martinowsky

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

MB píše:Krasne :thumbup:
Souhlasím, krásné :clap:.

Chtěl jsem jen tak vložit foto pro potěchu oka návštěvníků jak to vypadalo krásně když jsem měl doma půjčené zesilovače - Fejs a Companiet. Teda pokud by to někoho zajímalo, popř. potěšilo aspoň malinko.
Martine,
to víš, že to lidi zajímá. Sem s každou novou fotkou nějakého aparátu. Pokud máš problém s vložením, tak se nic neděje, pošli mně to emailem a já to vložím. Jinak návod na vložení fotek je ve vlákně "Informace" zde: viewtopic.php?f=35&t=97
Mark Levinson
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: martinowsky

Příspěvek od winelover »

Moc pěkné, jsem zvědav, co si nakonec vybereš. Oba tyto zesilovače hrají o dost jinak. Designovým přístupem a výbavou jsou také v naprostém protikladu. Můj favorit viz podpis. :smile: Držím palce! wl
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Zvukově mi nejvíce sedl ten companiet. Hrál opravdu nenásilně a přitom basy byly byly rychlé úderné a bylo jich dost. Oproti CA ale hlavně šla slyšet ta rychlost a přesnost toho basu. U fejse bylo basů až moc a někdy se už zdály rozmazané a začínala hučet cimra. Hrál ale nejvíce zábavně a barevně což mi někdy přišlo až na škodu. Ještě jsem pak zkusil dát gramec napřímo do fejse jen tak pro pokus (není to můj hlavní zdroj hudby jen vyloženě doplněk pro zábavu) a tam byl zvuk znatelně ostrý, ale to jen tak mimochodem.
Co se týče sterea a prostoru to se mi zdálo výborné u všech a výrazné nebo znatelné rozdíly jsem až tak neslyšel. Je pravda že v případě electrocompanietu se hudba jakoby vznesla ...... no a to je tak asi vše co jsem vypozoroval.

Nakonec si to teda teď nechám uležet v hlavě a pokusím se prodat tu 840ku i když jsem si na ní dost zvykl. No a aspoň vím jakým směrem se ubírat a že to opravdu hrálo s tím companietem suprově takže výměna zesilovače do budoucna určitě ano a zbytek řetězce už zůstane tak jak je.

Tak teď ještě něco našetřit a bude zas o zábavu postaráno.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: martinowsky

Příspěvek od bigjoe »

No vidíš, tak mladej a už máš svůj názor :D . Nechtěl jsem ti sem psát dřív a ovlivňovat tě, ale je vidět. že sluch máš v pořádku, vkus taky, klidně se můžeš ženit. Prošlo mi rukama a ušima hodně komponentů, ale EC je fakt pohoda, která se dá poslouchat hodně dlouho a neomrzí. A myslím, že ani ten "dyzajn" se neokouká. Držím ti palce.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: martinowsky

Příspěvek od Mirek »

Zaujmulo mě to srovnání zesilovačů. Zajímavé jak všichni máme tendenci propagovat, to co máme doma (bigjoe), tak si přidám jako majitel Accuphase taky polínko do ohně a budu vyzdvihovat svého favorita (atˇse případná debata hýbe-i když 14 budu mimo).
V první řadě, je si třeba uvědomit, E210 je starý 15 let (co jsem slyšel o kvalitě značky,myslím si EC 15 let starý už dávno nikomu nehraje) a proto je dosti zcestné porovnávat zvuk s podstatně novějším přístrojem jiné značky – je to jako u aut – vývoj jde stále dopředu a asi by nikoho nepadlo porovnávat 15 let staré Audi4 s 2 roky starým Meganem a na základě tohoto srovnání prohlásit, že značka Renault je lepší než Audi. Chtělo by to asi porovnat s novější typem. Dále - cituji „U fejse bylo basů až moc a někdy se už zdály rozmazané a začínala hučet cimra“, žádný Acc. nemá přehnaně moc basů a už vůbc nejsou rozmazané – naopak (pokud je technicky v pořádku), tohle jsou téměř vždy projevy problematické akustiky v poslechové místnosti. A proč se to neděje s CA ne EC, protože Ca neumí basy moc zahrát a EC taky není žádny basový silák takže nedostatek basů a problematická akustika se navzájem eliminují a potom to za těchto podmínek vypadá, že zesilovač ze slabšími basy hraje lépe (vzpomínám si na jednoho známého, který bučení nevhodných beden pro danou místnost eliminoval basovou korekcí do úplného mínusu, aby zvuk byl „dobrý“ a přitom ty stejné bedny ze stejným zesilovačem hráli u nového majitele velmi dobře, aniž by musel korekce používat. Měl jsem možnost EC párkrát slyšet a podle mého je to takový typický severský zvuk (trochu podobný Primare) – pohodový, čistý, příjemný, ale trochu fádní, chybí mu více emocí a barev….no a taky basů. Někomu to tak vyhovuje, ale mě takový zvuk brzy začne nudit. Jinak je dost divné,že u Acc. byla u gramecu úplně jiná charakteristiku zvuku – musela se někde stát nějaká chybka.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Jen pro upřesnění:
A: nechtěl jsem a ani neměl v úmyslu srovnávat zvuk Fejse, Companietu a CA.
B: už vůbec né vzhledem ke stáří jednotlivých zesáků - nejsem zas úplně mimo mísu :-)
C: všechny tyto značky jsou mi sympatické proto jse nechtěl a snad ani nenapsal že nějaký je horší či lepší a bude tak u každého.
D: jsem si vědom že akustika místnosti je velké dilema a je mi jasné že kombinace různých beden a zesáků se pokaždé projeví jinač - už jsem to slyšel mnohokrát.
C: test zesáků jsem dělal vyloženě sám pro sebe abych si vyzkoušel co mé bedny zvládnou protože ty bych nechtěl měnit páč je mám rád :-)

takže závěr je takový že klidně můžem pokoceta a klidně mi dejte co proto a hajte své sestavy protože já taky si za svou stojím. A pro mě ten test byl hodně důležitý protože se mi jen tak (nevím jak Vám) nepodaří půjčit si domů 2 zesáky za balík a proto jsem byl za to rád a s Váma se o to chtěl podělit.

Ps: gramec ještě vyzkouším přes Fejse přes předzes od CA jako to mám standartně. Jinač při přímém zapojení si nejsem vědom žádné chyby zapojení. Že to hrálo ostře hlásila i manželka. :shock:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Jak jsem si to teď pročetl tak doufám že to nezní nějak arogantně nebo povrchně co jsem napsal. Jsem rád za každou připomínku a s Mirkem souhlasím že je třeba hledět na všechny části včetně akustiky a Accuphase je sicher luxusní značka akorát ty novější stroje jsou mimo můj finanční dosah.

Dík chlapi za pochopení
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: martinowsky

Příspěvek od Mirek »

Jak jsem si to teď pročetl tak doufám že to nezní nějak arogantně nebo povrchně co jsem napsal. Jsem rád za každou připomínku a s Mirkem souhlasím že je třeba hledět na všechny části včetně akustiky a Accuphase je sicher luxusní značka akorát ty novější stroje jsou mimo můj finanční dosah.

Dík chlapi za pochopení

Ani já nechci nikomu vnucovat své názory, jenom jsem napsal o svých osobních zkušenostech a určtě nic neznělo arogantně nebo povrchně, ale řekl jsem si málo se tady diskutuje....je tu nějak mrtvo :smile:. Když jsme u těch cen, tak E308, což je předposlední typ trojkové řady integrovaných Acc zesilovačů (která je zvukově úplně jinde než 210) se dá v Německu v přepočtu sehnat za cca 60 000,- Kč a byl pro zajímavost v testech německých časopisů v Top 10 integrovaných zesilovačů (i když testy nejsou všechno). Co se týče té ostrosti nemyslel jsem chybné zapojení, ale nějakou závadu. Mimoto mezi těmito stašími stroji se dost čast objevovali předělané 110 V verze.

Přeji rychlé nalezení zvukové nirvány....ale bývá to proces.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: martinowsky

Příspěvek od bigjoe »

To Mirek:
co jsem slyšel o kvalitě značky,myslím si EC 15 let starý už dávno nikomu nehraje
Vypadá to, že jsi krapet neunes, že pro někoho je lepší EC, než Acc :evil: .

Slyšel jsi někdy o EC ECI 2 ? Ten bude zhruba 15 let starý, tak se poptej, jak hraje.

Já jsem zase slyšel, že co je zlatý, to je blbý :cry:

A japonskej zvuk ~x( ??

Neber to tak vážně. Je to sranda. Já si stejně nechám EC a ty Acc a já budu spokojenej a ty taky.

A abys viděl mou dobrou vůli, tak hele: "Accuphase je dobrá firma :sick: , ale EC je :silent:".
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: martinowsky

Příspěvek od Mirek »

To Bigjoe :
Konečně se po mém popíchnutí rozproudila debata (ale protože od dneška budu 14 dní mimo nemůžu pokračovat), aspoň jsem se pobavil. Pozor, pozor, ale já mám doma od EC taky něco a to symetrický kabel. Nyní zcela vážně, co kdybychom si vzájemně poslechli jak nám to hraje ? To plati samozřejmě i pro kolegu Martinowského. Já jsem z Brna.

To Martinowský :
Oblíbená a frekventovaná mé manželky, kterou pronáčí bez viditelného nadšení pro věc " vždyž jsi říkal, že už je to všechno komlet a že už nebudeš nic dalšího kupovat" :angel:
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

tak tu hlášku taky znám :D
moje roba říká: "tys říkal že máš na 10 let klid a teď budeš jen poslouchat"
je to fuška s těma manželkama
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: martinowsky

Příspěvek od fox »

To jsem říkal taky, když jsem si koupil něco nového. Teď bych musel mít aspoň sto padesát. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

Martine,
jak to nakonec dopadlo? Došlo ke změně zesilovače?
Accuphase nebo Electrocompaniet :?:
Mark Levinson
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: martinowsky

Příspěvek od slayers »

To snad ty ženský choděj někam na kurs a tam je učej tuhle větu. =))
Doma to slyším samozřejmě taky.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

No je to zatím u ledu. Sám jsem to ještě odložil. Potřebuju ještě dost peněz na dodělání baráku a než kupovat něco o 10 tis dražší a na rychlo tak ještě vydržím. Svým způsobem jsem spokojený a poladím to až později počítám cca za 2 roky. To už bude barák v cajku. A nechám si na to pak víc času a klid a povybírám poposlouchám co pude.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: martinowsky

Příspěvek od Mirek »

To Martinowsky - tady je článek o těch izolačních plátech včetně odkazu na výrobce : http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... d-ams.html
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

dík :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Přidal jsem pár fotek o jistém vylepšení mé sestavy. :D no vylepšení je silné slovo. Jak jsem se tady někde na fóru onehda zmínil začal jsem uvažovat nad nějakým rozšířením nožek pod repro. A to hlavně z důvodu, že naše malá už je fest rychlá a šikovná. Tak ať bedny nepřevrhne. Mám sice možnost si nechat udělat z mramoru nebo žuly jak má můj otec, ale v zhledem k dizajnu ostatního vybavení jsem to zavrhl. Jelikož mám nožky pod stolkem + madla z nerezu a záváží na gramci to samé, bylo jasné o jaký materiál půjde a kontakty taky nějaké jsou. :thumbup:

Pak tedy začlo měření kreslení a uvažování jak to bude vypadat + ustavičné připomínky manželky ať to nemá ostré tohy kvůli malé.

Takže se daly hlavy dohromady a pak výborný nápad mého otce jsem ještě vylepšil a výsledek uvidíte na fotkách.


Po dokončení mě napadlo, že jsem něco podobného někde viděl a opravdu jen lehká podoba s audio physic je opravdu náhodná a nebyla inspirací.

Bedny tedy stojí teď výše ale zato v předklonu ať je nakloněn zvuk k poslechové výšce.

Na závěr mě napadlo vyfotit i poslechové místo a prostor za posluchačem. Ještě jsem to tu nedal a třeba to někoho zajímá.

http://martinowsky.rajce.idnes.cz/hifi_ ... CF1594.jpg
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: martinowsky

Příspěvek od zappa »

To je pecka řešení :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: martinowsky

Příspěvek od Davidus »

Zajímavé.

Na fotkách jsem si mimo jiné všiml krytu na gramofon. Taky nějaký sháním. Je tento originál Pro-Ject nebo nějaká zakázková výroba?
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: martinowsky

Příspěvek od Mamut »

Možná to už někde zaznělo, moc se mi líbí ta synergie gramofonu s těmi kachláky :thumbup:

Davidus:
krásný plexi kryt na gramofon, sem si nechával zrovna dělat před 14 dny u této firmy http://www.koplast.cz/ Spokojenost jak zpracováním, tak i cenově. Troufám si říct, že tak z 10ti dotazovaných firem po celé ČR i nejlevnější.
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Kryt jsem si nechal dělat normal ve sklenářství za 900,- českých za plexi. A musím říct že kvalita zpracování nad očekáváni. Prostě perfektní a devět kil není zas tak moc.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: martinowsky

Příspěvek od Davidus »

Díky chlapi!
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: martinowsky

Příspěvek od bigjoe »

Parádní řešení. Čistá práce. Funkčnost. Pochvala.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Dík za pochvaly pánové, na těch fotkách to nevypadá tak dobře jak na živo. Jsem moc spokojený mám z toho velkou radost jak to je funkční i krásné. :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Včera večer mi to nedalo a ještě jsem začal laborovat s ustavením beden. Musel jsem i posunout koberec a gauče o cca 15cm (snad si žena nevšimne). A ANO jak již jistě tušíte šlo dosáhnout opět zlepšení. Amused to Death je ještě fantastičtější. Akorát u skladby 6 kape voda vedlě mě vlevo a u známého dokonce za posluchačem což je úplně fantastické. :o)
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

nevím kam vložit pžíspěvek jestli do mého vlákna a nebo do právě poslouchám a podob.. Dneska nás pozval kamarád "hifista" (taky se za hifistu nepovažuju) a koupil si Pink Floyd remastered 14 alb v pěkné škatuli. Tak jsme si udělali krásný podvečer a hrálo to náramně a dobře jsme pokecali i pojedli i popili. Tak jsem se chtěl o tu radost podělit s Vámi.
http://martinowsky.rajce.idnes.cz/hifi_ ... 011525.jpg
kvalita fotek se rovná mému lacinému mobilu :D
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Jo díííky Pavle za pozvání, krásný podvečer bohaté občerstvení. Už se těším na zimní dlouhé večery jak se sejdeme. :-)
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Nevím jestli je servr Rajče Idnes vhodný pro vystavení fotek. Poslední fotku jsem upravil velikost a vložil mezi závorky a stejně nic. :???: ]
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

Martine,
zkus to podle návodu na vkládání fotek:viewtopic.php?f=35&t=97
Snad se to podaří :thumbup:
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

no já to podle toho dělal a stejně se to nepovedlo tak myslím že je chyba v tom že jsou ty fotky na rajče idnes. Jinač nevím kde je chyba.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Zkoušel jsem i vložit fotku na jiný server podle tipů v návodu a stejně při náhledu se mi fotka nezobrazí. Poprosím Viktore jestli bys ty pokusy z mého vlákna nesmazal. díky Martin
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

Sice tady už nechci psát, ale ťukni pravým tlačítkem na myši přímo na obrázku. Otevře se menu, na menu znova ťukni na kopírovat adresu URL, nic víc. Přejdi myší na forum, máš otevřené Img na řádku, zas pravým tlačítkem ťukni mezi mezerníky, otevře se zas menu a je tam vložit, ťuk.

Obrázek
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

díky moc Monte. A klidně piš i vyhraněný názor je názor :-) a tady jsme se přeci všichni nakonec slušně domluvili.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

Ještě jestli neděláš chybu, každý obrázek má svoji URL adresu, nejlépe je na obrázek ťuknout levým tlačítkem, jen se zabarví nebo zvětši,otevře až pak pravým kopírovat adresu. Dolů máš náhled, dokud se ti neobjeví foto tak nic. Sebemenší chyba v adrese a foto nebude.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

po kliknutí na obrázek, zvětšení nebo zabarvení do modra po stisku pravého tlačítka se mi možnost kopírovat url nenabízí. Jen případně možné kopírovat zdrojový bod. Ale tak či tak po kopírování adresy a vložení mezi img závorky se nikdy nic nezobrazí. Zbývá jen jedinná možnost a to stejná jako v případě pedchozího noťasu že s ním jebnu o zem až se rozletí a bude klid.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

právě mi žena říká že je problém mezi počítačem a křeslem, já s tím fakt zas jeb.. o zem a bude vystaráno. Uštřené peníze na zesák zas půjdou do té hromské krabice kterou tak či tak nemám rád. Ale zas mi umožňuje se bavit na tomto foru tak ji nesmím rozbít :silent:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

Život je boj, co máš za operační systém,pak jedině příkazem klávesnice, ale
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

přirovnal bych se k chlapům co jezdí autem a nepoznají letní gumu od zimní a neví kdy a kde sě mění olej a podob a jak vypadá a funguje kotoučová brzda o rozvodech nemluvě. Já vím že computer je blbá černá rkabice kterou svým způsobem potřebuju a bavím se tím. Ale toď vše a musím TO používat v práci. Jinač mám snad windows 7 což mi příjde stejně na hovno jako předešlý computer s vistama s kterým jsem hodil přes celý obyvák. :thumbdown: jak říkáš život je boj
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

hurá tak nejsem úplný trotl. Z práce to funguje do právě poslouchám se mi podařilo vložit co jsem chtěl včera z domu. Tak mi to nějak bude blokovat prohlížeč a to je na mě už opravdu jíný sport. Musím to nechat nastavit. Jinač dík všem za trpělivost :D
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Odpovědět