martinowsky

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Tak nakonec se taky představím i já. Už jsem to udělal na sousedních fórech tak to do třetice udělám i zde. I když asi naposled protože mi to nějak nepřineslo to co jsem očekával. Ale zdejší atmosféra je opravdu zatím velice pohodová. A i když tedy zdaleka nemám sestavu místních kvalit tak to tu vybalím a snad přidám odvahu o družbu i méně odvážným a majetným fandům dobrého zvuku.

Jmenuju se Martin, Je mi 31 let a ve světě hifi lítám nějak tak 15 let. Dostal jsem se k tomuto koníčku přes otce a známého a pak přibyli známí známých a podob.. Nikdo z nich však na netu v žádném fóru nevystupuje. A to i přes pěkné i když ne třeba milionové sestavy .-)
Pocházím a žiju poblíž Ostravy a to na Prajzké.

Přes velmi skromné začátky je mou současnou sestavou toto:

zes: CA 840A V2
cd: CA 740C
tuner: CA 340T
dvd: Pioneer DV 575A
gramo: Project rpm1 + předzes CA 640P
repro: Dynaudio Excite x36
tv: Panasonic
Kabeláž: repro - Furutech, cd - Audioquest King Cobra, gramo - Cambridgeaudio 700 series, tuner - ecosse. tv - monster+dexon
Vesměs podpořeno napájecíma kabelama Supra a samostatným přívodem a zvlášť jističem jen pro hifi.
Hifi stolek zákazkový na přání: smrk + nerez + sklo.

Poslouchám snad veškerou hudbu krom moc moderních typu - disco , techno, hiphop a podob. snesu i dechovku bez problému :-)

Plány do budoucna moc nejsou protože by to byl velký finanční skok, takže se spíš zaměřuju na sbírání nosičů a rozšiřování obzorů.

Poslechovku mám v obýváku protože poslouchám i při různýc činnostech doma a manželka to samé a v koníčku mi nebrání :-)

foto dodám co nejdříve
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Zde odkaz na foto jak to u mne vypadá a jak jsem to postupně ladil co se týče umístění a zabydlení.

http://martinowsky.rajce.idnes.cz/hifi_soucasnost/

S pozdravem a přáním krásného večera M.

Ps: U mě hraje teď Joe Bonamassa
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: martinowsky

Příspěvek od bigjoe »

Vítej, je vidět, že jsi taky správnej pacient, takže tu jsi na správném místě. Bonamassa je i moje parketa \:D/
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: martinowsky

Příspěvek od lachim »

martinowsky

moc pěkná sestava.
radot pohledět. fotky z reálné instalace potěší každého fandu.
super vyřešená kabeláž. samostatný přívod.....jistič. prostě vyladěné na 100%.
jaký máš nejhezčí kousek placky ve své sbírce?
máš nějaká mfsl? co klasická hudba? máš tady nějakou "svou" nahrávku?
posloucháš nerez? na sestavě dynaudio+ ca hraje nerez vždy srdcově!
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

Taky tě musím přivítat mezi hifisty z ostravské bašty a o to více pro tvůj ročník. Je vás trocho málo, můj synek jen sluchátka na uší a techno a kdysi poslouchal Pink Floyd. :clap:

Tvůj obrázek, jestli nevadí. :thumbup: Jak zabraly koberce na zdi, možná levnější a dobré řešení akustiky jsou polokoule z polyesteru (možná jich taky nalepím) ze Zašové. Myslím ,že jde hlavně o rozbití fázování zadního odrazu. Televizi jsem u mne dal na zeď a střed se zlepšil, vyčistil i když zase zvuk televize je horší.

1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

telku mám taky už na zdi od té doby co mám gramofon, koberce na zdi basům i prostrou napomohly šlyšitelně a zdá se mi to momentálně dobře zatlumené. Takže akustické úpravy již nemám v plánu je to přeci jen obývák. Jinač za posluchačem je ve zdi průchod 2,2m do kuchyně a tam mám pověšenou látkovou posuvnou stěnu a ta taky zvuk zesílila a zpřesnila.
Jinač ve sbírce žádné extra drahé kousky nemám, mám vesměs čekou muziku a to hlavně vydavatelství Indies a Supraphon a zvukově jsou fakt povedené. Klasickou hudbu mám taky od Supraphonu (mou vlast, devátou, 4 ročních období). Dostal jsem je jednou na narozeniny a pohoda. Na to jak to jsou staré záznamy tak super. Je pravda že jsem otci kupoval nějaké telarc, chesky record i shm cd japan a je to opravdu parádní.

Lp desky mám jen posbírané po známých a rodině a bavím se poslechem toho co jsem slyšel před 20 lety. Taková Hegerka nebo Johnny Cash hrajou moc pěkně.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

jo nerez zatím neposlouchám ale od Zuzky Navarové tam mám 2 alba.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: martinowsky

Příspěvek od pajuna »

Vitej na foru Martine!
Hezka sestava. Jak je videt, kazdy zasah do akustiky ma svuj vliv, mam obdobnou zkusenost. Nechces casem pridat neco ke kontaktum, bydliste, podpis...?
Budeme se tesit na prispevky a at se ti tu libi. :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: martinowsky

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Vítám Tě zde na foru Martine a gratuluji k Tvé sestavě. Vidím, že fa. Dynaudio nás spojuje.

Jsem rád, že jsi se tady představil, tady to není jen o milónových sestavách, jak by se zdálo, ale o koníčku (KONI !!!), který nás všechny spojuje :)

Přeji pohodový poslech a aby ses tady na zdejším fóru cítil dobře a bezpečně.

S pozdravem Petr 5.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

JJ jasně že to není o milonech a fakt se mi zamlouvá že tohle forum je opravdu o pocitech a lásce k hudbě a ne o měření. Nemám nic proti měřičím, ale vůbec tomu nerozumím a tak jsem si myslel že na fóru hlavně pokecám kdo a co jak má sladěné a jak se natrápil než ustavil bedny a přesvědčil manželku že tento kabel je ten pravý. A né co naměřil atd. Takže když mi napíše frajer žemá to a to a u něj a pro něj hraje supr tak ho hned neutřu hláškou že bewečka jsou ostré hnusy (to není muj názor). No to je fuk. Rád to tady pročítám a snad i zapadnu :-)
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

Manželky jsou hodné do určitých let :lol: :lol: :lol: a pak hifi oceníš ještě víc. :lol: :lol: :lol: i fóra nejsou svatá :thumbdown:
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: martinowsky

Příspěvek od Mirek »

Moc pěkně jsi napsal, co očekáváš od fóra, já to cítím stejně a vítám tě mezi námi a přeji hodně radosti z tvé oblíbené hudby a frustraci z nedokonalých křivek necháme notorickým měřičům :razz:
Mirek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

Vítám zde posilu Ostravské kliky :thumbup:.
Pěkná a vyvážená sestava, vše dotaženo do maxima včetně často opomíjené kabeláže včetně samostatného síťového přívodu a v neposlední řadě chápající manželkou :clap:.
Jsem rád, že Tvůj nadhled je přímo fascinující. Užívej kvalitního aparátu, kupuj nosiče a poslouchej hudbu a taky piš na forum ;).
Máme to kousek, tak se výhledově těším na setkání.

Zdraví ML

P.S. Foto vložené Montym asi není úplně aktuální, že?
Mark Levinson
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

Tady bude asi poslední reál
2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

jj takhle to teď vypadá
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: martinowsky

Příspěvek od winelover »

Moc pěkná, citlivě sestavená a vyladěná aparatura. Vítej a ať Ti to hraje! :thumbup:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Odar

Re: martinowsky

Příspěvek od Odar »

Paci sa mi aj zostava, aj interier :thumbup:
davidsound

Re: martinowsky

Příspěvek od davidsound »

Cambridge Audio se mi libi a podle mne je to poctive udelane hifi za velice rozumne penize. Preju hodne radosti :thumbup:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: martinowsky

Příspěvek od fox »

V pátek jedu na sraz Ostravské komory. Jedu z Opavy, tak se můžeš svézt se mnou.

Vítám tě, krajane z protějšího břehu řeky Opavy. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

tak teď nevím Vy na druhém břehu jste Cisaraci?? Abych neurazil. Kde by ten sraz měl být já v poslední době nežiju moc plánovaním mám malou dcerku a jsem hodně v práci takže čas letí jak voda a nejsem schopý říct kde budu v ten a ten čas. Ale klidně jestli to není proti něčemu sem napiš v kolik a kde a já se třeba hecnu a příjdu. Dík moc za pozvání, vážím si toho.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: martinowsky

Příspěvek od fox »

Vyjedu po šesté hodině z Opavy. Odkud jsi ?
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

tak to nebudu určitě dneska stíhat, tak snad jindy. Jinač jsem z Vřesiny. Je tajné kde se scházíte? Jen tak pro zajímavost jestli někde u piva nebo někde v hifistudiu?
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

martinowsky píše:tak teď nevím Vy na druhém břehu jste Cisaraci??


Místní folk :lol: to mne zajímá ???
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

martinowsky píše:tak to nebudu určitě dneska stíhat, tak snad jindy. Jinač jsem z Vřesiny. Je tajné kde se scházíte? Jen tak pro zajímavost jestli někde u piva nebo někde v hifistudiu?

Ahoj Martine,
místo srazu je myšleno v Ostravě v hospodě "Na Společenstvu" lidově "Na Spolku". Zpravidla se sraz koná v cca 18:00-19:00 hodin, první pátek v měsíci, ale není to pravidlem. Více informací je vždy ve vlákně "Ostravská komora postižených hifi". Příjď kdy budeš moct, budeš vítán a všichni kdo chtějí pokecat o muzice, technice, ale i o životě jsou vítáni :o).
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

dík za info, někdy doraztím. Do spolku hravě trefím :-))))
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: martinowsky

Příspěvek od lubin »

Chlape...cítím společnou zálibu ve starých LP. Častou koupím něco od lidí, co za směšné ceny vyprodávají starší černé zlato. Kolikrát se divím (rozpomínám se) na skvělé texty, které mě zase po letech oslovují....
Gramec je za odměnu. :clap:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

No já se fak dlouho rozhodoval jestli nějaký gramec pořídím. A furt jsem si říkal, že proč nechat ty LP ležet po rodině jen tak ve skříni a nic z toho. A nechtěl jsem žádný drahý gramec tak jsem se po pročtení všeho možného rozhodl pro Rpm1 a doplnil předzesem od CA kyž už mám od nich i zbytek. A říkám si že stejně hlavní zdroj je CD a i nadále bude, že gramofonu asi nějak nepodlehnu jen si sem tam pustím desku a udělám si nostalgický večer. No a po vložení první dsky a poslechu první skladby od p. Hegerové jsem nelitoval že jsem do toho investoval. Teď mám ještě u známých slíbené nějaké desky. Tak se pro ně musím stavit a pak snad dojde i na nákup nových. Jak se znám tak určitě :D
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Tak jsem se hecnul abych zjistil zda výměnou zesilovače dostanu doma více basů a nebo je to v bednách. A tak jsme si s kamarádem prohodili zesáky teda můj CA 840a a jeho Accuphace e210. A po 2 hodinách tichého poslechu a po 2 hodinách hlasitého poslechu už mám celkem jasno v rozdílech projevu. Po delším poslechu napíšu co jsem naposlouchal.

Ale už teď vím že basy tam jsou a dost!!!! Né že by CA byl horší či lepší je jen jiný projev a na basech trochu chybí údernost. Aproto asi budu hledat řešení jak ty basy doma získat. Dostávám tedy strach z další investice do zesilovače a ne pár kaček. A nebo snad někdo z Vás nahodí typa který zesák je třeba víc basový. Ale už teď tuším že asi žádný levný stroj to nebude x_x

Na druhou stranu jsem rád že bedýnky mě nezklamaly a umí to oroštovat i ve větším prostoru \m/
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
davidsound

Re: martinowsky

Příspěvek od davidsound »

Ja bych se klidne drzel u tech CA, kdyz uz je jednou mas, protoze to nejsoyu spatne stroje, alespon podle meho nazoru a zkusit se poohlednout po jejich vyssich modelech. Jejich top koncovy zesilovac je Azur 840W Class XD tady nejaky pokec ze specifikacema http://www.cambridgeaudio.com/summary.p ... +amplifier

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: martinowsky

Příspěvek od Mirek »

Když jsme u těch názorů a teoretických rad, tak než kupovat koncák od CA atd., když navážu na výsledek s půjčením Accuphase E210, v současné době se dá koupit za ty stejné peníze starší integrované skvěle vybavené zesilovače E305 nebo E308, které jsou zvukově úplně někde jinde a s basama už samozřejmě není vůbec žádný problém, protože 3 řada u Accuphase už dokáže z beden vytáhnout, co se dá. Slyšel jsem obě varianty a je dost velký kvalitativní rozdíl (aspoň podle mých uší). Suchý zvuk CA oproti plnému a dynamickému u Ac nemluvě o prostoru a detailech. Není to samozřejmě žádný pokus o radu jenom jsem si dovolil napsat svůj pohled na věc.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

konec od CA jsem slyšel právě u kamaráda co má toho Fejse a s předkem Music First Audio a na jeho Wilson B.. Bylo to naprosto parádní teoreticky to trumflo i toho Fejse E210 ale když sečtu ceny tak to je palba a na mě už opravdu moc peněz.

Tak já pouvažuju polaboruju a dám samo vědět jak se to vyvíjí.

Jinač starší Accuphase jsem u nás moc neviděl a v cizině se neorientuju. Byl by to ale krásný stroj v baráku
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
davidsound

Re: martinowsky

Příspěvek od davidsound »

Tak na co mas nakonec spadeno?
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

sám ještě nevím. Podle keců manželky asi na nic :thumbdown:
Půjčený Fejs hraje už moc nabasovaně v mé kombinaci a při vyšších hlasitostech se mi nějak nelíbí ani ty výšky.
Mám tu teď ještě půjčený Electrocompaniet ECI5 první generace a zvuk mi sedí. Bas není přehnaný ale je ho víc jak u CA a je rychlý přesný. Výšky středy pěkně jemné řekl bych podobné jak u té CA 840. Je to určitě dobrá volba, ale manželka nechce o tom ani slyšet, budu ji muset nějak obejít :D .

Dal jsem i tak inzerát na CA a uvidíme jestli ho prodám tak budu pořád zkoušet. Problém je že vím jaký zvuk přesně hledám (za ty roky) A v tom je problém že si člověk domů nemůže donést 20 značek ať je prubne doma na svém. Kdybych měl víc volných peněz a né pořád rozdělaný barák tak vemu CA ten koncák a jeto. Párkrát jsem ho slyšel a šlapal suprově. Takhle pořád ještě musím řešit starší zesák a jde vidět že ty dražší kousky s těma Dynaudiema umí.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
davidsound

Re: martinowsky

Příspěvek od davidsound »

Přeju šťastnou volbu a ať ti to výjde. A raděj počkej, kup co vážně chceš, než nějaké mezičlanky a pak to zase měnit. DA jsou docela náročné na zesilovač. Ale to určitě víš.
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: martinowsky

Příspěvek od Peer »

Zkusil bych i třeba Vincent SV 238.
Z druhé ruky se to dá pořídit velice slušně
a hraje to výborně. Popř. dělené komponenty.
To by ti mohl poradit Pajuna...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Obrázek
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

No první pokus o vložení fotky se nepovedl :-) možná špatná velikost, ale spíš jsem to nepochopil.
Chtěl jsem jen tak vložit foto pro potěchu oka návštěvníků jak to vypadalo krásně když jsem měl doma půjčené zesilovače - Fejs a Companiet. Teda pokud by to někoho zajímalo, popř. potěšilo aspoň malinko.

http://martinowsky.rajce.idnes.cz/hifi_ ... 080086.jpg

foto kdyžtak vloží admini já jsem PC negramotný :-))))
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: martinowsky

Příspěvek od Peer »

3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: martinowsky

Příspěvek od Peer »

A jak pro tebe dopadlo porovnání?
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: martinowsky

Příspěvek od MB »

Krasne :thumbup:
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Odpovědět