terahera

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Musím ale uznat,že jsem zkoušel ten konec s různými preampy a procesory do sterea v minulosti,ale takhle,jako teď s AuRa to zdaleka nikdy nehrálo :thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: terahera

Příspěvek od lachim »

A zkousel jsi to po xlr nebo rca? A na ProAc??
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: terahera

Příspěvek od Dieter Burmester »

terahera píše: 05 dub 2020 14:26 Musím ale uznat,že jsem zkoušel ten konec s různými preampy a procesory do sterea v minulosti,ale takhle,jako teď s AuRa to zdaleka nikdy nehrálo :thumbup:
Jako ani s tim Canorem? :shock:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Rca,XLR ten můj konec nemá.Většinu ješte na Aurum Cantus
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Dieter Burmester píše: 05 dub 2020 14:37
terahera píše: 05 dub 2020 14:26 Musím ale uznat,že jsem zkoušel ten konec s různými preampy a procesory do sterea v minulosti,ale takhle,jako teď s AuRa to zdaleka nikdy nehrálo :thumbup:
Jako ani s tim Canorem? :shock:
Nerozumím úplně tvé otázce,ale jestli to myslíš tak,že jsem Canor zapojil před Primare,tak ne,Canor to neumožňuje.Jestli to myslíš tak,že kombinace AuRa+Primare hraje líp než Canor u mě,tak to nejde takhle říct.Obojí hraje skvěle,ale zvuk Canoru je mi bližší,tedy mně se víc líbí
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: terahera

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jo takhle :-? :thumbup:
Dieter Burmester
Urbino
Příspěvky: 659
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Urbino »

terahera píše: 05 dub 2020 14:23 :lol: :lol: :lol:
Maro nenech se zvyklat, víš, že není na lampový zvuk.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Ideální by asi bylo spojení obou světů,tedy lamp a tranzistoru :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Urbino
Příspěvky: 659
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Urbino »

terahera píše: 05 dub 2020 18:00 Ideální by asi bylo spojení obou světů,tedy lamp a tranzistoru :-?
:shock: :eek: :eek: :eek: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

terahera píše: 05 dub 2020 18:00 Ideální by asi bylo spojení obou světů,tedy lamp a tranzistoru :-?
BINGO! :clap:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
J@nik

Re: terahera

Příspěvek od J@nik »

lampy na vysky, tranzistor na basy = ideal
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: terahera

Příspěvek od zatty »

tak nekdo to urcite na svete bude vyrabet... Jeste by to chtelo kousek Uranu at si clovek muze postavit maly temelinek a mit cisty zdroj energie jen pro sebe :smile:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: terahera

Příspěvek od Dieter Burmester »

terahera píše: 05 dub 2020 18:00 Ideální by asi bylo spojení obou světů,tedy lamp a tranzistoru :-?
Lampy k osviceni mistnosti, tranzistory na hudbu :thumbup:
Dieter Burmester
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: terahera

Příspěvek od Vinco »

Skuste Grandinote, tym sa to, podla mna, podarilo...
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Já myslím,že i Canoru :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: terahera

Příspěvek od lachim »

terahera
vždy se rád účastním poslechového testu integráče mezi:
cenor lampa
versus
canor transistor.

letos majitel canoru dovezl na výstavu v praze jím vyrobený přepínač mezi oběma integráči.
aby jsme mohli poslouchat zcela stejný signál. sofistikovaný výrobek. jediný vyrobený kus.
opět jsem se ujistil, že transistor hraje přesněji. rychleji. věrněji.
neřeším pocit z výkonové "rezervy"!
(a poslouchané polk audio nebyly vůbec můj šálek kávy)
přikládám fotku na pohled testovací sestavy v canor při poslechu v červnu 2019.
(nevím, zda jsem jí vložil do vlákna o návštěvě v canor v prešově.. ? )
:smile:
IMG_1477_web.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Tak po několika dnech poslechu sterea v nouzovém režimu(AuRa+Primare) zjišťuji,že je tato kombinace krutě přísná k nahrávkám :eek: Dobré nahrávky hraje excelentně,ale ty horší nelze v podstatě poslouchat :cool: Těžko říct,jestli bych s touto kombinací dokázal žít :-? Když si pustím dobré album,tak sedím s otevřenou držkou a říkám si,Canor asi pude :cool: Když pak ale zase pustím něco,co není zrovna echt,tak říkám,zlatý Canor :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: terahera

Příspěvek od jirie »

lachim píše: 06 dub 2020 00:50 terahera
vždy se rád účastním poslechového testu integráče mezi:
cenor lampa
versus
canor transistor.

letos majitel canoru dovezl na výstavu v praze jím vyrobený přepínač mezi oběma integráči.
aby jsme mohli poslouchat zcela stejný signál. sofistikovaný výrobek. jediný vyrobený kus.
opět jsem se ujistil, že transistor hraje přesněji. rychleji. věrněji.
neřeším pocit z výkonové "rezervy"!
(a poslouchané polk audio nebyly vůbec můj šálek kávy)
přikládám fotku na pohled testovací sestavy v canor při poslechu v červnu 2019.
(nevím, zda jsem jí vložil do vlákna o návštěvě v canor v prešově.. ? )
:smile:
IMG_1477_web.JPG
Zajímavé řešení poslechovky s tím akustickým sádrokartonem na zdech :thumbup:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: terahera

Příspěvek od fox »

Akustický sádrokarton nepřeceňovat. Desky s různým tvarem a rozmístěním děr jsou konstruovány pro útlum jiné frekvence. Taktéž záleží na velikosti mezery mezi deskou a obloženou stěnou a tloušťce minerální izolace. Je třeba návrhu a výpočtu od odborníka.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2561
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PavelDosko »

terahera píše: 09 dub 2020 20:44 Tak po několika dnech poslechu sterea v nouzovém režimu(AuRa+Primare) zjišťuji,že je tato kombinace krutě přísná k nahrávkám :eek: Dobré nahrávky hraje excelentně,ale ty horší nelze v podstatě poslouchat :cool: Těžko říct,jestli bych s touto kombinací dokázal žít :-? Když si pustím dobré album,tak sedím s otevřenou držkou a říkám si,Canor asi pude :cool: Když pak ale zase pustím něco,co není zrovna echt,tak říkám,zlatý Canor :lol:
a ted co z toho hraje hifi :-)
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Já se nikdy netajil tím,že nejsem ten správný hifista.Nikdy jsem neřešil věrný zvuk,už jen proto,že ani nevím,jak většina nástrojů vypadá,ne tak,jak má doopravdy znít :lol: Já chci prostě zvuk,který bude muzikální a plný emocí,aby se mně líbil,takže fakt neřeším,co je víc hifi :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: terahera

Příspěvek od slayers »

No ale tak to má být :thumbup:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: terahera

Příspěvek od lachim »

Fox
Akusticky sadrokarton radeji vubec nebrat. Odbornik, neodbornik...
✌️
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Zdar všem při uplakané neděli(aspoň unás chčije a chčije :cool: )
Vzhledem k počasí,které mi brání v druhém koníčku(bike),jsem se rozhodl konečně trochu zkulturnit druhý gramofon,který mám už dlouho v šuplíku :lol: Gramofon jsem koupil od místního DJ a byl opravdu v žalostném stavu :sad: Celý jsem ho vyčistil,bylo tam asi tuna prachu a celý byl polepen nálepkami :oops: Teď jej čeká předrátování,včetně napájení a signálových kabelů,kde uvažuji o cinch terminálech.V další fázi proběhne výměna ramene a poté výroba nového těla :angel: Samozřejmě to chvíli potrvá,musím se zbrchat z corona krize,která mě postihla víc,než bych čekal :evil:
Foto po zkulturnění
Obrázek

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: terahera

Příspěvek od zatty »

Každý vidí krizi jinak, tak mi Mara volal, že mám dojít , že má novinku ke gramci na koncák. Naposledy jsem slyšel RS s pasivem ak tomu další patřičná hebla :smile: .. Tak sem dojel a koukám jako blázen. Další Canor :eek: a k tomu jako bonus samá nerez :shock: Takže změn proběhlo moc tak sem byl zvědavý na zvuk. RS hrálo velmi slušně a todle? to je úplně jiná liga, tahá to pěkně dolů, těla nástrojů jsou dostatečně velká a detailů dostatek, na mne je to trochu u tahanější ale to k těm drnkálistům patří. Komplexně je rozdíl naprosto slyšitelný a lepší. Za zmínku stojí album Rejoice od Tony Allena - to se mi líbilo nadmíru.. Takže až bude zpět Canor Lampa tak to bude sedět dokonale, teď je potenciál neúplně využit ale i tak nad očekávaní zdařilý :thumbup:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Urbino
Příspěvky: 659
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Urbino »

S Canorem to bude velmi zajímavé. Gramec u Maroša hrál vždy moc dobře. Těšim se.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Díky za pochvalu :angel: Ano,phono Canor je jiný svět proti PJ pnonobox RS,ale ne ve smyslu horší/lepší,je to prostě jiný charakter zvuku,který mně prostě sedí :thumbup: Jedu zatím v nouzovém režimu(integráč Cannor je u doktora :cool: ),přes pasivní atenuátor do konce Primare,takže po návratu integráče uvidím,jak to bude sedět,ale věřím,že to bude vše ještě lepší :angel: Jinak nerez se mi u analogu osvědčila skvěle,vše parádně odrušila,tudíž je zvuk analogu transparentnější,vyniká více detailů,celkový projev je klidnější.Jen pod gramofonem ještě vyzkouším nerez dát mezi dvě mdf,tak uvidím :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: terahera

Příspěvek od daliborr »

Omlouvám se,že vstupuji do vlákna terahera. Byl jsem pozván ke koudy42(David) na poslech a byl se mnou i PGH(Petr) na poslech a ejhle byl tam pan hifista terahera(Mara) David má AURUM CANTUS - V3M nádherný bedny a ten výškový páskáč to je bomba. Poslechovka malá,ale útulná. koudy42 pořád pouštěl sub,ale bez subu to bylo lepší. Ty basy byly pro mě hodně moc. A pak to přišlo, já který bezvěrec k napájecím kabelům,i když už Dasta mě přesvětčil že vliv napájecí kabel má. Jsem u koudy 42 byl svědkem opravdu změny. David k zesilovači připojil ViaBlue X-60 Silver Power Cable.Který donesl Mara, nebyl to skok o třídu víc, ale taková živější ,průzračná hudba. :thumbup: Mám foto a nevím jak to tam dát. Jsem Čech takže tomu aglickému nerozumím.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Jj,bylo pěkné pozorovat ty reakce bezvěrcu :lol: Ještě doplním,že kabel byl osazen rh koncovkama Furutech Fi50 čajna :cool: Zkoušel jsem různé typy a materiály,ale tyhle mi sedí nejvíc.Jinak akce u Koudy42 výborná :thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Mark Levinson »

Daliborre, fotky klidně pošli mně na email a já je vložím, jinak nevím co by mělo být anglicky? HEF má kompletně české prostředí a jak vkládat fotky je možné nacvičit třeba zde, je tu i návod:
viewtopic.php?f=35&t=793&start=80
Mark Levinson
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: terahera

Příspěvek od daliborr »

Maro, zase musím utratit peníze, to mě dostalo. :thumbup:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

Máro :thumbup:
:clap: :clap: :clap:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: terahera

Příspěvek od daliborr »

Tak asi neumím ani Španělsky pořád tam mám hlavičku Anglicky. A i post do schránky nemá poslat foto nebo složku.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: terahera

Příspěvek od Halíř »

daliborr píše: 05 črc 2020 11:49 Omlouvám se,že vstupuji do vlákna terahera. Byl jsem pozván ke koudy42(David) na poslech a byl se mnou i PGH(Petr) na poslech a ejhle byl tam pan hifista terahera(Mara) David má AURUM CANTUS - V3M nádherný bedny a ten výškový páskáč to je bomba. Poslechovka malá,ale útulná. koudy42 pořád pouštěl sub,ale bez subu to bylo lepší. Ty basy byly pro mě hodně moc. A pak to přišlo, já který bezvěrec k napájecím kabelům,i když už Dasta mě přesvětčil že vliv napájecí kabel má. Jsem u koudy 42 byl svědkem opravdu změny. David k zesilovači připojil ViaBlue X-60 Silver Power Cable.Který donesl Mara, nebyl to skok o třídu víc, ale taková živější ,průzračná hudba. :thumbup: Mám foto a nevím jak to tam dát. Jsem Čech takže tomu aglickému nerozumím.
Ono by nekdy stalo za to, precist si zpetne určitá vlakna a vyjadreni nekterych, jak říkáš, bezvěrců. Myslim, ze nas bylo povícero elektrotechniků, co jsme tvrdili, ze vedení signálu (el. proudu) závisí zcela přirozeně na určitých vlastnostech přívodu. Je to průřez, délka, materiál a konstrukce. Není na tom nic nadprirozeného, ciste fyzikální jevy. Oním společným jmenovatelem (nepřítelem) tedy povětšinou bývá odpor. Ti tzv bezvěrci spíš vždy kritizovali tzv. básnická střeva při popisu vnímaného zvuku. Červeným hadrem se stávaly především klišoidní výroky typu niekolko levelov, prvé takty, odrazu úplne iny zvuk či novo objavene nastroje na inak znamych skladbach. Netvrd mi, zes tohle driv nevnimal, neznal. Neni to přece o woodoo ala pojistky a dřívka.
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: terahera

Příspěvek od daliborr »

Halíř,nevnímal. Doma mi to podle mých představ hrálo výborně. Jak říkal Mara, raději 3 návštěvy jak 50 keců na internetu. Máš pravdu ,že brada mi nespadla a ani o skok víc, ale opravdu a seděli jsme tam 4. Ten zvuk byl takový živější a prostě mě na.ral. Pak může člověk normálně žít? Ne, zase musím otevřít peněženku. Naštěstí to není taková darda. I v mém věku je potřeba poslechnout mladšího,který na rozdíl o de mě a od bezvěrců se obětoval a vyzkoušel hromadu kabelů. Děkuji Marovi,že mě otevřel uši. :angel:
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: terahera

Příspěvek od kulich »

Daliborr. :clap:
Urbino
Příspěvky: 659
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Urbino »

daliborr píše: 05 črc 2020 13:13 Halíř,nevnímal. Doma mi to podle mých představ hrálo výborně. Jak říkal Mara, raději 3 návštěvy jak 50 keců na internetu. Máš pravdu ,že brada mi nespadla a ani o skok víc, ale opravdu a seděli jsme tam 4. Ten zvuk byl takový živější a prostě mě na.ral. Pak může člověk normálně žít? Ne, zase musím otevřít peněženku. Naštěstí to není taková darda. I v mém věku je potřeba poslechnout mladšího,který na rozdíl o de mě a od bezvěrců se obětoval a vyzkoušel hromadu kabelů. Děkuji Marovi,že mě otevřel uši. :angel:
Mnozi jsme otevřeli ušiska a nasledně vyprázdnili peněženku. Ale stálo to za to. Kdo to ještě nezkusil. Vyzkoušejte a pak sami uvidite. Ja stejně ja mnozi zkusil a viděl (slyšel) :crazy: :crazy: :thumbup: :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: terahera

Příspěvek od daliborr »

No pomalu ,tu penězěnku z rozmyslem. Překotné peníze uvalit je taky blbost. Mara mě ukázal cestu rozumné peníze. :thumbup:
HonzaE
Příspěvky: 418
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: terahera

Příspěvek od HonzaE »

daliborr píše: 05 črc 2020 12:49 Tak asi neumím ani Španělsky pořád tam mám hlavičku Anglicky. A i post do schránky nemá poslat foto nebo složku.
Nastavit si jazyk na cestinu kdyz kliknes na svoje prihlaseni vpravo na hore :

User control panel
Board preferences
My languague: čeština

Taky jsem tam mel nevim proc nastavenou anglictinu.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
HonzaE
Příspěvky: 418
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: terahera

Příspěvek od HonzaE »

A jeste volbu dole potvrdit Submit.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Odpovědět