Zappa aka Zappadaddy

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tak největší slabinou mého systému byly opravdu propojovací klemy na repru,bývaly propojeny (prý) stříbrnými drátky u bývalého majitele a já blbec s nimi hrál po jěště další dlouhé měsíce,prostě jsem na tuto slabinu opomněl. :sad:
No minulý týden se objevily na AudioMarktu za velmi příznivé peníze a tak jsem po nich skočil.Jedná se o Kimber KS9035,tedy o stejný model jako mé repro kabely KS3035.Po zapojení jsem byl šokován výsledkem,jakobych přidal do systému předzesilovač nebo jiné významné zařízení,výsledek se dramaticky lišil od předešlého zapojení a to jen díky pár krátkým propojovacím kabelům,opravdu se nestačím divit,za pouhých 13 tisíc jsem si neskutečně pomohl k dramatickému zlepšení zvuku. :roll: Sykavky naprosto zmizely,zbytky agresivity u hlasitého poslechu také zmizely,hudba se stala více homogenní,všechna pásma se prostě vyrovnala,výšky a středovýšky nejsou odtrženy od štředů a středobas není odtržen od basů,asi je to dáno topologií a materiály kabelu -směs stříbra z mědí,pravděpodobně největší rozdíl jsem zaznamenal v nárustu středů,následně zlepšením basů a zvětšením těla ve všech spektrech,nárust dnamiky je též velice zřetelný,hrábnutí na struny nebo rozdíl v síle úhozu na bicí je prostě daleko realističtější a dynamičtější.Cd hrají najednou jako SACD nebo MFSL,ne tak jako u japonských SHM disků, kde jasně čitelný přílišný nárust výšek je na ůkor homogenosti zvuku,zvuk se u nich sice zdá čistčí a jasnější,ale basů a středů ubyde, posluchač je uzemněn jiným zvukem a mylně si domnívá,že se se zvukem posunul dále,bohužel to tak v mnoha případech prostě není. :cool: Poslouchám svá oblíbená cd a musím zkonstatovat,že jsem zatím na vrcholu zvukové nirvány,nikdy jsem neslyšel hrát např. Strawberry fields forever,Michelle a Eleanor Rigby hrát takto,takový plnohodnotný zvuk s vysokým rozlišením a vyváženým zvukem jsem před tím jěště neměl a stačilo vyměnit jeden blbej pár kabýlků. :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Podložky Harmonix a-1
Dalším mini apgrejdem jsou podložky pod repro kabely,jelikož za Harmonix 2 kusů chtějí cca 18 tisíc ,nechali jsme si je vyrobit za zlomek ceny,nevím jestli to má nějkaký vliv na zvuk,spíše ne nebo velmi malý,nezkoušel jsem to,nicméně kabely se neválí po zemi , je o ně prostě postaráno a vypadá to lépe. Cena je někde kolem 1800 za kus.http://www.analogueseduction.net/catego ... 945-1.html
Obrázek
Obrázek
Obrázek


O přidání sítového kabelu Harmonix XDC350 SM jsem se již zmínil tak jen nějaké foto.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od miero »

A do budúcna môžeš ešte skúsiť vymeniť kabeláž vnútri reprobední. Nemáš náhodou foto ako to vnútri vyzerá?
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Dieter Burmester »

To foto se tady nekde na foru povaluje ;)
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od RSC »

Také mi s Tannoy sedí nejlépe stříbro a měď v kabelech. Je vidět, že se to nezdá jen mě....

A když jsem byl tuhle u Michala, tak musím říci, že poslechová nirvána, někdy něco o tom napíšu ze svého pohledu. Vařili jsme to se vší parádou, objem je prostě znát.... :thumbup:
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Jěště lepší foto kopií Harmonix a-1 a originál
Obrázek
Obrázek
Obrázek
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od slayers »

Hezčí nežli originál :clap: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Mark Levinson »

Michale,
co k tomu dodat, tady snad jen palec nahoru :thumbup:.
Pěkně to šperkuješ :clap:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Děkuji Viktore.Nyní už zbývá vyměnit sitové kabely na monoblocích za Harmonix XDC350 SM kde ještě očekávám nějaké zlepšení a pak už už budu šetřit na předzesilovač a gramec. :smile:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
samcus
Příspěvky: 174
Registrován: 13 bře 2012 21:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od samcus »

Michale jseš Cvok ( v dobým slova smyslu ): To je naprostá paráda co jseš pro to vrčení z bedýnek ochoten udělat. Ale ten gramec to ti móóóc schvaluju - alespoň to "Freak Out!" nebude jen na výstavku :thumbup: Musím zas přijet si to poslechnout. :clap:
Uživatelský avatar
gyrodec
Příspěvky: 57
Registrován: 15 bře 2011 23:46
Bydliště: Liberec

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od gyrodec »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: ,Zajímalo by mě jaký to bude preamp?
Mekintoš
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od -NIN- »

Podložky Harmonix a-1
Dalším mini apgrejdem jsou podložky pod repro kabely,jelikož za Harmonix 2 kusů chtějí cca 18 tisíc ,nechali jsme si je vyrobit za zlomek ceny,nevím jestli to má nějkaký vliv na zvuk,spíše ne nebo velmi malý,nezkoušel jsem to,nicméně kabely se neválí po zemi , je o ně prostě postaráno a vypadá to lépe.Pokud by někdo měl zájem,můžeme se domluvit,cena by byla asi někde kolem 1800 za kus.http://www.analogueseduction.net/catego ... 945-1.html

Pravděpodobně budu mít nevhodnou poznámku a zároveň dotaz, ale vrtá mi hlavou, jestli označení FAKE se týká pouze kopií kabelů. :?:
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

-NIN- píše:Podložky Harmonix a-1
Dalším mini apgrejdem jsou podložky pod repro kabely,jelikož za Harmonix 2 kusů chtějí cca 18 tisíc ,nechali jsme si je vyrobit za zlomek ceny,nevím jestli to má nějkaký vliv na zvuk,spíše ne nebo velmi malý,nezkoušel jsem to,nicméně kabely se neválí po zemi , je o ně prostě postaráno a vypadá to lépe.Pokud by někdo měl zájem,můžeme se domluvit,cena by byla asi někde kolem 1800 za kus.http://www.analogueseduction.net/catego ... 945-1.html

Pravděpodobně budu mít nevhodnou poznámku a zároveň dotaz, ale vrtá mi hlavou, jestli označení FAKE se týká pouze kopií kabelů. :?:
Nerozumím otázce.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od -NIN- »

Když vidím kopii podložky i s nápisem Harmonix, tak mne napadlo jestli se to nedá označit jako FAKE. U kopií kabelů se toto označení používá běžně a dost lidí to bere jako hifistickej podvod a mám dojem, že i ty seš vyznavač originálu. Já třeba osobně patřím do té druhé skupiny lidí a udělal bych to stejně jako ty a ty prachy za kus dřeva (i když origo) bych taky nedal. Když si někdo vyrobí kabel, tak je dobrej, že to zmáknul. Ovšem když tam šoupne nápis Nordost nebo Audioquest, tak už je to FAKE nebo není :?: Předpokládám, že není podmínkou aby to vyrobil Číňan nebo někdo podobnej se šikmýma očima. Pokud zná někdo přesnou definici FEJKU, tak klidně budu za blbce :D . Já to unesu.
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od gabik »

-NIN- - obecne je fake kopie ve smyslu napodobenina tvarici se jako original a je asi jedno jak kvalitni napodobenina originalu to je. Jednou padelek, vzdycky padelek. Fake anglicky znamena padelek, podvodny, predstirat, falsovat... .
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od -NIN- »

OK gabik.
Takže jestli jsem to pochopil správně, tak to co si Zappa udělal je padělek a všichni, kteří se v diskuzích o kopiích (vetšinou tedy jde o kabely) dušují, že by si fake nikdy nepořídili a odsuzují tento způsob doplňování článků hifi řetězce, by se teď neměli k tomuto řešení přinejmenším souhlasně a už vůbec ne pochvalně vyjadřovat, že? Pokud se už tak nestalo. Já tu napodobeninu pochopitelně chválím. :thumbup:
Ayon+MF+Tannoy
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

-NIN- :thumbup:
Aj 1800 českých za kus je úplne mimo.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Ano,je to kopie tak jak bylo avizováno,o podvod se nejedná,protože nepodvádím lidi s tím,že je to originál,jěště nějaká otázka?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lidumil »

No ale za tu cenu 1800 jto zcela jistě jiný dřevo, který má, krom toho, že drží kabely, ještě antivibrační vlastnosti, vyzařuje zklidňující Auru a ještě má vlastnosti antistatické a usměrňuje tok elektronů tím správným spinem dopředu. Fake to je, ale Michal to nikomu nenabízí jako originál.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od winelover »

Pokud si někdo něco takového vyrobí nebo nechá vyrobit pro sebe, tak by v tom problém být neměl. Jiná věc je, pokud to za úplatu nabízí někomu třetímu, to už by se nějakému zdejšímu dovozci Harmonixu nemuselo líbit. Já bych to takhle veřejně nenabízel, byť jsem přesvědčen, že to zappa myslel dobře. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Win.Jo máš pravdu,ale bez štítku se může nabízet cokoliv. ;) Nakonec já nejsem obchodník,klidně bych tu zmínku o případném zájmu zcela vynechal.Nevím jestli by admin mohl toto zeditovat?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Win,o žádném zdejším dovozci nevím,kdo by jím měl být?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od winelover »

Já taky ne. Myslel jsem to obecně. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Dieter Burmester »

Zappo, maji-li mit ty Harmonix "hranolky" pod kabely nejake prinosne vlastnosti, nebojis se, ze se u tvych kopii tyto prinosne vlastnosti pripadne nepodarilo zkopirovat? :lol:
Dieter Burmester
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

Fakt pecka, nabídni to přímo do Harmonixu, že jim můžeš v ČR zařídit výrobu podložek pod reprokabely a stojany pod monobloky, které vypadají lépe než ty jejich předražený originály z Japonska :D
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Vím,že ty vlastnosti to asi nebude mít,ale jsem spokojený,že se Kimber už neválí po zemi.Stejne si myslím,že v případě těch origo podložek nebude ten zvukový přínos tak dramatický,předpokládám,že si to myslí převážná většina hifistů.Jěště více jsem spokojený z výsledným zvukem,který přinesly propojováky a sítový Harmonix,Suzie Q od Creedence Cleaerwater Revival je moje nová referenční nahrávka,to asi málokdo pochopí. ;)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od -NIN- »

zappa píše:Ano,je to kopie tak jak bylo avizováno,o podvod se nejedná,protože nepodvádím lidi s tím,že je to originál,jěště nějaká otázka?
Nikdo tady o podvodu nemluví. Pouze slovo "podvodny" se objevilo v definici od gabika. Jen mne zajímalo, jestli tu někdo nevymyslí hifistickou verzi definice Fejku, která by nezahrnovala tvůj výrobek. Vše to myslím v dobrém pro nás pro všechny. :D
Tady ta slovíčka a označení bývají někdy nebezpečné. ;) a další otázky už radši nemám.
winelover píše:Pokud si někdo něco takového vyrobí nebo nechá vyrobit pro sebe, tak by v tom problém být neměl. Jiná věc je, pokud to za úplatu nabízí někomu třetímu, to už by se nějakému zdejšímu dovozci Harmonixu nemuselo líbit. Já bych to takhle veřejně nenabízel, byť jsem přesvědčen, že to zappa myslel dobře. win

O tom nepochybuji, že to Zappa myslel dobře.
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tinariwen »

Susie Q :thumbup:

Práve ju počuvam a uplne ti rozumiem! Nástup bicích,paradna gitara v lavo,srdcerevuci hlas a ukončene kvilajucim gitarovym solom,pecka :thumbup:
Energia!
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od gabik »

-NIN-: Presne, kdyz to nekdo dela pro sebe, tak je to OK. Pokud ti jde o slovicko, tak samo-domo? Nevim, jak to nazvat ale takhle je to samozrejme naprosto v pohode! 1800,- bych za to taky nedal. Problem to je, pokud prodavas padelek a tvaris se, ze to je original. Zappa je maximalista a nadsenec, to se je tak nevidi :thumbup: (Priste se zkus vyjadrit jasnejc, je jasny ze Zappa si zadnej padelek neudelal).
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od jimmi »

Jedná sa o kopiu.Napodobenina originálu.Ano je krajšia ako originál.Funkčnosť podložky je z "hociakého" materialu.Niekedy ale može byť aj vačšia ako u originálu. Aby reprokábel neležal priamo na podlahe ale bol vo vzduchu.A o tom to hlavne je. :thumbup:
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od -NIN- »

gabik píše: (Priste se zkus vyjadrit jasnejc, je jasny ze Zappa si zadnej padelek neudelal).
To gabik. Prosím oprav si tu větu. Zappa si samozřejmě padělek udělal a mne zajímalo jestli si to obecenstvo uvědomuje a jak se na to tváří, jelikož se na jiné padělky netváří. ;) Kdyby na tom hranolku nebyl nápis Harmonix, tak mě tohle vůbec nenapadlo a určitě by ho Japonci, kteří firmu vlastní za to nepochválili jako nechválí jiné firmy Číňany za jejich padělky. A pokud vím, tak asiati to taky nikomu necpou s tvrzením, že je to originál, protože za ty prachy si to musí myslet jenom blázen.
Opakuji, že já s padělky problém nemám, ale vy kteří ten problém máte a veřejně se k té čisté originalitě hlásíte, tak zrovna vám by tahle napodobenina měla vrtat hlavou. ;)
Ayon+MF+Tannoy
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od slayers »

Nikomu nechci brát jakýkoli názor ani soudit jakýkoli příspěvek ale poslední dobou se tady řešej děsný ko.kotiny. To sem zase Zappa jistě příště dá nějakou fotku. A nebo kdokoliv.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

No pro mne je to opravdu jen kus opracovaného dřeva,nedělal bych z toho takovou vědu(horší by to bylo z fake kabely apod.No alespon není nuda,co hoši? :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od jimmi »

zappa píše:No pro mne je to opravdu jen kus opracovaného dřeva,nedělal bych z toho takovou vědu(horší by to bylo z fake kabely apod.No alespon není nuda,co hoši? :lol:

Zappo presne si to trafil,zabudol som to tam dopísať ale podráždil si komunitu tým Fake nápisom. (*)
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lidumil »

Řada zapšklých zaprděných přizdi...čů tu nemůže samou zlobou rozdýchat to, že si Michal pořídil něco, co je snad ještě hezčí, než originál a funkci to jistě splňuje (ne rostlináře). Už aby bylo jaro a nastal konec těmhle hloupejm diskuzím. Teda on ten konec nenastane, ale budu mít míň času to číst a reagovat. Ale aspoň není nuda, to je pravda.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Dieter Burmester »

Je to tak - zavist nekterych jedincu nezna mezi a projevuji ji mnohdy zvlastne, mnohdy fikane maskovane :cool:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Mark Levinson »

NIN očividně nechápe význam slova Fake, což je falzifikát něčeho. Tedy výrobek, který se vydává za originál, což je samozřejmě podvod na zákazníka. Michal si udělal napodobeninu výrobku své oblíbené značky a naopak nikde netvrdí, že se jedná o originál, takže se nejedná o fake.
Myslím, že tímto bychom mohli tuto nesmyslnou debatu zakončit.
Michale, chceš ty bláboly odstranit ze svého vlákna?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lidumil »

Jen to tu pěkně nech, ať případní čtenáři vidí, kdo je kdo a jak snadno se dokáže demaskovat.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od -NIN- »

lidumil píše:Jen to tu pěkně nech, ať případní čtenáři vidí, kdo je kdo a jak snadno se dokáže demaskovat.
Souhlasím s tebou. Ať si všichni ostatní nejdříve dobře rozmyslí formulaci otázek a vhodné téma a počítají s tím, že je místní nemaskovaní lidumilové a další vševědové lidských povah šoupnou do nějaké z kategorií. Já jsem tedy pravděpodobně získal kategorii "Závistivci s nedostatkem kyslíku". Velmi děkuji :thumbup:
Už se k tomuto nehodlám vyjadřovat a tedy naposledy:
"Zappo, ty podložky jsou moc pěkný, jenom mi přišlo vůdči těm tvým ostatním mašinám nefér, když mají na sobě Harmonix, tváří se jako Harmonix a Harmonix to není. Jo,kdyby tam byl nápis třeba Zappawood nebo tak něco. Uznávám, že jsem měl tohle napsat rovnou, ale ty lepší myšlenky chodí většinou později a mně ještě k tomu v hlavě vrtal ten zakletej FAKE, tak jsem se vyjadřoval poněkud nediplomaticky.
Nemám problém přiznat chybu a posílám tedy omluvu.
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od fox »

Potkal jsem nedávno Škodovku s nálepkami Audi. Majiteli to asi vyhovovalo. Tak proč by se špalíky nemohly prezentovat podobně ? :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Odpovědět