Zappa aka Zappadaddy

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Bál jsem se aby to nebouchlo, tak jsem na to dal klec. :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Jinak jsem zjistil, že brzdou basů byly zapůjčené Furutech Evolution 2 rca kabely, dal jsem zpět Sroll rca, a světe div se. Stále stejná písnička, systém bude hrát jako nejslabší článek řetězce, ale někdy je problém ten chybný článek najít. :roll:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

Preto nie som zastanca viac ako jednej zmeny naraz.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Dnes konečně dorazily Townshend Fractal F1 rca kabely. Po vybalení na mne vykoukly nenápadné kabely, říkal jsem si tak tohle má být poslední záchrana pracně poskládané sestavy? Opravdu se to netváří vůbec honosně, ale po zapojení mi spadla brada, a to do písmene. Takový obrovský skok k lepšímu jsem ani ve snu nečekal. Písen za písní, notoricky známé, úžas.Takhle jsem vždy chtěl, aby to hrálo. Bas prokreslený, zcela jasně slyšitelné jaká basová frekvence zrovna řádí, separace nástroju, to je něco, velký skok v dynamice, je to mazec, výšky jsou znělé, a nástroje, které to vyluzují vyšší frekvence mají tělo, wow, rozlišení a čistota ve všech spektrech, taky úžas, zvuk je celkově velmi pevný a přesný, nic není rozmázlé, a přesto všechny tyto vylepšené atributy kulminují v hudebně homogenní celek. To violoncello v mé oblíbené skladbě Game of thrones od Danského symphonického orchestru konečně bylo možno sledovat od začátku do konce v plné síle. Už nebudu dále opětovat tento kabel, to musíte slyšet sami, chci jen říct, že pro mne je toto objev roku, minimálně roku! S ohledem na cenu je to jedna z nejlepších hifi koupí, které jsem kdy udělal. V porovnání s jinými mnohem dražšími kabely je Fractal F1 přímo krádeží. A prý se ještě musí zahořovat aspon 50 hodin, uff. Nejslabší článek řetězce může být jeden ubohý kabel, a díky i nejméně finančně náročnému článku se může zadřít celý i sebelepší motor. Townshend společnosti už věřím každé slovo ^:)^
Ve čtvrtek tedy čeká Desire cable technology velká výzva. Kdyby se někdo chtěl zúčastnit velkého testu na Vraclavi, kde předmětem budou výrobky od filtráže, grounding boxu až po kabely všech možných kategorií, může dovalit na Vraclav u Vysokého Mýta, akce začíná v 10am. :ympeace:
townshend-f1-fractal-ic_b139bdd796f06fdaea715dd632c16aaf.jpg
Townshend_Fractal_interconnect.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

Jak to maju odizolovane ten signalny vodic od toho stredneho zemniaceho vodica? Je to smaltovane ci tam je nejaka izolacia medzi tym? (na obrazku nie je nakreslene)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

a ha uz som si to nasiel na ich stranke. Ten signalovy vodic je nalakovany ci potiahnuty vrstvou polyesteru.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

blesk666 píše: 16 úno 2021 21:53 a ha uz som si to nasiel na ich stranke. Ten signalovy vodic je nalakovany ci potiahnuty vrstvou polyesteru.
Nevím, ale funguje to. Výrobky od Townshend jsou velmi sofistikované, zřejmě fungují a jsou za velmi přijatelnou cenu oproti jiným firmám. Jěště mne bude zajímat jejich sítový kabel.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

Dikes za skusenost mam tento kabel v merku a mam aj dobru cenu priamo od townshendu za komplet. Chcel by som ho pouzit gramo <-> sut <-> phono <-> preamp <-> koncak. Som zvedavy na porovanie s DCT.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

vinyl_and_coffee píše: 17 úno 2021 13:35 Dikes za skusenost mam tento kabel v merku a mam aj dobru cenu priamo od townshendu za komplet. Chcel by som ho pouzit gramo <-> sut <-> phono <-> preamp <-> koncak. Som zvedavy na porovanie s DCT.
DCT neznám, ale Townshend nemůže zklamat.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

Desire cable technology - DCT
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
bali858

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od bali858 »

zappa píše: 16 úno 2021 20:50 Dnes konečně dorazily Townshend Fractal F1 rca kabely. Po vybalení na mne vykoukly nenápadné kabely, říkal jsem si tak tohle má být poslední záchrana pracně poskládané sestavy? Opravdu se to netváří vůbec honosně, ale po zapojení mi spadla brada, a to do písmene. Takový obrovský skok k lepšímu jsem ani ve snu nečekal. Písen za písní, notoricky známé, úžas.Takhle jsem vždy chtěl, aby to hrálo. Bas prokreslený, zcela jasně slyšitelné jaká basová frekvence zrovna řádí, separace nástroju, to je něco, velký skok v dynamice, je to mazec, výšky jsou znělé, a nástroje, které to vyluzují vyšší frekvence mají tělo, wow, rozlišení a čistota ve všech spektrech, taky úžas, zvuk je celkově velmi pevný a přesný, nic není rozmázlé, a přesto všechny tyto vylepšené atributy kulminují v hudebně homogenní celek. To violoncello v mé oblíbené skladbě Game of thrones od Danského symphonického orchestru konečně bylo možno sledovat od začátku do konce v plné síle. Už nebudu dále opětovat tento kabel, to musíte slyšet sami, chci jen říct, že pro mne je toto objev roku, minimálně roku! S ohledem na cenu je to jedna z nejlepších hifi koupí, které jsem kdy udělal. V porovnání s jinými mnohem dražšími kabely je Fractal F1 přímo krádeží. A prý se ještě musí zahořovat aspon 50 hodin, uff. Nejslabší článek řetězce může být jeden ubohý kabel, a díky i nejméně finančně náročnému článku se může zadřít celý i sebelepší motor. Townshend společnosti už věřím každé slovo ^:)^
Ve čtvrtek tedy čeká Desire cable technology velká výzva. Kdyby se někdo chtěl zúčastnit velkého testu na Vraclavi, kde předmětem budou výrobky od filtráže, grounding boxu až po kabely všech možných kategorií, může dovalit na Vraclav u Vysokého Mýta, akce začíná v 10am. :ympeace:
townshend-f1-fractal-ic_b139bdd796f06fdaea715dd632c16aaf.jpgTownshend_Fractal_interconnect.jpg
To mě docela zaujalo, ale nevěřím tomu. Šlo by někde zapůjčit na vyzkoušení?
Kéž by jsi měl pravdu a takto ten kábel fungoval. U mě byly kabely co zde byli vychvaleny čirým zklamáním.

Na bazaru je: TOWNSHEND ISOLDA DCT, 1gen. Délka 5m.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

bali858 píše: 17 úno 2021 15:24
zappa píše: 16 úno 2021 20:50 Dnes konečně dorazily Townshend Fractal F1 rca kabely. Po vybalení na mne vykoukly nenápadné kabely, říkal jsem si tak tohle má být poslední záchrana pracně poskládané sestavy? Opravdu se to netváří vůbec honosně, ale po zapojení mi spadla brada, a to do písmene. Takový obrovský skok k lepšímu jsem ani ve snu nečekal. Písen za písní, notoricky známé, úžas.Takhle jsem vždy chtěl, aby to hrálo. Bas prokreslený, zcela jasně slyšitelné jaká basová frekvence zrovna řádí, separace nástroju, to je něco, velký skok v dynamice, je to mazec, výšky jsou znělé, a nástroje, které to vyluzují vyšší frekvence mají tělo, wow, rozlišení a čistota ve všech spektrech, taky úžas, zvuk je celkově velmi pevný a přesný, nic není rozmázlé, a přesto všechny tyto vylepšené atributy kulminují v hudebně homogenní celek. To violoncello v mé oblíbené skladbě Game of thrones od Danského symphonického orchestru konečně bylo možno sledovat od začátku do konce v plné síle. Už nebudu dále opětovat tento kabel, to musíte slyšet sami, chci jen říct, že pro mne je toto objev roku, minimálně roku! S ohledem na cenu je to jedna z nejlepších hifi koupí, které jsem kdy udělal. V porovnání s jinými mnohem dražšími kabely je Fractal F1 přímo krádeží. A prý se ještě musí zahořovat aspon 50 hodin, uff. Nejslabší článek řetězce může být jeden ubohý kabel, a díky i nejméně finančně náročnému článku se může zadřít celý i sebelepší motor. Townshend společnosti už věřím každé slovo ^:)^
Ve čtvrtek tedy čeká Desire cable technology velká výzva. Kdyby se někdo chtěl zúčastnit velkého testu na Vraclavi, kde předmětem budou výrobky od filtráže, grounding boxu až po kabely všech možných kategorií, může dovalit na Vraclav u Vysokého Mýta, akce začíná v 10am. :ympeace:
townshend-f1-fractal-ic_b139bdd796f06fdaea715dd632c16aaf.jpgTownshend_Fractal_interconnect.jpg
To mě docela zaujalo, ale nevěřím tomu. Šlo by někde zapůjčit na vyzkoušení?
Kéž by jsi měl pravdu a takto ten kábel fungoval. U mě byly kabely co zde byli vychvaleny čirým zklamáním.

Na bazaru je: TOWNSHEND ISOLDA DCT, 1gen. Délka 5m.
Myslím, že Oudes z Audio studio Olomouc bude mít zájem prodat Townshend aže zapujčí. Zkus to, nebudeš litovat.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
bali858

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od bali858 »

Super, diky za info.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

zappa
Jak si tedy u tebe vedlo DCTech proti Townshend kabeláži?
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Jiri píše: 19 úno 2021 11:08 zappa
Jak si tedy u tebe vedlo DCTech proti Townshend kabeláži?
Pododám report, jen co budu mít víc času. Byl to zajimavý test.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Desire rca kabel v zápujčce na testování
20210218_120738.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od T101 »

Napíši něco k testu u Zappa

Začalo to už u mne odpojováním veškeré kabeláže, filtrace, ground boxů…Výsledkem bylo 7 krabic, do auta se to naštěstí vešlo.

Po příjezdu k zappa jsme se jali stěhováni a už tady mě překvapila velikost poslechového místa, takový střední společenský sál, vzadu obří Tannoy Westminster Royal a krásné lampové monobloky.

Po zahřátí sestavy a poslechu jsme jako první prohodili RCA Townshend z Mola Mola do konců za RCA Divine V3, hudba byla oproti té s townshend plnější, větší zvuk, nástroje mají tělo, přibylo detailů a ztratil se kousek nervozity, větší 3D, příjemnější poslech.Po prohození zpět byl zvuk plochý a ukřičenější, méně hustý.Divine V3 rca slušný přínos.

Další RCA jsme bohužel nezapojili díky nedostatečné délce, ani RCA Aktiv který mě dost zajímal.

Po zapojení preampu a stříbrných propojovacích RCA divine ref2 z Mola Mola do preampu, zvuková scéna nabyla na velikosti, detailnosti, plastičnosti i klidu, ovšem zvuk se ztenčil, postrádal plnost.Zde tyto RCA nesedly - výměna stříbrných RCA za occ ref 2, tak teď to bylo ono. Nicméně problém uzemnění lamp monobloků a preampu vytvářel brum.Tak jsme to odpískali.Dalo by se to vyřešit společným uzemněním lamp a preampu…

Další věc napájecí divine v4 k monoblokům, zde došlo ke značnému uklidnění, i zpřesnění, bylo to ovšem klidné moc. Lamp monobloky z konstrukce divine v4 neprofitují.Vrátili jsme původní.

Ty samé napájecí Divine zapojené k DAC a Streameru sedly, hudba nabyla na detailnosti, velikosti scény a zábavnosti.

Síťový kabel se jako velký přínos projevil v pozici od zdi do filtru, byla radost to poslouchat, ale to hlavní nás ještě čekalo - připojení oddělovacího trafa a aktivní filtrace (filtrace ze začátku běží na cca 50%, naplno až po 24h hraní).Po tomto zavládl ,po testovacích skladbách neřízený poslech všeho možného a užívání si hudby.Hrálo to skvěle. Scéna se „nafoukla“, přibylo energie a klidu o rozlišení nemluvě.

Po pauze jsme zapojili reprokabely, to bylo ovšem ve spojení mohutnosti kabelů i vidliček a maličkých terminálů na tannoy problém, kontakt tam byl, ale špatný.I tak to byl přínos, ale způsobem zapojení nebyl využit potenciál.

Tady se přiznám už byla znát únava z kritického poslechu a všeho toho zapojování i odpojování (pár věcí se testovalo vícekrát) Když byly v sestavě i groundboxy hudba plynula živě, radostně, zpěvák byl holograficky před poslechovým místem, ostatní nástroje pěkně poskládané v prostoru včetně dozvuků.Celkově šlo z repro hodně energie, přitom příjemné.

Postupným návratem k původnímu stavu se hudba ztrácela a chudla.

Závěr z testování, něco sedlo, něco ne.Proto je nejlepší mít kabeláž/filtraci na míru své sestavě a hlavně ucha posluchače.Pár věcí by si zasloužilo rozložit testování na více dnů, 10 h byl na uši i hlavu slušný maraton.

Celkově na zvuku tannoy mě dostalo střední pásmo, které vtáhne do děje, člověka nadchne a doslova napumpuje radost do krve tak že se chtě nechtě směje jako malé děcko :mrgreen: .Někdy to může být víc prezentní, ale pochopil jsem tannoysty a jejich nadšení.To co tannoy hraje, dělá skvěle,detailně, rychle a hlavně emotivně.

Zajímavé jsou lampové momobloky challenge, vůbec nezní jako lampy, nepřišel jsem na žádné negativum které je u lamp obvyklé.

Rád jsem poznal nadšeného hifistu - podobného „blázna“ jako já. Velkého fanouška do hudby.Byl to zážitek a skvělá zkušenost.Díky za super pohoštění a trpělivost při přehazování. Příště bych raději méně testování a více hudby, ale myslím že to stálo za to.
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

Mali ste toho naraz naozaj vela. Skusim teda dotaz len na jednu vec. Doslova len par dni dozadu podaval Zappa report o prinose novych RCA kablov Townshend Fractal F1 (predpokladam ze medzi prevodnik Mola Mola a zosilnovace s vyuzitum regulacie hlasitosti v Mola Mola) alebo boki tieyo kable tak chvalane medzi Mola Mola a preamp Proceed? ci z Proceed so koncov?
No a teraz v tejto istej pozicii bol RCA kabel Divine V3 a ten zda sa Townshend Fractal F1 deklasoval?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Jak říkám, napíšu k testování jěště svůj názor, ale ted nestíhám. Určitě dám report co nejdřív.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od T101 »

blesk666 píše: 22 úno 2021 17:02 Mali ste toho naraz naozaj vela. Skusim teda dotaz len na jednu vec. Doslova len par dni dozadu podaval Zappa report o prinose novych RCA kablov Townshend Fractal F1 (predpokladam ze medzi prevodnik Mola Mola a zosilnovace s vyuzitum regulacie hlasitosti v Mola Mola) alebo boki tieyo kable tak chvalane medzi Mola Mola a preamp Proceed? ci z Proceed so koncov?
No a teraz v tejto istej pozicii bol RCA kabel Divine V3 a ten zda sa Townshend Fractal F1 deklasoval?
RCA kabel Divine V3 jsme měnili za Townshend Fractal F1 na pozici Mola Mola - monobloky a jak jsem popisoval bylo to lepší.
Zappovi se také líbil, ale asi to tu ještě popíše, kabel mu zůstal včetně jiných na test, takže může zkoušet.Je na fotce výše.
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od PavelDosko »

sleduju to se zajmem
jiz pred mnoha strankami jsem doporucoval na chvilku "seskocit z kolotoce"
co preamp, Michaeli ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

PavelDosko píše: 22 úno 2021 18:25 sleduju to se zajmem
jiz pred mnoha strankami jsem doporucoval na chvilku "seskocit z kolotoce"
co preamp, Michaeli ?
Preamp se nekoná, za prvé nejsou love, a za druhé se zatím nic neosvědčilo. Ale vyzkoušíme Hattor a Bespoke. At víme jestli to má vůbec smysl. Na zkoušení ted nemám moc času, ani moc chut, už je toho moooooc, jsem ze zkoušení už fakt unaven. Navíc třeba zkoušet sítový kabely na filtru a streameru je ted složitější, protože po vypnutí streameru se musí čekat 2 dny než se Oxclock ultra ustálí a než hraje v plném potenciálu. :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

Myslim ze to chce pauzu, nic ti neutecie. Nechaj vsetko ako mas a ked budes v klude a mat cas, tak si to poriadne popocuvaj a az po case zas zacat skusat nieco porovnavat. Odporucam menit vzdy len jednu vec za jedno sedenie. (teda napr len jeden kabel za druhy a popocuvat to aj niekolko dni ak sa da). Tak ci tak ti to urcite uz teraz musi hrat velmi uspokojivo. Ked to tak nechas nejaku dobu a budes len pocuvat, tak si viac uvedomis co by si chcel aby bolo inak, alebo mozno ani nebudes mat potrebu.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

blesk666 píše: 22 úno 2021 20:11 Myslim ze to chce pauzu, nic ti neutecie. Nechaj vsetko ako mas a ked budes v klude a mat cas, tak si to poriadne popocuvaj a az po case zas zacat skusat nieco porovnavat. Odporucam menit vzdy len jednu vec za jedno sedenie. (teda napr len jeden kabel za druhy a popocuvat to aj niekolko dni ak sa da). Tak ci tak ti to urcite uz teraz musi hrat velmi uspokojivo. Ked to tak nechas nejaku dobu a budes len pocuvat, tak si viac uvedomis co by si chcel aby bolo inak, alebo mozno ani nebudes mat potrebu.
Právě, že to hraje tak, že už nemám potřebu. Nicméně bych časem chtěl vyzkoušet Ansuz C2, popřípadě Stealth Indra a Bespoke preamp. Ted jdu pustit Desire rca kabel, tam je snadná výměna.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Trochu nerad budu komentovat ten čvrteční test. Na test, který by měl opravdu vypovídající hodnotu, nebylo zdaleka dost času.Správně tu Blesk říká, že je potřeba hrát jednu změnu aspon den, dva, aby se dalo posoudit co změna systému přinese za pozitiva a co za negativa. Testovali jsme pak už v podstatě na jedné až třech písních( a to je také málo). Jedna z nich byla od Adriany Kučerové - Under my spell , kde je její hlas ve výškách dost pronikavý, a na ten jsme se v písni zaměřili. V druhé skladbě legendárního bubeníka Babatunde Olatunji - Stepping(Isise) jsme se naopak zaměřili( tedy aspon já) na bubny, je to skvělá testovací skladba na basy, objevuje se v ní občasný velký buben, který opravdu umí otestovat váš aparát, na rozlišení toho bubnu jsem se zaměřoval. Třetí písen byla od Leonarda Cohena, víme proč, jeho hluboký a emotivní hlas v písni Steer your way, v které ho doprovází krásné smyčce Davida Davidsona, dominuje, a tady jsem se zaměřil na prokreslení jeho vokálu a na hru na housle. A to je také trochu kámen úrazu, znáte to, v těch testech, když stále pouštíte něco dokola, únava ze soustředění, abyste poznali rozdíly, na vás rychle sedne. Po hodině už si nejste jistí v ničem. Rozdíly byly, ale osobně jsem těžko definoval zda ty rozdíly jsou pozitivní či ne, zvláště po komentářích spoluúčastníka. Další věc, Karel převážně seděl zcela mimo osu a dle mého nemohl zcela jasně zhodnotit jak to hrálo, tím nechci zpochybnovat jeho názor na to jak to viděl a slyšel, ale já to někdy slyšel a vnímal jinak, svůj prostor znám, a seděl jsem na tom opravdovém "sweet spot". Trochu jsem se zamýšlel nad tím, co tím Kája myslel, že se to zklidnilo. Když třeba řekl, že se to zklidnilo, říkal jsem si, ale hudba nemá říz, výšky se malinko vytratí, tím pádem není hlas Adriany Kučerové tak štiplavý ve výškách, a drama se malinko vytrácí. Tam kde jsem viděl velké pozitivum Fractalu byl např. ten velký buben, když to bouchlo tak ten bas byl naprosto výrazný a oddělený od ostatních bubnů s zcela jasnou konturou a s dynamickým úderem, menší bubínky též měly větší drajv a lepší kontury. A to byl ten wow efect, který jsem např. s Desire neměl, tam to byla mohutná rána, ale zdaleka ne tak konturovaná jako u Fractalu, i dynamika byla lehce potlačená. prostě malinko se mi zdálo, že Desire je posazený lehce níž, že na basech je malinko hutnější, ale ztrácí to ve spodních frekvencích prokreslení, to samé by se v tomto případě mohlo vysvětlit i to, že Adriana nezněla ve výškách tak "uječeně" , a tím pádem by se vysvětlovalo proč Karel stále opakoval, že s Desire se hudba uklidnila, a není nervózní. To jsou, ale jen mé domněnky. Je také fakt, že jsme poslouchali v tak velkých hlastostech, že bůhví jak by ten samý test dopadl, kbychom poslouchali potichu. Mám pocit, že by nás to v případě Desire nutilo dávat hlasitost nahoru, abychom slyšeli všechno co je v ní obsaženo. To naopak s Townshend hraji večer úplně potichu, a je tam slyšet každý detail a všechny frekvence zcela vyrovnaně. Proto si myslím, že tak jak Karel vnímal ten test, je dáno tím, že se poslouchalo hodně nahlas.Nicméně Karlovi skládám velkou poklonu, že si na mne udělal čas, a celý den se věnoval našemu koníčku, jsem moc rád, že mi umožnil slyšet Desire, o kterém jsem již slyšel, že kabeláž instaluje na míru tak jak to systém potřebuje. Zákazník nemusí jít cestou pokus, omyl, nakupovat a prodávat než najde ten svatý grál. Desire technik spočítá dle hodnot přístrojů a repro, co systém potřebuje za propojení, kabely vytvoří, a s nevelkou marží prodá. To mi příjde jako opravdu smysluplné.
Ale vrátím se zpět k testu.
Je pravda, že v některých pozicích byla změna příjemná, zvláště ten přívodní kabel ze zdi do filtrace nebo přidání oddělovacího trafa před filtr. Ovšem je těžké definovat za tak krátkou dobu jaký přínos to byl, když nakonec mi už hučelo v hlavě tak, že jsem toho prostě nebyl schopen, ale Karel měl jasno. Vlastně po přidání všeho co tu měl do řezězce, což bylo v řádech asi 200 tisíc, se mi to líbilo, příjemně se to poslouchalo. Přemýšlím nad tím, jestli to zklidnění o kterém Karel mluví je pro mne úplně to pravé ořechové . Když jsme opět postupně odendávali Desire tak jsem ve finále prohlásil, že mne se to s Townshendama líbí také, a že jsem s tím zvukem opravdu spokojený.
Prosím neberte tento test jako, že Desire převálcoval Townshendy, to vůbec ne, prostě hrál jinak, někomu by se to mohlo líbit, někomu ne. V každém případě osobně mi je Desire sympatická, budu zvažovat nad koupi jednoho přívodního kabelu, ale určitě zakoupím oddělovací trafo před filtr, tam byl pro mne nejvýraznější posun za nejméně peněz( cca13000kč). Na druhém místě byl ten přívodní kabel(asi 40 000kč. Harmonixy mne nepřekvapily, opravdu obstály v této konkurenci se ctí, na určitých pozicích jako např. na monoblocích byly dokonce lepší. S Townshend jsem velmi spokojený, vůbec jsem šokován jak to hraje, včera mne hudba až dojímala, byl to krásný večer, zdá se mi, že systém hraje líp a líp, systém si sedá, Mola se zahořuje, kabely též. Prostě paráda, paráda. Včera jsem si říkal, že je to pro mne konečná. Hrát si jěště budu s kabeláží, s napájením, možná i renovací střev Tannoy, nicméně, i kdybych nedělal už vůbec nic tak věřím, že s tímto systémem mám na dlouhý čas pokoj. "MUSIC IS THE BEST"
20210216_203902.jpg
ČÁST DRUHÁ.
Tak jsem si jěště porovnal Fractal s Desire rca, a zcela se mi potvrdilo to co jsem říkal v úvodu příspěvku. Fractal má bezpochyby výrazně vyšší rozlišení a transparentnost, bas je konturovanější a hudba má lepší drajv a dynamiku. Divine se bude hodit např. pro bigbít, kde chcete víc mohutnost nad rozlišením, ale u všeho ostatního je Fractal pro mne o dost lepší.
20210218_120738.jpg
20210212_154531.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Další část- sítové kabely.
Sitovky od Desire jsou výborné. :thumbup: Zkouším zrovna jeden z jeho modelů a líbí se mi. Myslím, že v testu všechno brzdil ten Divine, ty sítovky budou na vysoké úrovni. Mám 3 modely na zkoušení, zatím zkouším ten nejmenší. Za týden budu vědět víc.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Janik »

Dikes za tieto poznatky. Myslim si, zeby sme si rozumeli kedze mam rad to co popisujes. Nemam rad prilis uhladeny charakter. Moze to byt fajn ak niekto pocuva smooth jazz, nejake pekne vokaly kde sa ziada taka ta jemnost a hladkost na vyssich frekvenciach. Ale je to nieco za nieco. Ja to mam vyskusane na LP https://www.discogs.com/Al-Di-Meola-Joh ... e/14671061 ked som porovnaval zosiky a ine repro (klasicke kalotove bedne) tie hrali uhladene prijemne no neda sa to porovnat s tym ako to hraje u mna kde tie gitary idu uplne pod kozu a dvihaju sa chlpy. Proste niekomu to moze vadit az iritovat ale pre mna to je akoby ta nahravka u mna doma ozila. Kedze pocuvam dost casto po tichu max na 8-9 tej hodine mam plny zazitok z hudby.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od T101 »

Zappa
Z toho co píšeš je jasné, že oba máme jiné zvukové preference, což je v pořádku, já raději sytější mohutný zvuk, ty jsi raději když to občas řízne a má wow efekt, myslím že od toho se odvíjelo rozdílné hodnocení... Škoda ,že ostatní rca byly krátké, třeba by se ti některé z nich zalíbily víc.

info:
rca Divine (žíly - postřiebřené OCC, dielektrikum polyetylen) se používá na koncový stupeň v řetězci mezi pre-amp a amp
v kombinaci s rca Divine - Silver (žíly - 5N stříbro) na stupni dac a pre-amp.Takto spolu většinou pasují.
Divine se dělá v 4 provedeních.
Divine Reference se dělá výhradně v dielektriku bavlna - vzduch a je možné ho uplatnit kdekoliv v řetězci v sestavě.(tyto jsme nezkoušeli)

Jinak pokud se ti zvuk líbí, nic neměň a nech sednout nové komponenty.Cílem bylo, aby jsi vyzkoušel něco trochu jiného, což je splněno.
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od blesk666 »

vinyl_and_coffee:.. a to si este neskusil nejake lampy v ceste signalu:-) (inak si spominal ze budes riesit nejaky custom DAC, tam nahodou nie su lampy?)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

Zappa
Pěkný report. Za mě bych se taky přimluvil nechat sestavu opravdu rozehrát (zahořet) a potom zjistit možnosti ohledně modifikace vyhybky tvých TW, to by nemuselo být extra drahé a posun tam bude velký.

Můžeš nafotit to oddělovací trafo DCTech, to mě zaujalo když píšeš, že zlepšilo zvuk za ním zapojeného filtru. Znamená to tedy, že to vylepšilo GMG Hammer nebo si zkoušel kombinaci oddělovací trafo DCTech + lišta Sroll? GMG Hammer přeci již oddělovací trafo obsahuje. Navíc pokud je cena 13tis Kč za oddělovací trafo DCTech tak si neumím představit co v něm je za trafo v této cenové hladině.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Horizon
Příspěvky: 36
Registrován: 15 črc 2018 10:06

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Horizon »

To srovnání jedno s druhým - nebo postupné zapojení konkrétních lišt s filtrací a oddělovcího trafa před/za sebe by mě taky dost zajímalo,chystám se na něco podobného letos,pokud stav a možnosti dovolí, zatím - lištu Sroll Quantum jsem doma zkoušel a její vliv (u sebe) znám .. mám v hlavě
Jinak k ostatnímu - kobouk dolů :thumbup:
Sroll Epigram,DAC Casea Lynx 2020,CD Canor 1.10,repro-DIY 3,5p (CZ),kabely - Roth,AAI,Synergistic Research,RDAcoustic,Heavens Gate Audio Ultra extreme gen II
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Jiri píše: 24 úno 2021 11:29 Navíc pokud je cena 13tis Kč za oddělovací trafo DCTech tak si neumím představit co v něm je za trafo v této cenové hladině.
Vnútri bude úplne obyčajný oddeľovací tranformátor bez impregnácie hadím olejom.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Jiri »

Bubuxin, jo to je pravda, že někteří malovýrobci neví co si za "obyčejný oddělovací transformátor" říct :lol:
Kilbru.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od T101 »

Bubuxin-KILBRU power píše: 24 úno 2021 13:34
Jiri píše: 24 úno 2021 11:29 Navíc pokud je cena 13tis Kč za oddělovací trafo DCTech tak si neumím představit co v něm je za trafo v této cenové hladině.
Vnútri bude úplne obyčajný oddeľovací tranformátor bez impregnácie hadím olejom.
Uvnitř není žádné trafo, či transformátor.Skládá se ze dvou částí. Dynamic Power Transformer a kabelu Dynamic Separating Power Cable.
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Karle, taky jsem dřív preferoval plnost, dnes mám rád brilanci, ale ta plnost někde občas schází. Dnes jsem se dal do testování sítových kabelů, které jsi mi tu půjčil. Zkouším všechny 4 možnosti na Dacu. Tam už mám jasno. Čím tlustší a větší kabel tím přibývá těla a výšky jsou pak méně čitelné. Ten největší kabel je návykový, i když mám radši brilantnost, je těžké v tomto případě rozhodovat. Ted jsem ten nejtlustší kabel dal na přívod před filtr. Musím však aspon den počkat, až Ultra Ocxo clock se v Pink faunu usadí. Poslouchal jsem ted 3 hodiny, a už jsem unavený, jdu od toho.
Jinak jsem byl překvapený jak velký rozdíly mezi kabely jsou, a zrovna na pozici Tambaqui. Jak se říká, ony ty kabely opravdu doladují zvuk systému na míru posluchače, a pak, že kabely nefungují, ale musí se zkoušet na sytému, který reaguje na každou malou změnu v řetězci.
Jiri. Ten oddělovák jsme zkoušeli ke Sroll liště.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od terahera »

T101
Karle,šlo by to trochu osvětlit i nám s pomalejším vedením :angel: Oddělovací trafo,které neobsahuje žádné trafo ani transformátor,ale skládá se s Dynamic power transformer a kabelu Dynamic separating power cable?Mně osobně to vůbec nic neříká a tak trochu,vlastně vůbec to nechápu
Předem moc dík a ať to hraje :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od T101 »

Terahera:

od konštruktéra ...
"oddeľovací transformátor nie je nič iné +/- ako obyčajný toroid kt. už je ale tak či onak zvyčajne súčasťou každého prístroja
a nie je to nič iné ako prerušenie prúdového okruhu obyčajne na 230V
v hifi sa začal používať len preto aby došlo k izolácii samotného prístroja od zdroja energie a občas pri lepšej konštrukcii aj k úprave "zeme"------
občas to má pozitívne účinky,,,,,pri fakt "špinavej" a "kolísavej" sieti ale v princípe je to len ďalšia brzda, vo forme ešte väčšieho trafa, kt. len zabije dynamiku rozvodovej siete
ak sa "rozumne" sieť vyčistí inak a na princíp "oddeľovacieho trafa" sa nahliadne inak, tak si dokážem funkčne vygenerovať nový rozsah frekvencií s inou kapacitou
bez toho aby som musel skutočne použiť obrovský toroid---- ako na to ???? hm.....vysvetlenie skúste hľadať v desiatkach rôznych výrobcov
kt. v princípe len robia "dokoliečka" to isté,,,,, my sa na veci pozeráme trochu inak, po svojom a neštandardne......a ako som čítal aj od člen "zappa" to fungovalo...."
a ako ozaj na to....hm...to si skúsime nechať pre seba........" ďakujem za pochopenie........
ale naznačím, pozrite sa do auta a skúste vziať do úvahy princíp fungovania autobatérie
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od aretax »

zappa píše: 24 úno 2021 15:39 Jinak jsem byl překvapený jak velký rozdíly mezi kabely jsou, a zrovna na pozici Tambaqui. Jak se říká, ony ty kabely opravdu doladují zvuk systému na míru posluchače, a pak, že kabely nefungují, ale musí se zkoušet na sytému, který reaguje na každou malou změnu v řetězci.
Jiri. Ten oddělovák jsme zkoušeli ke Sroll liště.
To som rád, že si sa o tom aj sám presvedčil. Keď to čítam, spomeniem si na test predzosilňovačov u Teba. Vtedy si mal poistku nahradenú klincom a o vplyvu káblov si nechcel ani počuť. Gratulujem k "hifi poznaniu". Podľa mňa vždy boli a aj sú káble platnými členmi hifi reťazca. Každý kábel prinesie nejakú zmenu, nie vždy kladnú a naozaj tá podstata nie je v cene kábla, ale v jeho dopasovaní. Veľa ráz sa mi stalo, že podstatne lacnejší kábel mi "zahral" lepšie, ako jeho niekoľko násobne drahší konkurent. Viď aj teraz vo vlákne Viborg.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od zappa »

Tak Transparent Reference AES/EBU objednán, tak jsem zvědav, možná předposlední článek, který jěště brzdí sestavu. Ansuz C2 na test by měl přijít do konce týdne. Zatím hraju na ten Desire kabel na přívodu, jsem zvědav co to se mnou udělá po odejmutí zpět na Harmonix. Ale spokojeně se broukám a popíjím scotskou, a říkám si, že nelituji toho bláznění v poslední době. Těch super hudebních objevů, a krásnejch zážitků, který mne pomáhají překonávat těžký myšlenky z toho součásného stavu, kdy občas zoufám nad ztrátami naší svobody, té bezmocnosti a beznaděje. "Music is the best" ^:)^
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Zappa aka Zappadaddy

Příspěvek od Vienna »

Odpovědět