Pytell

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Pytell

Příspěvek od bigjoe »

No jo, tady je to opřený o nějakou lištu. A v rozích, kde nic není se asi bude muset nějaká lišta nainstalovat ??!!
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ano, jako je to na obrázku, mám všechny čtyři rohy u stropu stejně udělané. V rozích mám rohové lišty, to zatlumení je uchyceno na ( Suchém zipu ) v případě lze kdykoliv sundat. Viz foto:
eao2q5c.jpg
Co se týče akustiky tak toto mi ohromně pomohlo ( ze začátku jsem tomu moc nevěřil, ale zvuk po této instalaci nemá vůbec chybičku ):
3da9hhb.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4229
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od Mark Levinson »

Mirku,
díky moc za fotky, tak je to jasnější. I Bigjoe má dobrý postřeh :thumbup:. O zlepšení akustiky ani na chvilku nepochybuji, strop je také potřeba pořešit. Ty difuzory na stropě jsou domácí produkce nebo kupované originál?
Mark Levinson
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Difuzory na stropě jsou kupované: např. je mají zde -- http://www.internethity.cz/audio-studio ... ItemIdx=24
LG PK750
Příspěvky: 23
Registrován: 14 říj 2011 16:57

Re: Pytell

Příspěvek od LG PK750 »

Nechci být netaktní ale ty molitany v těch rozích u stropu vypadají velmi odpudivě a vzhledově snad akceptovatelné do studia. No ale to je osobní. Ty difuzory sice také žádná výhra pro domácí žití, ale ještě se to dá překousnout a o účinku nepochybuji. Co na to doma? :silent:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4229
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od Mark Levinson »

LG PK750 píše:Nechci být netaktní ale ty molitany v těch rozích u stropu vypadají velmi odpudivě a vzhledově snad akceptovatelné do studia. No ale to je osobní. Ty difuzory sice také žádná výhra pro domácí žití, ale ještě se to dá překousnout a o účinku nepochybuji. Co na to doma? :silent:
To není o netaktnosti, slušně řečený názor je vždy vítán a může popostrčit člověka dál. Myslím, že v tomto případě se jedná o samostatnou poslechovku, tak co na to doma ostatní je jaksi jedno a záleží spíše na vkusu každého jednotlivce. Dle mne nejdůležitější stránka věci je především funkčnost těchto úprav :angel:.
Mark Levinson
LG PK750
Příspěvky: 23
Registrován: 14 říj 2011 16:57

Re: Pytell

Příspěvek od LG PK750 »

Jestli je to samostatná poslechovka tak snad, ale i tak bych barevně doladil aspoň ty rohové tmavé molitany. ale pokud je to prostor, který slouží i jako obývací místnost a majitel nežije sám tak klobouk dolů před tolerancí drahé polovičky. O účelu nemluvím. Jistě to má změřené a podle toho umístěné. Nebo možná experimentuje. Také jsem tak kdysi rozmísťoval molitanové jehlany po místnosti, ale nemělo to až tak dobrý výsledek jako následné zabydlení nábytkem. Jo na středy a výšky trochu ano. Na toto byly vlastně určeny. Teď leží ve sklepě u bráchy. Neprošly schválením ani barvou( šedé jako od Pytla) . Ale bavilo mne to. :thumbup:
Uživatelský avatar
Filip Kolinský
Příspěvky: 21
Registrován: 24 čer 2012 21:49

Re: Pytell

Příspěvek od Filip Kolinský »

Já tam byl. Jde o nezávislou místnost, která není potřeba k rodinného bydlení. Jakoby k tomu bytu vůbec nepatřila. Proto není (dle mého) důležité, zdali je v rozích jakýsi molitan, či co, nebo třeba pavučina. Prostě splňuje přesně to, k čemu je to určeno. Mé oči čučely na techniku a mé uši hltaly tóny linoucí se z té techniky. Ve spojení se sympatickou a milou paní domácí, která vám naservíruje čerstvý sendvič, se vám ani odejít nechce… Totiž vůbec nevnímáte, že jste v panelovém bytě!
ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ano jak píše Filip, jedná se o poslechovou kancelář, která neslouží k bydlení. Mám změřenou akustiku profikem, i sám jsem si pomocí programu a mikrofonu, změřil a vím, že k dokonalosti bych musel snížit strop o cca. 20cm, v rozích veliké basové pasti, atd... toto je takový kompromis.Bohužel znám hodně poslechovek, udělaných dle profi měření, ale dle mě to není to pravé ořechové,aspoň pro mé slechy :roll: Všechny tyto akustické prvky a vhodná volba veškeré kabeláže dotáhly u mě zvuk,tak, že se mě osobně líbí a ve skutečnosti to vypadá velice dobře ( hlavně ten strop ). Samozřejmě v obývacím pokoji, bych to ja i moje choť asi nesnesl, tam mám minimum akustických úprav, ale i nabytek a knihovna udělá to své ( mám tam jen domácí kino 7.1 ).
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od martinowsky »

Mě se to naopak velmi líbí. Líbí se mi když jsou technické prvky (nejen v hifi) přiznané. A tím že je to fakt ta samostatná poslechovka tak paráda. :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 892
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytell

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Je to určitě otázka vkusu. Dalo by se to schovat nějakou látkou, ale dělalo by se to poměrně špatně. Ale jednoduše by se ten šedej "molitan" dal nastříkat-natřít světlou barvou pro lepší optické splynutí. Z akustického hlediska by to nevadilo, protože to je prvek pro úpravu basů. Nízkým vlnám je jedno, že bude něco na povrchu absorberu, ani si toho nevšimnou :smile:
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Pytell

Příspěvek od Mirek »

Já bych to nechal na Pyttlovi.....a vy pánové běžte něco rozumného dělat :smile:
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Pytell

Příspěvek od Mirek »

jé já ho přejmenoval :oops:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Pytell

Příspěvek od pajuna »

Mirek píše:Já bych to nechal na Pyttlovi.....a vy pánové běžte něco rozumného dělat :smile:
Souhlas. Myslim ze Mirek (Pytel alias Pytell) se na kriticke nazory ani nikoho neptal. Barevne by se to mozna dalo doladit, ale nam je do toho prd :!: Ja jeho poslechovku znam z drivejsi doby a byla sladena i designove paradne. Co bych za ni dal.
Mirku, ty difusery i pasti mas prilepene primo na strop?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ano ty difusery jsou přilepeny přímo na strop a pasti v rozích na oboustrané pásce.

Mezi vánocemi jsem měl možnost otestovat toto a po pár testech už u mě zůstaly:
1.jpg
Očkem nynější stav:
2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Pytell

Příspěvek od Zdeny »

Krásná sestava! To se musí uznat. Tape decky mají pořád své kouzlo. Jen využití je už jaksi problematické... hezký!
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od martinowsky »

Ten stolek je nádherný (teda celé je to nádherné) líbí se mi moc. Ke mě do interíéru by se sice nehodil, ale kdybych měl snad někdy samostatnou poslechovku tak bych chtěl určo něco podob.. Vlasní výroby nebo nechat udělat podle vlastního návrhu. Ty to máš asi taky dělané individuálně a druhý takový neexistuje že ?

:thumbup: :clap: ^:)^
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Davidus »

Krása, ten Technics bych rád někdy slyšel...

Martinowsky
Takovéto racky vyrábí Audio Ego, Praha. Používají různé variace i na HEP.
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ano jak píše výše Davidus, stojan vyrábí studio Ego, bytelné a hodně těžké, možnost variabilního posunu polic dle komponetů.

Davide, zavolej a stav se ( pustím Ti např. origo Led Zeppelin nebo Origo Master pásek na 38 ).
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Pytell

Příspěvek od tujatuja »

Moc příjemné hifistické prostředí - to musí být pohoda poslouchat. :thumbup:

Jenom bych byl asi trochu nervózní, zda tomu drobečkovi na nejnižší polici racku není trochu moc horko?

Já musím svému zesilovači dopřát o dost více prostoru - jinak by snad propálil nad sebou díru :smile:
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ten drobeček Marsh moc netopí, tak nejsem vůbec nervozní. Apropo deska na siličem má větrací otvor.
monte

Re: Pytell

Příspěvek od monte »

Pytell píše:Ano, jako je to na obrázku, mám všechny čtyři rohy u stropu stejně udělané. V rozích mám rohové lišty, to zatlumení je uchyceno na ( Suchém zipu ) v případě lze kdykoliv sundat. Viz foto:
eao2q5c.jpg
Co se týče akustiky tak toto mi ohromně pomohlo ( ze začátku jsem tomu moc nevěřil, ale zvuk po této instalaci nemá vůbec chybičku ):
3da9hhb.jpg

Zas tak špatné panely nejsou, krucinál asi si hodím Eurem. Suchý zip použiji taky :thumbup:
monte

Re: Pytell

Příspěvek od monte »

Taky asi nemáš ideálně rovný strop, nebyly problémy ?

Obrázek
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Tak pár změn v moji sestavě:
h5s3e9ai.jpg
Pohled na poslechové místo, všimnete si ( jak říká kamarád kelímku od jogurtů -- pohárky ):
cr6r25jq.jpg
Včera se u mě stavil na pokec a poslech Pajuna, Jardo krásné 2. hodinky pohody
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Dobbyelf
Příspěvky: 17
Registrován: 07 pro 2013 18:19
Bydliště: Trvalý BAN

Re: Pytell

Příspěvek od Dobbyelf »

No tak klobouk dolů pane, to se mi velmi líbí. Jistě to musí být pěkný poslech. To je doslova vymazlená poslechovka.

Vidím tam i phono předzesilovač C.E.C dobře? Můžete porovnat s jinými, co jste slyšel? Je hodně dobrý?
Prý je nějaký seznam součástek pro provedení upgrade a je to pak o dost lepší.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Pytell

Příspěvek od Mamut »

C.E.C tu na mě v koutku smutně kouká. Potřeboval by však spíše opravu, ale pokud je ještě nějaká možnost upgrade k tomu, budu za nějaké informace ohledně toho také rád.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ano mám phono C.E.C. plná spokojenost, poté co jsem si koupil součástky na upgrade ( jedna firma v DE provádí nebo i prodá vč. schéma součástky ) a ve spolupráci s firmou AGB mi byl provedena výměna součástek vč. měřícího protokolu.

Už dle měřícího protokolu je vidět velice malé zkreslení, a co se týče zvuku, lepší jsem nikdy nevlastnil. Používám ho s MC trafem Ortofon Verto s přenoskou Ortofon MC 30 SUPER II.

Foto vnitřku C.E.C. před upgrade vč. pytlíku součástek : http://img24.eu/v-z8dkgibf.jpg
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Pytell

Příspěvek od pajuna »

Pytell píše:...Včera se u mě stavil na pokec a poslech Pajuna, Jardo krásné 2. hodinky pohody
Vcera jsem se po ceste z Moravy stavil po delsi dobe na chvilku u Mirka. Poslechovka upravena zejmena pro poslech hudby (krome stolku na praci:-)), dle meho uzasna. Pro me osobne nejhezci a opravdu doladena ve vsech smerech. Libi se mi moc provedeni stropu a umisteni panelu, tot vse od Vicoustic.
O komponentech, at digi ci analogovych nema smysl se rozepisovat, ti co u Mirka byli, vedi, a ti co ne, mohou videt vse na fotkach. Poprve jsem slysel jeho uzavrene bedynky s velikou papirovou kalotou na stredaku. Zvukove se mi to moc libilo, jak charakterem, podanim hlasu i detailu. Je znat opravdu akusticky vyrovnana freq. krivka i doladeni dozvuk.

Podekuj Mirku jeste jednou manzelce za mile privitani i napoj. Rad vas uvidim zase nekdy u me doma v Liberci, nejen v Botanicke:-).
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 892
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytell

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Pěkné, Mirek si umí hrát, i když už je velkej. :thumbup:

To pajuna
Ta středová kalota je textilní, a je to ve své třídě absolutní špička.
http://bigknob.net/foto_prod/atc2.gif
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Pytell

Příspěvek od pajuna »

Samozrejme, ze je textilni, kdyz je z polyesteru ;) . My jsme se s Mirkem domluvili, ze udelame malou chybku, abychom zjistili, jestli to nekdo cte a "vyprovokovali" odborniky k nejake cinnosti :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Dasta
Příspěvky: 1452
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Pytell

Příspěvek od Dasta »

Včera odpoledne jsme se Sašou (zabiny007) navštívili kamaráda Mirka(pytel), který si pořídil nové bedny ATC SCM40, v nejnovější verzi. Měl už na nich nahráno asi 120 hodin, tak jsme domluvili návštěvu, abychom si poslechli k jakému posunu došlo oproti ATC SCM35, které Mirek vlastnil dříve.
Od prvního momentu byl slyšet markantní posun ve stredovýškovém pásmu, které je nyní více otevřené a působí samozřejmějším dojmem, takže se více ponoříte do reprodukce. Spodní pásmo je přesné ,rychlé, basový měnič je asi o dva cm. větší, než u modelu35, jeho potenciál je znát.
Přesný anglický zvuk, který odhalí každý detail v nahrávce, přesto však nepůsobí žádným strojovým analytickým dojmem.
Poslouchali jsme všechny možné formáty, nejvíce na mně zapůsobila reprodukce z mgf. Technics, rychlost 38, studiový pás v úpravě, tak jak jde do lisovny.Přál bych každému něco takového slyšet, zvuk, u kterého neřešíte už vůbec nic a necháte se pohltit hudbou v té nejvyšší možné kvalitě. Stoprocentní analog.
Děkuji Mirkovi za krásné čtyři hodiny poslechu, pokecu, vynikajícího občerstvení a hlavně výborného hifi.
Mirku, hraje Ti to nádherně.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Honzo a Sašo, děkuji za návštěvu, rád jsem Vás opět viděl u mě doma, příjemný pokec, trochu jsme ochutnali co dovedou 40, jak TIDAL MQA, CD, SACD, LP a nakonec i Master pásek. Saša měl sebou šablonu na nastavení gramce, chtěl jsme to nastavit na tolik vychvalovaný UniDin, ale bohužel jak to mám nastavené dle originál šablony Denon přesně k tomuto typu -- nelze , musel bych uříznout kus ramínka, sice asi jen 2 mm. Nastaveni dle technické specifikace odpovídá Loefgren B DIN, viz. foto :
20181212_163907.jpg
Celkový pohled na sestavu :
20181128_074229.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Pytell

Příspěvek od Frogyman »

Pytell
Miro, ramínko bys řezat nemusel, stačí jen jiný headshell, který bude mít větší rozsah v kolejničce :lol: .

Také moc děkuji za pohostinnost a za možnost srovnat několik zdrojů hudby. Jak psal Dasta - studiový pásek = dokonalost a pohled na kotoučák je nádherný. Jednou si určitě taky něco takového pořídím, alespoň na čumendu. Je to magický pohled. :thumbup:
K novým bednám blahopřeji a těším se na další návštěvu, až budou mít nahráno dvakrát tolik. Jsem zvědav, co to se zvukem udělá.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
kychtax

Re: Pytell

Příspěvek od kychtax »

Pěkný, Mirku. To ted k Tobě už radši nepojedu. Nechci brouka do hlavy... :-ss :lol:
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

kychtax : Honzo přijeď, už jsou skoro rozehrané, uslyšíš potenciál nových 40, ten výškáč je super, nyní ve spojení s jejich dlouholetou suprovou kalotou je to lahůdka. Tato bedna je více hladová oproti 35, potřebuje fakt krmení, ale ten prostor a lokalizace je zase o krok dále, hold v této firmě vědí jak to udělat.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: Pytell

Příspěvek od bohus »

Mirku,
a co takle tento magič?
Studer.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

bohus : Otíku, ano to je špička a už jsem gratuloval majiteli, který si udělal radost.
Uživatelský avatar
Overgrounder
Příspěvky: 120
Registrován: 17 črc 2018 09:58

Re: Pytell

Příspěvek od Overgrounder »

Mirku, taktéž veliká gratulace k novým repro. Věřím tomu, že teď už to bude opravdu konečná, protože zde již není co řešit, 2x40l objemu je na tvou místnost strop, dle mého.
Zajímalo by mne, zda jsi také dal prostor na vyzkoušení firemních hrotů, které bednu nakloní mírně dozadu.
Já to tak mám, zatím jsem nemel možnost osadit OneA. Tak spíš mě zajímá tvůj názor...
Ať to hraje, chlape, super počin :thumbup:
ATC/SVS/Audeze/Bayer Dynamic
Passive preamp RIHA Line4
PJ Signature 12/Cadenza Black, SculptureA, Phonobox RS (Casea)+PowerBox
OPPO 105D (Casea MKII)/NUC-Euphony, Chord MOJO
NA Sunrise V2/VDH501Silver Hybrid/Lapp Kabel
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Overgrounder : Michale, mám to na originál Ceraballech. Originál nožičky jsem zkontroloval, nechal v krabičce -- jsou všechny identické -- takové obyčejné za pár korun, třeba u aktivu mají jiné ?!? Jinak u mě samozřejmě konečná, s nimi už dožiji.
Uživatelský avatar
Overgrounder
Příspěvky: 120
Registrován: 17 črc 2018 09:58

Re: Pytell

Příspěvek od Overgrounder »

Hm, to je zvláštní, já u toho měl obyč hroty, v každé krabici jedny delší a jedny kratší. Že by to bylo kvůli aktivní verzi, no, možná že ano, jak to má zezadu "přilepen" zesilovač, tak kvůli stabilitě. I když ale stojí rovně, tak určitě nepřepadávají ani nemají tu tendenci.
No, zítra tam nacpu OneA a uvidím...:-)
Tak díky a ať to hraje!
ATC/SVS/Audeze/Bayer Dynamic
Passive preamp RIHA Line4
PJ Signature 12/Cadenza Black, SculptureA, Phonobox RS (Casea)+PowerBox
OPPO 105D (Casea MKII)/NUC-Euphony, Chord MOJO
NA Sunrise V2/VDH501Silver Hybrid/Lapp Kabel
Odpovědět