Pytell

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Pytell

Příspěvek od PavelDosko »

Kocmeister píše: 29 led 2020 13:12 Daphile není ve světě považován zrovna za vrchol audiofilních Linuxů, spíše Snakeoil OS, Volumio a prý i Moode. Co se týče Win10, existuje možnost mít minimalistickou instalaci, což vyřeší spoustu problémů. Ale veřejně detaily není možné psát, bohužel. Další krok je nepoužívat zatracenej foobar2000. Ten je zvukově mimo mísu a není divu, že téměř vše hraje lépe.
ve svete je kde ?
neni placka, neni highend
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Pytell

Příspěvek od Kocmeister »

PavelDosko: Na googlu je možno najít desítky možná stovky diskuzí na toto téma. Asi neni překvapení, že víc lidí víc ví a má víc zkušeností než u nás. Jmenovitě konkrétní země jistě nechceš :cool:
RedBaron: S resamplingem to nesouvisí. 4 různé sw přehrávače bez použití upsamplingu = 4 různé zvuky. K podobnýmu zvuku nedojdeš. Věřit nemusíš.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Pytell

Příspěvek od PavelDosko »

Kocmeister : a jaké konkrétní distribuce jsi osobně zkoušel ? já sám opravdu docela dost ...
neni placka, neni highend
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Pytell

Příspěvek od F2014 »

Kocmeister píše: 29 led 2020 13:12 Daphile není ve světě považován zrovna za vrchol audiofilních Linuxů, spíše Snakeoil OS, Volumio a prý i Moode. Co se týče Win10, existuje možnost mít minimalistickou instalaci, což vyřeší spoustu problémů. Ale veřejně detaily není možné psát, bohužel. Další krok je nepoužívat zatracenej foobar2000. Ten je zvukově mimo mísu a není divu, že téměř vše hraje lépe.
Nevím, jak posoudit, která distribuce je považována za vrchol ... tak jsem vyzkoušel všechny uvedené. SnakeoilOS (placenou verzi) mám nainstalovaný jako jednu z voleb při startu počítače. Jeho výhodou je možnost přepínání mezi různými programy pro přehrávání ... naposledy jsem to uzavřel s tím, že před SnakeilOS dávám přenost jak Daphile tak i očesanému APLinuxu s mpd. Ale verze jsou pořád nové, tak to zase může být jinak...
Ve Win10 mám samozřejmě foobar2000 a také licenci JRiver media centra. Nemám Fidelizer. Zatím vždy jsem před Win dal přednost Linuxu.

K tomu Win10 - co je na tom tak záhadného, že se o tom nesmí psát?
PítrsPraha píše: 29 led 2020 14:26 S PC audio jsem obcoval jen chvili, asi rok, a touhle cestou jsem se nevydal, pac jsem na to nemel nervy :smile: . Na co jsem ale prisel hodne rychle, bylo, ze Foobar u mne ne. Stacila zkusebni verze HQPlayeru a bylo jasno, zvuk jasne lepsi i pres veskere snahy "vytunit" zvuk Foobaru dostupnym nastavenim.
HQPlayer jsem zkoušel (pod Linuxem) ve zkušební verzi. Bez upsamplingu mi to nepřišlo nijak lepší než mpd, s aktivním upsamplingem se mi to vysloveně nelíbilo.

IMHO je u audio PC tolik proměnných, že zobecňovat nějaké závěry bych si netroufal.

PS: A ať dělám, co dělám, pořád mi to z CD mechaniky před coax do DACu hraje lépe. Snad se to jednou změní.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Pytell

Příspěvek od Kocmeister »

PavelDosko: K těm distribucím Linuxu nemám moc co dodat, přiznávám na rozvinu, že mi nevyhovují kvůli problémum s implementací DRC takže nemám zkušenosti jako třeba ty. V tomhle čerpám opravdu jen z referencí různě po netu.
F2014: "K tomu Win10 - co je na tom tak záhadného, že se o tom nesmí psát?" Microsoft je na tohle jako pes.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Pytell

Příspěvek od PavelDosko »

Kocmeister píše: 29 led 2020 15:49 PavelDosko: K těm distribucím Linuxu nemám moc co dodat, přiznávám na rozvinu, že mi nevyhovují kvůli problémum s implementací DRC takže nemám zkušenosti jako třeba ty. V tomhle čerpám opravdu jen z referencí různě po netu.
F2014: "K tomu Win10 - co je na tom tak záhadného, že se o tom nesmí psát?" Microsoft je na tohle jako pes.
zrovna Daphile ma konvoluci DRC zvladnutou, nicmene osobne ji nepouzivam, imo je DRC to posledni co by zvuk ucinilo pravdivym
neni placka, neni highend
Jbajci
Příspěvky: 12
Registrován: 18 pro 2019 00:02

Re: Pytell

Příspěvek od Jbajci »

Na fórech se hodně mluví ( a chválí) Gentoo player. Odkaz: http://gentooplayer.com. Podpora pro : Rpi-3B/3B+, Rpi-4B, BeagleBone/BeagleBone plus driver Botic, Sparky Usb Bridge, PC X86,UsbRidge Sig. Zkoušel jsem na rpi3 a šlape dobře.
Uživatelský avatar
THXKO
Příspěvky: 228
Registrován: 19 úno 2014 13:16

Re: Pytell

Příspěvek od THXKO »

Pytell píše: 28 led 2020 09:32 Byl jsem donucen předělat SW PC ( konec mých oblíbených W7 ) a instalaci W 10 PRO . Po připojení DACu Mytek, a puštění TIDALu -- zvuk pro mé uši daleko lepší, hlavně při MQA zvuk bez připomínek. Včera mi kamarád říkal, že kdyby hrál z PC tak už dávno měl W 10, má pravdu.

Jak to máte Vy , jaké zkušenosti s W 10 ?

Po dvou dnech jsem nadšený, i s ovládáním W 10.
Tidal vo W10 hrá najlepšie v Audirvane. Lepšie ako Tidalovska apka. Audirvana podporuje MQA do Tvojho Myteku teda stojí za to vyskúšať. Fidelizer Pro samozrejme posun ďalej. Audiofile Optimizer sa chystám vyskúšať k fidelizeru. Na zahraničných fórach píšu že sa navzájom dopĺňajú tak uvidím.
Adam Vox Ashkelon - Zavfino 1877PHONO PRIMA-OCC MK2
Hegel H390 - Lessloss Signature, Kimber Select KS 1136 XLR
Gustard R26+U18 - Lessloss Reference, Lessloss Signature
Keces P8, pasív-NUC - Noble Audio ZephyrN
Noble Audio Galaxys - Lessloss Signature
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Mám PC HP, hlavně jako pracovní nástroj ( nemám speciál jen pro audio ), ale děkuji všem za podněty k vylepšení zvuku, určitě něco vyzkouším a poreferuji.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Pytell

Příspěvek od blesk666 »

Pritom kolko si davas namahy s ostatnymi detajlami zostavy, mi to pride ako dost zanedbana cast zostavy. Moze samozrejme byt ze mas hranie z PC len vyslovene ako nieco okrajove...
Obecne tym kolko je tam stupnov “volnosti” (slabin) tak by som to videl na vyskusanie si dedikovanych streamerov typu Aurender, Lumin...
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Hudbu z PC a Tidalu používám zatím jako kulisu při práci nebo objevení nové muziky. Preferenci má poslech SACD, DVD-A, CD, LP, pásku a také i kazet. Samozřejmě časem se chci posunout se zvukem z PC a Tidalu dále, slyšel jsem u mě doma Kychtaxovo PC, lepší , ale abych si sedl na zadek tak to ani náhodou. Lumin jsem měl půjčen , hodně dobré . Co se týče internetových radií používám StreamBox ProJect DS+ a plná spokojenost, když ho připojím přes MYTEK a z externího HD už hraji jen výjimečně.
kychtax

Re: Pytell

Příspěvek od kychtax »

kychtax PC - nehrálo to určitě dobře. Ale taky asi je dobré říct i to B. Napájen byl z "bordel" lišty kterou máš nalevo. USB kabel byl nastavovaný dalším 1,5m kabelem za 80Kč z datartu. A HDMI kabel byl taky dohledán nějaký na rychlo. O napájecím - konstrukčně běžné tlusté licně nemluvě (nebudu jmenovat). Ode mne znám PCko zcela jinak.
Přitom i u toho PC platí poučky jako s audiofilskými komponenty, čistota napájení, kabeláž atd. Od určitého levlu "chtění to řešit" a poznání.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

kychtax
máš s tím "B" pravdu.
ještě doplním za "C". ze své praxe u sebe v poslechovce.
měl jsem doma zapojené různá PC. apple, NUC, noťas jen s linux....vždy přes top kabeláž.
filtrace z Genesis nebo zcela externě přes Nova+Syncro a....však to u mě znáš dobře.
pokaždé zvuk z PC výrazně horší než z playeru denon 4010.
Pc prostě pro mě stále není cesta pro perfektní poslech hudby/klasiky.
Jediné ze všech (?) 10-ti PC, která jsem doma zkoušel byl "NUC Habarta" ke Srollově převodníku.
To bych bral jako náhradu za kombajn. Ale jen toto jediné.
Takže i když to Pytel vyladí na 110%, stejně si u něj vždy pustím placku z kombajnu Primare BD32.
to u něj bude ještě dlooouho ten nejlepší zdroj hudby
:thumbup:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Pytell

Příspěvek od Jiri »

lachim píše: 30 led 2020 09:54 Jediné ze všech (?) 10-ti PC, která jsem doma zkoušel byl "NUC Habarta" ke Srollově převodníku.
nedávno jsem měl možnost svůj nový Habarta NUC vyzkoušet i na jiném USB DACu než byl můj Sroll Epos a mohu potvrdit úžas majitele toho DACu nad tím, jaký zvuk z něho vylezl.
Za mě tedy mohu doporučit jen to, že je potřeba vždy porovnávat kombo PC transport+DAC jako komplet.
I špičkový DAC dokážete zazdít připojeným notebookem s Foobarem.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Pytell

Příspěvek od PavelDosko »

i samotny signal USB do DAC si vyzaduje pozornost, ne jen tam pichnout sebedrazsi kabel ... ale pro Mirka je to jen doplnkova moznost v sestave jak poslechnou novou muzika a nehrotil bych to
neni placka, neni highend
kychtax

Re: Pytell

Příspěvek od kychtax »

Habarta to má udělané dobře. Slyšel jsem to několikrát a vždycky "bez připomínek", jak říkáte :smile: . Velmi čistě to hrálo. Povedená věc. :thumbup:
Ale zas při vší úctě k němu, nemyslím si že by měl takovou rezervu před ostatními jako např. Sroll se zesilovači. lachime, bylo by zajímavé, jak by jsi slyšel např. Otilkeho Aurender, (dobře začleněn a příslušně nekopromisně "ošetřen") u tebe v sestavě a třeba i na dálku mohl srovnat s Habartou..

Pavle, nikdo to nehrotí, reagoval jsem, protože to vyznělo tak, že hraji doma na krámu, který hraje nic moc.. když tomu tak není.
A potažmo, že PC pořád stojí za prd. Protože si myslím, že už tomu tak dávno není.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Pytell

Příspěvek od Jiri »

kychtax píše: 30 led 2020 10:58 Habarta to má udělané dobře. Slyšel jsem to několikrát a vždycky "bez připomínek", jak říkáte :smile: . Velmi čistě to hrálo. Povedená věc. :thumbup:
Ale zas při vší úctě k němu, nemyslím si že by měl takovou rezervu před ostatními jako např. Sroll se zesilovači.
Kychtax
Když si pleteš doma na koleni kabely, tak si také myslíš, že Nordost Valhalla takovou rezervu před tebou nemá...
S tím Habarta NUCem je to podobné, opravdu jsem měl pár možností porovnat s různou konkurencí, tak vím o čem mluvím.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
kychtax

Re: Pytell

Příspěvek od kychtax »

Zkoušel jsi Aurender? Zkoušel jsi Aurender s jinými DACi v "dobrém kombu"? Neslyšel jsi zvuk u mne ani tehdy u pytla, jen dedukuješ, jak mi to asi tak možná hraje.. :smile: (lachim ho slyšel v nějaké iteraci, několik iterací zpět)..
S Nordostem se nesrovnávám, nemám takové výrobní zázemí. A není to můj "core business". Pořád jen hobby. Ale hodně věcí si člověk vytváří sám ve své mysli, vč. nějaké potřeby nějaké podoby zvuku. Tj. narážka na ten Nordost.. :smile:
A pak to může dopadnout takto.. ?? :razz:
Obrázek
:smile:

Jak mi napsal nedávno pak T. (Snad se nebude zlobit, že ho budu citovat)

Celkově musím říct, že jsem do listopadu tohoto roku, dokud jsem si nezapůjčil lištu, bral hifi jako pevně dané - prostě pokud se člověk chce posunout, tak musít koupit pračku za 100 tisíc a kabel za 40 tisíc. Vy jste mne to úplně rozhodil a spatřují hifi téměř jako oblast říše divů, kdy stačí relativně málo (pokud se ví, jak na to) a ono to hraje daleko lépe :-)
^:)^
Omlouvám se za tu úvahu zde, potřilo by to asi do vlákna k PC a k Nordostu..
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Pytell

Příspěvek od Jiri »

Kychtax

To s tvou lištou je pěkný příklad. Nic si nevymyslel, jen si prostě okopíroval již odladěnou Furugrescu lištu.

Stejně tak ten tvůj počítač má nainstalován volně dostupný software + pár vyčtených rad z webu, jak to optimálně nastavit.
Habarta svůj software kompletně přepracovává na úrovni kódu a to vždy na nejnovější generaci Intel procesorů.
Tady už se právě hodí to porovnání mezi kychtax cables a Nordost.

"hodně věcí si člověk vytváří sám ve své mysli" - to vytesat do kamene

Klidně to smažte ať to tu Mirkovi neplevelíme...
Naposledy upravil(a) Jiri dne 30 led 2020 11:56, celkem upraveno 1 x.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
kychtax

Re: Pytell

Příspěvek od kychtax »

A pěkný příklad zpochybnění kabelového šamanství veledobrých a drahých kabelů máme přece i doma - kabely Mirka Rotha. Když se ví jak to udělat, lze překonat i etalon. Když bude stejné úsilí věnovat ICčku, RK, tak v nějaký okmažik překoná i ten etalon tam. Není to důkazem, že to lze udělat dobře i doma? Vím, že s tím řada lidí nesouhlasí, ale Ti stejní pak přitom jedním dechem říkají, že ten a ten Nordost byl překonán..? Jak to tedy pak je..
kychtax

Re: Pytell

Příspěvek od kychtax »

Tady není prostředí nastavené na DIY a sdílení poznatků. zapomínám na to. Opět... HOWGH. končím pro tuto chvíli... :thumbup:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Pytell

Příspěvek od Dasta »

Kychtax,
Honzo, kabely bych přirovnal ke špičkové gastronomii.
Musí být dodrženy všechny postupy, ve všech aspektech, jenom v závěru přikořenit nestačí.
Proto se mi zdá porovnávat světové kabely s kabely výrobce, kterého uvádíš ve svém příspěvku, jako porovnávat jehněčí pečeni na majoránce od Zdeňka Pohlreicha, s obskurním výrobkem prodejce kebabu, někde na ulici.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Tak provizorně hraji na AV Denon :
20200209_092940.jpg
Bohužel konec Marsh odešel, tak jsem ho po domluvě Danem Vránou odeslal na servis.

Hraje to , ale bohužel výkon nestačí k nakrmení hladových ATC,...… jako kulisa OK.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Pytell

Příspěvek od blesk666 »

co bude?, Marsh po dlhych rokoch siel tusim z domu
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: Pytell

Příspěvek od DK76 »

A bude jen servis, nebo proběhne i nějaká úprava od DV?
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Pytell

Příspěvek od blesk666 »

a ha takze budu konce MF
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

pytell
mirku...tak ať to dopadne skvěle.
veliká škoda, že jsi nekoupil ten Lyric Revolution od LS. za tu cenu to bylo prostě "za pusu".
bude se moc těšit na zvukový výsledek přestavby konce.
nechtěl by jsi DV poslat i ten preamp? už 10 let sám sobě slibuješ to externí napájení
:-)
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Ne , doufám, že vše DV opraví a budu snad další roky spokojeným majitelem, protože zvuk Marsh mě baví ve spolupráci s ATC 40.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Tak nyní hrají na toto ( mám na servis ) radio BEAT hraje výborně ( dneska celý den Black Sabbath) doufám , že Honza ( Dasta ) poslouchá -- docela se člověk i dozví o této kapele dost novinek.
20200215_081539.jpg
Protože jsem celý týden ležel s chřipkou , nahromadilo se mi práce pro hifisty ( takže snad to za víkend stihnu ),...…..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Otikle
Příspěvky: 172
Registrován: 14 bře 2015 18:17

Re: Pytell

Příspěvek od Otikle »

Pěkný upgrade :thumbup: :smile:
STEREO: BW800D3/Sroll, McInt.1,2kW, dCS Rossini, AurenderW20, Bespoke preamp
KINO:BW805+HTM1D3, McIntosh MX170+MI254, OPPO205/Casea
GRAMO:Transrotor Rondino/MC-Fuuga, Aud.Res.PhonoRef10
KABELY:NordostOdin+Valhalla, KimberKS6068
FILTR:Sup.Titan+Genesis
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Pytell

Příspěvek od YamahaMan »

Pytell píše: 15 úno 2020 10:32 Tak nyní hrají na toto ( mám na servis ) radio BEAT hraje výborně ( dneska celý den Black Sabbath) doufám , že Honza ( Dasta ) poslouchá -- docela se člověk i dozví o této kapele dost novinek.
:thumbup:
Sabbati boli výborní aj s Ozzym aj s Diom. Každý je špecifický a hlavne prudko počúvateľný.
Dúfam, že Ozzy sa z toho nejako dostane a ten koncert v novembri v Prahe bude...
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od lachim »

pytel
mirku, koukej... vypadla na mě ze "šuplíku" fotka tvé ruky v pasivním předzesilovači bespoke.
(hledajíce fotku tvého racku se 4 prkny pod gramcem )
to bývaly časy, co? ještě před virem. to jsme se ještě navštěvovali ...
mirek a bespoke_web.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Otikle
Příspěvky: 172
Registrován: 14 bře 2015 18:17

Re: Pytell

Příspěvek od Otikle »

Jo Mirku, až se budeme zase navštěvovat, proklemuješ mi prosím ten výstup XLR 1, aby byl uzemněný?🙏😉

Díky za “remind me” Michale😅🙏

BTW, ethernetové kabely made by Pytel jsou parádní.👍✌️
STEREO: BW800D3/Sroll, McInt.1,2kW, dCS Rossini, AurenderW20, Bespoke preamp
KINO:BW805+HTM1D3, McIntosh MX170+MI254, OPPO205/Casea
GRAMO:Transrotor Rondino/MC-Fuuga, Aud.Res.PhonoRef10
KABELY:NordostOdin+Valhalla, KimberKS6068
FILTR:Sup.Titan+Genesis
Uživatelský avatar
Otikle
Příspěvky: 172
Registrován: 14 bře 2015 18:17

Re: Pytell

Příspěvek od Otikle »

291D0574-E51D-41D9-BCFE-755E0D1CFAE6.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
STEREO: BW800D3/Sroll, McInt.1,2kW, dCS Rossini, AurenderW20, Bespoke preamp
KINO:BW805+HTM1D3, McIntosh MX170+MI254, OPPO205/Casea
GRAMO:Transrotor Rondino/MC-Fuuga, Aud.Res.PhonoRef10
KABELY:NordostOdin+Valhalla, KimberKS6068
FILTR:Sup.Titan+Genesis
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Cituji : to bývaly časy, co? ještě před virem. to jsme se ještě navštěvovali ...

Ale snad se to časem vrátí do původních kolejí.

Je to i znát když si hifisté jezdí pro zkompletované kabely -- dříve cigárko a pokec, nyní v rouškách, odstup 2m a kabely předávám v pytlíku a jen zdvořilostních pár slov.

Oto samozřejmě až bude opět normál , vše slíbené dodělám.

Hlavně všech pevné zdraví a v klídku domova užívejte hudbu ze svých sestav.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Pytell

Příspěvek od Pytell »

Tak dneska jsem se dočkal, dorazil mi opravený konec MARSH. Před hodinkou jsem ho zapojil a nemohu se nabažit zvukem, přeci skoro dva měsíce, jsem poslouchal jen TIDAL , ostatní bylo vypnuté. Poslouchám nyní SACD Dire Str. a pecka, večer si dám něco na LP a poté nějaký Master pásek.

Děkuji , Danovi V. :clap: , za opravu , skvělá práce, nyní ten konec hraje jak za mlada, dříve jsem hrál při velké hlasitosti tak na půl Volume, nyní na třetinu -- a velitelka hned na mě přišla , že hraji pro celý panelák.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Pytell

Příspěvek od PavelDosko »

uzivej uzivej
neni placka, neni highend
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Pytell

Příspěvek od zatty »

To je super ze se oprava zdarila a jde poznat rozdil.. Uzivej :thumbup:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od Mark Levinson »

Pytell píše: 01 dub 2020 18:03 Tak dneska jsem se dočkal, dorazil mi opravený konec MARSH. Před hodinkou jsem ho zapojil a nemohu se nabažit zvukem, přeci skoro dva měsíce, jsem poslouchal jen TIDAL , ostatní bylo vypnuté. Poslouchám nyní SACD Dire Str. a pecka, večer si dám něco na LP a poté nějaký Master pásek.

Děkuji , Danovi V. :clap: , za opravu , skvělá práce, nyní ten konec hraje jak za mlada, dříve jsem hrál při velké hlasitosti tak na půl Volume, nyní na třetinu -- a velitelka hned na mě přišla , že hraji pro celý panelák.
Mirku gratulace, prosím Tě mohl by jsi upřesnit co se dělalo za úpravy a případně kolik to stálo (pokud to není obchodní tajemství)?
Díky moc.
Mark Levinson
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Pytell

Příspěvek od Urbino »

Pytell píše: 01 dub 2020 18:03 Tak dneska jsem se dočkal, dorazil mi opravený konec MARSH. Před hodinkou jsem ho zapojil a nemohu se nabažit zvukem, přeci skoro dva měsíce, jsem poslouchal jen TIDAL , ostatní bylo vypnuté. Poslouchám nyní SACD Dire Str. a pecka, večer si dám něco na LP a poté nějaký Master pásek.

Děkuji , Danovi V. :clap: , za opravu , skvělá práce, nyní ten konec hraje jak za mlada, dříve jsem hrál při velké hlasitosti tak na půl Volume, nyní na třetinu -- a velitelka hned na mě přišla , že hraji pro celý panelák.
Super :clap: :clap:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Odpovědět