Zappa aka Zappadaddy

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Rostoun
Příspěvky: 94
Registrován: 05 pro 2018 08:47

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Rostoun »

Mám dotaz, omlouvám se, jestli je blbý.

Ale strašně by mě zajímalo, jestli jsi ty Tannoye nějak modifikoval, případně, jestli neuvažuješ místo elektroniky jít do těch novějších typů. Například teď mi spadla brada, že jsou ve Špalíčku tyto: https://www.studiospalicek.cz/akcni-set ... noy-grf-90 za cenu, která je prostě naprosto šílená a mít větší místnost, tak už pro ně utíkám. Poslouchal jsem je tam tři hodiny sice před rokem, ale to bylo neuvěřitelné jak hrály. Hrály i na výstavě v Praze a všichni je chválili, jako nej zvuk výstavy. A do tvé parádní místnosti a za tu cenu, to je kup století.

Nebo případně ty tvé, ale ve verzi GR. Každopádně, až to půjde, tak se k tobě samozřejmě s proviantem a manželkou musíme stavit, pro mě by to byl opravdový zážitek. Pokud by to šlo :angel: Ona jak mě vidí, jak jsem šťastný jako blecha, tak bych byl rád, aby viděla víc takových bláznů :lol:
Tannoy Turnberry GR, Accuphase E-280, Bluesound NODE 3, Acrolink, Filtrace RD Acoustic
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

Zappa: co vsetko si naraz menil v zostave? Teda ci sa ten ubytok objemu na basoch sa da pripisat jednej konkretnej zmene (ktorej?), alebo si menil naraz viac komponentov?
Ak jeden, tak zmena Mind2>Pink Faun?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Halíř »

Zappa
To měl být test Pink (Panthera)? Toho Fauna? Jako že se ti zatím moc nezamlouvá?
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Halíř píše: 06 úno 2021 17:28 Zappa
To měl být test Pink (Panthera)? Toho Fauna? Jako že se ti zatím moc nezamlouvá?
Nezamlouvá se mi, to co jsem napsal, snížení objemu basu. Zřejmě systém bude potřebovat předzesilovač, ted to jde napřímo z převodníku do zesilovače, doufejme.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

blesk666 píše: 06 úno 2021 17:00 Zappa: co vsetko si naraz menil v zostave? Teda ci sa ten ubytok objemu na basoch sa da pripisat jednej konkretnej zmene (ktorej?), alebo si menil naraz viac komponentov?
Ak jeden, tak zmena Mind2>Pink Faun?
Jak jsem psal, jediná změna je přidání audio switche z bateriovým napájením, změna modemu a routeru, a změna streameru. Ostatní zůstalo stejné.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Mám podezření, že to bude lampami. Jedna už odešla úpně, druhá z protějšího monobloku též může být už načatá. Když se zpětně ohlédnu tak se mi bas zdál slabší než, když jsem ty monobloky zakoupil. Je možné, že celý tento vstup z kritickým poslechem je díky odcházejícím lampám úplně mimo. Také po hovoru z prodejcem Moly mi bylo sděleno, že Mola se musí rozehrávat i až 2 měsíce. Počkáme na novou sadu lamp, a ozveme se příští týden s výsledkem. Také příjdou Townshend - Fractaly F1 rca a reprokabely.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Rostoun píše: 06 úno 2021 16:25 Mám dotaz, omlouvám se, jestli je blbý.

Ale strašně by mě zajímalo, jestli jsi ty Tannoye nějak modifikoval, případně, jestli neuvažuješ místo elektroniky jít do těch novějších typů. Například teď mi spadla brada, že jsou ve Špalíčku tyto: https://www.studiospalicek.cz/akcni-set ... noy-grf-90 za cenu, která je prostě naprosto šílená a mít větší místnost, tak už pro ně utíkám. Poslouchal jsem je tam tři hodiny sice před rokem, ale to bylo neuvěřitelné jak hrály. Hrály i na výstavě v Praze a všichni je chválili, jako nej zvuk výstavy. A do tvé parádní místnosti a za tu cenu, to je kup století.

Nebo případně ty tvé, ale ve verzi GR. Každopádně, až to půjde, tak se k tobě samozřejmě s proviantem a manželkou musíme stavit, pro mě by to byl opravdový zážitek. Pokud by to šlo :angel: Ona jak mě vidí, jak jsem šťastný jako blecha, tak bych byl rád, aby viděla víc takových bláznů :lol:
Mám v plánu vytunit repro jako grand finále. Není důvod jít do menších modelů. Musíte s manželkou přijet. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Jiri
Příspěvky: 859
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

zappa píše: 06 úno 2021 17:54 Jak jsem psal, jediná změna je přidání audio switche z bateriovým napájením, změna modemu a routeru, a změna streameru. Ostatní zůstalo stejné.
Zappa, přidáním kvalitního streameru, switche, routeru a LAN kabelu musí být vždy zvukový skok kupředu. Zase na druhou stranu pokud máš vše úplně nové (nerozehrané) tak opravdu vyčkej pár týdnů místo nákupu preampu apod.
Jinak sestava je to skutečně monstrózní :thumbup:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

jo, v procesu usedani si jednotlivych dilku sestavy jsou chvilky, kdy to hraje k placi, a to tak, ze si clovek vycita ze neco menil, zvlast kdyz je tech zmen tolik

nicmene slusny preamp neni na skodu nikdy
neni placka, neni highend
Vienna
Příspěvky: 267
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vienna »

zappa píše: 04 úno 2021 15:42
Vienna píše: 04 úno 2021 15:34 A vis, cim ten signal z Faunu ve finale prochazi? Tomuhle se nechces povenovat?

https://jeffsplace.positive-feedback.co ... -upgrades/
To samozřejmě plánuji už hodně dlouho, tady je jěště velká rezerva, ano. Díky za odkaz, Jeff je velký Tannoista, a rozumí jim.
Jeff je sice nadšenec a fandím mu, ale je to taky velký plácal a fantasta. To nic nemění na tom, že ty origo Tannoy výhybky jsou hanebný.
Apropo, kdybys je otevřel a jen změnil hodnotu jednoho dvou rezistorů, máš vyřešený problém s basem. Náklad řádově stovky (max. tisíce) vs předzes (statisíce). IMHO transparentní předzes Tvůj problém neřeší. A netransparentním předzesem jakožto přizpůsobovacím členem si zaneseš si do signálové cesty další zkreslení. To je jako vytloukání klínu klínem...
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Vienna píše: 07 úno 2021 11:29
zappa píše: 04 úno 2021 15:42
Vienna píše: 04 úno 2021 15:34 A vis, cim ten signal z Faunu ve finale prochazi? Tomuhle se nechces povenovat?

https://jeffsplace.positive-feedback.co ... -upgrades/
To samozřejmě plánuji už hodně dlouho, tady je jěště velká rezerva, ano. Díky za odkaz, Jeff je velký Tannoista, a rozumí jim.
Jeff je sice nadšenec a fandím mu, ale je to taky velký plácal a fantasta. To nic nemění na tom, že ty origo Tannoy výhybky jsou hanebný.
Apropo, kdybys je otevřel a jen změnil hodnotu jednoho dvou rezistorů, máš vyřešený problém s basem. Náklad řádově stovky (max. tisíce) vs předzes (statisíce). IMHO transparentní předzes Tvůj problém neřeší. A netransparentním předzesem jakožto přizpůsobovacím členem si zaneseš si do signálové cesty další zkreslení. To je jako vytloukání klínu klínem...
To co říkáš je naprostá pravda. Ale chtěl jsem jen opravit to, že říkáš, že bych tím vyřešil bas. Já ten bas měl naprosto v pořádku do doby než přišel Faun, a současně odešly lampy, o čemž jsem v době kritického poslechu nového zařízení jěště netušil. Věřím, že po zapojení nových lamp bude bas lepší než když jsem ty zesilovače koupil, očividně už nebyly v době koupi v nejlepší kondici, přesto bas byl právě to co mne po zapojení těch monobloků šokovalo.To co z toho lezlo za basy, bylo naprostá pecka, žádný ze zesilovačů toto do té nedokázal, přibližovaly se k tomu výkonné monobloky Mcintosh 2301 a Manley gold. Když jsme měnily závěsy na měničích viděl jsem vyhýbku a ta už originál asi nebyla, nějaký tunning tam asi již proběhl. V každém případě nejseš první kdo mluví o nutnosti upgradu vyhýbky, a věř, že se tomu chci věnovat, je tam určitě jěště velká rezerva, a určitě se zlepší bas jak říkáš. :thumbup: To víš, nejde všechno hned. Tímto vyhlašuji veřejnou poptávku na návrh upgradu Tannoy vyhybky. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
T101
Příspěvky: 204
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od T101 »

Zappa

Určitě bych počkal na ty lampy, pokud ti jedna odešla..., je to jak píšeš.

Další věc je že máš dost nových věcí, určitě se rozehrávají...
Já když měl nový DAC, trvalo než se rozjel, začátek byl spíš k smutku než radosti.
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tube doctor mi dnes psali, že lampy dnes odesílají, tak zítra by měly dorazit. Jsem si včera přivezl náhradu Proceed komplet , a předek od stejné ukrajinské firmy, co vyrábí Challenge monobloky.. Celá sestava Proceedu transport+převodník+přezdzesilovač + koncák je na prodej za 54t kč. Za ty prachy to hraje velmi slušně, ten transport je vyloženě výborný, sám o tom uvažuji, jako druhý systém, k televizi a hraní jako background k pc.
20210208_090936.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Janik
Příspěvky: 1654
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

offtopic: Skoda, ze nemas lepsi fotak. Tvoje fotky su hrozne a pritom zariadenia, ktore fotis by si to urcite zasluzili.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

vinyl_and_coffee píše: 08 úno 2021 12:31 offtopic: Skoda, ze nemas lepsi fotak. Tvoje fotky su hrozne a pritom zariadenia, ktore fotis by si to urcite zasluzili.
To je fakt strašná fotka, nakonec ale slouží jen informativně. Zkusím lepší. :oops:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

ten Proceed sice uz ma svoj vek, ale za 54tis ako set, super kup myslim, do druhej zostavy urcite ciac ako super.
Ten preamp zatial ako hodnotis? resp ak by si ho zrovnal napr s tym Proceed-om?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

S Proceed jsem zatím nezkoušel, protože mi tam chyběla ta hmota a přirozenost, tak jsem rovnou zapojil ukrajince, a dost se to zlepšilo. Jako druhý systém pecka, jěšt zkusím Proceed preamp.Dám vědět
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

zappa píše: 08 úno 2021 11:47 Tube doctor mi dnes psali, že lampy dnes odesílají, tak zítra by měly dorazit. Jsem si včera přivezl náhradu Proceed komplet , a předek od stejné ukrajinské firmy, co vyrábí Challenge monobloky.. Celá sestava Proceedu transport+převodník+přezdzesilovač + koncák je na prodej za 54t kč. Za ty prachy to hraje velmi slušně, ten transport je vyloženě výborný, sám o tom uvažuji, jako druhý systém, k televizi a hraní jako background k pc.
20210208_123923.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

lampy na konce uz prisly ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

PavelDosko píše: 11 úno 2021 07:43 lampy na konce uz prisly ?
Je to v p---li, objednal jsem je v sobotu z Tube doctor s DHL express 1 den servis, v pondělí to bylo vyzvednuto, a je čvrtek a nikde nic, tracking se zasekl před 2 dny. DHL už nikdy více!. V pátek jsem objednal z Madarska kabely a ty přišly už v úterý přes Dpd, 2 dny servis. Dnes jsem objednal pro jistotu druhý set přes UPS.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
kychtax

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od kychtax »

Dpd je o level nad vsemi. :silent:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

myslis to stejne DPD co mi veze uz 10 dnu kabely z Francie ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od YamahaMan »

zappa píše: 11 úno 2021 09:20
PavelDosko píše: 11 úno 2021 07:43 lampy na konce uz prisly ?
Je to v p---li, objednal jsem je v sobotu z Tube doctor s DHL express 1 den servis, v pondělí to bylo vyzvednuto, a je čvrtek a nikde nic, tracking se zasekl před 2 dny. DHL už nikdy více!. V pátek jsem objednal z Madarska kabely a ty přišly už v úterý přes Dpd, 2 dny servis. Dnes jsem objednal pro jistotu druhý set přes UPS.
Skús trakovacie číslo na stránke Českej pošty.
Tiež mám podobnú skúsenosť. Bolo to v POboxe na pošte...
Jiri
Příspěvky: 859
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

Za mě taky DPD patří jednoznačně k těm spolehlivějším.
Umím si představit jaké je to peklo čekat na takovou zásilku.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Miles
Příspěvky: 507
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Miles »

Na DHL si v žádným případě stěžovat nemohu , spíše naopak vždy přivezou zásilku v pořádku . 7. ledna jsem si objednal pár LP z Německa a do dnešního dne nemám zboží , je potřeba se v době pandemie obrnit trpělivosti ! 👍
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Miles píše: 11 úno 2021 15:13 Na DHL si v žádným případě stěžovat nemohu , spíše naopak vždy přivezou zásilku v pořádku . 7. ledna jsem si objednal pár LP z Německa a do dnešního dne nemám zboží , je potřeba se v době pandemie obrnit trpělivosti ! 👍
Dobrá, chápu, ale proč tedy propagují 1 day express service a řeknou si 2x tolik co UPS, DPD a další? To mně asi na tom vadí nejvíc. Ani se nenamáhají napsat, že bude velké zpoždění.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tak UPS dnes přijali balík a napsali, že to tu bude v pondělí, tak uvidíme.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tak UPS 13:40 lampy dorazily :thumbup: , ale DHL stále nic/ v tracking systemu zamrzli v pondělí v 19:23 kdy to opustilo Manheim, od té doby ani vidu ani slechu po změně na trase. Co to je za šílenost???
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Vadim
Příspěvky: 177
Registrován: 09 lis 2011 21:25

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vadim »

zappa píše: 12 úno 2021 14:19 Tak UPS 13:40 lampy dorazily :thumbup: , ale DHL stále nic/ v tracking systemu zamrzli v pondělí v 19:23 kdy to opustilo Manheim, od té doby ani vidu ani slechu po změně na trase. Co to je za šílenost???
Nemecky DHL spolupracuje s ceskou postou. Z Nemecka nikdy nenechavam posilat DHL...
Miles
Příspěvky: 507
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Miles »

Zappo musíš se obrnit trpělivostí !!!!!!!!!! Minulý víkend jsem si objednával pár LP z JPC které mě posílají přepravní společností DHL zásilka byla odeslána v pondělí a ve středu měla být doručena podle nákladového listu ,jednas se zásilka zdržela ve Frankfurtu a ted leží v Lipsku na letišti ,zřejmě se vše protahuje díky pandemii nicméně pokud zboží naloží společnost DHL tak ti jej určitě doveze až domů . Nikdo jiný tyto zásilky nevozí
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vinco »

A k tomu snehova kalamita v polke Nemecka zo zaciatku tyzdna.....
Aj ked ja som v nedelu objednal elektronky v Tube Towne a v stredu som ich mal doma....
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

s novymi lampami se basy vratily ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Hlásím, bas je zpět. Lampy se zahořují, Fractal F1 zapojen. Muzika zase baví. Očekávám, že zvuk se bude zlepšovat. Jěště příjde Fractal F1 rca kabel. Konec reportu.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Perlička. 2 hodiny po dodání UPS dorazil po 5 dnech DHL, prý počasí,hmm, UPS asi létají vrtulníkem. UPS :thumbup: DHL :thumbdown:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

Tak mas teda lampy do rezervy. Budem zvedavy na posluchove dojmy po vymene lamp
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

No stále rozehrávám, ale s novým kabelem Fractalem je to radost poslouchat už nyní. Fractal určitě přinesl zjemnění a transparentnost. Hudba je nyní namalováná opravdovým mistrem. :smile: Tento kabel od Townshendu mohu s klidem doporučit, prodává Audio studio Olomouc. :thumbup: Jěště čekám na Fractal rca.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

20210214_134559.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od fox »

A čo máš v te kleci ? :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Fidas »

Nevím, zda má Zappa psa. Ale vypadá to, jako by pod poklopem byl oběd, který si ohřívá na přístroji a poklopem jej chrání před všetečným zvířátkem :-)
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
blesk666
Příspěvky: 1316
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

ale
prd ma nove elektronky tak si ich chrani (pred tym psom? ...:-)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Odpovědět