Dasta

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dasta

Příspěvek od Dieter Burmester »

Napiseme Jozefine :thumbup:
Dieter Burmester
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dasta

Příspěvek od Dasta »

Zabiny007,
Sašo taky bych si rád poslechl něco na mono přenosce.Mám doma také nějaké věci v monu (Dylan "Blonde On Blonde", Guess Who,"Cream "Disraelly Gears"aj.... Prý je to na mono přenosce bomba, např. Beatles v monu je luxusní záležitost.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Dasta

Příspěvek od efičák »

Možná se černá drážka neměla do sterea nutit, staré nahrávky měly grády i na ocelových jehlách. Záznam v monu je jednodušší, jak dobře to hrálo v jukeboxu ostravského Paláce na konci šedesátých!

Druhý problém, dlouhohrající deska a malá přehrávací rychlost, která u konce LP snižuje kvalitu zvuku. Peer měl referenční nahrávky na 45 RPM.
Použití mikrodrážky, omezení dynamiky pro komerční přístroje a prokopírovávání drážek přes sebe.

Mám tu šelaky od Peera, ale to už je specialita. Potřebuje to jiné korekce, RIAA hraje blbě.

Obrázek

https://www.stereophile.com/content/sen ... eamplifier
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dasta

Příspěvek od Dieter Burmester »

Beatles v monu jsou opravdu excelentni - ani nevadi, ze se jedna “pouze” o mono :thumbup: Mono, to je ono! Slysel jsem par songu prave na Mono Cadenza u kamarada, ktery je velky Beatlesofil, a hralo to opravdu vyborne. Prave kvuli tohoto remasterovaneho boxu si ji na doporuceni vydavatele koupil.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Dasta

Příspěvek od Frogyman »

JJ, to já s boxem Beatles v mono zaváhal, už se nedá normálně sehnat, jen přes překupníky za Xnásobek. Anebo čekat na štěstí v aukci - zrovna v jedné přihazuji, tak pokud se to nějak šíleně nezvrtne, nadělím si to za pár týdnů k narozkám, i když když Beatles moc nemusím :lol: Teda krom výjimky Abbey Road, které ale v boxu mono chybí... Ale to mám od MFSL :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dasta

Příspěvek od Dasta »

Tento pátek mně navštívil Paolo(Rothaudio) u mně doma.
Kromě poslechu jsme zkoušeli spoustu věcí z kabeláže, zaujala mně věc, s kterou se chci podělit.
Na pozici koncového zesilovače- filtrace jsme porovnávali síťové kabely Roth Orfeo, Nordost Frey2, Lapp7/1,5.
Nejlépe se projevil Orfeo,přibylo otevřenosti, lepšívýšky, čisté pozadí.
Lapp7/1,5 menší scéna, méně zastoupeny středy,ale dobrý prostor, basy podány bezkonkurenčně, tvrdé,pevné a rychlé, zvuk jak dělaný na bigbít.
Nordost se projevil zataženě, až asepticky.Reprodukce čistá, ale bez emocí.
Klavír Tsuoshi Yamamoty neplul v prostoru svým dechberoucím zvukem a podáním, ale vycházel nezáživně z jednoho bodu, podotýkám, že dost přichcíple.Nemělo to zkrátka koule.
Toto zjištění mně dost udivilo, čekal jsem trochu jiný výsledek.Vezmu li v potaz cenu Nordostu proti ceně metráže Lapp, je to přinejmenším k zamyšlení.
Podotýkám,že vše napsané je vztaženo pouze k mojí sestavě.
Třeba Paolo k tomu taky něco připíše.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
terahera

Re: Dasta

Příspěvek od terahera »

Zajímavé zjištění,ale vůbec mě nepřekvapuje,už jsem také zjistil,že to není vždy o ceně a hlavně,že některé značky jsou nebývale cenově přemrštěny :smile: Jinak taky jsem měl víkendovou návštěvu(Kychtax) a taky jsme zkoušeli napáječáky,které šli zvukově po výměně poznat :thumbup: Takže pro všechny kabeloskeptiky,kabely jdou poznat ať se vám tolíbí nebo ne :lol: Tak ať ti to hraje chlape :thumbup:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dasta

Příspěvek od Dasta »

Máro děkuji, co to máš za nový reprokabely?TriVista nebyly dobré?
Já bych potřeboval ještě vyměnit síťaky u koncáků a v podstatě budu spokojený a budu už jenom poslouchat.Ono to neustálé ladění odvádí od hudby samotné, že? Ty síťaky musím ještě promyslet.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
terahera

Re: Dasta

Příspěvek od terahera »

Je to z metraze VDH D352 hybrid.Tri Vista jsou skvělé kabely,ale manipulace s nima je úplně na pi...Nechávám si je ale v záloze :angel: Jinak už mě taky nebaví se furt dokola jebat s kabelama atd,takže už jen užívám poslech,chlastam a hulim :lol:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dasta

Příspěvek od Dasta »

Máro,
Taky jsem měl repro kabely z metráže VdH, ještě před tím než jsem měl zesilovače Brassany.Hrál jsem na Arkamy Alfa8 v biamping a k tehdejším bednám si ty VdH velmi dobře sedly.
Teď mám zrovna Arkamy zapojené, protože jsem včera koncáky odvezl panu Brassanymu na nějakou úpravu a kontrolu, aby byly před tím testem kabelů v pořádku.
To víš, že poslech z těch dvou malých koťat není to pravé, výšky se středama jsou v pořádku, ale basák jako by měl dovolenou, no musím to nějaký den vydržet.
Vidím, že si to užíváš, já nehulím, chlastat nemůžu, ze všech pánských radostí se můžu aspoň každý den oholit.
Tak si to užívej, ať Ti vše slouží ke spokojenosti.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
terahera

Re: Dasta

Příspěvek od terahera »

Když nad tím teď přemýšlím,tak vlastně VDH u mě ovládl kompletní kabeláž :lol: Tedy kromě lan kabelů,ty jsou Audioquest
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Dasta

Příspěvek od Rothaudio »

Dasta děkuji a
Mohu jen souhlasit. Také mě ten výsledek zarazil.
Čekal jsem i jiný zvuk u Orfea, ale je vidět, že do tvé sestavy je velmi vhodný.
Zaujal mě převážně rychlý a přesný bas. Kontrola na spodních kmitočtech je úžasná. Sami jsme se oba přesvědčili, že takovýto menší test je velkým přínosem.


Celkově hodnotím návštěvu za velmi podařenou. Dasta je velmi dobrý fanda/znalec muziky a také i dobrý hostitel.
Jeho sestava by měla jít příkladem pro ostatní fandy do muziky.
terahera

Re: Dasta

Příspěvek od terahera »

Souhlas :thumbup: A pak,že to v paneláku nejde :lol:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Dasta

Příspěvek od aretax »

S Nordost Frey mám síce opačné skúsenosti, ale jednu máme spoločnú - hrá na ho...U mňa sa prejavil veľmi jedovatý na výškach, celé stredné oásmo bolo posunuté nepríjemne hore a basy boli tenké a slabé. Nižšie stredy absentovali. Lepšie mi hrala obyčajný kábel, dodávaný so zosilňovačom.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Dasta

Příspěvek od Pytell »

Včera cestou z Brna ( kompletoval jsem solo přívod ), jsem se zastavil u Dasty. Hlavně na pokec i když jsme něco poslechli ( má v servisu konce -- tak hraje na Arcamy ), sice méně basů. ale sestavě se nedá nic vytknout, skvělé podání prostoru, vyváženost. Pořád mě udivuje gramo Technics , když jsem ho komplet překabelovával měl jsem strach , že to bude ostrý a jak břitva, ale jak to hraje ( málo který kolotoč za sto litrů se mu vyrovná ). Honzo děkuji za super servis ( ten guláš byl famozní ) a příjemný pokec.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dasta

Příspěvek od Dasta »

I já Mirku děkuji za návštěvu a pěkný pokec . Poslední dobou si uvědomuji, že není až tak důležité, jestli to hraje tak či onak, důležitější je, abychom si ten poslech, tak jak máme, užili co nejdéle ve zdraví.
Děkuji i za knížku o Floydech a za desky.Škoda, že nepřijel i Michal.
Ještě jednou děkuji a užívej vše ve zdraví a spokojenosti.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Dasta

Příspěvek od valderon »

důležitější je, abychom si ten poslech, tak jak máme, užili co nejdéle ve zdraví.
Krásná věta. Dodal bych, abychom se těšili z toho co máme, vážili si dosaženého a nezapomněli, že hudba a pocity jsou více než rozlišení sestavy. A ještě, že je důležitý, že můžeme naše nadšení a radost sdílet, ať už tady, nebo v osobním, přátelském kontaktu.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Dasta

Příspěvek od aretax »

valderon píše:
důležitější je, abychom si ten poslech, tak jak máme, užili co nejdéle ve zdraví.
Krásná věta. Dodal bych, abychom se těšili z toho co máme, vážili si dosaženého a nezapomněli, že hudba a pocity jsou více než rozlišení sestavy. A ještě, že je důležitý, že můžeme naše nadšení a radost sdílet, ať už tady, nebo v osobním, přátelském kontaktu.
:thumbup: Pekne napísané. Aj to rozlíšenie je najmä o pocitoch.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dasta

Příspěvek od Dasta »

" I'm a rollin' Thunder, pourin' rain, I'm comin' on like a hurricane.
My lightnin's flashhing across The Sky, you' re only young but you're
gonna die".
Slyšet AC/DC v koncertní hlasitosti v domácích podmínkách na špičkových aparátech se nepoštěstí každý den, ale od začátku.
Včera jsme se Sašou (zabiny 007) podnikli další hifi návštěvu, tentokrát kousek od Šumperka, jsme navštívili dlouholetého člena Zdenyho.
Pozvání od Zdenyho platilo už od loňského roku, kdy probíhala debata o reprosoustavách Ekta Grande, které Zdeny vlastnil, ale už je nemá.
Jenže má ještě jedny bedny, které jsou neméně zajímavé a to reprosoustavy
" Stealth", osazené 12 ti palcovým basovým reproduktorem Eton, středy a výšky jsou osazeny keramickými reproduktory Accuton.
Reprosoustavy jsou třímodulové, vzhledem evokují nejvyšší modely od Focalu.
Jsou napájený děleným zesilovačem Bryston, ( BP25, 14B SST)zdroje signálu byly cd player Lindemann 820S, gramofon Sanyo TP1000.
Zdeny má poslechovku celkem malou, basy se v ní však netlučou, protože jsou přesné a rychlé.Středy jsou hodně rozšířené a detailní, výšky, to je něco neskutečného a nevídaného.
Poslouchali jsme z počátku nějaký džezík, který jsem neznal, Erica Claptona,
Deep Purple, Jethro Tull, Black Sabbath, AC/DC...
Vše bylo podáno v nejvyšší možné kvalitě, reprodukce neměla chybu, u AC/DC jsem seděl v křesle jako přibitý a říkal jsem si, jak je to vůbec možné.
Zdeny máš to moc pěkné, děkujeme za vřelé přijetí, vyborné občerstvení, obohacující zážitek a až pojedeš někdy po D1, sjeď v Humpolci, do Pelhřimova je to potom ještě 12km, rád Tě přivítám zase já.Ješte jednou děkuji.

Cestou od Zdenyho jsme se zastavili ještě v Olomouci u Pavla Doska.
Oproti návštěvě v září u Pavla došlo ke značnému posunu ve zvuku, hlavně díky upgrade předzesilovače a zazařezení filtrace Ri Audio do sestavy.
Zvuk se celkově pročistil, je nyní posazen krapet výše, takže přibylo detailů a nuancí, basy též zpevněné .
U Pavla se mně poprvé líbila reprodukce, kde zdroj signálu je počítač.
Občerstvení bylo též výborné, ani se nechtělo odejít, ale musel jsem v Brně chytit ještě spoj domů.
Pavle též děkuji, jsi také vítán.
Hraje Ti to moc pěkně, užívej.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Dasta

Příspěvek od PavelDosko »

diky za navstevu, Honzo
neni placka, neni highend
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Dasta

Příspěvek od Zdeny »

Chlapi, jsem rád, že jste přijeli a mohli poklábosit o našem koníčku. Díky!
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Dasta

Příspěvek od Frogyman »

Dasta píše:" Včera jsme se Sašou (zabiny 007) podnikli další hifi návštěvu
Mám rád tyto návštěvy a doporučuji je podnikat všem, protože je to vždy neskutečně obohacující zážitek. Jednak lidsky, protože je skvělé poznávat osobně lidi se stejným koníčkem, pokecat o hudbě a nasát inspiraci k dalšímu poslechu. No a pak je "k nezaplacení" čerpat zkušenosti z poslechu různých sestav. Při návštěvách totiž zjistíte, že co člověk, to jiný jiný přístup k poslechu. Někdo to kotlí na plný koule, až vám vibrují všechny vnitřnosti a druhý poslouchá zase tak potichu, že pomalu neslyšíte. Vždy je to přizpůsobeno tomu, jakou hudbu majitel poslouchá, jak často poslouchá a co na poslechu hudby preferuje. Je to krásně rozmanitý koníček :razz:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Dasta

Příspěvek od Mark Levinson »

zabiny007 píše:
Dasta píše:" Včera jsme se Sašou (zabiny 007) podnikli další hifi návštěvu
Mám rád tyto návštěvy a doporučuji je podnikat všem, protože je to vždy neskutečně obohacující zážitek. Jednak lidsky, protože je skvělé poznávat osobně lidi se stejným koníčkem, pokecat o hudbě a nasát inspiraci k dalšímu poslechu. No a pak je "k nezaplacení" čerpat zkušenosti z poslechu různých sestav. Při návštěvách totiž zjistíte, že co člověk, to jiný jiný přístup k poslechu. Někdo to kotlí na plný koule, až vám vibrují všechny vnitřnosti a druhý poslouchá zase tak potichu, že pomalu neslyšíte. Vždy je to přizpůsobeno tomu, jakou hudbu majitel poslouchá, jak často poslouchá a co na poslechu hudby preferuje. Je to krásně rozmanitý koníček :razz:
Naprostý souhlas :thumbup:
Mark Levinson
terahera

Re: Dasta

Příspěvek od terahera »

Taky naprostý sohlas,poznal jsem tak a doufám,že ještě poznám,nekolik super kluků :thumbup: A já třeba hraji nahlas,bo mi to potichu nehraje :lol:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Dasta

Příspěvek od Frogyman »

V tomto ti návštěvy otevřou oči a čím více návštěv, tím lépe. Já si kdysi myslel, že hraji potichu, ale není tomu tak.
A u Tebe jsem byl a mohu Tě ubezpečit, že hrát nahlas vypadá jinak \m/
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
terahera

Re: Dasta

Příspěvek od terahera »

Já to vždy zešílím,až návštěva odejde a vypinam,až mi začne stříkat krev z uší :lol:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Dasta

Příspěvek od PavelDosko »

priznam se bez muceni, ze hraju podstatne mene nahlas nez jak si to preji navstevy (krom vazne muziky, ta potichu poslouchat nejde) ... a vyhovuje mi to tak
neni placka, neni highend
terahera

Re: Dasta

Příspěvek od terahera »

Teď vážně,poslouchám na takovou mírně střední hlasitost,asi tak,že když se chci s někým domluvit,tak musím zvyšovat trochu hlas :angel:
Uživatelský avatar
sonofstars
Příspěvky: 112
Registrován: 17 bře 2016 15:09

Re: Dasta

Příspěvek od sonofstars »

A když se Máro nedomluvíš, tak mu dáš čelo, že? =))
terahera

Re: Dasta

Příspěvek od terahera »

=)) =)) =))
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dasta

Příspěvek od Dasta »

Zdravím kamarádi,
dnes jsem přivezl od Mirka(pytel) svého Technicse, na kterém mně Mirek měnil původní rameno za rameno SME3009 S2lmproved.
Raménko je prodrátované stříbrnými kabliky od VdH, rovněž cesta od ramene do preampu, též v plném stříbru.Stribrnymi kabely vede dále propojení až do koncových zesilovačů.
První dojem je úžasný, podrobný report podám zhruba po týdnu, až vše řádně proposlechnu.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
feco64
Příspěvky: 36
Registrován: 08 led 2012 20:35

Re: Dasta

Příspěvek od feco64 »

gratulujem, rameno SME 3009 sa mi vždy páčilo ! :thumbup:
Aurum Cantus, Vincent, Luxman, Revox, Cambridge Audio, Project, Grado, QED, Kimber, VDH.
terahera

Re: Dasta

Příspěvek od terahera »

Jsem zvědavý,až jej uslyším,každopádně gratulace k dalšímu posunu,samozřejmě k poslednímu,jako vždy :lol: :thumbup:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dasta

Příspěvek od Dasta »

Máro,
však víš jak to s těma "poslední" je, člověk míní, okolnosti občas mění, ale když je to ku prospěchu, tak proč ne
Jak říká jeden známý "přece nechceš být nejbohatší na hřbitově" :lol:
A co Ty? Něco nového?Při poslední návštěvě u Tebe se mně hodně líbil multikanál, hlavně ten koncert z Prahy(nikdy si nevzpomenu, jak se ten člověk jmenuje)
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dasta

Příspěvek od Dasta »

feco64,
Děkuji pěkně.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
PGH
Příspěvky: 3179
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Dasta

Příspěvek od PGH »

Taky moc gratuluji, to rameno je nádherný ať ti to hraje.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dasta

Příspěvek od Dasta »

PGH,
děkuji, přeji spoustu pěkné muziky
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Dasta

Příspěvek od jupol »

Dasta, blahoželám k "novému ramienku" a som veľmi zvedavý ako to posunie Technics vo zvuku...
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
terahera

Re: Dasta

Příspěvek od terahera »

Dasta píše:Máro,
však víš jak to s těma "poslední" je, člověk míní, okolnosti občas mění, ale když je to ku prospěchu, tak proč ne
Jak říká jeden známý "přece nechceš být nejbohatší na hřbitově" :lol:
A co Ty? Něco nového?Při poslední návštěvě u Tebe se mně hodně líbil multikanál, hlavně ten koncert z Prahy(nikdy si nevzpomenu, jak se ten člověk jmenuje)
Tak momentálně mám taky gramofon na úpravě,predratovani ramene na stříbro,výměna motorku za tišší,změna napájení,aby šel použít speedbox,potom jsem vyměnil napájecí kabel ze zdi do lišty a to Viablue X60 a trochu si hraju z akustikou :angel:
Jinak ten koncert byl Hanz Zimer live in Prague
Roman2

Re: Dasta

Příspěvek od Roman2 »

Honzo,
gratulace k novému rameni a příjemný poslech!
Odpovědět