terahera

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: terahera

Příspěvek od valderon »

Omarisko, ty seš super ogarisko :thumbup:
Věřím, že to teraherovi nevadí. Mazat není důvod, i tvé nadšení je fajn. A na to, jak vysoko si tvoje sestava stojí, se nehraje. Je jedno jestli máš sestavu za 10t nebo 10M. Hlavně, že máš rád hudbu :thumbup:
Čti a v příslušných vlaknech se ptej, případně založ nová.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Jj,je zbytečné cokoliv mazat a spíš naopak mě těší,pokud i mé vlákno je pro někoho trochu inspirací :angel: Jak píše Valderon,není důležité,v jaké cenovce máš sestavu,důležitá je spokojenost a nadšení :thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: terahera

Příspěvek od DK76 »

Přesně tak :thumbup: , hudba musí bavit :clap:
Quentin

Re: terahera

Příspěvek od Quentin »

valderon píše: 07 úno 2020 10:09 Omarisko, ty seš super ogarisko :thumbup:
Věřím, že to teraherovi nevadí. Mazat není důvod, i tvé nadšení je fajn. A na to, jak vysoko si tvoje sestava stojí, se nehraje. Je jedno jestli máš sestavu za 10t nebo 10M. Hlavně, že máš rád hudbu :thumbup:
Čti a v příslušných vlaknech se ptej, případně založ nová.
...si byl rychlejší :thumbup:
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Urbino »

japex píše: 07 úno 2020 08:32
terahera píše: 07 úno 2020 07:35 Omarisko
V lampach jsem zatím úplný nováček,takže nejsem ten pravý,který by měl radit.Co ti ale můžu říct s jistotou,tak jak zkusíš zvuk lampy,už není cesty zpět :cool:
Yes :thumbup:
me too YES ^:)^
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Dasta
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

Navštívil jsem dnes Teraheru, ještě jsem neslyšel jeho nové bedny a zesilovač Canor, když jsem u něj byl v červnu, bedny ještě neměl, Canora ano, ale tenkrát jsme přivezli měděné slipmaty, tak nebyl na nic jiného čas.
Dnes jsme se mohli soustředit na poslech jak digitálu,tak gramofonu.
Mára ušel za poslední rok veliký kus cesty ve zlepšení zvuku svojí sestavy,
jak v analogu, tak v poslechu stříbrných placek a streamu.
Zvuk byl vynikající, hodně rozlišeny ve středovýškové sekci, špičkově doplněný rychlými, přesnými basy, vykresleným prostorem, přesahujícím rozteč reprosoustav, radost poslouchat.
Odpoledne za námi přijel kamarád Lubor, gramofonový guru, kterému se zvuk u Máry též hodně líbil.
Krásný den strávený s přáteli u vynikající hudby, co víc si přát.
Máro máš to super, díky za vynikající občerstvení a oběd.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Díky moc za návštěvu kluci,byl to pro mě svátek,když mě naráz navštíví dva takoví zkušení pardálove :cool: Bylo to super strávené odpoledne :thumbup: Dasta zas dovezl nějaké variace svých kovových slipmatu a opět zvukové rozdíly na úrovni výměny přenosky.No,zase brouk v hlavě a asi budu chtít další variaci udělat,s tímto Dastovym tempem a zapalenim budu mít za chvíli víc slipmatu,než lp :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: terahera

Příspěvek od Halíř »

S takovouhle se pomalu blíží konec vinylů, páč jestli si toho vaseho nadseni vsimnou hudebni vydavatelstvi, zacnou mozna v budoucnu vypouštět muziku primo na slipmatech. To bude variací jednoho alba. Už vidim Brothers in arms na mědi s nerezovým středem od MoFi :lol: .
Dasta
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

Protože měď je přece jen tvrdší materiál než vinyl, budou to muset řezat poloviční rychlostí. V kombinaci se45rpm budou mít
tyto nosiče neskutečný zvuk.
Místo praní stačí jenom občas přeleštit, aby nebyl úbytek vysokých kmitočtů. :ympeace:
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

Halíř píše: 10 úno 2020 17:43 S takovouhle se pomalu blíží konec vinylů, páč jestli si toho vaseho nadseni vsimnou hudebni vydavatelstvi, zacnou mozna v budoucnu vypouštět muziku primo na slipmatech. To bude variací jednoho alba. Už vidim Brothers in arms na mědi s nerezovým středem od MoFi :lol: .

Holt každá sranda něco stojí a gramofon není pro ty, co počítají každý halíř...
A vše je možné, už nyní zas tak daleko od reality již nejsi. Před nedávnem mne s cenovkou 5.000 EURO/ks zaskočila nabídka jednoho vydavatelství, od kterého beru klasické vinyly. Dělají limitované 30ks edice desek, řezaných napřímo do speciálního, velice křehkého laku, který se - jak uvádějí - každým přehráním se opotřebovává. Údajně je to ale to nejlepší, jak si vychutnat co nejvěrnější kopii originálního záznamu.
Jako bonus příručka k použití speciálního laku, příběh nahrávky a také v kůži vázané desky...
Takže takové řezání do mědi by snad už nemělo být o moc nákladnější...

Jo... zatím těmto deskám odolávám... :angel: :mrgreen:

https://www.devialet.com/en-eu/the-lost-recordings/



Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: terahera

Příspěvek od Dieter Burmester »

Sam jsem mel nekolik alb riznutych do laku a medi, ktere jsem normalne na gramci prehraval. U laku je blby, ze se to za chvili ohobluje a navic se do sten drazky udelaji ryhy dle brusu hrotu. U medi vadi zase to, ze casem oxiduje a to i presto, ze to zpasivujes dvojchromanem draselnym. Takze zase vychazi nejlip ten vinyl :lol:
Dieter Burmester
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: terahera

Příspěvek od Halíř »

Zabiny
:eek: Tak za 5.000 éček bych ti domu jezdil hrát naživo. Jako bonus, přezůvky a svačina vlastní :razz: .
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

Dieter Burmester
Když pomineme životnost a nesmyslnou cenu - je přehrání "přímo říznutého záznamu" - ať lak či měď, takový zázrak?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

Halíř píše: 10 úno 2020 19:06 Zabiny
:eek: Tak za 5.000 éček bych ti domu jezdil hrát naživo. Jako bonus, přezůvky a svačina vlastní :razz: .
Přijeď. Mám od nich tuto desku na vinylu. Pokud zazpíváš naživo ještě líp, než Ella na této mono nahrávce, tak ti těch 5000 éček klidně dám a ještě ve stoje zatleskám....

ELLA FITZGERALD
Live at the Concertgebouw - 1961
https://www.devialet.com/en-eu/the-lost ... itzgerald/

Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: terahera

Příspěvek od Dieter Burmester »

zabiny007 píše: 10 úno 2020 19:09 Dieter Burmester
Když pomineme životnost a nesmyslnou cenu - je přehrání "přímo říznutého záznamu" - ať lak či měď, takový zázrak?
Jo. Je to bez jedineho lupance, zadny hluk drazky (kdyz neni blba med nebo spatne nastavene vyhrivani noze v pripade rezani do laku), mene sumu, lepsi transienty, zadne pre/post echo (plati pro lak) atd. :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Tak další přírůstek do mé rodiny kovových slipmatů :angel: Je to kombinace měď/hliník,váha pouze asi 800gr,zatím zvukově na mém gramofonu asi nejlepší :cool:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od vitek »

Máro - tož paráda obrovská. Musím brzy přijet na inspekci....
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

vitek píše: 02 bře 2020 20:35 Máro - tož paráda obrovská. Musím brzy přijet na inspekci....
Jj,dojeď,ať ti trochu domotám hlavu :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Arim
Příspěvky: 34
Registrován: 27 úno 2020 15:57

Re: terahera

Příspěvek od Arim »

A já ji pak zas na oplátku domotám tobě :lol:
Jezevčík Thomson + Ceraball :ympeace:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

S tím jezevčíkem každopádně :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Urbino »

vitek píše: 02 bře 2020 20:35 Máro - tož paráda obrovská. Musím brzy přijet na inspekci....
Jedu s tebou
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4208
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Mark Levinson »

Urbino píše: 04 bře 2020 15:03
vitek píše: 02 bře 2020 20:35 Máro - tož paráda obrovská. Musím brzy přijet na inspekci....
Jedu s tebou
I já bych se tentokrát přidal, pokud by Márovi nevadilo. Pivo přivezu.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Rád vás samozřejmě uvidím :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
marks
Příspěvky: 127
Registrován: 02 kvě 2012 09:53

Re: terahera

Příspěvek od marks »

V tomto týdnu jsem zavítal k Márovi , abych mu oplatil jeho návštěvu u mě .
Nikdy jsem Márovu sestavu neslyšel , nemám tak srovnání s jeho minulými sestavami . Hned po spuštění digitálu se mě zvuk líbil , rozprostřela se široká scéna s pevnými basy , zvuku nic nechybí ani nevyčnívá . Pouštěli jsme přes Tidal různé skladby , které má Mára naposlouchané , nebo jsme slyšeli na výstavě .
Pak jsme poslouchali gramec a probírali různé témata kolem hifi . Nemá cenu popisovat , jak má Mára jeho gramofon vytuněný , stejně jako zesilovač Canor , je to tu všeobecně známo . Nechal jsem si pustit i Dire Straits -Brother In A rms od Mofi , které mám doma dobře naposlouchané a abych porovnal jak to hraje Márovi . Zvuk je prostě vynikající a i když se to na první pohled nezdá , reprosoustavy nejsou nijak přerostlé, tak ProAc hrají pevné a hluboké basy , které na Márovu poslechovku bohatě stačí . Mára má vymazlenou sestavu , se kterou bych jsi dokázal představit žít . Po asi třech hodinách jsme se rozloučili a plný dojmú jsem se vydal k domovu .
Díky Máro za poslech , pokec kolem hifi a za občerstvení :thumbup: .
PrimaLuna evo400, Audiovector R3 Signature, Transrotor Zet1+rameno Glanz + přenoska HANA ML , Marantz SACD 30n , Bluesound node2, GMG Harmonic Hammer 3000P , Acoustic Revive SPC reference II tripleC , Roth Audio Orfeo, , Chord, Wireworld .
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Zdar všem při neděli :angel: Tak od včerejška jsem měl možnost testovat lan filtr Gigafoil,o kterém se tu již psalo v jiném vlákně.První,co mě docela zarazilo,je dílenské zpracování,které vypadá jak dílo učně z dílen v prváku :thumbdown: V této ceně nemilé,ale samozřejmě to nemá na funkci žádný vliv.K filtru jsem měl zapůjčen i kvalitní lineární zdroj,včetně napájecího kabelu,aby byl výsledek co nejlepší.No na rovinu,po dvou dnech testování na své sestavě jsem nepoznal rozdíl s a bez filtru.Těžko říct,možná nemám dostatečně rozlišující sestavu,možná jsem jen hluchý,prostě nic :cool: Samozřejmě se to bude asi chovat všude jinak,ale u mně prostě nic.Tak tolik o filtru u mě a ať vám to vše hraje :angel:

Obrázek


Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Musím zde poděkovat Zattymu za kompletaci lan kabelu z metráže Supra cat8 a koncovek Telegartner.Provedení je suprové :thumbup: Metráž Supra cat8 jsem se rozhodl používat asi po rok a půl bádání a hraní si s různou metráží i hotovými lan kabely,kde tato metráž se u mě jeví nejlépe,což může Zatty potvrdit.Doposud jsem používal koncovky Audioquest a Solarix,které jsou určitě dostačující(hlavně Solarix jsou super),ale pro klid duše,že jsem udělal maximum ve svých finančních možnostech,jsem si nechal předělat koncovky na zmíněné Telegartner,za jejichž sehnání zas děkuji Otikle :angel:
Musím uznat,že zpracování koncovek je na velmi,velmi vysoké úrovni :shock: Tento kabel je vlastně ze switche do transportu,druhá fáze bude předělání koncovek na kabelu z modemu do switch
Obrázek


Obrázek

P.S.Zatty nezapomněl přidat jeho oblíbené ferity :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: terahera

Příspěvek od lachim »

terahera
též jsem zkoušel tu konzervu na LAN. dopadl jsem stejně jako ty.
to, že pozoruji naopak drobné zhoršení zvuku jsem přičítal nekvalitnímu zdroji za 5 euro ....
díky za reportáž.

kabel supra vypadá krásně. též mi pytel vyrobil z viablu + koncovky od otikle. otikle prošlapává cestu v mnoha směrech!
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Zdar všem při neděli :angel:
Tak dnes u mě proběhla druhá fáze lan kabelu Supra cat8,a to od modemu do switch,samozřejmě opět koncovky Telegartner :cool: Vzhledem k tomu,že modem mám přesně na druhé straně poslechovky a kabel je veden podél zdi v liště,tak jsem musel rozházet celou poslechovku a půl sestavy :shock: Takže naklusal Zatty a celé odpoledne jsme to dělali až do teď,uf :lol: Myslím,že dílo se podařilo a na zvuku je to znát.Jak pořádně naposlouchám,dám info.Zattymu díky moc a ať nám ty naše hračky všem hrajou :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: terahera

Příspěvek od zatty »

Není za co :thumbup:

bylo potřeba to udělat ať máš hlavní síť v Supře Cat8. časem ještě dokončíme fázi č.3 teď to pořádně zahoř a pak dej vědět co a jak.

P.S. nenatahovala se jen net síť ale zrovna jsme natáhli i anténí rozvod bo ta hrůza co tam byla mě bolela u srdce :oops:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Urbino »

zatty píše: 29 bře 2020 20:45 Není za co :thumbup:

bylo potřeba to udělat ať máš hlavní síť v Supře Cat8. časem ještě dokončíme fázi č.3 teď to pořádně zahoř a pak dej vědět co a jak.

P.S. nenatahovala se jen net síť ale zrovna jsme natáhli i anténí rozvod bo ta hrůza co tam byla mě bolela u srdce :oops:
=)) :clap: :clap: :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Zdar všem zas při neděli :angel: Chci se zde podělit o svou zvláštní novou zkušenost.Protože můj integráč byl napaden asi virem :cool: ,je momentálně u doktora v Prešově a já,abych neumřel smutkem bez hudby,jsem si půjčil od kamaráda historický atenuátor AuRa a připojil ke koncáku Primare,který používám ke kinu.Bral jsem to jako nouzové řešení,jako že lepší než nic :lol: No připojil jsem k němu digitální větev a pustil svého oblíbeného Marcuse Millera.K mému velkému úžasu a překvapení zvuk jak víno,seděl jsem s otevřenou držkou a doslova mi to srolovalo i ponožky :shock: Vůbec nevím jak AuRa funguje,co je uvnitř atd,ale tohle zapojení fakt funguje skvěle a já jsem v úžasu :cool:

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
A až to zapojíš na biamp, budeš dávat Canor do prodeje a začneš shánět další koncáky PRIMARE
:lol: :lol: :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: terahera

Příspěvek od Dieter Burmester »

terahera píše: 05 dub 2020 13:02 Zdar všem zas při neděli :angel: Chci se zde podělit o svou zvláštní novou zkušenost.Protože můj integráč byl napaden asi virem :cool: ,je momentálně u doktora v Prešově a já,abych neumřel smutkem bez hudby,jsem si půjčil od kamaráda historický atenuátor AuRa a připojil ke koncáku Primare,který používám ke kinu.Bral jsem to jako nouzové řešení,jako že lepší než nic :lol: No připojil jsem k němu digitální větev a pustil svého oblíbeného Marcuse Millera.K mému velkému úžasu a překvapení zvuk jak víno,seděl jsem s otevřenou držkou a doslova mi to srolovalo i ponožky :shock: Vůbec nevím jak AuRa funguje,co je uvnitř atd,ale tohle zapojení fakt funguje skvěle a já jsem v úžasu :cool:

Obrázek
No vidis, usetril jsi pres 300 tycek za BeSpoke Audio, kde je uvnitr taky kulovy :thumbup: :lol:
Dieter Burmester
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: terahera

Příspěvek od lachim »

Terahera
Tak slava! Dalsi, kdo zjistil (a stihl se toho dozit), ze lampy jsou zdroj svetla!. Ne zvuku. :smile:
Ted uz jen poslechnout Sašu. Aneb... “neni cas na spatne hifi”
Gratuluji k vykroceni na cestu k poslechu symfonií!
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: terahera

Příspěvek od lachim »

A co teprve sz zapojis poradny preamp
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Aby nedošlo k nějakému omylu :cool:,já nenapsal,že to hraje líp než Canor :shock: ,pouze,že nouzové řešení,které teď mám,hraje skvěle a AuRa mě hooodně překvapila :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: terahera

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jo tak, tak to mozna budes muset ty tri kila nakonec vytahnout :-?
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Dieter Burmester píše: 05 dub 2020 14:15 Jo tak, tak to mozna budes muset ty tri kila nakonec vytahnout :-?
A pak mi to bude sedět líp,než zvuk Canoru :?:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: terahera

Příspěvek od Dieter Burmester »

No urcite :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

:lol: :lol: :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Odpovědět