Pytell

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Pytell

Příspěvek od daliborr »

Pytell, nádhera :thumbup:
kychtax

Re: Pytell

Příspěvek od kychtax »

Posledně si mi Mirku říkal, že Tě čeká ještě výměna slipmatu. Ale říkám si, od doby co jsem u Tebe byl, je to: filtrace, bedny, slipmat ..a určitě další věci.. bude to asi úplně jiná sestava :shock: Těším se. :thumbup:
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Pytell

Příspěvek od Dasta »

Vždyť je to dobře, ať to má Mirek připravené až bude jenom poslouchat a chytat ryby.
Jsem zvědavý na zvuk gramce po zavedení nového komponentu do sestavy.
Mirku, užívej ke spokojenosti.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Chlapci děkuji, užívám si , ještě vyčistit kotoučák a už jen budu poslouchat. Po 2. měsíční rekonstrukci části bytu, neskutečného jemného prachu i přes zalepené dveře. Říkám si ještě od Honzy měděný slipmat a bude konečná, i když už nyní Denon hraje super, asi je to tím čistým napájením, opět měl Lachim pravdu.

Honzo ( Kychtax ) -- jak to doma slyšíš po výměně zásuvky ve zdi, co jsem ti dělal před 14 dny ?
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1057
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Pytell

Příspěvek od YamahaMan »

Ahoj!
Som si všimol, že vedľa Denona je antistatická "pistolka" na vinyly?
Ak sa nemýlim, máš nejaké skúsenosti?
Vďaka!
Ps.: máš to super a nad posledným "prírastkom" slintám! :clap:
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ano, mám letité zkušenosti, už mám dokonce druhou, prvá po 6 letech odešla. Hodně dobrá věc, kvůli statice, ale poslední dobou používám jen ze zvyku, co jsem zakoupil ultrazvukovou pračku LP a používám dle mě nejlepší kartáček co jsem kdy měl ( HIFI FLUX ) její význam už není tak markantní.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Pytell

Příspěvek od Frogyman »

MilanP. píše: 01 zář 2019 20:04 .... antistatická "pistolka" na vinyly?...
... nejaké skúsenosti?
Já pistolku používám docela často, zvlášť v poslední době, přestože mám i UV pračku. Občas se totiž stane na Garrardu (pozoruji to hlavně od té doby, co mám měď), že po přehrání strany A a otáčení desky je strana B zelektrizovaná (přitahuje chlupy z ruky :-) ), tak stačí pár výstřelů a je to OK.
Jestli to souvisí s mědí, aktuálním počasím nebo nebo zda se neuvolnil zemnící drátek na gramcu jsem ještě neměl čas zkoumat...
Každopádně to vnímám jako nedílnou součást gramopříslušenství...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Pytell

Příspěvek od valderon »

Já si nevšiml, že by se mi od "doby měděné" :lol: nabijely desky, tak to asi měďánkem nebude? Můžou napsat i jiní.
Taky mám UZ pračku, přesto mám i pistoli, často jsem po deskách střílel, ale jak už Pytel zmínil, co mám kartáč Hifi Flux, pistolka není nutná. Vím, že mají i jiní ten Hifi Flux a mají podobnou zkušenost. Ale Sašo, ty jej přeci taky máš, tobě se tolik nesvědčil?
Je pravda, že jsem změnil vnitřní antistatické obaly za Nagaoka a doporučuji všem, jsou mnohem lepší než Analogis Protect It
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Pytell

Příspěvek od Frogyman »

Desku vytáhnu z obalu a je naprosto OK, přehraji stranu A a když otáčím, strana B lehce elektrizuje. A myslím, že to souvisí s mědí, protože ji u GARRARDA mám položenou napřímo na kovový talíř. Respektive abych byl přesný, mám dvě měděné desky na sobě (6mm+3mm) a ty položené na talíř. Myslím, že zde může být ten problém. Ještě zkusím proložit vrstvy nějakou tenkou izolační vrstvou (mám 1mm slipmaty z gumy a korku) a uvidím, zda to pomůže.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Pytell

Příspěvek od valderon »

Tak až dojdu domů, zkusím si to pohlídat, zda při otočení bude jiskrno. Je fakt, že já automaticky po otočení kartáčuji, takže jsem si možná ani nevšiml. Ale situace kov na kov zní jako možné vysvětlení
aretax
Příspěvky: 3069
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Pytell

Příspěvek od aretax »

zabiny007 píše: 02 zář 2019 10:40 Desku vytáhnu z obalu a je naprosto OK, přehraji stranu A a když otáčím, strana B lehce elektrizuje. A myslím, že to souvisí s mědí, protože ji u GARRARDA mám položenou napřímo na kovový talíř. Respektive abych byl přesný, mám dvě měděné desky na sobě (6mm+3mm) a ty položené na talíř. Myslím, že zde může být ten problém. Ještě zkusím proložit vrstvy nějakou tenkou izolační vrstvou (mám 1mm slipmaty z gumy a korku) a uvidím, zda to pomůže.
Ak dobre rozumiem, máš slipmat hrubý 9mm. Ako to hrá v porovnaní s 3mm? Je počuť rozdiel? Mne osobne sa nezdá, že by položenie LP na meď (bez ohľadu na jej hrúbku) vytváralo statickú elektrinu, ak sa LP na podložke neposúva a ani podložky medzi sebou. Jedine, že by samotná podložka mala elektrický náboj.
Čo sa týka statickej elektriny, nové dosky aj mne elektrizujú, ale po vypraní a zabalení do nových antistatických obalov je všetko OK. Stačí pred prehrávaním "prejsť" antistatickou kefkou, alebo handričkou.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Pytell

Příspěvek od Frogyman »

Vzhledem k absenci beden nejsem schopen zvuk 3mm vs 6mm vs 9mm hodnotit (PC bedýnky ani PA nepočítám). To vše ověřím, až budu mít bedny doma a až je lehce rozehraji, takže odhadem v druhé půlce září.

Add statická - jak píši - desky vyperu a jsou OK, vložím do obalu, vytáhnu z obalu, jsou OK. Dám stranu A, roztočím Garrarda a desky jsou OK. Chci otočit desku a "je to tam"... Takže pár výstřelů a je to OK :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
zatty
Příspěvky: 554
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Pytell

Příspěvek od zatty »

zabiny007 píše: 02 zář 2019 10:40 Desku vytáhnu z obalu a je naprosto OK, přehraji stranu A a když otáčím, strana B lehce elektrizuje. A myslím, že to souvisí s mědí, protože ji u GARRARDA mám položenou napřímo na kovový talíř. Respektive abych byl přesný, mám dvě měděné desky na sobě (6mm+3mm) a ty položené na talíř. Myslím, že zde může být ten problém. Ještě zkusím proložit vrstvy nějakou tenkou izolační vrstvou (mám 1mm slipmaty z gumy a korku) a uvidím, zda to pomůže.
Možná ti zkusím pomoct, protože stejný problém sem řešil v práci. Elektrizování gumovových výrobků na skleněnnou desku pro optickou kontrolu. ty výrobky byly nabité a pořád padaly s otočného talíře a odrážely se. Zkoušel sem kde jaký antistatic ve spreji ale zasíraly sklo což byl problém. Nakonec jsme skončil u tohoto přípravku ( https://www.vlesku.cz/tekute-sterace-ra ... hwQAvD_BwE ) , který mi odstranil jak elektrizování tak špinavost a hlavně to i zlepšilo přilnavost povrchu . Na kov sem to nezkoušel ale na skle se to krásně rozleští a vydrží to skoro celou směnu..
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

mirku,
debatoval jsem s otcem jak ty říkáš "nejlepší filtrace na světě" a to i o tvé současné pračce ps audio 20.
on říkal, že ...něco ....neumím to interpretovat/ správně přepsat.
takže v telegrafické formě takto:
"zvuk je pořád jen nějaký modulovaný tok proudu.
proto je komplexní filtrace a obnova sínusovky důležitější než super přesný zdroj zvuku nebo ultimativní zesilovač.
mysleno od jisté úrovně sestavy samozřejmě.
tzn., že lepší mít ve tvé sestave právě pračku ps20 než třeba zdroj dcs puccini.
bylo by zajímavé u tebe zkusit co by byl lepší výsledek.
zda ri-audio + sroll lyric nebo
ps 20 + marsh
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Michale, ano máš pravdu, základ je čisté a stabilní napajení.
ri-audio + sroll lyric jsme přeci zkoušeli a nebylo to pravé ořechové, Lyric hrál na solo přívodě lépe.
ps 20 + marsh -- pro mne konečná, však až dorazíš uslyšíš na vlastní uši.

Včera by u mě kamarád hifista ( škoda , že jen to tu čte , ale nepíše ), přivezl si několik desítek CD a zkoušeli jsme. Ve zvuku postrádal jen nejhlubší tóny, ale on má ohromné 4 - pásma a je zvyklí na bas 20 Hz, což mé ATC nezahrají, ale jinak bez připomínek. Zkoušeli jsme od tvrdého rocku až po vážnou.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

Pytel
Mirku, myslím ze ten pokus kdysi dávno již nelze akceptovat. Zajímal by mě výsledek na tvé současné sestavě.
Rozdíl v komponentech je přeci jen enormni
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ano Michale, poslední rok u mě mnoho změn proběhlo a zvuk je úplně jinde.

Včera jsem si konečně po vyčistění kotoučáku pustil Master na 38 a padla mi brada, co udělá dokonalé a stabilní napájení s vintege mašinkou.

Dasta ( Honzo ) až ti pustím origo Black Sabbath nebo Led Zeppelin na pásku , pro mě neskutečný zvuk, a jak to tenkrát nahráli , smekám klobouk.
Už jen meď na gramec a jen poslouchat a užívat si.
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Pytell

Příspěvek od Dasta »

Ahoj Mirku,
Na Black Sabbath se těším. Slipmat posílám hned v pondělí, jsem teď mimo domov, tak až se vrátím hned se tomu věnuju.
Přeji příjemný poslech.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

pytell
začalo to (k)ocosem a skončilo pračkou.
fakt to byl jen rok?
...teď už jen k tobě přestěhovat ty 801d z "pod skály" a máš to "ve fullu"
:-)
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

hle... našel jsem tuhle 2 roky starou fotku. ten čas ale letí.
člen "pytel" přistižen.
mlsně koukajíce na svůj budoucí regenerátor PS audio 20 v sestavě u kamaráda.
(samozřejmě v nadsázce, prosím!)
IMG_2551_web2.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ježíš , kdo to je na té fotce, takové břicho jsem snad neměl před 2. roky, asi objektiv zkreslil.

Musím opravit Lachima, tenkrát měl ještě filtr GigaWat. PS 20 měl od března letošního roku, která je nyní u mě.
To byly doby kdy měl zbastlené skoro všechny kabely od jedné nejmenované České firmy, špatně zapojen solo přívod, atd.... vše se opravilo, od té doby, když jedu na návštěvu tak hltám pohledem tu krásu a už to hraje výborně, i když ty bedny by potřebovaly prostor. Když vidím ten nadherný gramofon s 3. ramínky tak srdce zaplesá.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

pytell
to myslíš ten "slovutný" fundament sestavy, o kterém nám otík tak 3 jáhry tvrdil, že je nezbytný a nejlepší?
:-)
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Tak už se PS zabydlela a na zvuk to má neskutečný vliv. Po celkové rekonstrukci bytu, kdy jsem si vyměnil ve všech místnostech starý hliník za měď, už není takový bordel v síti. Samozřejmě solo přívod už mám více jak 15 roků a neměnil jsem. Pohled na čelní panel :
20190910_082854.jpg
Včera se u mě stavil Jiří, přivezl nastříhanou Valhallu na propojky a něco si poslechl, nejvíc ho asi dostal zvuk TIDALu Master 352.8 kHz / 24 bit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

pytell
mirku, 186 W ... není to dost? takový poslech už "leze do peněz", ne ?
:-)
jsem moc rád, že jsi rád.
ri-audio už u tebe potřebovalo nahradit něčím adekvátním tomu zbytku a
... "doma není nikdo prorokem"
Jiri
Příspěvky: 858
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Pytell

Příspěvek od Jiri »

pytell,
ta pračka PS Audio je opravdu monstrum a musel jsem se smát, že tvoje komplet zapojená HIFI aparatura zatížila pračku jen na 13%.
Pokud by u vás v domě bylo dalších 5 podobných hifistů, tak by si všichni mohli udělat sólo přívod přímo k tobě a ty jim jejich aparáty mohl napájet všem najednou ze své pračky :lol:

Tidal Master je opravdu výborná kvalita, dík za rozšíření mých obzorů v oblasti streamingu.

Už se těším na zdvojené Valhalla propojky a ultimátní napájecí kabel. To bude zase posun. :thumbup:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Pytell

Příspěvek od Jirka33 »

Celá sestava žere pouze směšných 186w? To vazne? To bylo vol na minimální urovni?
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

jiri
jirko, konstruktér těchto "praček" mi onehdá vysvětlovat, že ta zobrazovaná čísla nutno považovat za čísla virtuální.
že skutečné hodnoty budou odlišné. přístroj od přístroje různě odlišné
:-)
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytell

Příspěvek od gabik »

Pytell: Muzu se optat, co mas za streamovaci stroj?

Po letech hifi necinnosti se rozkoukavam a rozmeslym co dal - zesik, streamer. Zivot je moc kratkej na nudny hifi :)
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

gabik : na streamování mám ProJect Stream Box DS+, na Tidal používám MYTEK , propojení z hlavním PC optikou --kvůli odstranění neduhů spínaného zdroje u PC, zkoušel jsem propojení USB ,( možná trochu lepší zvuk ), ale žádný oddělovák, filtry atd. nikdy neodstranil úplně nedostatky propojení metalicky. MYTEK podporuje MQA a při přehrávání MASTER to nemá chybu. Podotýkám, chce to rychlý internet a hlavně ošetřit i propojení LAN -- mám CAT 6 a hlavně oddělováky co se používají v lékařství, potom dosáhneš nejlepšího poslechu. Už vůbec nepoužívám externí HD a jedu z TIDALu.

Dnes jsem obdržel od Honzy ( Dasty ) ^:)^ , zásilku měděného slipmatu :
20190910_175618.jpg
Večer vyzkouším a postnu postřehy, už se těším.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

pytel
mirku, hledal jsem fotky prvního modelu kabelu "saccopower" a koukej...
trefíš rok?
místo a okolnosti určitě
:-)
(to byly časy, co? to bylo akcí kolem hihi)
1CBO3433_web.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Michale, to bude cca. rok 2008 nebo 2009, to si ještě kamarádil se studiem ESO, měli jsme od Pepi volňásky na novinářké dny v Mnichově, a to ses tenkrát shlédl v těch krásných bednách bez středáku a poté jsme jeli pro ně. Nebo se pletu, je už to nějaký pátek.

Ještě k tomu steamování a Tidalu, mašinky mám napájené kvalitní lineární zdrojem, hlavně u MYTEKu je znatelný posun ve zvuku.

KOnečně jsem nasadil LP na Měd´, pustil jsem si AC/DC nejdřive na stavající kombinaci slipmatů a poté na CU, rozdíl by slyšel i hluchý, neskutečný drajv, prostor nahrávky, ale na mě až moc basové složky ( což někteří mi kamarádi preferují ). I hle vložil jsem pod LP carbonový slipmat o síle 0.2 mm a už basy pro mé ucho vyborné, vše ostatní zachováno. Honzo děkuji, neskutečný upgrade pro mého DENONa.
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Pytell

Příspěvek od Dasta »

Mirku,
Příští týden Ti pošlu podložku s nerezovým středem, projevuje se trochu světleji, s menším podílem basové složky,zato přesnějším.
Porovnáš a uvidíš, která Ti lépe sedne.Já jí také používám.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

pytell
nepleteš. 2007. přesně.
pár dní po výstavě jsme jeli pro thiel 3.7 do brna
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Michale tak jsem se skoro trefil.

Včera jsem nemohl nějak spát tak jsem se pustil do jumprů dvojité Vallhaly, na jeden set je potřeba šetrně odizolovat 320 drátků :
20190910_175233.jpg
, ráno mě velitelka budí a říká co to mám na stole za hromadu červíků....

Honzo rád využiji možnost porovnání slipmatu s nerezem. Díky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytell

Příspěvek od gabik »

Pytell: Díky za info. Koukám, že jsi maximslista a že stále vylepšuješ :thumbup: a máš to vychytaný.
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Jiri
Příspěvky: 858
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Pytell

Příspěvek od Jiri »

Mirku, máš zlaté české ručičky a neskutečnou trpělivost :thumbup:
Už se nemohu dočkat finálního produktu.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
kychtax

Re: Pytell

Příspěvek od kychtax »

To sundáváš štípačkama? Onoto asi ani jinak nejde jak koukám/drátky blízko sebe. Musí to být piplačka. Brr.
Já už jsem se na to vyprdl. Kablyky udělám pro sebe a pár (doslova) známých. Nestojí to za to všechno kolem.
Pytell
Příspěvky: 833
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

kychtax : Honzo, ano štípačkama, ale upravenýma pro tento druh metráže, jinak postup ti mohu říc až se uvidíme osobně. Bohužel letitou praxi u renomovaných zahraničních firem vč. stáží a pracovních povinnosti skoro po celém světě nelze nahradit žádným studiem.
Ano je to titěrná piplačka a hlavně nesmíš porušit stříbro na mědi, nedejbože ustřihnout drátek. Nyní jsem dokončil všechnu nastříhanou metráž a odizoloval 1.120 drátku Vallhala.

Přijeď si někdy poslechnout co jsem nyní vymáčknul s ATC.
kychtax

Re: Pytell

Příspěvek od kychtax »

Rád se stavím a jsem hodně zvědav. :thumbup:
Jestli je slyšet změna po zapojení zásuvky.. ?
Šli jsme do toho dva, ještě se známým a včera mi zavolal. Z jeho popisu je zkušenost podobná i u mně. Velký posun ve zvuku. Řekl mi, že by se mohl za takovým zvukem honit ještě hodně dlouho, k tomu, co udělala jen pouhá výměna zásuvky. Kdo nezažil, nepochopí. Kdo ano, usmívá se. :cool:
Já u sebe to hodnotím cca na úrovni výměny důležitého komponentu. Konkrétně, v některých atributech, jako kdyby hrál jiný, lepší zesilovač. Ta jistota, pevnost zvuku, čistota.. Asi hold ta zásuvka svým malým dílem pomohla každé části v sestavě. Proto to je asi tolik slyšet. Rozhodně bych do toho šel znovu.. ^:)^
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: Pytell

Příspěvek od bohus »

Mirek Pytel : :thumbup: :mrgreen: :clap:
to dokáže málokdo
Odpovědět