Adrian

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Adrian

Příspěvek od Frogyman »

Mnohokrát Ti děkuji za cenné rady, vezmu si je k srdci. Přeji pohodový zbytek víkendu. :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

Mark Levinson píše: 23 kvě 2020 18:16
rimidalv píše: 23 kvě 2020 16:54 Zvykni si, že tady jsou si někteří "rovnejsi"

Naposledy např. - zřejmě alkoholem posilněný terahera a jeho vulgární příspěvky...
Adrian,
Tobě nerozumím vůbec, nevím co po mně chceš? V jediný den jsi nahlásil asi 21 příspěvků a navíc většinu úplně nesmyslně, ano skoro všechny moje např. příspěvek kdy se loučím a děkuji za návštěvu někomu před cca 3 roky apod., je úplně zcestné.
Hlášení v inzertním vlákně jsem vyřešil smazáním nevhodných příspěvků a je to vyřešeno, tak nevím proč to znovu vytahuješ? Toto hlášení, snad jako jediné, bylo opravdu opodstatněné.
V osobním vlákně můžeš požádat o vymazání čehokoliv, to není nic nového. Dokonce je možné smazat i celé osobní vlákno na požádání majitele, takže je to jen na Tobě.
Pokud se Ti zdám zaujatý a neobjektivní, tak se obracej na druhého Administratora. Věz, že to dělám ve svém volném čase a zabírá to dost času a snažím se být co možná nejvíce objektivní, pokud se to někomu nelíbí nic s tím nenadělám, ale nikoho tu nenutím být a trpět nespravedlnost.

Cely prispevok je zavadzajuci ... Pocet prispevkov je vymysleny. Ich zverejnenie to len potvrdi, ak nie zverejnim ich ja.
Nahlasovanie prispevkov je adresovane automaticky adminovi vseobecne.

A na zaver. Nie, nezda sa mi, ze si neobjektivny, ty si skutocne neobjektivny. Najblizsom obdobi to potvrdim.

Co sa tyka druheho admina / pajuna /- asi ma na programe dolezitejsie veci napr. vypisovanie Sprav britom ci o britoch. Jeho zaujatost je este viditelnejsia, prameniaca zo zavisti z minulosti. Potvrdzuju to jeho prispevky k mojej osobe a vypisovanie sprav typu, ze ake drahe zosilovace idem kupovat a zistovanie, ci ich budem kupovat nove ci nie.
Nasledne sa vtieranie na navstevu ku mne domov v zahranici, ktoru by absolvoval vyslovene kvoli mne, nie, ze by mal cestu okolo / kupa letenky, zaplatenie hotelov na min. tri , pri vsetkej skromnosti min. dve noci, len pre ilustraciu investicia min. 450,-Eur, predpokladam, ze nie zo svojho / je min. na uvazenie. Mozem sa len domnievat, za aky ciel mala splnit "navsteva", ci nahodou neslo o zistovanie mojej financnej a socialnej situacie, predpokladam vsak, ze mala plnit zavaznejsie ciele. Urcitostou viem, ze neslo o ziadnu priatelsku navstevu, co potvrdzuju prispevky dotycneho z toho obdobia na moju adresu a zalozenie vlakna k mojej osobe.

Preto zvazte koho si pustate k sebe domov pod zastitou priatelskej navstevy. To, ze mate s niekym spolocny konicek este neznamena a ani Vam nezarucuje cisty umysel "navstevy" voci Vasej osobe.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Adrian

Příspěvek od adrian »

zabiny007 píše: 24 kvě 2020 00:34 Mnohokrát Ti děkuji za cenné rady, vezmu si je k srdci. Přeji pohodový zbytek víkendu. :thumbup:
Odpisem ti posledny krat. Potom budu vsetky tvoje "kreativne" slaboduche prispevky zmazane.

...tvoje provokacie su totalne zbytocne. Casom to pochopis, v podstate skodis sebe.

Len si verejne potvrdil svoju psychicku "vyzretost", tisice ludi si to rado precita.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Adrian

Příspěvek od Halíř »

A já si myslel, ze kyberšikaně podléhají pouze křehké dušinky třináctiletých školaček. Dospělý člověk snad bere prostředí jakýchkoliv fór jen jako možnost informační výměny (někdy tedy možná i přestřelky) anonymních nicků. A ti, kteří se znají osobně a navštěvují se, jsou zase v přátelském módu. Dnešní situaci odšpuntovalo založení nevážně myšleného vlákna o drátu, aby to pokračovalo uvažováním o rozkladu "Svaté říše římské" kočovnými nájezdníky a končilo jako vždy rituální, když ne sebevraždou, tak alespoň deaktivací účtu. Jak se může brát někdo takhle vážně? A teď tomu navíc nasadí korunu teorie o infiltraci služby Mi6 do rozbouřených vod českého hifi. Opravdu se toto děje dospělým lidem a né dětem :roll: ?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Adrian

Příspěvek od Mark Levinson »

(Edit by ML)
To co poslední dobou předváděl Adrian je opravdu na hranici naší trpělivosti, ale to co uvedl výše je nehorázná lež a pohár přetekl. Nenecháme se tu nikým osočovat a urážet, to opravdu nemáme zapotřebí.
Po dohodě s vedením HEF jsme Adrianovi udělili trvalý BAN.
Mark Levinson
Zamčeno