup:
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od PGH »

Ja tyto.bedny slyšel dvakrát ve studiu, jednou na delenem Arcamu a jednou na nejvyšším integrovaném Mark Levinson a jednou v domacich podminkach na starem Pioneer 9800 a děleném Densenu a zvuk byl vždy velký pruser!
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Další test filtrace, tentokrát IsoTek EVO3 Aquarius, filtr za pár kaček.
Nově konečně sjednocené napájení kabely VDH MAINSSTREAM a MAINSSERVER ozazeno Oyaide. A dvojzásuvka Gigawatt.
IMG_20190831_100139~01.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od zatty »

Hezky to sjednocujes :-| jen tak dal :smile:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od YamahaMan »

Jirka33 píše: 07 zář 2019 21:14 Další test filtrace, tentokrát IsoTek EVO3 Aquarius, filtr za pár kaček.
Nově konečně sjednocené napájení kabely VDH MAINSSTREAM a MAINSSERVER ozazeno Oyaide. A dvojzásuvka Gigawatt.
Ahoj,
aj ja ho mám v hľadáčiku.
Napíš skúsenosti, vďaka.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Perreaux hraje pres IsoTek EVO3 Aquarius o 5db hlasiteji, tod ale vse. Stejne jako filtr NA Galaxys, u mne to nemelo ve zvuku zadny přínos.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Zatím rozehrávám, jsem na 3 hodinách :crazy:
IMG_20191020_120750(1).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kychtax

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od kychtax »

Ty jedes Jirko. Hezky! :clap:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Frogyman »

To je testovačka nebo final výběr?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Jirka33 »

Hifista nezná slovo final :lol:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Frogyman »

Však víš, co jsem tím myslel, ale když nechceš odpovídat,tak to neřeš. Ať ti to hraje podle tvých představ. :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
kychtax

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od kychtax »

Neuvažoval jsi již o Prometheo. Např. s přísl. slevou? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Yngwie »

Zajímavá volba, uzavřenka klasické konstrukce. Jsem zvědav na postřehy. Prý si je pořídil i Březina z Hifivoice.
Rostoun
Příspěvky: 94
Registrován: 05 pro 2018 08:47

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od Rostoun »

Ahoj,

konečně první hezká a pro mě perfektně hrající bedna od Xavianu. Odradila mě ta cena, ale hrají fakt superně. :thumbup:
Tannoy Turnberry GR, Accuphase E-280, Bluesound NODE 3, Acrolink, Filtrace RD Acoustic
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1046
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Jirka33 alias Nordland alias Mirek

Příspěvek od YamahaMan »

Vyzerá perfektne a aj hrá určite tak.
Zaujímalo by ma porovnanie s Klipsch Forte III, ktoré stoja tretinu.
Zamčeno