Pytell

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Pytell

Příspěvek od Pytell »

Už toto forum čtu delší dobu, tak je záhodno se zde představit, i když hodně hifistů mě zná. Jmenuji se Mirek je mi už uctihodných 54.let, tomuto koníčku se věnuji od dob studií na Slovensku. nebudu popisovat jak jsem začínal, ale asi jako vetšina ostatních -- stavbou zesilovačů, beden, postupně sestav z Tuzexu, potom vlastním dovozem z ciziny. Bylo toho hodně moc už si ani nepamatuji všechny ty sestavy. Nyní vlastním stereo sestavu ( sice není to HighEnd ) a pro mé uši velice vyvážená. Samozřejmě samostatný přívod 230V s odpojovačem pojistky-- ukončen na zasuvce Furutech, přes kabel ISOTEK SYNCRO do pračky RiAudio, kabeláž je různá, od Supry, DHLabs, Isotek a VHD ,záleží na komponentu. Signálové -- VDH,ViaBlue, TataLabs,..... repro po mnoha testech u mě vyhrál OCOS v provedení triple osazen banánky LOK.

Sestava : bedny ATC SMC35, gramo DENON DP-59 ( plně předrátován VDH i sítový přívod VDH, přenoska SUMIKO BLUE Evo III, cinch rhodium LOK ), CD TEAC 25X, silič DENON PMA-QS10II, kazeták TEAC V-8030V, MD DENON DMD-1800AL a tuner DENON TU-QS10. Dva civkáče TEAC X-2000X a X-1000M. Samozřejmě všechny mašinky -- nové přívodní šňůry. Pod bednama Ceraball, pod repro kabelem spec. podložky vyrobené jednou Brněnskou firmou. A na závěr změřená poslechovka a upraveno akusticky pro potřeby mého sluchu.

Zde foto sestavy :
dscf0126s.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Pytell

Příspěvek od slayers »

Paráda,jseš moc skromnej,Denony se mi moc líběj,jak hraje silič? :razz:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od martinowsky »

jedním slovem nádhera ten stolek naplněný zlatýma krasavcema, jak to člověk vidí hned by chtěl všechno doma :clap:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Pytell

Příspěvek od MB »

Mirku som rád, že si zavítal aj sem (prečo si ale zmenil nick?) . Jedna z najkrajších a najlepšie hrajúcich a vyladených zostáv aké poznám, ten gramofón ma zaujímavú históriu (pre mna) a je v tých najlepších rukách.
Ešte si zabudol na sluchatka , aj tie patria k zostave :angel:
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytell

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Ahoj Mirku.
Vítám Tě zde u nás na fóru.
Dovolil jsem si upravit Tvé foto, aby se ihned zobrazovalo.
Jinak musím říct, že tento systém mě zajímá již delší dobu a máš to velmi pěkně sladěné :thumbup:
Jsme moc rádi, že jsi zde zavítal, máš spoustu cenných zkušeností a subjektivních názorů.
Přeji Ti, aby se Ti zde líbilo.

p.s.Mohu se zeptat, jakou že to máš zásuvku Furutech do zdi a firmu odpojovače, možná máme totožné modely.

S pozdravem Petr 5.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Pytell

Příspěvek od winelover »

Opravdu moc pěkná a pečlivě vyladěná sestava. Blahopřeju a ať Ti to hraje. :thumbup:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Pytell

Příspěvek od pasul »

Ahoj Mirku. Vítám tě zde. Systém nepochybně vyladěný. Jednou se určitě domluvíme na poslechu. Byl bych rád, kdyby se i kolega Lachim představil. Sice to vedle neudělal a asi to nebude chtít udělat ani tady, ale má takový systém, který mě hlavně co se týče bednisek moooc zajímá.
davidsound

Re: Pytell

Příspěvek od davidsound »

Ahioj Mirku, jsem rad, ze jsi tady. Tvoje prispevky jsou vzdy prinosem fora a vzdycky si je rad prectu. Sestavicku mas paradni a samostatnou poslechovku to je asi sen kazdeho hifi maniaka. Souhlasim s robinem, premluv Michala at sem neco hodi, budeme se tesit.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

U nicku jsem přidal jenom jedno L. Sluchátka používam DENON AH -D2000, plná spokojenost a k starším mašinkám tuzexové AIWA HP-30.

Samozřejmě jste zváni na poslech.

Používám na přívodu osvědčené a několikrát praktikované : zásuvku FURUTECH FT SWS G ( nyní se prodává v provedení jako dvojzásuvka ) a odpojovač AHP-KMIIG.

Nemohu za Michala psát, snad něco napíše.
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Pytell

Příspěvek od Peer »

No sláva Mirku. :thumbup:
Rád tě tady vidím...
Ty už máš i druhý kotoučák?
To ti moc závidím. :thumbup:
Nemohl by jsi sem dát fotky toho gramofonu?
To je senzační kus!
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: Pytell

Příspěvek od bohus »

Co já vím, tak Lachim je momentálně dost vytížený a skoro nekomunikuje.
Snad se ale zmátoří a něco napíše, ale je to hledač pokladů jako jako já a nevím
jestli bude chtít svou sestavu popisovat.
Co mu ale odzkoušeně věřím je jeho zapálenost pro vliv kabelů a to jak silových,
signálových tak repro.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: Pytell

Příspěvek od bohus »

Já pitomec kecám o Lachimovi a ono je to Mirkovo.
Zdar Mirku a až budeš opět u tchýhě dej vědět, dáme pivo a můžeme zkusit
proposlechnout Nordosty.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od Mark Levinson »

Mirku,
vítej. Vše dotažené na maximum, samostatnsíťový přívod, kabeláž a samostatná poslechová místnost, sen každého hifisty :clap:. Denon v té zlaté barvě vždy vypadal elegentně a fantastický Teac. Mně vždy lákal Teac V-8030V, ale nepoštěstilo se mi ho vlastnit. Vím, že jsi dříve míval nějaký model stojanovek od Xavianů, byl to posun ve zvuku výměnou za sloupky ATC SMC35? Ještě bych se chtěl zeptat na ty podložky pod reprokabelem, na kolik to příjde? A dá se to normálně koupit nebo je to vyrobeno na zakázku?
Mark Levinson
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

To Bohus : Bohužel, už do Karviné jezdit nebudu -- mladá se vrátila zpět k mamince :crazy:, ale to až budeme telefonovat Ti řeknu.
A propo Nelhaly, bych rád slyšel i u tebe.Mám je v uších od doby kdy jsem je vybaloval u Michala, to jsem nikdy v životě neslyšel.
57268589425413220053.jpg
Ano měl jsem dost dlouhou dobu 250Evo, plná spokojenost, ale po čase mi vadilo že hrají vše skoro stějně, krásně se to poslouchalo. Lachim mě dotlačil na změnu, prvé týdny jsem si nemohl zvyknout, hrajou přesně, anglicky chladně a středy mají fantastické, což ja vyžaduji. Je to plně uzavřená bedna, a v mé malé poslechové kanceláři zapadla k sestavě. Trochu byl problém najít vhodný repro kabel, na Xavian jsem používal Supru Sword, a ta symbioza v této kombinaci neměla chybu. Bohužel s ACT,vyšlo najevo jak trochu patlá basy, měl jsem různé kabely KImber, Kraut,Oyaide,Siltech,..... už ani nevím co jsem testil, ale jednou jsem dělal jednomu hifistovi z metráže OCOS, tak jsem objednal metráž a udělal tripl , a ono to bylo ono. Ještě používam, takovou krabičku kterou f. OCOS doporučuje je to paralerní zapojení odporu a kondiku dané hodnoty ( firma trví že to odstraní vysoké frekvence a výškáč si uleví). ASi něco podobného jsem měl půjčeno do Peera, ale toto fakt na OCOSu funguje. Nyní už bych se nikdy nevrátil k regálům, přeci jenom plně hodnotné 3-pásma mají plnější a větší zvuk.

Jak říká můj kolega kazeták TEAC V-8030S, je poctivý dělník, a nevyrovná se mu nikdo, při použití kazet DENON Metal MG-X100E, hudební analogová nirvána.
Podložky pod repro kabely jsou dělané na zakázku u Brněnské firmy ( cena cca 70 Kč za ks ), nakreslíš si navrh a oni ti to lasera udělají přesně podle požadavků. Už jsem od nich bral více a polná spokojenost. Mám od nich i basové pastiv horních rozích místnosti.

Hezké velikonoce Mirek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Pytell

Příspěvek od pajuna »

Vitej na HighEndForu Mirku. Jsem potesen, ze jsi zavital, rozhodl se napsat a o to vice, ze i s predstavenim :thumbup: , dalsi pohodar v tymu hifistu.
Je videt, ze od doby, kdy jsem te navstivil se jiz mnohe zmenilo, zejmena bedynky, kabelaz, take rack a zasahy do akustiky. Moc pekne! Myslim, ze bedny jsou dospelejsi, udernejsi, i kdyz male Xavy hraly take moc hezky.
Budu se muset nekdy objednat a pri cestach do Phy se nekdy zastavit ;) . At se ti tu libi.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Pytell

Příspěvek od lubin »

Samostatná poslechovka je luxus, ne každý má to štěstí...
Koutoučáky jsou super. Analogovost, dynamika a uvěřitelnost zvuku rychle se pohybující magnetické pásky je nirvána...
Máš to moc gut...
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

pajuna : určitě se stav, hodně se změnilo, rád Tě uvidím

lubin : je to výhoda mít vlastní poslechovku, nikomu nevadíme když přijdou hifisti,.... Nedávno jsem asi kompletoval pro tebe kabely pro Paula, jakpak hrají ( jenom jsem se divil, že každý o jiné délce ?!?! )
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Pytell

Příspěvek od Peer »

Dědku, moc gratuluji! :smile:
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Pytell

Příspěvek od MB »

Tak peer, teraz si sa práskol, ze čítaš aj vedlajšie fórum....

pre neznalých Pytel tam napísal:

Tak dnes v 7.26 hod. jsem se stal prvně dědou, vnuk se jmenuje Mirek.

Nechal jsem práce a zajel si na ryby, braly jak o závod -- 5 krásných kaprů.

A ještě k tomu vyhráli naši nad USA.

Co více si přát -- je mi krásně u srdíčka, nyní si pustím nějakou oblíbenou LP -- dám si štamprdle, a budu si užívat krásného večera.
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od Mark Levinson »

Také se připojuji s gratulaci.
Hlavně ať je zdravej a dělá samou radost.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Pytell

Příspěvek od lubin »

Pyttle...ano, jsem to já. Kabely hlavně přehrály hravě Cardas Crosslink dynamikou, tvrdostí basů a prostorem. Za ty peníze, co za ně chce Paolo jsou fenomenální a Tvá práce je také OK ;) K délce se mě rozepisovat nechce, mám to trochu složitější...na zvuku to nepoznám (naštěstí). Foto své práce je myslím i v mém vlákně.
Ať Ti to hraje.....
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Je po prázdninách, během nich proběhl menší upgrade: jiný zesilovač kombo MARSH předzesilovač MSD-p2000B a konec MSD-A400S ( síla, přesnost v celem pásmu ). Phono předzesilovač Pro-Ject Tube Box SE II ( upgradovaný ). Přibyl i nějaký kabel např. Nordost FREY XLR. Malá ochutnávka :
dscf0026e.jpg
Bedny ATC dostaly nové repro kabely OCOS ( z metráže -- basová část triple, středy a výšky jednoduchý OCOS -- hlavní výhoda tohoto kabelu je, že nepřibarvují a jsou plně neutrální.
dscf0028h.jpg
Nedávno jsem získal pár origo nahrávek na pásku rychlost 19, a hodně dlouho jsem neslyšel takový zvuk z kotoučáku ( je až k neuvěření, že pásky byly nahrané v roce 1973, origo zabalené vč. letáků na vyzvednutí stereo Tape Catalogu u AMPEX STEREO TAPES v CHICAGU , v nabídce mají 4.000 titulů na Open Reel, to byla nabídka v tej době !!!! )
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od martinowsky »

fajně :thumbup: :clap:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Pytell

Příspěvek od zappa »

Ten Marsh ti musel přinést tvůj aparát do úplně jiné ligy.Ale také trochu zvykání si na nový zvuk.Můžeš popsat rozdíl ve zvuku, před a po výměně?Jinak gratuluji k novým přírůstkům. :thumbup: .M
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od Mark Levinson »

Marsch :clap:
Nordost :clap:
a vůbec tleskám všemu a gratuluji... :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytell

Příspěvek od PMA »

Moc hezká a velmi dobře hrající sestava. Zvládá dynamické skoky, složitou orchestrální hudbu bez známek zkreslení či slévání. Děkuji za pozvání, Mirku. Vyzdvihl bych repro, velmi zajímavý středový měnič, proti nyní často používaným keramikám se mi líbí zvukově víc.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Pytell

Příspěvek od slayers »

Já bych se chtěl optat na materiál použitý na rack,díky.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Pavle děkuji za návštěvu a příjemný pokec, je pravda s ATC jsem nadmíru spokojen, pro mě středy je základ a tyto to zvládají s přehledem. Také má na tom veliký podíl kombo MARSH. Tvůj předzesilovač mě mile překvapil a ve spojení s koncem Marsh, dle mého klasika skoro excelentní.

Rack vyrábí tuším studio EGO, je to 40 mm kulatina se závitem a desky ( nevím přesný název ) prý používá Metrostav na bednění litého betonu, velice kvalitní, těžké desky, sám o sobě má samotný stojan cca 60 kg.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Pytell

Příspěvek od Mamut »

Snad se nemýlím s názvem. Co sem však každoročně na výstavě okukoval, tak je to nejspíš určitě Multiplex.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytell

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Pavel Macura-Audio píše:Moc hezká a velmi dobře hrající sestava. Zvládá dynamické skoky, složitou orchestrální hudbu bez známek zkreslení či slévání. Děkuji za pozvání, Mirku. Vyzdvihl bych repro, velmi zajímavý středový měnič, proti nyní často používaným keramikám se mi líbí zvukově víc.

Ta ATC kalota je bezesporu mimořádný střeďák, ale bez přímého porovnání bych takovéhle závěry osobně nedělal. Nebo jsi snad měl vedle na porovnání bedny s nějakou keramikou? Nejde mi o snahu teoretizovat který ze střeďáků je lepší. Bylo by to zbytečné už jen proto, že je mnoho modelů keramických střeďáků (levnějších i dražších než ta ATC kalota) a v hodnocení se bude nezanedbatelně projevovat osobní vkus hodnotitele i charakter toho kterého předřazeného článku sestavy.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytell

Příspěvek od PMA »

Pavle, nebylo to vůbec nic adresného, nic za tím pls nehledej. Krátce předtím jsem poslouchal dobře známé bedny s keramikou, ale nechci to konkretizovat. Slyším tam určitý charakter, určitý charakter je vlastní každému materiálu membrány.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytell

Příspěvek od NA-Noble Audio »

V pohodě, já to tak také nevzal.
Keramika, bavíme se o měničích Accuton( jiné čistě keramické nejsou), lehce odhalí že třeba u Avalonu šetří a vyhybka je jen z průměrných součástek. Již je vyzkoušené co přinese když se těmto měničům předřadí lepší součástky, je to ale opravdu hodně drahé. Také není vhodné mít v řetězci chladně reprodukující články, to se pak může také svádět na keramiku. A nakonec je tu i vlastní vyladění těch kterých beden.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: Pytell

Příspěvek od eLko »

Tak tak,staci mat kvalitny lampovy predok a pre mna lepsie stredy ako z keramiky nie su \m/
Vsetko je proste osobny vkus a preferencie.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Pytell

Příspěvek od PMA »

Pavle, zřejmě jsi to trefil - nejde o "chlad" elektroniky. Ta druhá možnost mě nenapadla.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od Mark Levinson »

Pytell píše:Podložky pod repro kabely jsou dělané na zakázku u Brněnské firmy ( cena cca 70 Kč za ks ), nakreslíš si navrh a oni ti to lasera udělají přesně podle požadavků. Už jsem od nich bral více a polná spokojenost. Mám od nich i basové pastiv horních rozích místnosti.
Ahoj Mirku,
prosím Tě mohl by jsi dat tip na výrobu těch podložek pod kabely? Myslím kde by se to dalo domluvit, případně objednat? A ještě jedna prosba, mohl by jsi sem dát fotku těch basových pastí v horních rozích?

Děkuji a zdravím.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Pytell

Příspěvek od Mamut »

Viktore, Mirek si to nechával určitě dělat u této firmy http://www.eurofoam-tp.cz/ Komunikace probíhá s panem ing.Pavlem Lernbechrem, který to tam má na starosti-akustické pěny. eurofoam@eurofoam-tp.cz
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ano Viktore, jak zde uvedl " Mamut" vyborná komunikace s ing. Pavlem Lernbechrem. Udělají skoro jakýkoliv tvar , ale jsou omezeny velikostí,( vím že jsem nechával dělat basové pasti pro Lachima tuším 60 x 60 x 240 cm ) nakreslíš to v PDF. s rozměry a udělají cokoliv. Už jsem toho bral od nich hodně a vždy bez problémů, vč. solidní ceny. Během dneska je vyfotím a postnu to zde.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Slíbené foto jednoho rohu:
dscf0035nc.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od Mark Levinson »

Kluci,
díky moc za tip. Mirku, prosím Tě, mohl by jsi mi poslat (třeba emailem) vzorek té kresby? Třeba těch podstavců pod repro kabely, jestli to ještě někde máš uložené v PDF. Moc nevím jak to nakreslit. Jestli by Ti to nevadilo, tak bych použil Tvou kresbu?

Moc děkuji.
ML
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od Mark Levinson »

Pytell píše:Slíbené foto jednoho rohu:
dscf0035nc.jpg
Mirku,
po delší době se vracím k těmto rohům, mám dotaz. Takto vyřešené máš všechny čtyři rohy poslechovky (myslím tím jen u stropu)? Nebo v jiných rozích máš zatlumení od stropu až k podlaze (předpokládám, že na snímku jsou vidět částečně dveře, takže zatlumení musí končit nad nimi).
Mark Levinson
Odpovědět