Zappa aka Zappadaddy

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Mark Levinson »

Já se směji, mne to taky napadlo, ale než jsem to napsal už tam bylo několik odpovědí. Joo to proto, že u Michala to vždy byly skvělé poslechové seance :thumbup: .
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lidumil »

No to by mě Michale taky zajímalo :cool:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

zappa píše:Aretax, nechceš si udělat pěkný výlet? Zaplatím cestu, ubytování a stravování? :)
Na druhý mesiac rád prídem na jeden deň, platiť nič nemusíš. Ostatné v SS.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Frogyman »

Pokud bude v autobuse nějaké volné místo, měl bych o něj zájem. :lol: .
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj Michale. Čumím že Tě to pořád bere. To je fajn. Jináč kluci já tam byl na MCintosh a.bylo to dělo. Takže jak pojedete k Michalovi a autobus bude plny tak ja bych přijel vlakem.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od pajuna »

Kdybyste se dohodli na terminu, dejte vedet, rad byçh to slysel a potkal se s aretaxem a po dobe i s tebou Michale...kdyby to vyslo
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Dobrá, doladíme to s Aretaxem a dáme vědět termín :)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Tinariwen »

Ja to mam najďalej tak kupujem letenku aj ked nie som pozvaný ... :smile: dám aspoň pizzu :smile:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tinariwen píše:Ja to mam najďalej tak kupujem letenku aj ked nie som pozvaný ... :smile: dám aspoň pizzu :smile:
Zorganizujte slovensku výpravu :)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vlado222 »

Ja by som tiež rád prišiel. Môžem po ceste zobrať Hujera s rodinou? :smile: -> https://youtu.be/Dqs-4A6EQSE?t=137
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

to muže bejt veselá společnost :)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

tak to akce se koná v pátek od 11h, pokud Aretax souhlasí můžete se hlásit.....jinak ke zvuku Manley s Jadisem je parádní, je znát výkon ve všech spektrech, např. King Crimson 1 jsem takto nikdy neslyšel, ale nic není perfektní, to ale víme, nicméně jsem blíže k hudbě než kdykoliv předtím, zřejmě díky brumu musím jít do symetrického lampového předzesu, pořídit sadu pojistek a lamp a šetřit na roční zůčtování od ČEZU(odběr 850w) :lol: jsem moc zvědavý na McIntosh 2500
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Bond 007 alias Monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

zappa píše:tak to akce se koná v pátek od 11h, pokud Aretax souhlasí můžete se hlásit.....jinak ke zvuku Manley s Jadisem je parádní, je znát výkon ve všech spektrech, např. King Crimson 1 jsem takto nikdy neslyšel, ale nic není perfektní, to ale víme, nicméně jsem blíže k hudbě než kdykoliv předtím, zřejmě díky brumu musím jít do symetrického lampového předzesu, pořídit sadu pojistek a lamp a šetřit na roční zůčtování od ČEZU(odběr 850w) :lol: jsem moc zvědavý na McIntosh 2500
To máš dobré, já myslel, že lampami ušetřím za plyn a nic. Letos při slabé zimě mám najednou vyšší účet za plyn, než loni :lol: . jen o osm tisíc
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

zappa píše:tak to akce se koná v pátek od 11h, pokud Aretax souhlasí můžete se hlásit.....jinak ke zvuku Manley s Jadisem je parádní, je znát výkon ve všech spektrech, např. King Crimson 1 jsem takto nikdy neslyšel, ale nic není perfektní, to ale víme, nicméně jsem blíže k hudbě než kdykoliv předtím, zřejmě díky brumu musím jít do symetrického lampového předzesu, pořídit sadu pojistek a lamp a šetřit na roční zůčtování od ČEZU(odběr 850w) :lol: jsem moc zvědavý na McIntosh 2500
Čo sa mňa týka, nemám nič proti tomu, aby k tebe ktokoľvek prišiel. Aj ja sa teším na nové tváre. Rozhodne je lepšie sa stretnúť osobne, ako iba prostredníctvom fóra. Veľa ráz vetami neviem vyjadriť presne všetky myšlienky a potom vynikajú rôzne fame. Verím že sme takí viacerí.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Takže se můžete hlásit do SZ, kdo chce přijet v pátek na session jste vítáni. :) Budeme poslouchat Tannoy Westminster + McIntosh MCD1100 SACD/DA převodník s preamp sekcí od Jadis DPL a McIntosh2500. Na závěr můžeme předvést Sroll. Po zbytek dne poslechový večer, pizza, pivo :) Prosím nečekejte klasický hifi test ani hifi prezentaci :smile: , kdo navštívil již ví :lol:
Obrázek
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Právě poslouchám a baví mne to jak už dlouho ne, a vím proč :smile: , jen mám obavy jestli dokáži nahradit Jadise DPL, aby se radost neztratila, musím ho vrátit. Adepti jsou Einstein Tube, Audio Research REF , Jadis JPS8 balanced a BAT VK50SE. Pokud máte nějaký tip na skvělý lampový předek, do 5000 euro, sem s ním. :smile:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
samcus
Příspěvky: 174
Registrován: 13 bře 2012 21:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od samcus »

zappa píše:Právě poslouchám a baví mne to jak už dlouho ne, a vím proč :smile: , jen mám obavy jestli dokáži nahradit Jadise DPL, aby se radost neztratila, musím ho vrátit. Adepti jsou Einstein Tube, Audio Research REF , Jadis JPS8 balanced a BAT VK50SE. Pokud máte nějaký tip na skvělý lampový předek, do 5000 euro, sem s ním. :smile:
Michale ten DPL se dá docela dobře koupit: http://www.hifishark.com/search?q=Jadis+DPL
Kde je problém?
S
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

já vím, už jednám ......ale já bych chtěl balanced(ze symetrikou, protože ze sinchem to brumí příliš)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od adrian »

No na brum by mala pomoct aj filtracia,sam do toho idem (NA),az to budem mat aj overene dam vediet. Tiez mi brumi,ale koncak ( siet.transformator ),no do zvuku sa to nepremieta.Prijemnu session.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Dík, také vyzkouším jeho filtr
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tak jěště jednou naposledy, zítra od 10 - ?, pokud nemáte něco lepšího na práci, jste vítáni ke mně na poslechový test. Také můžete ochutnat světoznámou pizzu, která jednou Lachimovi tak chutnala :). Těším se na vaší případnou návštěvu.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Patmann
Příspěvky: 111
Registrován: 09 úno 2012 16:11
Bydliště: Štramberk

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Patmann »

Dnes mi to bohuzel nevyslo, moc rad bych ale prijel az bude chvilka casu ;-)
Pro-Ject RPM 10.1, Sumiko Bluepoit 2., CD Leema Acoustic Antila, Accuphase E305, Beovox MS150, Sonus Faber Toys Tower
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

Zappa, krásna akcia, bolo to super, ďakujem. Zvuk u Teba - bez komentára - veľkolepý !!!
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Frogyman »

Legendární bedny, velkolepý zvuk, nové tváře, skvělá pizza... Neskutečný zážitek z hlasu Adriany Kučerové (Under My Spell), varhan v Adagiu In G Minor (G.Karr), basové linky v The Cure či saxofonu v Pink Panther. Do teď jsem netušil, že člověka může zvuk saxofonu z beden úplně ofouknout a že rozvibrovat vnitřnosti nemusí jen nejhlubší basy :thumbup: . Díky moc za možnost se toho zúčastnit! I když nevím, jestli to ještě někdy udělám. Když jsem přijel domů, neměl jsem chuť pouštět svůj aparát, ale místo toho jsem surfoval po audiomarktu a koukal, jaký Jadis bych do své sestavy pořídil. :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od lubin »

Jadis preamp je mimořádně otevřený, pravděpodobně i díky jemné modifikaci. Realismus nástrojů byl příkladný, včetně skutečné dynamiky. Výborné výšky zpracované Jadisem doplňovaly barevné a syrové středy tak, jak to má Zappa rád. Mě osobně nadchly také stařičké koncáky Manley s EL34. Pro mě lepší než monobloky od Meca, které měl Michal ještě nedávno. Pro dannou místnost, žánr a reprosoustavy bych moc změn neviděl. Maličko uklidnit Jadise slušným síťovým kabelem, popřípadě kvalitní filtrací a je vymalováno. Radost z hudby, která tryskala z mohutných skříní britského království, byla potvrzením správné cesty ke zvuku, který tolik lidí teprve hledá.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od timcs »

Nejaké foto by sa nenašlo? Zvuk Westmitrov do dnes pokladám za referenčný. Niekedy som ich mal možnosť počuť s pre a power Dali Detal a Gravity :thumbup:
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

lubin píše:Jadis preamp je mimořádně otevřený, pravděpodobně i díky jemné modifikaci. Realismus nástrojů byl příkladný, včetně skutečné dynamiky. Výborné výšky zpracované Jadisem doplňovaly barevné a syrové středy tak, jak to má Zappa rád. Mě osobně nadchly také stařičké koncáky Manley s EL34. Pro mě lepší než monobloky od Meca, které měl Michal ještě nedávno. Pro dannou místnost, žánr a reprosoustavy bych moc změn neviděl. Maličko uklidnit Jadise slušným síťovým kabelem, popřípadě kvalitní filtrací a je vymalováno. Radost z hudby, která tryskala z mohutných skříní britského království, byla potvrzením správné cesty ke zvuku, který tolik lidí teprve hledá.
Tie Tannoy si lampy doslova "pýtajú". Iba majú maličkú "chybičku" - kto nemá takú izbu ako Zappa, nech na ne zabudne. Keby si ch niekto chcel dať do panelákovej iźby, narazil by hneď na niekoľko problémov. Do výťahu asi nevojdú a ak si ich niekto dá do izby, neviem, kde by si potom sadol on. Na obrázkoch vyzerajú veľké, ale keď som ich uvidel v skutočnosti, bol som ich veľkosťou ohúrený. Ako keď som sa prvý raz postavil pod Cheopsovu pyramídu. K zvuku u Zappu naozaj nie je čo dodať, iba ako som už napísal - veľkolepý, mohutný a zároveň skutočný. Bol to naozajstný, nefalšovaný koncert (a vraj reprodukovaná hudba nedokáže vytvoriť koncertnú atmosféru - Zappa vám dokáže, že to nie je pravda). Jadis bol vynikajúci, ale výborne tam hralo všetko, čo sme skúšali, dokonca aj keď prepol CD prehrávač priamo na konce. Súhlasím s Lubinom, dotiahnuť káble a filtráciu.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od soundgarden »

Čo ste počúvali, skúste to viac rozvinúť ...
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

Nebol to test, a už vonkoncom nie slepý. Bolo to skúšanie predzosilňovačov v Zappových podmienkach, pri jeho zapojení, teda akékoľvek hodnotenie prístrojov by bolo krajne neobjektívne. Navyše ani poslucháči neboli jednotní v tom, čo hrá lepšie. Lepšie, alebo horšie nebolo nič, všetko hralo trochu ináč. Ale zvuk bol vždy vynikajúci. To bol môj postreh.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od adrian »

aretax píše:Nebol to test, a už vonkoncom nie slepý. Bolo to skúšanie predzosilňovačov v Zappových podmienkach, pri jeho zapojení, teda akékoľvek hodnotenie prístrojov by bolo krajne neobjektívne. Navyše ani poslucháči neboli jednotní v tom, čo hrá lepšie. Lepšie, alebo horšie nebolo nič, všetko hralo trochu ináč. Ale zvuk bol vždy vynikajúci. To bol môj postreh.
Kludne popis aj subjektivne pocity a dojmy...Aretax,nikto ta tu uz napadat dnes nebude ... Myslim,ze to zaujima viac ludi,nielen mna... :angel: Zaujima ma zvuk koncakov a samotných EL34,ktore Zappa uprednostil pre KT90 ( Manley 500 Neo Classic ).
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od adrian »

Len opravim poslednu vetu:
...a samotných EL34,ktore Zappa uprednostnil pred KT90 ( Manley 500 Neo Classic ).
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

Čo sa týka môjho názoru, neviem síce porovnať, ako hrali u Zappu predchádzajúce koncáky, nepočul som ich, ale tieto hrali vynikajúco. Zvuk bol vzdušný, otvorený a predovšetkým veľmi dynamický. Nástroje mali objem, zneli plno a čisto. Predovšetkým saxofón znel nádherne. Taktiež priestor bol výborný, celá izba bola naplnená zvukom. Ako som písal v predošlom príspevku, bol to zážitok, ako na koncerte.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Musím říct, že tato kombinace je zatím nejzábavnější co jsem u mne slyšel, prostě hudba baví. Všichni přítomní potvrdili moje poznatky. Děkuji moc Aretaxovi za obětavost, Lubošovi za další informace a zajímavé hodnocení, a i ostatním za návštěvu.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Volal kamarád a ptal se která ta kombinace je kterou tak vychvaluji, že to z mého příspěvku není jasné. No tak jsem to chtěl uvést na pravou míru, jedná se o monobloky Manley Reference 250 + preamp Jadis DPL,propojovací cinchové kabely Kraut Guru + Sroll, repro kabely Sroll, cd přehravač McIntosh MCD1100. Tak asi tak. :smile:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od pajuna »

Take jsem se zucastnil asi na dve hodky. Bylo to velmi rychle, nicmene behem tohoto casu jsem mel moznost zaregistrovat zmeny ve trech pouzitych predzesilovacich behem nekolika tonu. Pro me velke prekvapeni - Jadis DPL, ktery pro me ucho byl ve spojeni s sacd od MACa, Manley a Tannoy uzasny. Na druhou stranu charakter zvuku, ktery se linul mi velmi pripomnel delsi poslech integrace i35 nejen u me doma.
Jsem rad, ze jsem mohl potkat nove i stare tvare, dat si dobrou pizzu a chvilku poslechnout ty velke krasne krabice...Diky za prijemne straveny cas.
Prikladam par fotek prirucnim kapesnim mrnousem a zadam RONa, zda by vlozil jeho par lepsich fotek ze stativu...Muzice ZDAR :thumbup:

Obrázek
...asi pul grupy...
Obrázek
...s malym vetrelcem
Obrázek

Obrázek
Zappa s Lubinem
Obrázek
...v pizzerii
Obrázek
Hlavni protagonisti Zappa s Aretaxem
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Bond 007 alias Monte

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

dobrá akce :clap: ,
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Mark Levinson »

Michale, pěkná akce, ostatně jako vždy :thumbup:
Moc mne mrzí, že mi nesednul velikonoční víkend a nemohl jsem přijet. Jardo, díky za fotoreport, s těmi fotkami je to vždy lepší.
Rone, prosím Tě vlož sem taky nějaké foto, jak píše Jarda.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Jinak mám něco na prodej v sekci prodám, tak mrkněte, třeba se vám něco bude hodit. :idea:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
rOn
Příspěvky: 169
Registrován: 07 bře 2012 22:04

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od rOn »

Tiež ďakujem zappovi za možnosť zúčastniť sa akcie a možnosť vypočuť si legendárne Westminster Royal naživo. Teraz už viem čo znamená keď sa povie "hudba zaplnila celú miestnosť". Zvuk Jadisu DPL mi sedel viac ako mohutný zvuk McIntosh 2500, perfektný prehľad, muzikálnosť a dynamika. Pre mňa prekvapením (príjemným) bol in Vincent SA-T8.

Obrázek

Zostava so zapojeným Vincentom
Obrázek

Pekne zladená zostava. K Jadisu a Manley už mi chýba len nejaký vintage gramofón.
Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jadis DPL
Obrázek
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od pajuna »

Vidite nekdo ty fotky od Rona? Ja bohuzel ne. Nevim zda je to spatne vlozene nebo mam omezeni zobrazeni v praci. Diky
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět