terahera

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
kychtax

Re: terahera

Příspěvek od kychtax »

Koukam, ze ji mas I nejak kartacovanou nebo tryskanou piskem, jestli dobre vidim. Je moc pekna. :thumbup:
terahera

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Zdar všem při neděli :angel:
Tak jsem si v týdnu trochu hrál v poslechovce a posunul sedačku o 0.75 m dopředu směrem k sestavě.Teď se teprve ProAc ukázaly v celé své kráse,zvuk mě doslova obklopil ze všech stran :cool: Zkoušel jsem už něco podobného dříve s Cantusy,ale tam to bylo špatné a sedačku jsem musel po pár dnech vrátit zpět.Během příštího týdne mají být hotové měděné podložky pod repro a lištu,tak jsem zvědav,jestli se ještě něco bude dít :cool: Každopádně jsem zvědavý a dám pak určitě vědět.Ještě mě čeká jedna změna v příštím týdnu a to výměna všech stávajících napájecích kabelů ke komponentům za Furutech
zatty
Příspěvky: 553
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: terahera

Příspěvek od zatty »

Furutech vsude jo...tak to si pak nejakeho nanoFluxe pujcim.
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: terahera

Příspěvek od YamahaMan »

terahera píše: 25 srp 2019 11:53 Zdar všem při neděli :angel:
Tak jsem si v týdnu trochu hrál v poslechovce a posunul sedačku o 0.75 m dopředu směrem k sestavě.Teď se teprve ProAc ukázaly v celé své kráse,zvuk mě doslova obklopil ze všech stran :cool: Zkoušel jsem už něco podobného dříve s Cantusy,ale tam to bylo špatné a sedačku jsem musel po pár dnech vrátit zpět.Během příštího týdne mají být hotové měděné podložky pod repro a lištu,tak jsem zvědav,jestli se ještě něco bude dít :cool: Každopádně jsem zvědavý a dám pak určitě vědět.Ještě mě čeká jedna změna v příštím týdnu a to výměna všech stávajících napájecích kabelů ke komponentům za Furutech
Ahoj,
ak sa môžem opýtať - akú vdialenosť máš medzi repro a od repro ku sedačke?
Máš rovnoramenný alebo rovnostranný trojuholník?
Vďaka!
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

terahera píše: 18 srp 2019 18:09 Tak a nové repro nainstalováno :angel:
Máro, ještě jednou blahopřeji, děkuji za obchod a jen doufám, že já z výměny budu minimálně tak nadšený, jako jsi ty. Alespoň co mohu soudit nejen ze zpráv na fóru, ale i z SMS a telefonátů :clap: :clap: :clap:
lachim píše: 18 srp 2019 19:21 Co Ti na Tvou kabeláž říká Saša by mě zajímalo!
Když jsme zapojili komplet Markovu reprokabeláž, tak se Mára skoro hodinu bránil výměně jeho propojek, co používal na Cantusy. Když jsem tam ale dal postupně Valhallu a následně i origo ProAc rhodium, tak jako by hrály úplně jiné bedny... Opět se ukázalo, že propojky jsou podstatnou a důležitou součástí řetězce a použitím špatných se může zvuk totálně zabít... Mára nakonec volí originál Rhodium tyčinky. No, jsem zvědav, jak dlouho mu to vydrží. Rozdíl mezi origo a Valhalou měl možnost slyšet. Pokud hodnotím zvuk Valhala jako referenčních 10, tak rhodium bude někde na úrovni 7 a původní propojky, co tam dával Mára, jsou tak 2-...

vitek píše: 21 srp 2019 20:42 Objednal jsem na vyzkoušení nožičky vzduchové, které by měly být pod gramec nejlepším řešením....a teoreticky by nemusela být pod gramcem žádná deska... chce to vyzkoušet
Tak na to jsem zvědav také, na takový systém jsem ještě nenarazil. I když - nejspíš to bude fungovat podobně, jako použití míčků na squash, které někteří na zahraničních fórech doporučují a někteří i prodávají ( viz https://www.analogueseduction.net/isola ... balls.html )
Dej pak info.

Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
terahera

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

MilanP
Vzdálenost repro od sedačky je 280cm,mezi repro 240cm,nemám tedy ideální trojůhelník :angel: Myslím ale,že důležitější je,že repro jsou od zadní a boční stěny 90cm,což u mě funguje nejlíp
Zabiny
Spokojenost je veliká,což podle sms víš :lol: a přeji to samé i tobě,jak budeš mít své :thumbup: Jinak propojkám jsem se bránil né proto,že bych jim nevěřil,ale proto,že mi bylo jasné,jak Vallhala jumpery uslyším,budu je chtít :cool:
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od vitek »

zabiny007 píše: 25 srp 2019 19:11
vitek píše: 21 srp 2019 20:42 Objednal jsem na vyzkoušení nožičky vzduchové, které by měly být pod gramec nejlepším řešením....a teoreticky by nemusela být pod gramcem žádná deska... chce to vyzkoušet
Tak na to jsem zvědav také, na takový systém jsem ještě nenarazil. I když - nejspíš to bude fungovat podobně, jako použití míčků na squash, které někteří na zahraničních fórech doporučují a někteří i prodávají ( viz https://www.analogueseduction.net/isola ... balls.html )
Dej pak info.
Obrázek
Velkou výhodu u vzduchových nožiček Pneupod je to že, si seřídíš dokonale rovinu, což je u gramce důležité. Každý přístroj má těžiště jinde, zvláště díky trafům a tak buď přifoukneš, nebo upustíš..., což u těch squashových a jiných systémů se vzduchovou kuličkou moc nejde...
terahera

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Tak dnes jsem byl v Casea na první poslech nové úpravy Oppo,jak jí říkám mk2 :angel: Poslouchali jsme verzi původní a novou.Musím říct,že úprava se Danovi povedla přesně dle mých požadavků,které byly"ať to hraje jak u Dasty jeho Vincent s Lynxem mk2 :lol: ".Proti původní verzi jeho upgradu se vše vytáhlo ještě víc do prostoru,pročistily se citelně výšky a středy,zvuk působí celkově pevněji.A aby toho nebylo málo,tak už má Dan hotov i lineární zdroje pro Oppo 105 i 205.Zde je vliv na zvuk až brutální,poslouchali jsme sice jen na přístrojích s původním upgrade,ale rozdíl původní vs lineární zdroj mi doslova vyrazil dech.Neskutečné pročištění všech pásem,najednou jakoby bylo všeho víc :cool: Zvuk je razantnější,ne ale agresivnější,prostě důraznější.Nechám tedy zároveň s upgrade mk2 vyměnit i zdroj,který věřím,všechny změny proti mk1 ještě podtrhne
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2560
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PavelDosko »

tak tak, poradny linearni zdroj neuskodi nicemu
neni placka, neni highend
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: terahera

Příspěvek od valderon »

Máro, díky za pozitivní komentář. Je to motivující. Už před léty jsme s Danem řešili, zda zdroj ano, či stačí stávající. Trvalo to, ale je super, že to dotáhl do konce. Změny o kterých píšeš, jsou žádoucí a posune to Oppo opět dál, což je dobře. Je to dobrý stroj, uživatelsky přívětivý a posunout ho zvukově ještě dál je sen a "povinnost" pro každého majitele, který to myslí vážně. Je spousta zvukově výborných přehrávačů, ale nemají takovou funkcionalitu. Je spousta strojů perfektnich možností, ale nemají skvělý zvuk. A potom je Oppo :smile:
Těším se na další zprávy :thumbup:
terahera

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Ještě foto z Oppo párty :angel:

Obrázek


Obrázek
loner
Příspěvky: 54
Registrován: 18 kvě 2017 16:36

Re: terahera

Příspěvek od loner »

terahera
Tak to jsem rád, že se to podařilo. O tom zdroji jsem se s p. Vránou bavil již loni zda by byla náhrada.
Nemám rád spínané zdroje.
Těším se až bude hotovo a přivezu si ho domů. Už se nemůžu dočkat.
CD-Copland 822, SACD-Oppo105 casea Mkll, Audionet Sam V2, Aurum Cantus V3F
terahera

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Zcela upřímně,máš se fakt na co těšit :thumbup:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2560
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: terahera

Příspěvek od PavelDosko »

a tak to je Maro fakt skoda, ze ses nechal otravit a zabalils to tady ...
neni placka, neni highend
T101
Příspěvky: 204
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: terahera

Příspěvek od T101 »

Také mi to přijde škoda... :sad:
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: terahera

Příspěvek od YamahaMan »

Kluci, kto to chce tu zabaliť?
Ušlo mi niečo?
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 890
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: terahera

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Koukni jak se změnil nick terahera, takto se tváří pokud si nechal člověk ukončit registraci, můžeš v historii vláken narazit na více takových, černě zobrazovaných.
Také mě to překvapilo, ale nevíme co se za poslední den dva stalo (od doby kdy napsal svou zkušenost s lachimem) mohla proběhnout nějaká soukromá korespondence s pro něj těžkým psychickým dopadem a znechucením. No ale svět ani toto fórum není o jedné personě, ba dokonce ani o určité skupince, to je dobré si uvědomit, a Mára se měl kouknout kolik známých a kamarádů tu má a že některé lidi může případně ignorovat.
Se svými dobrými známými se chce dále stýkat pravděpodobně mimo tento prostor, tak nezbývá než to respektovat, jeho rozhodnutí už proběhlo a nemáme na něj tedy již vliv.
Máro měj se.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: terahera

Příspěvek od pajuna »

Diky Pavle za prispevek.
Bohuzel se stava, mysleno obecne, ze nekteri vztahovacni ci labilnejsi jedinci reaguji timto zpusobem na zaklade stretu s jednotlivcem (ci nekolika)a je pro ne vse cerne. Na tomto zaklade pak mluvi a pisi jinde stylem "tam uz nevlezu, deje se tam to a to, oni se mnou nesouhlasi, jsou to blbci, na muziku kaslu..."a je jedno jakeho fora ci mista se to tyka. Nekdy i velmi aktivni lide, kteri sem neco prinaseji.
Kazdy by si to asi mel vyresit pokud mozno nejdrive off line, popremyslet a nejednat demonstrativne. Je tady vice nez 2000 clenu.
Nicmene, pritomnost zde, at uz mene ci vice aktivni nebo i pasivni je dobrovolna a rozhodnutim kazdeho. Na jeho zadost jako admini ucet vytvorime ci zrusime.
Jinak kazda takova zmena je uvedena ve vlakne k tomu prislusnem, tak jako tomu je i v poslednim pripade.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
loner
Příspěvky: 54
Registrován: 18 kvě 2017 16:36

Re: terahera

Příspěvek od loner »

Něco mi uniklo? Mára tu o ničem takovém nepíše.
CD-Copland 822, SACD-Oppo105 casea Mkll, Audionet Sam V2, Aurum Cantus V3F
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: terahera

Příspěvek od YamahaMan »

To NA a pajuna: vďaka za vysvetlenie, niečo takéto som tu videl prvý krát...

Je to škoda, tieź som mal na začiatku podobné pocity ale účet by som nerušil.
Možno nejaký čas pauza ale to je na rozhodnutí každého.

Máro /Terahera/, nech ti to ďalej hrá lepšie a lepšie /však to je snaha nás všetkých/ k Tvojej spokojnosti!
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Mark Levinson »

Kluci, nechci vám kazit zajímavou debatu, ale nebylo by lepší se s tím přesunout do samostatného vlákna? Přece jen je toto osobní vlákno Terahery, který se bohužel rozhodl odejít. Nechci vlákno zamykat, ale asi bychom měli nechat toto vlákno v klidu.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

ML
Tak udělej vlákno "podložky pod gramofon" či tak nějak a přesuň to tam. Myslím, že je to zajímavé téma. Já sám ještě nemám pořád ke 100% spokojenosti dořešeno podložení Garrarda, takže budu rád, když se to rozvine.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Zdar všem :angel:
Tak jsem si odpočinul,načerpal energii,vypil mraky piv a jsem zpátky :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: terahera

Příspěvek od valderon »

No tak tě rád vítám chlape, už jsi nám tu chyběl :thumbup:.
Co nového? :angel:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: terahera

Příspěvek od Dasta »

Jsem rád kamaráde, že jsi zase tady, chyběl jsi tu.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

Tož vítej zpět ogare. :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
koudelka
Příspěvky: 330
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: terahera

Příspěvek od koudelka »

Už zase? :roll: :roll: :roll:

:thumbup:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: terahera

Příspěvek od YamahaMan »

^:)^ :thumbup:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Díky moc za znovupřivítání :angel: Pár novinek u mě je,ale jsem dnes v práci a píšu z mobilu,tak napíšu zítra.Ale přeci jen,zítra si jedu vyzvednout do Casea Oppo kde proběhl upgrade na mk2 a výměna spinaneho zdroje za lineární,už se nemůžu dočkat :smile:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: terahera

Příspěvek od lachim »

no sláva!
též jsem zvědavý např. na názor po změně dlouhodobého návyku na páskové výšky.
tzn. jak "vidíš" aktuálně na ProAc u sebe. na všech žánrech.
zda ti trochu nechybí taková ta jiskrnost a prostor. oboje umí takhle jedině právě pásky.
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: terahera

Příspěvek od whisp »

som si tipol ze sa vratis :thumbup:
zatty
Příspěvky: 553
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: terahera

Příspěvek od zatty »

terahera píše: 07 říj 2019 17:49 Zdar všem :angel:
Tak jsem si odpočinul,načerpal energii,vypil mraky piv a jsem zpátky :cool:
je to lhář :silent: ........ :lol:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: terahera

Příspěvek od Frogyman »

Mára není žádný lhář. Těch piv byly fakt mraky.. 😀
IMG-20190919-WA0009.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

zatty píše: 07 říj 2019 21:58
terahera píše: 07 říj 2019 17:49 Zdar všem :angel:
Tak jsem si odpočinul,načerpal energii,vypil mraky piv a jsem zpátky :cool:
je to lhář :silent: ........ :lol:
Tak jó,zas tak úplně jsem si neodpočinul :cool: ,ale těch piv bylo fakt mraky :cool: Je pravda,že jsme se Zattym furt něco koumali,jak u něj,tak u mě.Proběhlo u obou několik změn,takže spousta pokusů,hodiny poslechu,pak se mě chvíli dost nedařilo,jak s reprokabelazi,tak poté zas s analogem.Jednu chvíli už jsem na tom byl tak špatně,že jsem chtěl z hifi praštit,dokonce jsem odpojil a odnesl stereo část a nechal jen kino :eek: Naštěstí mě psychicky podrželi někteří zdejší členové,tak jsem to ustál :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Ta fotka,co postnul Zabiny :lol: ,je výsledek mého koumani,kdy jsem Sasovi volal,že mě u toho centru štve ta díra basreflexu,do které díky mému ustavení přímo čumím.Saša mi po telefonu dával nějaké návrhy,jak ji šikovně zamaskovat a jak jsem zrovna dopil kuželku,tak mě ani nemohlo nic jiného napadnout :smile:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Urbino
Příspěvky: 659
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Urbino »

terahera píše: 07 říj 2019 22:58 Ta fotka,co postnul Zabiny :lol: ,je výsledek mého koumani,kdy jsem Sasovi volal,že mě u toho centru štve ta díra basreflexu,do které díky mému ustavení přímo čumím.Saša mi po telefonu dával nějaké návrhy,jak ji šikovně zamaskovat a jak jsem zrovna dopil kuželku,tak mě ani nemohlo nic jiného napadnout :smile:
Maro ty jsi fakt ďábel. :thumbup: :crazy: :lol:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Jo a nevím,jestli si se Zattym nemáme změnit nick :-? Moja nám,jak nás vždy u mě viděla,začala říkat buřtík a špekáček :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: terahera

Příspěvek od Dieter Burmester »

A kterej je kterej? At vam to nepleteme :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: terahera

Příspěvek od terahera »

Tak dnes konečně Oppo doma po upravě a výměně zdroje :angel: Zvukově napíši po pár dnech,jak naposlouchám,ale už teď je jasné,že se jedná o úplně jiný přístroj co se zvuku týče.Jinak za dobu,co jsem zde nebyl,jsem provedl pár drobných změn.Přeskupil jsem přístroje trochu jinak,pod repro a komponenty jsem dal nevodivou nerez,pod kabely místo mých oblíbených hrnečků podložky wenge,kompletní napajecí kabeláž Furutech,kromě ze zdi do lišty(tam zůstala Viablue),celoměděný slipmat nahrazen mědí s nerezem u prostřed,po velkém trápení s reprokabeláží(kde největší průšvih byly Siltech 770l :shock: ) zatím VDH352D Hybrid(ke které se již po několikáté zcela nepochopitelně vracím :angel: )a výše zmíněný tuning Oppo mk2+lineární zdroj.A ještě mě teď čeká výměna čelního panelu Canoru za černý.Tož tak asi tak :cool:

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Urbino
Příspěvky: 659
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: terahera

Příspěvek od Urbino »

Maro musim to slyset
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Odpovědět