terahera

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Dasta
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

Základem pro EAT JO No5 by měl být Ortofon Quintet Black.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: terahera

Příspěvek od lidumil »

:sad: do ČR se nedá poslat
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1040
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: terahera

Příspěvek od YamahaMan »

lidumil píše: 19 říj 2019 10:36
:sad: do ČR se nedá poslat
Skút tento link:

https://malaaudio.no/Produkt/279/1003684/EAT-Jo-NO-8
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: terahera

Příspěvek od lidumil »

:thumbup:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Abych se vrátil ke kabelům,které jsem měl doma k dispozici na víkend,myslím rca k Oppo,tak nakonec zvítězil u mě kabel,který používám ke gramo větvi,VDH D501 Hybrid silver.V mých podmínkách a pro mé ucho se jeví nejlíp,vyrovnaný přednes bez dominance jakéhokoliv pásma,čistý až průzračný zvuk digitálu bez náznaku agrese či nervozity
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

T101 píše: 14 říj 2019 10:50 Zkus dát ceraball přímo pod přístroj, pak ten plech a pod ním silentbloky.
Dnes nainstalováno a už tak zůstane,problém ceraball byl v jejich umístění :angel: Ale každopádně velký vliv na zvuk,stačí Ceraball umístit jinak a průšvih je na světě :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

No a teď k nové přenosce :angel: Je to pro mě fakt jiný svět,její zvuk se musí slyšet,těžko popisovat :cool: Je neskutečná,má vše,co si člověk může jen přát,detail,dynamiku,vyrovnanost,vzdušnost,drajv(neskutečný),výbušnost,lehkost,prostě vše,je hooodně na straně hudby a emocí,ale neztrácí nic na straně analýzy při zachování zábavnosti :thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: terahera

Příspěvek od lachim »

terahera
myslím, že ceraball fungují universálně. pokud se tedy opravdu podstrčí správně.
zažil jsem u hifisty i jejich podstrčení pod větrací síťky přehrávače!
takže se ty plastové síťky téměř protrhly a vliv ceraballs na player nebyl slyšet žádný.
:-)
a ještě ... nikdy a nikde mi nefungovalo zdvojení nějakých ceraballs/sortfüt, atd..
v každé sestavě, kde jsem použil 2 vrstvy "nožiček" byl zvuk horší.
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: terahera

Příspěvek od DK76 »

Máro, díky za super nedělní odpoledne strávené u Tebe ( 4 hodiny ne jen poslechu :thumbup: ), ale i věcné debaty o hifi :clap: . Ty jsi byl jediný, který byl ochoten už několikrát přijet ke mě ^:)^ a mě se to povedlo až skoro po roce dojet k Tobě :oops: , ale povedlo se a ze mě :thumbup: . Ušel jsi kus cesty, škoda, že jsem nestihnul Kantusy , ale asi by nebylo s nynějšími bednami až tak co porovnávat ( můj názor ). Hraje Ti to parádně , i když se v žánrech rozcházíme :crazy: . Můj hlavní cíl u Tebe byl poslech analogu, na který jsem se neskutečné těšil a ke kterému po čtyřicítce pomalu spěji :lol: . Ale po pořádku, začali jsme poslechem digitálu, vše OK, ale pak to přišlo k vůli čemu jsem vlastně k Tobě přijel a to byl již zmíněny analog a návrat ke kořenům ( aspoň já to tak vnímám po pouštění LP) Byl to pro mě obrovský zážitek, který mě oslovil a teď už nezbývá nic jiného než našetřit na gramofon =)) , protože ten zvuk je proste nepopsatelný :thumbup: . Návštěva byla završena multikanálem a to jsem myslel, že spadne barák =)) . Těším se na další návštěvu u Tebe ( která bude s mým tempem až asi opět za rok =)) ), ale to již budeš mít dodělanou poslechovku a pak už jen a jen poslech :thumbup: . Dekuji za pohoštění bylo výborné , jen škoda, že jsem k tomu koleni nemohl taktéž pivko jako Ty :lol: ( a strašně mě rozesmály komentáře Tvé dcery se synem k tomu pečícímu se kolenu =)) ). Ještě jednou díky a hlavně hudba, ne jen zvuky =))
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Díky moc za komentář,který mě velmi potěšil,protože už jen to,že napíšeš něco na fórum,je velký svátek :lol: Jsem rád,že se ti analog líbil a snad se pridáš do sekty kolotočářů,což by byl pro mě velký úspěch,hlavně v dnešní streamovaci době.Koleno jsi naštěstí přežil,což je další mé malé vítězství,protože jsem ho dělal sám(vůbec,ale vůbec neumím vařit :eek: ).Předpokládám,že se brzy objevím u tebe,ať mužem posunout i tebe.Tak ať nám to hraje :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: terahera

Příspěvek od Vinco »

terahera píše: 11 lis 2019 20:39 Díky moc za komentář,který mě velmi potěšil,protože už jen to,že napíšeš něco na fórum,je velký svátek :lol: Jsem rád,že se ti analog líbil a snad se pridáš do sekty kolotočářů,což by byl pro mě velký úspěch,hlavně v dnešní streamovaci době.Koleno jsi naštěstí přežil,což je další mé malé vítězství,protože jsem ho dělal sám(vůbec,ale vůbec neumím vařit :eek: ).Předpokládám,že se brzy objevím u tebe,ať mužem posunout i tebe.Tak ať nám to hraje :angel:
Ja len dumam, preco nepouzijete na toto “ hladkanie dusi “ SZ...
Komu z nas toto cosi prinesie ?!
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

vinco
Napsat něco takového veřejně je pro atmosféru na fóru důležitější, než si to sdělovat soukromě. I takové zdánlivé blbosti mohou občas někoho nakopnout a ujistit jej, že je správném místě. Je důležité spolu komunikovat, navštěvovat se, přát si a pomáhat.
Navíc - je to vlákno člena terahera, takže je jen na něm, jak se vlákno vyvíjí a co si tam napíše.
Nechceš raději založit své vlákno a zásobit nás přínosnými informacemi?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Vinco
Ja jen dumam,co ti na tom vadí :-? Jestli jsis nevšiml,je to vlákno Terahera,tedy osobní vlákno člena fóra.Je slušnost,když jiný člen po návštěvě napíše příspěvek veřejně,také veřejně odpovědět.Co to jiným přinese?Nic,jen to,že se lidi stejného koníčka navštěvují a sdílejí své dojmy na fóru,které už z názvu je lidem tohoto koníčka určeno.Takže promiň,že ti to nic nepřineslo,ani nemělo a radši se tedy příště vyhýbej čtení tak zbytečných osobních vláken
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: terahera

Příspěvek od gabik »

Vinco: však všichni nejsou kyselý "autocenzura", číst to nemusíš.

Já jsem za pozitivní přístup rád a je super, že si na sebe stejně postižený pacienti najdou čas a podělej se. Kritizovat je jednoduchý, založit osobní vlákno a jít s kůží na trh to už chce mít koule. A navíc každej ProAcista na fóru dobrej :clap:

Zabiny, Terahera: :thumbup:
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Dasta
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

Vinci,
Toto" hlazení duší" přináší do fóra přátelskou atmosféru mezi lidi, které spojuje společný zájem.
To si myslím,že není málo.Popřemýšlej o tom prosím, přestože v současnosti se preferují jiné vzorce chování, tak vstřícnost a slušnost mezi jakoukoliv komunitou bude vždycky vítána.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Nejvíc mě mrzí,že David(DK76),nemá moc náladu přispívat na fóra.V neděli jsme o tom diskutovali,vysvětlil mi proč,já ho přesvědčil,že to není až tak zléí,tak se rozhodl přispět a hned taková reakce,v podstatě přesně taková,kvůli kterým se drží bokem,i když fórum pravidelně čte
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: terahera

Příspěvek od gabik »

Těhle reakcí je škoda. Nejlepší je, že Vinc tu má všehovšudy 16 příspěvků a místo toho, aby sám přispěl něčím zajímavym, tak napíše tohle a pak zas dva roky nic...
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
kychtax

Re: terahera

Příspěvek od kychtax »

Tak ted nakladate a moralizujete Vincovi..
Bo napsal svuj nazor.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: terahera

Příspěvek od efičák »

Vinco ,
slušnost a zdvořilost je na fórech standard.
Svoboda vyjadřování vyžaduje poučeného uživatele a úroveň diskutujících je o svobodě vyhnout se diskusním faulům.
Jsi-li jiného názoru a hrubších mravů, využij svou svobodu a a rozhodni se, zda tu chceš být.

Když dobře rozeznáš filtraci, věřím že pochopíš i tuhle rovinu sociálního kontaktu přes sítě.

Jsem vděčný, že se tu lidé dělí o draze nabyté zkušenosti s nepíšící většinou. DK76 mi předvedl jak může hrát akustická kytara a tahle reference vede jeho budování aparátu. Můj respekt. :idea: :idea: :idea:

Maro , díky za místo v tvém vlákně. A že Ty spadneš do elektronek je vrcholem roku. Ale že je tam rozlišení ?
Naposledy upravil(a) efičák dne 11 lis 2019 22:57, celkem upraveno 1 x.
Zvuk dobrý - všechno dobré
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: terahera

Příspěvek od efičák »

. ups. Úplněk a konjunkce Marsu se Sluncem a ascendentu a analogem.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

kychtax píše: 11 lis 2019 22:49 Tak ted nakladate a moralizujete Vincovi..
Bo napsal svuj nazor.
Jeho názor mu nikdo nebere,ale když přispívá na veřejné fórum,diskusní fórum,tak musí počítat s adekvátní reakcí a názorem ostatních,kteří také píšou jen svůj názor
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Eficak
Elektronky byly můj dlouhodobý sen,ale měl jsem strach,proto jsem měl předešlý tranzistorovy zesilovač v Áčku,abych se jim aspoň přiblížil.Letos,vzhledem k vítru,který se u mě v poslechovce přehnal :lol: ,jsem do toho praštil a lampu pořídil.Strach se rozplynul a už vím,že to byla správná volba :thumbup: Na rozlišení si nemohu stěžovat,v tandemu s repro ProAc už vůbec ne,celkový projev je pro mé pivní ucho okouzlující,řekl bych až návykový.Jsem rád,že jsem se dal cestou elektronek a myslím,že už není cesty zpátky :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
aretax
Příspěvky: 3056
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: terahera

Příspěvek od aretax »

kychtax píše: 11 lis 2019 22:49 Tak ted nakladate a moralizujete Vincovi..
Bo napsal svuj nazor.
Prosím Ťa, kde napísal svoj názor? Ja som žiaden názor nenašiel.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Tak včera jsem,za pomoci přítele na telefonu(zabiny),provedl měření své poslechovky v momentálním setupu.Pro měření jsem použil mikrofon Umik 1 a soft REW.Mezi 28-40hz mám docela velký hrb s následným propadem,což je asi mód místnosti,od 40-150hz to skáče +-8db,zbytek do 20khz skáče +-3db.Jelikož jsem grafoanalfabet,tak opět přítel na telefonu,řekl,že se za tyto hodnoty stydět nemusím.Takže další můj cíl je zkusit vyhladit ten spodek pásma,což už, opět přítel na telefonu,nějaké nápady navrhl.Pokud by měl někdo nějaký typ,budu rád za každý podnět :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: terahera

Příspěvek od zatty »

terahera píše: 13 lis 2019 14:20 Tak včera jsem,za pomoci přítele na telefonu(zabiny),provedl měření své poslechovky v momentálním setupu.Pro měření jsem použil mikrofon Umik 1 a soft REW.Mezi 28-40hz mám docela velký hrb s následným propadem,což je asi mód místnosti,od 40-150hz to skáče +-8db,zbytek do 20khz skáče +-3db.Jelikož jsem grafoanalfabet,tak opět přítel na telefonu,řekl,že se za tyto hodnoty stydět nemusím.Takže další můj cíl je zkusit vyhladit ten spodek pásma,což už, opět přítel na telefonu,nějaké nápady navrhl.Pokud by měl někdo nějaký typ,budu rád za každý podnět :angel:
Postav barák a udělej to od píky a v klidu :silent:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
kychtax

Re: terahera

Příspěvek od kychtax »

mažou ti to tam ty Van den Hully Mainstreamy. Jsou to mazače. Měl jsem dva v sestavě a spodky s nimi nehrály. Už bys tam měl mít něco lepšího. Kor když lišta je naprostá špička v oboru.
kychtax

Re: terahera

Příspěvek od kychtax »

VdH má dobrý kabel ke zdrojům Mainsserver. Je trochu barevnější, ale vůbec nevadí. Když je např. jeden v sestavě. Ten Mainstream bych vypral úplně a pokud ho tam mít tak max. jeden.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

kychtax píše: 13 lis 2019 14:27 mažou ti to tam ty Van den Hully Mainstreamy. Jsou to mazače. Měl jsem dva v sestavě a spodky s nimi nehrály. Už bys tam měl mít něco lepšího. Kor když lišta je naprostá špička v oboru.
Jde vidět,že jsi pozorný čtenář a máš přehled o sestavách druhých,proto jsou tvé příspěvky v poslední době tak přínosné :cool: Asi před měsícem jsem zde psal,že jsem kompletní napájecí kabeláž nahradil kabeláži Furutech
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
kychtax

Re: terahera

Příspěvek od kychtax »

I furutech metráže mají svoje limity. Jsou-li to licny. Ty chceš solid core dráty.
Vyzkoušej si od paola, NA nebo jiné. Můj už jsi zapojený taky měl..
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PavelDosko »

imo je na nic kombinovat 10 ruznych kabelu, cesta je spis sjednoceni veskere kabelaze
neni placka, neni highend
kychtax

Re: terahera

Příspěvek od kychtax »

PavelDosko píše: 13 lis 2019 15:17 imo je na nic kombinovat 10 ruznych kabelu, cesta je spis sjednoceni veskere kabelaze
Tak to si nemyslím. To je spíš cesta jak si to zjednodušit.
Spíš na každé jedno místo dát to nejlepší, co člověk má. A na ta důležitější místa dát to lepší samozřejmě.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: terahera

Příspěvek od Jirka33 »

kychtax píše: 13 lis 2019 14:27 mažou ti to tam ty Van den Hully Mainstreamy. Jsou to mazače. Měl jsem dva v sestavě a spodky s nimi nehrály. Už bys tam měl mít něco lepšího. Kor když lišta je naprostá špička v oboru.
:lol: To jsem se dobře pobavil, tak si přijď poslechnout jak ty mazače hrajou spodky u mě =)) napáječe mám pouze VDH.
kychtax

Re: terahera

Příspěvek od kychtax »

Rad. :ymdevil:
Jirka 33. U tebe muze byt vyhodou malo komponentu, hodne mista a ze si mezi sebou kabely tolik nebudou povidat jako napr. u zabiny za ponkem domaciho kina.
F2014
Příspěvky: 526
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: terahera

Příspěvek od F2014 »

kychtax píše: 13 lis 2019 15:27
PavelDosko píše: 13 lis 2019 15:17 imo je na nic kombinovat 10 ruznych kabelu, cesta je spis sjednoceni veskere kabelaze
Tak to si nemyslím. To je spíš cesta jak si to zjednodušit.
Spíš na každé jedno místo dát to nejlepší, co člověk má. A na ta důležitější místa dát to lepší samozřejmě.
@Kychtax: Jen si vzpomeň na testování tvých kabelů v mém systému. Zařazení tvého prvního kabelu do mého systému (tuším to byl napájecí) byl docela průšvih. Jak jsme nahradili většinu mých kabelů za tvé, začal systém hrát sice docela jinak než s mými kabely, ale už to bylo zase dobré.

Za mne souhlas se sjednocením kabeláže :thumbup:
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

A ten hrb u mě :?:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: terahera

Příspěvek od zatty »

terahera píše: 13 lis 2019 18:26 A ten hrb u mě :?:
Ten tvuj hrb? No pulka meho obyvaku je za 2h u tebe tak snad na neco prijdes,rozmistnenim a merenim

P.s muj kombik je jaksi maly,malem sem to tam nenarval
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
kychtax

Re: terahera

Příspěvek od kychtax »

F2014 píše: 13 lis 2019 17:40
kychtax píše: 13 lis 2019 15:27
PavelDosko píše: 13 lis 2019 15:17 imo je na nic kombinovat 10 ruznych kabelu, cesta je spis sjednoceni veskere kabelaze
Tak to si nemyslím. To je spíš cesta jak si to zjednodušit.
Spíš na každé jedno místo dát to nejlepší, co člověk má. A na ta důležitější místa dát to lepší samozřejmě.
@Kychtax: Jen si vzpomeň na testování tvých kabelů v mém systému. Zařazení tvého prvního kabelu do mého systému (tuším to byl napájecí) byl docela průšvih. Jak jsme nahradili většinu mých kabelů za tvé, začal systém hrát sice docela jinak než s mými kabely, ale už to bylo zase dobré.

Za mne souhlas se sjednocením kabeláže :thumbup:
Bych řekl že mám na to jiný názor. Ale už ne k řešení tady radši. Leda by chtěl Mára zvýšit návštěvnost a počet příspěvku ve vlákně. :lol:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PavelDosko »

uprimne, kychtaxi, nepritomnost preampu pred koncem zadnym kabelem nedozenes
neni placka, neni highend
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: terahera

Příspěvek od Jirka33 »

:clap: :lol:
kychtax

Re: terahera

Příspěvek od kychtax »

kurnik, to mě nenapadlo. Díky chlapi.
Odpovědět