Frogyman

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od aretax »

To by bolo fajn. 7. - 8. decembra sa tam môžeme stretnúť. Ale predtým bude ešte výstava high end v Bratislave. Ak tam prídete, napíšte na fórum. Aj tam si môžeme dať kávu.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
terahera

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

Škoda,že mi to s váma teď,nevyšlo :sad: Doufám,že příště to klapne,jen ta cesta v té sestavě musí být boží :smile:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

aretax
Chystáme se jak na výstavu do Blavy, tak i na vánoční Vídeň, takže určitě příležitost bude. A navíc by se mohla i uskutečnit zamýšlená akce "slovak-hifi-tour", kdy máme v plánu vyrazit na cca na 2 dny a spáchat pár návštěv u členů (máme Tě zařazeného do seznamu :lol: ) a kouknout i do nějakých studií (např. mne docela zajímá ADAM VOX) atd...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od aretax »

Rád vás privítam. Keď pôjdete do BA na výstavu, dajte vedieť. Ozaj - tá vianočná Viedeň, týka sa to aj hifi, alebo sa jedná iba o návštevu Viedne?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Vánoční Vídeň je v tomto případě prosincová burza. Ale vzhledem k adventu vezmu rodinu, vyhodím je v centru a odpoledne se s nimi někde u kafe a Sacher dortu zase potkám...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

\:D/ DEN "D" JE TADY! \:D/

Ve čtvrtek odpoledne lehké oťukání,
aaaIMG_20180927_182036_resized_20180929_095016299.jpg
v noci intenzivní a důkladné, více než 4 hodinové seznamování a sbližování (hlavně díky nutnosti přenastavit odpružení gramofonu dle váhy ramínka...)
AAAIMG_20180927_220731_resized_20180929_095017679.jpg
a hluboko po půlnoci jsem mohl vesele zvolat "Už to jede, už to frčí, na tom našem kolotoči" :lol: :clap:
AAAIMG_20180929_195942_resized_20180929_080239746a.jpg
A musím říct, že je to překvapivě parádní jízda, to jsem tedy nečekal... Před pár měsíci, po dočasném nainstalování Micro Seiki CF1, jsem se docela bál, zda vůbec bude poznat nějaký rozdíl, protože nový gramofon i s provizorním ramínkem hrál skvěle a přisuzoval jsem to zejména kombinaci ORACLE+A95. Když jsem před pár týdny nainstaloval další "provizorium" v podobě SME 3009 II tak jsem pochopil, jak je ramínko schopno výrazně ovlivnit celkový zvuk. Ale co se dělo ve čtvrtek (vlastně pátek) po nainstalování Phantoma, to jsem nechápal. Překvapení začalo již při seřizování ramínka a přenosky. Ta preciznost, jednoduchost a jednoznačnost je bezkonkurenční. Nastavení montážní vzdálenosti i montáž přenosky jednoduchá a přesná díky domyšlené konstrukci a drobným vychytávkám, ladění VTA za chodu s neustálou kontrolou integrovanou vodováhou, magneticky nastavovaný azimut ad. Ovšem když jsem přehrál první desku, byl jsem v šoku a i přes hodně pozdní hodinu jsem musel otočit ještě druhou a třetí, než jsem byl schopen jít spát. A ráno další na větší hlasitost a šok neustával. A včera zase skoro celý půlden... "TEN ZVUK" je neskutečný! Mé obavy byly absolutně zbytečné, protože rozdíl je opravdu obrovský. A to ve všech parametrech - dynamika, prostor, podání hlasů, nástrojů. A ty basy! Myslím, že mne na nějakou dobu přejde pokukování po jiných bednách, protože co mi chybělo, tak se najednou objevilo a já si uvědomil, že jsem sice doteď jezdil v limuzíně, ale na ojetých gumách ze 105ky... :lol: .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
JAPEX

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od JAPEX »

Parádní rameno :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Nechápu, proč se v příspěvku prohodily fotky 2 a 3, když v náhledu bylo vše OK... :sad: :-?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od koudelka »

Na tohle rameno taky moc rád vzpomínám.
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
JAPEX

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od JAPEX »

Ono existuje ještě lepší ramínko? :shock:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Mark Levinson »

zabiny007 píše:Nechápu, proč se v příspěvku prohodily fotky 2 a 3, když v náhledu bylo vše OK... :sad: :-?
Koukal jsme na to a bude to asi nějaká anomálie, normálně by to mělo jít jak je to vidět v náhledu, ale tady se to nějak prohodilo. Asi to zachovalo to pořadí jak jsi fotky vkládal na HEF.
Jinak parádní rameno, gratulace :thumbup:
Mark Levinson
Roman2

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Roman2 »

Sašo,
velká gratulace. Nádherné a precizní rameno! :thumbup:
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od vitek »

zabiny007 píše:
"TEN ZVUK" je neskutečný! .
To se až nechce věřit, že je v těch ramínkách takový rozdíl. Rád bych to srovnání jednou slyšel.
Pěkná práce, akorát jsi měl být asi chirurgem - trpělivá operace až do rána...
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Yngwie »

Hustý :mrgreen: ... ta radost z toho příspěvku doslova sálá :thumbup:
kychtax

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od kychtax »

Ahoj. Teď poslouchám jeden vinyl rip. Jeden z mála velmi dobře udělaných, vynikajících. Bez praskání atd. A zkouším si představit, jak Ti to asi hraje. :smile:
Rychlý pružný bas, jemňoučké výšky, výborný prostor., Moc mě to baví. Gramcům jinak vůbec nerozumím, hihih.
Ať Ti to hraje. \:D/
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Protože je dnes úplněk, magický to čas, začal jsem se včera na to připravovat a zrealizoval několik úprav v sestavě, které jsem dlouho odkládal.
Když už totiž woodoo, jak by většinu z nich skeptici označili, tak pořádně... :ymdevil: :lol:

Zlacené krytky do volných RCA a XLR konektorů
IMG_20181022_215809_resized_20181022_100044767.jpg
Nerezové plechy jako izolační mezivrstva mezi komponenty, nad i pod...
IMG_20181023_190831.jpg
IMG_20181023_190847.jpg
A přepojení koncáků do BIAMPU a zapojení kabelů Tri Vista, podložení Wenge...
IMG_20181023_185753.jpg
Vzhledem k množství změn a hlavně funglovkám TriVista nejsem schopen identifikovat vliv jednotlivých kroků, takže to nechám teď nějaký týden hrát a až se mi vrátí z CASEA upgradovaný koncák pro centr, tak zkusím zase sestavu rozhodit a postupně něco vrátit zpět. Jsem sám na to zvědav, protože vliv všech změn jako celku na zvuk je dost podstatný, ale většinu z toho přisuzuji nerozehraným kabelům...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PavelDosko »

pozor na sberace kovu :-)
co to mas Saso na zule pod pristroji ?
neni placka, neni highend
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od jimmi »

Ta slučka nemá vplyv na zvuk? Skus narovnať ten reprokábel aj ked bude asi neprakticky vyčnievať do boku a aj podložiť. Kludne na skušku aj z kartonu A-čko urobiť v strede zárez.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Jiri »

Trivista jsou opravdu brutální anakondy :smile:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Mark Levinson »

To Zabiny007:
Jimmy má pravdu, určitě není vhodné motat reprokabel do smyček, má to negativní vliv na zvuk. Prosím, neber to jako výhradu, jen předávám praktickou zkušenost (tady estetika musí ustoupit). Jinak to máš moc pěkný, tohle vlákno rád čtu.
Mark Levinson
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od koudelka »

Zase to brzdím já...snad to bude aspoň do příštího úplňku :oops:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Jimmi & Mark Levinson
Holt faktor "obývák", takže nejde vše dělat úplně dokonale a co si dovolím v režimu "poslouchám nikdo není doma" nebo "poslouchám všichni už spí" nemůže být v režimu "uklizeno, všichni běhají přes obývák". Ale už mám domluven stojánkový "žebřík" na kabely a jak bude hotov, tak si s umístěním vyhraji více. Pokud tedy TriVisty zůstanou...

PavelDosko
Jsou to nerez plechy - slyšel jsem u jednoho zdejšího člena jeho aparaturu s a bez (seděl jsem v křesle a on oddělával a pokládal) a byl to jasný přínos. Majitel to dokonce má nyní i pod bednami, což jsem zkoušel když jsem plechy dovezl, ale to u mne nefungovalo. Asi je to tím, že ProAc mají výhybku hodně vysoko, na úrovni střeďáku, kdežto jeho BW u země.

Jiri
jen si myslím, že anakonda je o trochu lehčí...

Koudelka
beru Tě za slovo :cool:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od aretax »

Keď nechceš, aby Ti káble trčali po bokoch (vidím, že vedľa bedne máš asi za rohom dvere), skús z nej urobiť strmú špirálu. Hornú slučku podlož napr. drevenou tyčou, doskou a pod., prípadne si daj na stenu nejaký hák a kábel tam zaves.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Ono je trochu problém, že jsou ty kabely třímetrové, což je pro většinu případů moc.
Chce to je zkrátit na potřebnou délku, ale když je tu to „nevím jestli zůstanou“, tak se do toho zásahu nechce, to chápu.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

NA
Bych je klidně zkrátil, alespoň bych mohl 1 pár + 1 singl pustit dál, takto jsem musel vzít tři páry, abych je mohl pozapojovat do biampu na L+C+P. Ale jak jsme již řešili na jiném místě - neexistuje konektor, do kterého by se vešly. I ten největší je malý - je potřeba tuším 12,4mm

Aretax
ano, tak nějak si to představuji udělat, jak bude hotov "žebříček" :-)
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Je to radost :angel:
IMG_20181029_220550A.jpg
Najdi rozdíl :lol:
CANOR 1.jpg
Canor 2.jpg
P.S.: Starší menší bráška je aktuálně na prodej. :cool:
Pokud vás zajímá, ozvěte se, určitě se domluvíme. :-c
Rád bych si nechal novinku, kterou mám na vyzkoušení, ale oba doma neuživím...
http://highendforum.cz/viewtopic.php?f=33&t=5728
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
terahera

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

Ty krávo :shock: Saša jede :clap: :thumbup:
terahera

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

Mimochodem,jak dlouho se u tebe ten starší braska ohřál :lol:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Přesně rok... Když jsem se díval do mailové komunikace, tak 10.října 2017 opouštěl balík Anglii, takže bráška je starší jen o rok, což není zase tolik :lol:
Nejraději bych si nechal oba - starší by zůstal u Garrarda, který bude někdy po novém roce, a nováček k Oracle s Grahamem a A95. Jen to teď už nedám, těch investic bylo letos více a hifikůň není v mé stáji jediný. Za chvilku mi začíná lyžařská sezóna, což je také docela nenasytný koník.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
terahera

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

No tak aspoň rok, to už jde =)) Jsi fakt maniak,ale tvůj přístup a hlavně raketový postup v hifi se mi líbí :thumbup: No a ty lyže bych ani radši nechtěl vidět :lol:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

To se klidně podívej, i když z nich moc vidět není :lol:
Lyže.PNG
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
terahera

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

:lol: Mimochodem,je to sice úplně mimo hifi,ale kdysi jsem se prodejem a servisem lyží živil :angel: Možná bych někde doma ještě našel certifikát na Wintersteiger :lol:Brousil jsem dokonce jednou i lyže Jakubovi Jandovi :angel:
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od lubos »

Saša ten gramofónový predzosilňovač Canor PH 1.10 by nemal mať väčšiu medzeru od vrchnej dosky v racku. Netuším kde sú v ňom lampy a ani koľko hrejú, ale v popise bolo, že má 9 elektrónok, ja len aby si ho neupiekol.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

JJ, o víkendu musím trochu přeskládat sestavu a udělat hlavně reorganizaci kabelů a lišt za sestavou. Ten PH je totiž nejen vyšší, ale i o 10cm hlubší než 306, takže se mi tam pořádně nevešel, protože tam teď zavazejí repro kaleby Tri-Vista, lezoucí z koncáku pod ním...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od valderon »

Hoši, to je neřešitelný problém... :lol:
Zas té gáble... =))
Asi není rozehrany, ale máš posun ve zvuku? A možnosti nastavení? Spokojenost? Vyhovuje?
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

JJ, ty Tri-visty mi byl čert dlužen, vše se kvůli nim komplikuje. Dráty jedny blbý. Tlustý. Neohebný. :lol:

Zvuk si dovolím hodnotit až cca po příštím víkendu. To bude rozehráno a také budu mít trochu více prostoru na poslech. Teď jsem narychlo zapojil, nechávám to rozehrávat jako podkres, ale nemám čas soustředěně poslouchat. Ale první dojmy z komfortu ovládání a větší úrovně zesílení jsou velmi dobré...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
JAPEX

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od JAPEX »

Máš to opravdu mooooc pěkné! :thumbup:
A tenhle nový Canor, jestli hraje jenom z půlky jak vypadá, tak to musí být nářez!

P.S.: Ale ty příšerné šrouby u přenosky nahraď normálními.... Na tom parádním ramínku to je "pěkná vopičárna".
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Šrouby jsou dočasné a na zkoušku kvůli váze. Přenoska je lehoučká a tak na hraně použitelnosti s ramínkem, že s normálními šroubky bylo protizávaží "až nadoraz". Tak jsem koupil nejtěžší šroubky co jsem našel, hmotnost se zvýšila o cca 2gramy a tím pádem protizávaží "líp dýchá"... Ale možná je to blbost. Však chvilku to nechám a pak zase vrátí nebo zkusím jiný, o nic nejde. :-)
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
JAPEX

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od JAPEX »

...tak použij nerezové inbus šrouby. Jsou nemagnetické a podstatně těžší, oproti hliníkovým.
A jestli do 2.6mm díry (JIS standard) našroubuješ 2.5mm šroub, tak to nevadí (nepoznáš to). Ba dokonce někteří výrobci přenosek se s tím také nemažou a rovnou do balení přibalí 2.5mm nerez.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Super, díky za typ, vyzkouším! Kdybys měl ověřeno, kde koupit, dej prosím vědět.

Mimochodem, když jsme u těch šroubů. Netuší někdo, kde by se dal koupit šroub s "americkým" stoupáním a plochou hlavou? Popř. zda se dá něco takového někde udělat zakázkově? Když jsem na ebay koupil Dynavector DV505, tak prodejce zapomněl odmontovat základnu a šroub se cestou ulomil v hlavičce a v klasickém železářství to nemají... :-(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět