bohus

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

bohus

Příspěvek od bohus »

Přečetl jsem si příspěvek Montyho a pak smůlu admina a jelikož mám i Sonusy a nemusím být za anonyma, tak si dovolím malý popis toho svého poslechového zařízení.
takže :
phono větev - gramo Pro-Ject Xpresion (včetně Speed Boxu P-J, nového ramínka Pro-Ject Evolution a jeho předrátování), přenoska Ortofon Jubilee, signálový Oyaide do step up trafa Ortofon Verto, signálový VDH Orchide (RCA) do phonopředzesilovače PS Audio GCPH a signálovým VDH Orchide (XLR) do předzesilovače Audioresearch Ref 5.
CD cesta : CD player Audionet Art G2, signálový Nordost Valhalla do AR Ref 5.
Ref 5 je s monobloky Musical Fidelity 550K propojen Kimbrem KS 1021.
Repro Sonus Faber Guarneri Palladio jsou k monoblokům připojeny kabely Nordost Valhalla.
Když se mi zdá že bych mohl mít více spodků, tak použiji Sub Velodune SPL 1000.
Elektrika jde přes pračku PS Audio PPP a napájecí kabely jsou většinou VDH, ale i jedna Supra (do pračky) a taky PS Audio a Audioquest.
LP se snažím udržovat v čistotě myčkou Nitty Gritty a CD mazlím demagnetizérem Acoustic Revive RD3.
K elektronice mi vedou dva samostané el. přívody se svými jističi.
Místnost je poměrně velmi malá a zatlumení je spíše estetickou snahou mé ženy.
Poslouchám vše, ale nejraději mám jazz, hodně českou a slovenskou muziku a taky blues.
A co je podstatné, poslouchat lze neomezeně bez jakéhokoliv bolehlavu či únavy z muziky a zvlášť v noci je poslech přímo skvělý.
Takže asi tak.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: bohus

Příspěvek od bigjoe »

Tak nazdar Bluesovej parde, vítám tě na fóru pohody a radosti. Sestavu máš jak řemen, o kabelech koukám máš už taky jasno, takže nezbývá než radostně poslouchat a tetelit se blahem, jak jsi to dokonale vymyslel a jakej jsi pašák :thumbup: .
Já sice hraju na DA, ale nemít je, tak SF by byly jasná volba. Znám tu pohodu a blažený úsměv na tváři, který umí vytvořit.
Ať ti to hraje a ať se ti tady líbí (ještě by to chtělo pár foteček).
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

Nějaké fotky mého systému:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: bohus

Příspěvek od pasul »

Ahoj Bohušku. Jeden z nejlepších systémů co ta naše země nabízí. Smutné na tom je, že jsme od sebe 22 km a ještě jsem nebyl na návštěvě. Toto je podle mě obrovský nedostatek zdejších hifistů. Jsme moc leniví a nejsme dost zapálení pro ten náš koníček. Každý breptá, že nemá čas a že stále běhá a lítá. Ovšem podle mě to bude tak z 50% pravda MAX!!! Radši se pohádáme po internetu a dokazujem si, kdo ho má většího. Bohužel.

Bohusu nahoď ty fotky znova. Nějak se mě to nezobrazuje dobře. Ty fotky se mě zobrazují po kliknutí tak z 80% šedá barva. :thumbup:
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: bohus

Příspěvek od Peer »

Bohušu, nádherná sestava.
Ty Valhally, to je u tebe asi poslední dobou novinka, že?
Zajímal by mě ten phono PS Audio.
Není nad to, když se člověk již za ničím nemusí honit a v klidu
poslouchá muziku!
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: bohus

Příspěvek od Mark Levinson »

Vítej Bohušu,
jsem rád, že jsi to vybalil, protože Tvá sestava je opravdu dokonalá kde už není moc místa na nějaké vylepšování, tady už zbývá jen spokojeně poslouchat a rozšířovat sbírku nosičů :clap:.
Také CD mazlím demagnetizérem Acoustic Revive RD-3 :thumbup:.
Jak jsi spokojen se síťovou pračkou PS Audio PPP, byl to jasný zvukový přínos do Tvé sestavy? Jak máš zapojené monobloky, do pračky nebo přímo do zdi?
Gratuluji k dokonalé sestavě a zkusím připojit fotečku :clap:.
4.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: bohus

Příspěvek od winelover »

Moc pěkná a vymazlená sestava. Sonusy jsem také několikrát slyšel a vždy se mi líbily. Pro blues a jazz myslím naprosto dokonalá volba. Ke kabeláži není potřeba žádných komentářů, takže suma sumárum už zbývá pouze doplňovat odpovídající software a hlavně si najít co nejčastěji chvíli na poslouchání.
Zdravím a ať Ti to hraje! :thumbup:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

Sem si mohl myslet, že to dopadne fiaskem.
Fotit neumím a nikdy jsem neuměl, natož tak to všechno okolo.
No pokus to byl, ale holt neplatný. Mluvil jsem dnes s Pasulem a pošlu mu ty tři mé zmršeniny, snad s tím něco udělá.
Díky adminovi za provizorní foto, ale to je trošku dost starší verze, kdy jsem jako předzezilovač používal integrovaný zesilovač Audionet SAM V2.
Ten možná bude vidět na jedné fotce v druhé sestavě k DVD a Blue Ray a slouží taky k tomu, když si potřebuji provětrat hlavu nějákou tvrďárnou.

Peer : Ty Valhally jsou opravdu novinka a vůbec nelituji nákupu.
(je sice zas "finančně" po několika dovolených, ale žena už si za tu dobu zvykla)
Valhally jsem před nákupem slyšel a prostě mi ležely v palici.
A phono předzes je pro můj poslech LP momentálně ten nejlepší.
Zkusil jsem již několik variant phono předzesů a třeba kolega Radek mi vytunil
Tube Box SE II tak dobře, že jsem dlouho přemýšlel, který si mám vlastně nechat, zda vytuněný P-J Tube Box SE II, nebo
PS Audio. Nakonec zvítězilo PS Audio, ale spíše tím, že už bylo přelampováno a PS Audio je přesnější a taky vzdušnější.
Nikdy bych však neřekl, co dvojnásobný tuning dovede s poměrně levným předzesem udělat.

Monobloky napájím z pračky. Je to tím, že jsem byl jak původně napojením všeho z filtru Isotek Sigmas tak později napojením
z pračky nadšen a pro mou muziku a můj poslech je to tak nejlepší.
Zkoušel jsem je přímo ze sítě, ale rozdílu nepoznaje zůstal jsem u pračky.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: bohus

Příspěvek od Mark Levinson »

Bohusu,
nic se neděje, pošli mi ty fotky na email a já to opravím. Mne to naučil Rowing, jinak nevím, nevím.
Ono je to trochu komplikované ;).
Mark Levinson
monte

Re: bohus

Příspěvek od monte »

Skvělé gramo a přenoska, pro jazz ideální. Pěkný výběr, střídmé, dle své hlavy. A co pračka vinylů , to je správný vysavač. :thumbup:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: bohus

Příspěvek od zappa »

:thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: bohus

Příspěvek od pajuna »

Vitej!
Vyborna sestava, zejmena SF jsou srdecni zalezitost. Mel jsem je take i kdyz nesrovnatelne nizsi radu, jsou krasne a lahodne, rekl bych :thumbup: , V pripade techto stroju bych se venoval jen krasnemu bluesovemu ci jazzovemu poslechu...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

Jej lidičky,
děkuji moc za pochvaly, ale už dost, neboť jsem z toho nesvůj.
Pochvalu zaslouží "radiči" a oni ví o které jde (nebudu je jmenovat), takže můj názor že naslouchat, zkoušet a
pak dát nakonec na své ucho je to nejrozumnější.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

Zdar lidi,
mám moc velkou radost a musím se svěřit, "je to jako pochlubit".
Vyměnil jsem CD Audionet ART G2 s EPS za SACD Krell EVO 505 a pro moji analogovou dušičku je to nadmíru pohodička.
Pravda je, že jsem si nechal vytunit i monobloky což Musical Fidelity nabízí za "směšných" 700 liber kus. Ale stálo to za to.
Pasule přijeď, těch 22 km je za rohem.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: bohus

Příspěvek od Mark Levinson »

Bohusu,
gratuluju ze srdce, je vidět, že máš velkou radost a to je dobře :thumbup: :thumbup: :thumbup:.
Prosím Tě mohl by jsi nějak upřesnit v čem spočívalo vytunění oněch monobloků? Přpadně dát sem nějakou aktuální fotečku sestavy.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: bohus

Příspěvek od Mark Levinson »

Bohusu,
díky za zaslání fotek, to není problém, vždy mohu vložit.
Máš to opravdu parádní sestavu, rád bych někdy slyšel v domácích podmínkách tuhletu první ligu stojanovek. Napíšeš ještě něco ohledně toho vytunění monobloků, please?
5.jpg
6.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: bohus

Příspěvek od pajuna »

Vypada to super, gratuluji :thumbup:
Tento Krell jsem slysel pred par tydny v Nemecku ve studiu s Pathosem a Ushery. Je to uz vrcholny kousek.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: bohus

Příspěvek od Mark Levinson »

Jo, jo, ten Krell je výborně hrající stroj o tom žádná, excelentní provedení jak z venku, tak i uvnitř. Viděl jsem i provedení pod kapotou :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Mark Levinson
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

Mark Levinson :
No jó, jenže to chce MF rozebrat a čumnout dovnitř. :cry: a to po mě nemůžeš chtít.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: bohus

Příspěvek od bigjoe »

Móóóć pěkný to máš :thumbup: . Gratulace.
Chci ti poradit, třeba to tak děláš, ale pro jistotu, když vidím tu parádu, tak mi to nedá.
Jakmile musím sáhnout na tlačítka na přístroji, tak jedině: ohnutým ukazováčkem a tlačítka se dotýkám kloubem - ať si myješ ruce jak chceš, tak bříška máme stále trochu mastná - a to po nějaké době dělá na přístrojích "mapy" na a okolo tlačítek. Je fakt, že dneska se všechno řeší přes DO, ale pro jistotu.
To jen abych moh klidně spát :D
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

bigjoe :
hurá, :thumbup: :mrgreen: super, já už se snažil všechny fleky očistit a šahám na tlačítka stejně jak Ty již nějakou dobu.
Jen jsem si říkal, že když to sdělím veřejně, tak mě budou mít za ..... .
Holt jsou to mazlíčci, tak proč si je nehýčkat.
Acoustimass
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2011 19:04

Re: bohus

Příspěvek od Acoustimass »

Pěkná sestava. Ale nedělá to trochu bordel mít všechny ty stroje a kabely tak blízko u toho radiátoru? ;)
xavian 125evo, velodyne spl1000, Audionet sam g2, CD usher cd7, kabely signal 3x hga dna, repro kabel hga x-32 silver, síť.kabely hga sc-16.22s, vincent power, pračka PUREPOWER 2000.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

Acoustimas :
Bohužel, není místo.
Je pravdou, že výměny kabelů a různé průby s komponenty mě s nedostatkem místa někdy trochu vytáčejí,
ale co se týče tepla tak barák je zateplený a radiátory jsou na minimu.
Je to navíc obrovská výhoda pro ženušku, neboť mytí oken vyžaduje vzhledem k mým hračkám
velké opatrnosti a tak je celkový úklid pouze v mé réžii. Ale nijak mi to nevadí.
Navíc, když to srovnám s některýma parádníma poslechovkama zdejších členu, tak jsem jen příštipkář
který sem tam utře prach. :mrgreen:
Acoustimass
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2011 19:04

Re: bohus

Příspěvek od Acoustimass »

Jo já to taky radši dělám už sám. Jednou sem přišel dom a koukám, že uplně vyleštěné repra(membrány) jako nové ( od xavianů), mě to dost zarazilo a začal sem mít pomalu vztek, protože Xaviany jsou na tohle hodně citlivé, hlavně výškáč, naštěstí nic tomu neprovedla, prý na to moc netlačila a neměla tak mokrou hadru :shock: :D . Taky sem to myslel tak, jestli ten radiator nepřitahuje rušení na kabely a na sesák.
xavian 125evo, velodyne spl1000, Audionet sam g2, CD usher cd7, kabely signal 3x hga dna, repro kabel hga x-32 silver, síť.kabely hga sc-16.22s, vincent power, pračka PUREPOWER 2000.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

I na případném rušení se dělá. Nevím však o žádném rušení, ale pro jistotu.
Všechny silové káble jsou stíněné a budou i signálové a repro.
Jen na tom stínění dělá machr v oboru a až to bude vymakané, tak provedu.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

Tak přemýšlím, jestli s těma kabelama od Nordostu nepřemýšlím nad kravinama.
Něco mi říká, že by to měl mít Nordost u kabelů Valhalla snad dotaženo do konce a né že bude
nějaký loula bohus přemýšlet o jejich stínění.
Budu se muset kolegy zeptat co na ten můj "nápad" po pár dnech říká.
Možná si už ťuká na čelo a jen čeká až zavolám.
Ach jó. :roll:
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: bohus

Příspěvek od Mirek »

Také mám sestavu blízko topení, ale určitě ji nic neruší.....a ani mi po technické stránce není jasné proč by mělo ústřední topení vytvářet nějaké rušení.
Jinak bezva sestava a věřím, že výměnou Audionetu došlo k velkému posunu směrem k přirozenému zvuku.
Acoustimass
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2011 19:04

Re: Mirek a Bohus

Příspěvek od Acoustimass »

záleží na kabelech, pokud je kabel stříbro a bez stínění nebo bez speciální konstrukce (hlavně síťový), tak když je blízko takových kovových konstrukcí, tak je slabší prostor a celkově vše se malinko zhoršuje, mám to vyzkoušené, jinak s pořádnýma stíděnýma kabelama na to nemá žádný vliv. Nordost to musí mít řešené geometrií.
xavian 125evo, velodyne spl1000, Audionet sam g2, CD usher cd7, kabely signal 3x hga dna, repro kabel hga x-32 silver, síť.kabely hga sc-16.22s, vincent power, pračka PUREPOWER 2000.
Acoustimass
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2011 19:04

Re: bohus

Příspěvek od Acoustimass »

Navíc, to bys na takové sestavě snadno poznal, kdyby to mělo nějaký vliv, takže být tebou nechám to tak a ten nordost kabel nech jak je. Signálový kabel máš jaký? já HGA DNA a ten je dost citlivka na rušení, takže sem musel hodně hledat místo, kde ho bylo co nejméně ;)
xavian 125evo, velodyne spl1000, Audionet sam g2, CD usher cd7, kabely signal 3x hga dna, repro kabel hga x-32 silver, síť.kabely hga sc-16.22s, vincent power, pračka PUREPOWER 2000.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

signálový je rovněž Nordost Valhalla.
A asi na to fakt kašlu. Trochu jsem s ním posouval a změny jsem neslyšel žádné.
Acoustimass
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2011 19:04

Re: bohus

Příspěvek od Acoustimass »

Jo to by nemělo, říkám neřeš to:). Jinak já to zkouším normál stylem zesilovač na full hlasitost a pak signálovým kabelem hledám místo, kde to méně podle hluku ruší.
xavian 125evo, velodyne spl1000, Audionet sam g2, CD usher cd7, kabely signal 3x hga dna, repro kabel hga x-32 silver, síť.kabely hga sc-16.22s, vincent power, pračka PUREPOWER 2000.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

to Acoustimass :
tak to si teda pěkně chlape koleduješ o průser.
Zesák na maximum a hejbat s drátama :eek: . Jeden lupanec a odstřelíš si repráky jen to bude svištět.
Acoustimass
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2011 19:04

Re: bohus

Příspěvek od Acoustimass »

Ne to si nerozumíme :D. Takovej blázen nejsem :D, žádné vydělávání ze zesáku a podobně, jen hýbat různě do stran a výš, níž ap. A když už víc přemístit, tak už i se zesilovačem a samozřejmě už vyplém :D. Prostě maximálně šetrně samozřejmě :D.
xavian 125evo, velodyne spl1000, Audionet sam g2, CD usher cd7, kabely signal 3x hga dna, repro kabel hga x-32 silver, síť.kabely hga sc-16.22s, vincent power, pračka PUREPOWER 2000.
Acoustimass
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2011 19:04

Re: bohus

Příspěvek od Acoustimass »

On ten DNA mám poměrně dlouhej, takže já sním můžu manipulovat takto a je dost rozdil jak ho položím. Pohnu snim třeba dám příklad o 15cm jinam a už jde z repra jasně slyšet víc rušení.
xavian 125evo, velodyne spl1000, Audionet sam g2, CD usher cd7, kabely signal 3x hga dna, repro kabel hga x-32 silver, síť.kabely hga sc-16.22s, vincent power, pračka PUREPOWER 2000.
Acoustimass
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2011 19:04

Re: bohus

Příspěvek od Acoustimass »

Bohušku, tak sem se víc podíval na to co máš a jedinou trochu rezervu vidím ve stvých síťových kabelech. http://www.audiodrom.cz/recenze/kabely/ ... ml?start=5
Doporučil bych ti Telos Golden Reference na zesilovače a na zdroj zvuku Vincenta. Ale ty máš zas vše jinak valhallu, tak aby si to sedlo a nebyly tam zbytečné přechody z mědi na stříbro, tak bys do budoucna mohl povýšit na power nordost valhalla. :thumbup: .
xavian 125evo, velodyne spl1000, Audionet sam g2, CD usher cd7, kabely signal 3x hga dna, repro kabel hga x-32 silver, síť.kabely hga sc-16.22s, vincent power, pračka PUREPOWER 2000.
Acoustimass
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2011 19:04

Re: bohus

Příspěvek od Acoustimass »

Ale ono jde taky o to co máš v muzice rád, jestli teplost, nebo spíš neotralitu nebo chladnost ale přesnost. nebo víc basů, nebo mín ale přesnějších. S těma síťovýma je právě problém a je třeba je prvně vyzkoušet. I jeden špičkový kabel může dost pozměnit celkový pocit z hudby, on může být přesnější,vylepšit komplet celý zvuk, ale může se to stát po čase nezajímavý. A nebo se trefíš a jsi ještě o třídu víš a ještě tě to pořád nesmírně baví :).
xavian 125evo, velodyne spl1000, Audionet sam g2, CD usher cd7, kabely signal 3x hga dna, repro kabel hga x-32 silver, síť.kabely hga sc-16.22s, vincent power, pračka PUREPOWER 2000.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

Nevím zda jsem psal vše, ale síťový přívod do pračky je stíněný a z pračky taky všechny stíněné.
Je to moc značek které jsem postupně k různým komponentům zkoušel, takže to co tam mám teď
mi vyhovuje. A za stíněný síťový kabel od Nordostu už ty kroupy nedám. Takový netopýr zas nejsem
a tak jak to mám, tak mohu poslouchat svou muziku 24 hod denně a o tom to je.
Slyšel jsem své oblíbené skladby na jiném železe a bylo to dost hodně dobré, ale záleží na tom co bych
si říkal po pár hodinách.
Já jen že mozek furt vymýšlí ptákoviny jak co vylepšit a je jej třeba někdy zarazit.
Acoustimass
Příspěvky: 10
Registrován: 14 pro 2011 19:04

Re: bohus

Příspěvek od Acoustimass »

Tak to je výborný, jak to člověku padne a dovede to neustále poslouchat tak se do toho svého vkusu prostě trefil. Já už se k tomu taky blížím. Chybí mi jen solidnější bedny s více hutnýmy středy :).
xavian 125evo, velodyne spl1000, Audionet sam g2, CD usher cd7, kabely signal 3x hga dna, repro kabel hga x-32 silver, síť.kabely hga sc-16.22s, vincent power, pračka PUREPOWER 2000.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: bohus

Příspěvek od bohus »

otíčkovo na noc.jpg
a když mě nebaví svět, tak si lehnu a poslouchám si ve své trucárně těžký maras.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: bohus

Příspěvek od Mark Levinson »

A vida, Bohus vložil první fotku :clap:
Hele ho, Audionet. Já myslel, že šel pryč a místo něj je Krell. Hezká trucovna, díky za její ukázku :thumbup:.
Mark Levinson
Odpovědět