martinowsky

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: martinowsky

Příspěvek od zappa »

Super,ten stolek se mi moc líbí,pěkná práce,dřevo tomu dá více života.Přál bych si aby takových setkání bylo víc,příležitostí předvést a pochlubit se svojí aparaturou není tolik,a každý ocení v praxi nějakou radu k vylepšení,zvláště od guru jakým je Viktor. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Po dlouhé době a létě zase pár večerů kdy je čas na poslech. Jéje hraje to dobře. Jsem spokojen. Samochvála smrdí, ale mám z toho fakt dobrý pocit. No ale navštívím HEP a pak několik z Vás (pokud bude na podzim čas a nebudu obtěžovat) a bude po pocitu!! ~x( Na HEP pojedu na 99% v Neděli. Budu se těšit na setkání s Vámi.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Přeji všem pohodové svátky, plné radosti a klidu. A vše nej nej, hlavně zdraví a pohodu, do roku 2014.
DSCF6945A.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Ahoj všichni. Už se mi ani nechtělo cokoli psát když tu téměř denně čtu ty debilní komentáře. Ale věřím, že jsou i tací, které potěší fotka z reálu. A že se dá tímto koníčkem krásně bavit v (nejen) zimní dny. Viz třeba vláko Pajuna, Zappa.

Od kamaráda jsem na víkend zapůjčil WB Actor a udělali jsem si ve trojko luxusní hifi odpoledne. Je zřéjmé, že člověk nemusí mít sestavu za 2 míče aby se mohl náramně bavit.

A výsledek????
.
.
.
.
.
NEMĚL JSEM SI JE PŮJČOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!....................... ~x(


Člověk by ani nevěřil jak CA dokáže zahrát. BOMBÁÁÁÁÁÁ
P2010328.JPG
P2010333.JPG
P2010335.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: martinowsky

Příspěvek od pajuna »

Ahoj,
diky za prispevek :smile: . Nekteri mame snahu necim prispet, nekteri zase hledaji jen provokativni styl jak neco prinosneho rozlozit.
Evidentne se ti to libilo? Jak hraji, ma to charakter obdobny jako ostatni WB? Videl jsem je nekde pomerne levne v inzerci
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Jj byly tuším někde na Slovensku za pěkné peníze. Ale já nejsem ve stádiu ze bych kupoval bedny. Jinač WB jsem slyšel několik ale říct jestli je charakter stejný si netroufnu. Ale zvuk WB se mi vseobecne libi. A tím ze je má kamarád doma a ty bedny znám tak jsem se konecne dokopal si je půjčit a vyzkoušet doma. S mym zesilovačem u něho hrály skvěle. Ale poslech doma nic nenahradí. Ani týdenní pobyt v studiu.

Takže zvuk ve srovnání s mými Dynaudio byl medovejsi plnější, bylo ho v místnosti i při nizke hlasitosti jakoby více. Dokonce vysky což me překvapilo o kus jemnější. Dynaudio trochu prezentnejsi na stredech, ale plozsi takový menší. Ne že by Dynaudia nehrály basy ale pocitove jakoby to hrálo z poloviční bedny oproti WB.

Bylo to fakt o dost jiné, ale přechod zpět nebyl až tak tragicky a prezil jsem to.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

Vždy jsem psával, největší zvukový rozdíl je na bednách, ne na zesilovači. Kup je, vypadají IN :thumbup: .
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Uplně nesouhlasim Monte. Na těch dynaudiich jsem zkoušel u sebe doma asi 5 zesaku s brutálním zvukovym rozdílem. CDP taky. Ale každopádně je pravda ze v bednách jsou masakralni rozdíly. Já si teď dlouho nic pořizovat nehodlám. Leda bych vyhrál ve sportce kterou stejně nehraju :smile:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: martinowsky

Příspěvek od monte »

Měl jsem na myslí, že zesilovačem nezměníš charakter zvuku beden. Když budou špatné bedny, nepomůže ani svěcená voda :lol: . Nanejvýš něco přidáš, nebo ubereš , ale podstata zůstane.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: martinowsky

Příspěvek od bigjoe »

Jak velký je cenový rozdíl mezi tvými DA a těmito WB ?
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: martinowsky

Příspěvek od Dieter Burmester »

Takto si predstavuji hifi konicek :clap: A ne se jen honit za parametry, cisly, nikdy si nic neporidit, nikdy nic nezapnout. A jako bonus hned vsechno smahem odsoudit rovnou od monitoru :cool: Martin je ale hifista jak ma byt :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: martinowsky

Příspěvek od fox »

monte píše:Měl jsem na myslí, že zesilovačem nezměníš charakter zvuku beden. Když budou špatné bedny, nepomůže ani svěcená voda :lol: . Nanejvýš něco přidáš, nebo ubereš , ale podstata zůstane.
Pokud si i dobrý zesák k bednám nesedne, nepomůže ani svěcená voda. Kombinace je třeba zkoušet. Zažil jsem to u Dioka ve studiu a to byly kombinace v součtu cca půl mega.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Bigjoe. Cenovy rozdil je vic jak dvounasobny. Nechtel jsem napsat ze by Dynaudio byly spatne. To bych je uz davno nemel. Jen jsem chtel porovnat charakter zvuku jednotlivych znacek. Jak jsem uz psal kdysi davno. Zamenami zesilovacu jsem zvuk mych Dynaudii mohl rapidne zmenit. I s tou kombinaci co mam to hraje vyborne ale WB je charakterem uplne jinde. Slo opravdu pouze o sportovni porovnani pro predstavu Konec CA je s Wilsonoma proste paradni a vyborne si rozumi. Ale to by nas treba musel pozvat Pamela na predvadecku.
Tak doufam ze me vsichni pochopili zpravne. Cilem vikendoveho poslechu nebylo urcit viteze. Memu tatovi se zas vic libilo Dynaudio.

Tod vse hifi zdar
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

po dlouhé době téměř žádná změna
DSC_0153.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

Co si představit pod slovem "téměř"?
Co taky měnit, když je člověk spokojen.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Já to napsal jen tak ze sportu a vložil fotku ať se na fóru něco děje. Je tu trochu mrtvo místy. Jinač změna je jen na phono před zesu. A to spíš jen kosmetická.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: martinowsky

Příspěvek od pajuna »

martinowsky píše:po dlouhé době téměř žádná změna
DSC_0153.JPG
Martine,
na te tve temer zadne zmene se mi libi zejmena salajici teplo a barva dreva ve spojeni s cernou :thumbup:

Meli bychom zase nekdy udelat nejakou slezinu!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od Mark Levinson »

Martine,
díky za včerejší pozvání a skvělé posezení. Hraje Ti to dobře, spojení pasivního předzesilovače Music First Audio a konce Cambridge Audio je opravdu povedené. Ostatně tato kombinace se mi líbila i u Peer s koncovým zesilovačem Audia. Nejsem příznivcem použití subwooferu ve stereu, ale u Tebe to pomohlo na spodku v té velké místnosti. Líbilo se mi to citlivé nastavení.
Kluci, ten pokec musíme udělat častěji, není nad osobní popis zkušeností. Škoda, že to tentokrát nevyšlo Tomovi.
Vítku, díky moc za tip na skvělou muziku, to jsem vůbec neznal. Už to hraji podruhé (Clarence Clemons - Peacemaker).
2016-02-02 18.42.28.jpg
2016-02-02 18.42.32.jpg
Jo, abych nezapomněl, výborné domácí uzené a klobásky!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Já děkuju chlapi za návštěvu a pohodový pokec. Těch setkání je opravdu poskrovnu. Musíme se zlepšit. A jsem rád že se vám líbilo.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Hoši léto v plném proudu. Kombajny za barákem. Včera jsem měl odjet za holkama (žena a dcerky) na chalupu. Místo toho angina v úterý 39,9 horečka. To by se jeden psral. Hifi jede na plne pecky jináč bych se zbláznil. :sad:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: martinowsky

Příspěvek od pajuna »

Brzy se uzdrav Martine, to je hnusna horecka! Co poslouchas v tomhle stavu?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: martinowsky

Příspěvek od martinowsky »

Flojda. Co jiného v takové náladě.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Odpovědět