martinowsky

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: martinowsky

Příspěvek od Maretti »

Tak to pak budu zvědavý na to srovnání.

Já potřebuji koupit DVD/BD přehrávač a uvažuji o Azur 751BD ..... a podle testů by mě být i na přehrávání CD +/- srovnatelný s Azur 740C.

Takže mít doma 751BD a vedle 740C nebude mít smysl - 740C tak prodám.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: martinowsky

Příspěvek od Naprach »

Ahoj. Myslím, že na zakládání profilu je ještě brzo. Nemám zase tolik zkušeností co bych mohl ostatním nabídnout. Co se týká beden... Před nějakým časem tady probíhal inzerát, že jeden člověk z Brna prodával Dali Helicon 800 mk1 a hrál je na Cambridge Audio taky osmistovkovou řadu. No a když jsem je slyšel, tak se mi to dost líbilo a když mi prodávající řekl, že se na ně byl podívat i majitel Melissy a neshledal na této kombinaci nic pobuřujícího, tak jsem do nich šel. Hlavně mi vyhovovalo, že dokáží zahrát i nízké hlasitosti. A i když bych to tady asi neměl říkat, tak je to krásný kus nábytku. Jen cena na mě byla trochu vysoká, takže teď musím chvilku zase šetřit. :sad: Sice si říkám, že by si ty bedny zasloužily i něco lepšího ale CA mi celkem vyhovuje. :thumbup:

Co se týká propojení. K bednám používám Xsymphony Omega Hybrid a mezi CD a zesilovačem mám Cambridge Audio XLR 900. V kombinování různých kabelů nemám moc zkušeností... Někdy bych chtěl zkusit Xsymphony Pure Silver Hybrid, protože by mě zajímalo, jestli ta 2,5x vyšší cena za to stojí.
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: martinowsky

Příspěvek od Naprach »

Blu-ray přehrávač si chci také pořizovat. Ale chci 3D, takže půjdu do něčeho od Samsungu, aby mi to "ladilo" s televizí. Jsem toho názoru, že si raději častěji vyměním spotřebku, kterou budu mít jen kvůli obrazu než drahý univerzál. Rozhodně si CD nechám, protože si myslím, že speciální přístroj je lepší než univerzál, který přehraje všechno, byť od mojí oblíbené značky.
No, ale je to jen můj názor. :D
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Proč bys tady nemohl prosím Tě říct že je to kus krásného nábytku??? Když to opravdu je krásný kus nábytku. Ty vyšší řady od Dali jsou opravdu bombastické. Jsou naprosto sexy.

Ohledně zakládání profilu: nemusíš mít pocit, že tady nebudeš mít co komu (info, radu) nabídnout. Já taky neměl co nabídnout, chtěl jsem jen pokecat. A v druhé řadě můžeš nabídnout foto Tvé sestavy z reálu což pro většinu lidí zde je velmi, velmi potěšující. Protože se zde všichni rádi kocháme reálnýma sestavama. Pak můžeš nabídnout tipy na muziku kterou posloucháš a kvalitně nahraná CD (kolik CD já si už na místní doporučení koupil) ať se nám rozšíří obzory.

No a tohle všechno už není vůbec málo čím nás můžeš obohatit.

Že jo chlapi ??
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

Martinowsky má pravdu, klidně své vlákno založ. Pro mnoho lidí to bude určitě zajímavé čtení a mně se líbí ten vývoj. Znám lidi, co nechtějí vlákno založit se slovy "založím až budu se vším hotov", ale já myslím, že v tomto koníčku je neustálý vývoj a rád čtu po letech jak šel ten vývoj. I sám po sobě, kouknu na fotku a text a řeknu si "no jo, to bylo tehdy a tehdy, to jsem byl najivní, myslel jsem si, že síťový kabel nemá žádný vliv" apod., je to zajímavé.
Naprach píše:Blu-ray přehrávač si chci také pořizovat. Ale chci 3D, takže půjdu do něčeho od Samsungu, aby mi to "ladilo" s televizí. Jsem toho názoru, že si raději častěji vyměním spotřebku, kterou budu mít jen kvůli obrazu než drahý univerzál. Rozhodně si CD nechám, protože si myslím, že speciální přístroj je lepší než univerzál, který přehraje všechno, byť od mojí oblíbené značky.
No, ale je to jen můj názor. :D
Ohledně toho Blu-ray přehrávače to mám stejně, ale u mne je to značka Panasonic :o)
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: martinowsky

Příspěvek od Maretti »

To ano kucíííí ........ já rozhodně chci mít pouze PURE CD přehrávač. :-ss Bohužel teď do léta/podzimu má přednost domíchávač, bobík, lopata, krumpáč, zedník, obkladač a podobní kaziči investic do Hifi.

Teď si pro rodinku pořídím 751BD - manželka si pustí Titanic, malému pustíme pohádku a já si tam dočasně ale obstojně pustím svoje CD - tato mašinka ostudu neudělá. A na vánoce, když bůh a ekonomická situace dá - si pořídím sám pro sebe nějaký CD chroustač.

Proto mě v tuto chvíli připadá mít doma vedle sebe 740C a 751BD trochu rozežranost ..... i když to má své opodstatnění. :sad:
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: martinowsky

Příspěvek od Naprach »

Tak tomu rozhodně rozumím. Já jsem si chtěl teď pořizovat filtr Supra a nějaký ten síťový kabel od Vincenta ale bohužel přednost dostaly nové brzdy na rodinné auto. ;) Ale takový je život. :smile:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Tak abych byl taky za frajera s dvěma sestavama tak přikládám foto.
Nééé opravdu nechci nikoho urazit že má dvě sestavy nebo tři nebo čtyři. Já zdaleka nemám druhou sestavu, je to jen situace kdy jsem nechtěl nechat ladem bedýnky ke kterým mám hluboký vstah. Tak se s tím podělím. A ten kdo jako první pozná co to jsou za bedýnky má u mě pivo ;)
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: martinowsky

Příspěvek od boxer »

A ten kdo jako první pozná co to jsou za bedýnky má u mě pivo

Že by Bowersy?
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

model ?
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
bertram

Re: martinowsky

Příspěvek od bertram »

Len hádam , Bowers Matrix 805 V . Aspoň sa to tak podobá bez stojanu a záťažovéj dosky. :shock:
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: martinowsky

Příspěvek od Mamut »

Spíš něco, jako B&W DM 302...
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Tak Mamute můžeme na to pivko. Je to tak. :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: martinowsky

Příspěvek od Mamut »

No, snad někdy bude příležitost. Zatím to trošku hatí vzdálenost :smile:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Již před delším časem jsem zde napsal že porovnám CD přehrávače od Cambridgeaudio a to 740 a 840 a, že potom napíšu co jsem zjistil. Uplynulo hodně času než jsem našel čas si 840 ku půjčit od kamaráda a v klidu naposlouchat. Takže teď po 14 dnech provozu už vím přesně co a jak. Po téhle zkušenosti bych ještě rád porovnal s nějakou jinou značkou v podobné ceně cca do 40 tis..
Výsledek porovnání je takový že cenový rozdíl 10 tis. mezi těmito přehrávači je dost slyšitelně znát.
Charakter zvuku se nějak výrazně nezměnil ( tím myslím že nepřibylo nebo neubylo vyloženě buď basů, výšek nebo středů).
Zvuk má tedy podobný charakter, ale je o kus dospělejší - jemnější, přesnější.
U bicích je více vnímat blánu bubnu, u basy jde podstatně lépe slyšet barvu nástroje.
Vše je jakoby čirejší, průzračnější.

Rozdíl šel hned slyšet při přehození na 840 ku. Při přechodu zpět na 740 ku po delším poslechu je rozdíl opravdu značný.

tak to je tak vše co jsem Vám chtěl říci. \m/
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: martinowsky

Příspěvek od pajuna »

Pred nekolika lety jsem obdobne porovnaval Vincent CDS3 a CDS5, coz je v podobne cenove hladine i rozpeti. Rozdil tam byl jednoznacny. S5 je jemnejsi, decentnejsi, ne tak ostra jako S3, prostor apod.
Bylo by zajimave treba porovnat CDS5 s CA 840, stejna relace, jiny charakter.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Vcera se nam narodila druha dcerka. Helenka. Vypijte kluci na jeji zdravi.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

Gratuluji, ať je zdravá :clap: :clap: :clap:
Mark Levinson
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: , nechci Tě strašit, ale soused má tři dcery plus manželku a je silně utlačovaný :lol: . Hodně štěstí a ať je malá hlavně zdravá :thumbup: .
Leny635
Příspěvky: 103
Registrován: 17 lis 2011 15:23
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: martinowsky

Příspěvek od Leny635 »

Hlavně pořádně zapít, ať je zdravá, fakt to funguje, mám 4 děti :D :D
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: martinowsky

Příspěvek od Naprach »

Gratuluji a přeji oběma, manželce i dcerce, hodně zdraví. :thumbup:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: martinowsky

Příspěvek od bigjoe »

Taky gratuluju a dávám jí do vínku, že bude mít ráda muziku a až povyroste tak s tebou bude sedávat v poslechovce a budete se společně kochat (Technem ???) :shock: :eek: :roll: :D
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: martinowsky

Příspěvek od pajuna »

Preju hodne stesti, zdravi....a pevne nervy s tou zenskou "partou" :smile:.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: martinowsky

Příspěvek od winelover »

Jéje, dva dny tu nejsem a hned prošvihnu novou hifistku! Gratuluju a ať je zdravá :thumbup: . win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: martinowsky

Příspěvek od lubin »

Gratulace i ode mě. Taky mám doma 3 čárky, vlastně když počítám psa (fenu) tak to dělá dohromady celkem 4 ženský. No hi-fi a motorka mě z toho občas vysvobodí.... :lol:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
KRAT

Re: martinowsky

Příspěvek od KRAT »

Taky se přidám k blahopřání. :clap:

Maličká, ať je zdravá a roste k Vaší radosti.
Hlavně bacha ! ... ať špuntem z Xtého šampáňa nevystřelíš reprák ! :eek:
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: martinowsky

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Na zdraví Helenky ^:)^

A nezapomeň Martine taky oslavit dcerku novým zážitkem z koncertu Jablkoň 24.1. Parník.
Já jsem Ostravu zrušil, den předem hrají tady v Kopřivnici, lupeny už jsou :)

Ahoj Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Petře už jsem se na program parníku díval. A už to zvažuju, ale samozřejmě jde o to jak bude čas.

Krat: ale ano máš pravdu u jedné láhve moc nechybělo a vystřelila mi jak amatérovi a špunt jsem neudržel, naštěstí to šlo do stropu. Byla natlakovaná festovně. Ostatní lahvé a pivo a kořalka byly bez problému.


dík všem za přání Martin
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

Martine,
copak nahradí inzerovaný player CA :?:
Tedy pokud to není tajemství :silent:
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

tajné to není ale jisté taky ne :crazy:

Zálusk je na na CA 851, měl jsem doma a hrál neuvěřitelně. Porovnával jsem i s něčím jiným a s tou CA 851 je to obrovský skok. Zvukově mi to hold sedlo.

nic ale není jisté kdo ví jak to všecko bude
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

Viděl jsem, slyšel jsem a myslím, že 840 potažmo 851 jsou někde jinde než ostatní řady CD playerů Cambridge Audio. Mezi řadami 7.., 6.., 5.. jsou mnohem menší zvukové rozdíly, řekl bych, že tak nějak jejich kvalita odpovídá jejich cenové relaci. Tím nechci říct, že jsou nižší řady CD playerů CA špatné, to vůbec ne, ale řada 8.. je zvukově značně lepší a její kvalita přesahuje cenovou relaci ve které se nachází.
Fandím Ti, aby to vyšlo. Za mně určitě palec nahoru :thumbup:.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Cdp CA 851C je doma. Hurááááá!! Je to tak trochu, no spíš víc než tochu pro mě uskutečnění vysněného přání. Ne o to, že u nás doma přistál zrovna tenhle kousek, ale že si tak výborně do sestavy sedl. Až mě to chytlo za srdce. Je mi jasné, že pokud člověk chce, tak umí zapůjčit hodně výborných strojů. Udělat si přehled a názor. Prokousavat se tím rok. Jezdit po návštěvách studií. Bavit se tím třeba denně. Ale to není pro mou zbrklou povahu. Samozřejmě že půjčení několika mašin proběhlo. Porovnání a utvoření si názoru. Hrálo to pokaždé jinač. Někdy až nenapadné basy a jemné výšky a někdy naopak. No nic to by k omáčce stačilo. Hols 851ka mi sedla a to moc. A teď je už u nás doma a hraje to fantasticky. U nás na ostravsku se říka "k u r v a to hraje jak c y p"
Dokonce bych si dovolil napsat, že to hraje líp jak Vám všem. ............ =))

Jojo sranda. Jsem moc spokojený chlapi. Všichni víme, že hifi je hodně, hodně o finančních možnostech. A já jsem neskutečně rád, že jsem mohl dojít až sem. A za to patří dík mé neskutečně tolerantní manželce.

Však nakonec stejně poslouchá více jak já, když jsem furt v práci.
hifia.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

No a ještě něco. Když se nám narodila první dcerka Zuzka před 2 a1/4 roku. Tak jsem tady napsal, že snad z ní bude jednou hifistka ať nejsme jen chlapi. A dnes když jsem nový přehrávač vybaloval tak povídá " co je to, co je to?" a já říkám " nový přehrávač" a ona " až já budu velká budu mít taky takový"
:clap: moc mě potěšila
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: Víš co se mi líbí nejvíc, tvoje radost :thumbup:
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: martinowsky

Příspěvek od lubin »

Gratuluji k přírustku..... :thumbup:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: martinowsky

Příspěvek od Naprach »

Také se připojuji ke gratulaci. :clap: I když jsem teď od CA utekl, tak pořád jsem ten člověk, který se zaregistroval a začal sem přispívat až na základě Tvého vlákna. Jen tak dál a mnohem víc normálních lidských reakcí. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: martinowsky

Příspěvek od Maretti »

Taky jedna upřímná, nesobecká gratulace a radost z tvé radosti.
Prošel jsem si podobně jako ty ve značce Cambridge audio postupně modelové řady 7xx a 8xx a dodnes nedám na něj dopustit. Když se k tomu napasují bedny a kabely, tak to hraje jako z praku.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

Nedávno jsem se s Martinem domluvil na návštěvě, tak to nějak minulý víkend vyšlo a já jsem se dostavil k Martinovi na poslech. Až jsem byl překvapen jak to máme k sobě blízko. Poslechli jsme spoustu dobré muziky a taky jsme dobře pokecali. I když se nejedná o samostatnou poslechovku, tak musím konstatovat, že obývák má velmi dobré rozměry a akustika nemá žádné problémy. Jedná se o obdélník kdy aparatura je na kratší stěně a pokoj přechází přes zúžení v kuchyň čímž je za posluchači dostatek místa kam může zvuk proudit. Kombinace MFA, CA a Dynaudio nezklamala, zvuk jak mám rád, nic nestrhává pozornost ani nikde nevyčnívá. Žádné efektní výšky nebo nabubřelé basy, kdo zná Dynaudia, tak asi ví. Někdo by mohl říct "nuda", ale takový zvuk lze poslouchat dlouhodobě bez únavy uší. Dobře sladěno včetně kabeláže i krásně sestaveno, vše uspořádáno a dotaženo do detailů včetně doplňků jako nožičky Soundcare. Poslechli jsme i analogovou větev. Na aparátu ani smítko prachu, nekuřácké prostředí, prostě je vidět perfektní péče.
P1000759.JPG
P1000761.JPG
P1000762.JPG
P1000764.JPG
Martine díky moc, máš to perfektní. Fajn odpoledne, vynikající uzené :thumbup:.
Díky i manželce, která je velmi tolerantní, vzala děti ven a nechala nás samotné doma, abychom mohli poslouchat jak nám libo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: martinowsky

Příspěvek od Mamut »

To MFA, bych si někdy rád zapůjčil domů na vyzkoušení. Samozřejmě ne to tvoje Martine :smile: Moc příjemné prostředí :thumbup:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Podle třetí fotky by měl pán domu omezit vysedávání před hifi a požívání pochutin a začít se hýbat :D
Jsem rád, že ji se stavil Viktore a že jsme dobře pokecali. Bylo mi jasné, že pouštět svojí sestavu někomu se sestavou jako máš Ty je holé šílenství. Ale jsem rád že se Ti zvuk líbil a za tvůj férový přístup. Ještě jsem neměl čas pustit CD které jsi mi půjčil. Ale jakmile je několikrát sjedu tak se zase setkáme a pokecáme.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Odpovědět